Jak sledovat Black Mirror sezónu 5 online odkudkoli

Jak se dívat na Black Mirror sezónu 5 online


Celá pátá sezóna Černé zrcadlo bude propuštěno 5. června. Předchozí sezóny byly přidány do Netflixu ve 12:00 PST (3 AM EST / 8 AM BST) a není důvod se domnívat, že se v této době bude něco lišit. Ne úplně dohoneni? Stále je dost času na sledování ročních období 1–4 (a samozřejmě první epizoda „vyberte si vlastní dobrodružství“), Bandersnatch) a níže, dáme vám vědět, jak streamovat každou epizodu Černé zrcadlo online zdarma.

Doporučujeme pouze oficiální zdroje. Zatímco stinné stránky streamování prospívají neoficiálním nahrávkám populárních pořadů, důrazně nedoporučujeme je používat. Nejprve nabízejí často video s nízkým rozlišením a co je ještě horší, jejich obsah lze kdykoli z důvodu porušení autorských práv snížit. Můžeš se dívat Černé zrcadlo zdarma, takže není důvod používat neautorizované zdroje.

Černé zrcadlo se bude primárně zobrazovat na Netflixu, streamovací službě uzamčené v regionu. Pokud se to zobrazí není ve vaší verzi Netflixu ve vaší zemi k dispozici, budete ji potřebovat VPN.

Jak streamovat Black Mirror sezónu 5 online

Pro většinu lidí bude snadné streamovat Černé zrcadlo sezóna 5 online. Pokud víme, Netflix uvede tuto show po celém světě, takže byste měli mít vždy možnost sledovat, i když cestujete mezi zeměmi.

Nepropadejte panice, pokud již nemáte účet Netflix: tato služba je poskytována s měsíční bezplatnou zkušební verzí. S celkem 23 epizodami byste měli mít dostatek času na sledování celé show. Nemáte nárok na bezplatnou zkušební verzi nebo potřebujete trochu více času? Ceny Netflixu se liší v závislosti na vaší poloze, ale obecně můžete očekávat, že za standardní předplatné zaplatíte zhruba 8,35 USD měsíčně..

Proč na Netflixu nemůžu sledovat černé zrcadlo?

Netflix v minulosti příležitostně umožnil mezinárodním sítím vysílat své pořady v konkrétních zemích (Domeček z karet byl ukázán Sky v Německu, například). Kromě toho existuje několik zemí, kde Netflix není k dispozici (Čína, Severní Korea, Krym a Sýrie). To znamená, že ne každý se bude moci dívat Černé zrcadlo na Netflix. V současné době neexistují žádní potvrzovaní mezinárodní provozovatelé vysílání kromě Netflixu, ale nebolí to, aby byla připravena jen pro případ.

Pomocí sítě VPN můžete spoofovat svou polohu a získat přístup k verzi Netflix v jiné zemi v zahraničí. Tato metoda vám dokonce umožní zaregistrovat se do sítě Netflix v zemích, kde obvykle není k dispozici (přestože musíte zakoupit dárkovou kartu s měnou země, ve které je váš server VPN).

Ještě nemáte VPN? Doporučujeme ExpressVPN. Tato vysokorychlostní VPN nabízí více než 3 000 serverů v 94 zemích a může odblokovat řadu populárních platforem včetně Netflix USA, Amazon Prime Video a Hulu v zahraničí. Nejlepší ze všech, protože ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz, můžete to zkusit bez rizika. Pokud nejste spokojeni nebo potřebujete pouze VPN, kterou chcete sledovat Černé zrcadlo, stačí zrušit a získat plnou náhradu.

Jak odblokovat Netflix v zahraničí pomocí VPN

Pokud je Netflix ve vaší zemi zablokován nebo Černé zrcadlo není k dispozici ve vaší regionální knihovně, můžete tato omezení jednoduše obejít pomocí VPN. Streamujte podle níže uvedených kroků Černé zrcadlo sezóna 5 odkudkoli:

 1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Již jsme zmínili ExpressVPN výše, ale NordVPN a CyberGhost jsou dvě vynikající, levné alternativy.
 2. Poté si stáhněte a nainstalujte software VPN. Obvykle existují aplikace pro několik různých operačních systémů, takže se ujistěte, že máte ten správný pro vaše zařízení.
 3. Připojte se k serveru v zemi, kde Černé zrcadlo je na Netflixu. Většina hlavních sítí VPN může odblokovat Netflix USA, proto doporučujeme použít americký server.
 4. Přihlaste se a zkuste přehrát video.

Měl by začít okamžitě, ale může se zobrazit chybová zpráva Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu.„Vymažte soubory cookie a mezipaměť a stránku obnovte. Pokud stále nefunguje, zkuste jiný server nebo požádejte poskytovatele VPN o další podporu.

Je Black Mirror k dispozici na Amazon Prime?

Bohužel ne. V současné době je Netflix jedinou nabídkou streamovacích služeb Černé zrcadlo, a vzhledem k úspěchu show je nepravděpodobné, že se to brzy změní. Na druhou stranu je Netflix k dispozici ve více zemích než Amazon Prime Video, takže je snazší sledovat Černé zrcadlo při cestování.

Co víme o sezóně 5 Black Mirror?

Netflix nedávno uvedl přívěs na pátou sezónu Černé zrcadlo a zdá se, že tato série by mohla být dosud nejobtížnější sledovat. Nová sezóna, stejně jako před ní, položí naše vztahy s technologií pod mikroskop a položí otázky o morálce a etice budoucích technologií. Níže uvádíme krátký přehled všech tří nadcházejících epizod:

 • Stávkující zmije: Kombinace datovacích aplikací a schopnost prohlížet staré vzpomínky (naposledy viděné v celé historii vás) způsobují problémy ve vztahu páru.
 • Kousíčky: Frustrace člověka ze světové závislosti na technice má za následek ozbrojený odstup proti policii.
 • Rachel, Jack a Ashley taky: Domácí asistentka Alexa získává pocit, když se popstar, na kterém je postavena, začne pochybovat.

Black Mirror sezóna pět obsazení

Černé zrcadlo vždy měl obsazení rozpoznatelných tváří a sezóna pět se neliší. Níže najdete některé celebrity, které se objevily v upoutávkách oznámení, ale určitě budou další portréty, o nichž nebudeme vědět, dokud nebudou epizody uvolněny..

 • Miley Cyrus
 • Anthony Mackie
 • Andrew Scott
 • Damson Idris
 • Nicole Beharie
 • Madison Davenport
 • Pom Klementieff
 • Topher Grace
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 68

map