Jak se dívat na The Wire Online ve Velké Británii (nebo kdekoli jinde)

Jak se dívat na The Wire online ve Velké Británii nebo v zahraničí


Více než deset let poté, co skončilo vysílání, Drát je stále široce považován za jeden z nejlepších televizních pořadů všech dob. Problém je v tom, že služby zobrazující The Wire jsou dostupné pouze v určitých zemích. Níže vysvětlíme, jak spoof vaši polohu a sledujte období 1–5 z Drát zdarma a odkudkoli pomocí VPN.

Měli byste si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Zatímco populární televizní pořady jako Drát jsou často k dispozici na stinných webech pro streamování, obvykle poskytují pouze laggy video s nízkým rozlišením. Kromě toho lze kdykoli zlikvidovat nelicencované toky za porušení autorských práv, takže nebudete moci sledovat konec série. Jak vysvětlíme níže, můžete streamovat všech pět sezón Drát přesto není nutné používat neautorizované zdroje.

Drát je k dispozici pouze u streamovacích služeb uzamčených v regionu. To znamená, že sledovat Drát v zahraničí budete potřebovat VPN.

Jak streamovat drát v zahraničí pomocí VPN

Se správnou sítí VPN je snadný přístup ke geo-omezeným službám v zahraničí. Pro odblokování a sledování postupujte podle níže uvedených kroků Drát z Velké Británie, USA, Francie, Německa, Španělska nebo kdekoli jinde.

  1. Nejprve se musíte přihlásit k síti VPN. Doporučujeme ExpressVPN ale pokud hledáte levnou alternativu, NordVPN a CyberGhost jsou silná volba.
  2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci VPN, přičemž si dejte pozor, abyste získali odpovídající verzi pro vaše zařízení.
  3. Rozhodněte se, které z níže uzamčených platforem pod regionem chcete sledovat Drát na.
  4. Připojte se k jednomu ze svých serverů VPN v požadované zemi. Chcete-li například sledovat televizi Now TV v zahraničí, potřebujete například server USA k odblokování HBO nebo britský server.
  5. Zkuste přehrát video na vámi vybrané platformě. Měl by začít téměř okamžitě, ale pokud ne, problém bude pravděpodobně vyřešen vymazáním mezipaměti prohlížeče a souborů cookie.

Kde mohu sledovat The Wire ve Velké Británii?

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Všech pět sezón Drát jsou součástí zábavního pasu Now TV. To obvykle stojí 7,99 GBP za měsíc, i když existuje týdenní zkušební verze, což znamená, že jste-li rychlí, můžeš se dívat Drát online zdarma. Nezapomeňte zrušit před ukončením zkušební doby, aby vám nebyly účtovány žádné poplatky.

Pokud byste chtěli vlastnit digitální kopii pořadu, můžete si na Amazon Prime Video zakoupit každou sérii samostatně. Je to však velmi drahý způsob, jak se dívat, přičemž každá sezóna stojí mezi 19,99 a 24,99 GBP. V závislosti na tom, jak rychle se chystáte projít každou sezónou, byste tedy mohli raději sledovat televizi Now TV.

Nyní jsou TV i Amazon Prime Video geograficky omezeny. Služba Now TV navíc přijímá pouze platební metody s britskou fakturační adresou, takže je těžké se zaregistrovat ze zahraničí. Stávající předplatitelé mohou tuto službu používat jako obvykle tak, že se nejprve připojí k britskému VPN serveru. Nemáte VPN? ExpressVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz, což vám umožní streamovat Drát bez rizika. Pokud nejste spokojeni, stačí zrušit do 30 dnů a zažádat o vrácení plné částky.

Kde jinde mohu streamovat The Wire online?

Vzhledem k masivnímu mezinárodnímu pořadu této show je přirozené, že se budete moci dívat po celém světě. Čtěte dále a zjistěte, které služby se zobrazují Drát ve tvé zemi:

USA

Vlajka USA

HBO vyrobeno Drát, takže pochopitelně je tato show k dispozici na HBO Go. Zahrnuje váš plán kabelové televize HBO? Pokud ano, můžete přihlaste se a začněte streamovat bez dalších nákladů. Jinak budete potřebovat účet HBO Now. Tyto náklady stojí 14,99 USD za měsíc, ale přicházejí s týdenní zkouškou, která vám umožňuje streamovat Drát zdarma.

Samozřejmě bude těžké sledovat, zda budete sledovat všech 60 epizod za jeden týden. Hulu a Amazon Prime Video však nabízejí doplněk HBO. Tyto služby nabízejí bezplatné zkušební verze (jeden týden pro Hulu a jeden měsíc pro Amazon Prime Video) a doplněk HBO je dodáván s týdenní zkušební verzí bez ohledu na platformu, kterou používáte, což znamená, že pokud si vzpomenete včas zrušit, Budu muset sledovat až tři týdny Drát v celém rozsahu, zdarma

Všechny výše uvedené streamovací služby jsou uzamčeny podle regionů. Abyste je mohli používat, musíte být buď v USA nebo připojeni k americkému VPN serveru.

Příbuzný: Nejlepší VPN pro HBO Go

Kanada

Kanadská vlajka

Crave je jedinou nabídkou streamovacích služeb Drát v Kanadě. Už jste odběratelem Crave? Pokud ano, přihlaste se pomocí podrobností o poskytovateli kabelových sítí a budete moci streamovat, co chcete, bez dalších nákladů.

Pokud nemáte kabel, nebojte se; můžete se také zaregistrovat online. Přestože je HBO show, Drát roční období 1–5 jsou ve skutečnosti součástí základního předplatného Crave. To znamená, že po skončení měsíční zkušební doby budete muset zaplatit pouze 9,99 $ CAD měsíčně namísto 19,98 USD za balíček Movies + HBO.

Crave je k dispozici pouze v Kanadě, takže k přístupu do zahraničí se budete muset připojit k kanadskému serveru VPN.

Austrálie

Austrálie vlajka

Foxtel v současné době umožňuje sledovat každou epizodu Drát na požádání. Jste-li již stávajícím zákazníkem společnosti Foxtel TV, je to zcela zdarma. Pokud ne, můžete se místo toho jednoduše zaregistrovat do služby Foxtel Now. Balíčky začínají na 25 AUD za měsíc, ale existuje desetidenní bezplatná zkušební verze během kterého budete mít přístup ke všem kanálům. Tak jako Drát je součástí balíčku Pop Pack, který je součástí standardního plánu, není třeba platit navíc.

Můžete si také zakoupit sezony individuálně v aplikaci Fetch, ale vzhledem k vysokým nákladům na to (každá série stojí kolem 20 $) ji nedoporučujeme.

Služby streamování Foxtel a Fetch jsou uzamčeny podle regionů. Kromě toho Foxtel vyžaduje, aby uživatelé během registrace zadali australské telefonní číslo, což ztěžuje registraci, pokud obvykle nežijete v Austrálii. Stávající předplatitelé mají přístup k těmto platformám v zahraničí pomocí VPN.

Příbuzný: Nejlepší VPN pro Austrálii

Když vyjde sezóna šest z drátu?

Jednoduše řečeno, neexistují žádné zprávy o žádné nadcházející šesté sezóně, restartování, prequel nebo spin-off Drát. Při příležitosti shledání v roce 2014 David Simon, jeden z tvůrců show, řekl, že jakákoli budoucí iterace bude sloužit pouze jako snaha udržet franšízu v chodu.

Naštěstí v tuto chvíli není dostatek vynikajících HBO show. Z Hra o trůny na Big Little Lies, je tu pro každého něco a díky VPN máte možnost streamovat cokoli, ať se vám líbí, ať jste kdekoli na světě.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 + = 68