Jak se dívat na sezónu New Pope 1 online

Nový papež bude mít premiéru Pondělí 13. ledna v HBO v 21:00 ET. Pokračování seriálu HBO 2016 Mladý papež, tato devíti epizoda série hraje Johna Malkovicha a Jude Law. Čtěte dále a zjistěte, jak můžete sledovat nového papeže online ze zahraničí pomocí virtuální privátní sítě (VPN)..


Vezměte prosím na vědomí, že budeme jen doporučovat oficiální zdroje pro sledování Nový papež. Neautorizované toky jsou často nízké kvality s nízkým rozlišením a častým přerušením, jako je zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti. Dalším důvodem, proč nedoporučujeme riskovat neoficiální zdroje, je to, že jsou často offline kvůli porušení autorských práv. Naštěstí si nemusíte nechat ujít premiéru The New Pope, protože existuje několik oficiálních zdrojů, což znamená, že je můžete sledovat v několika různých zemích.

Nový papež se zobrazí pouze na platformách uzamčených v regionu. Z tohoto důvodu budete potřebovat síť VPN, pokud cestujete a chcete ji sledovat ze zahraničí pomocí svých obvyklých služeb domácího streamingu..

Jak sledovat sezónu New Pope 1 online v zahraničí

Pokud si nejste jisti, kde začít, nebojte se! Je to snazší, než byste si mysleli, nastavit a používat VPN pro odblokování geo-omezeného obsahu, jako je The New Pope. Ve skutečnosti jsme to všechno rozložili několika jednoduchými kroky:

Zde je návod, jak se můžete dívat Nový papež online odkudkoli:

  1. Nejprve se zaregistrujte pomocí VPN, která odblokuje HBO. Doporučujeme ExpressVPN i když CyberGhost a NordVPN nabízejí velkou hodnotu a také spolupracují s HBO.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN (nebo rozšíření prohlížeče) pro zařízení, ze kterého chcete sledovat The New Pope.
  3. Přihlaste se k aplikaci VPN a připojte se k serveru v zemi, kde je HBO k dispozici, například v USA. Poté budete mít americkou IP adresu pro odblokování HBO.
  4. Jděte do HBO a otevřete video; mělo by to hrát bez problémů. Nebojte se, pokud se zdá, že je obsah stále blokován. Aby se změny projevily, možná budete muset vymazat své cookies.

Jak se dívat na The New Pope season 1 v US TV

Vlajka USA

Nový papež bude vysílat na HBO 13. ledna. Je třeba vědět, že v USA jsou k dispozici dvě různé aplikace HBO: HBO Now a HBO Go. Jednoduše, HBO Go umožňuje lidem, kteří již dostanou HBO jako součást jejich kabelového balíčku, sledovat se na cestách.

Naproti tomu HBO Now je samostatná streamovací služba a pro její použití nepotřebujete kabel. Tato služba stojí $ 14,99 USD za měsíc a přichází se 7denní zkušební verzí zdarma. Upozorňujeme, že HBO je k dispozici v mnoha zemích po celém světě a ceny se v jednotlivých zemích liší.

Pokud cestujete v zemi, ve které HBO není k dispozici, nebo chcete sledovat jinou verzi HBO, budete potřebovat VPN. To vám umožní připojit se k serveru v jiné zemi (např. Americký server) a změnit vaši IP adresu, takže to vypadá, jako byste procházeli toto místo. ExpressVPN funguje dobře s HBO a zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz takže to můžete vyzkoušet bez rizika. Pokud nejste spokojeni, stačí zrušit a získat plnou náhradu.

Kde jinde mohu sledovat The New Pope?

Dobrou zprávou je, že máte řadu možností, pokud jde o to, kde můžete sledovat The New Pope online:

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Zatímco Nový papež bude k dispozici na HBO 13. ledna, bude to vysílat Sky Atlantic o den dříve v neděli 12. ledna. Jedná se o kanál placené televize dostupný ve Velké Británii a Irsku. Pokud již jste zákazníkem Sky TV, můžete sledovat The New Pope on Sky Atlantic a pokud byste chtěli streamovat mimo domov, můžete tak učinit pomocí aplikace Sky Go bez dalších nákladů.

Nemáte kabel? Prostřednictvím Now TV můžete vždy sledovat Sky Atlantic. Tato služba vám umožní streamujte televizní kanály Sky bez závazku dlouhodobého předplatného. „Entertainment Pass“ zahrnuje Sky Atlantic a cena je 8,99 GBP za měsíc. Zahrnuta je také 7denní bezplatná zkušební verze. Ať už se rozhodnete sledovat The New Pope přes Sky Go nebo Now TV, britská IP adresa nebo irská IP adresa je vyžadována pro přístup ke službám v zahraničí.

Francie

Flag_of_France-e1527750876576

Můžete také sledovat Nový papež na Kanál+ s první epizodou vysílanou 13. ledna. Francouzský placený kanál je k dispozici ke sledování online za 19,90 EUR měsíčně. Zahrnuje měsíční bezplatnou zkušební verzi. Ke sledování Canal + mimo Francii však budete potřebovat VPN. Jednoduše se připojte k serveru ve Francii a získejte francouzskou IP adresu a obsah s omezeným zeměpisným přístupem bude odblokován.

Co víme o The New Pope?

Nový papež je pokračováním série 2016 Mladý papež o mladém americkém papeži, který katolickou církev přijímá novým, radikálním směrem. Nový papež, režírovaný Paolo Sorrentinem, je devíti epizodou původní série, která dále zkoumá svět moderní papežství. Jak však název napovídá, tentokrát je tu nový papež, který hrál John Malkovich.

Kdo jsou obsazení členové The New Pope?

Jude Law znovu potvrzuje svou roli papeže Pia XIII, zatímco John Malkovich hraje jako titulárního nového papeže, papeže Jana Pavla III. Bohužel to nevypadá, že se sestra Mary Diane Keaton vrátí. Mezi vracející se hlavní členy obsazení patří Silvio Orlando jako kardinál Angelo Voiello, Javier Cámara jako kardinál Bernardo Gutiérrez a Cécile de France jako Sofia. Pozoruhodné nové přírůstky k obsazení zahrnují Marilyn Manson a Sharon Stone.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =