Jak se dívat na Project Runway (sezóna 18) online kdekoli

Jak sledovat online sezónu Project Runway 18


Sezóna 18 z Projektová dráha bude mít premiéru na 5. prosince od 21:30 EST (18:30 PST / 2 AM GMT). Posledních několik sezón mělo všech 14 epizod, takže můžeme očekávat Projektová dráha běžet až někdy v březnu 2020. Do té doby je však dost času, takže si přečtěte dále a zjistěte, jak se dívat Projektová dráha sezóna 18 online odkudkoli (i když jste v zahraničí).

Je důležité si uvědomit, že pro tuto show doporučíme pouze oficiální zdroje. Projektová dráha je nesmírně populární, díky čemuž jsou nelicencované toky téměř nevyhnutelné. Tito však mají sklon k podrážděnému videu s nízkým rozlišením a ke zhoršení situace mohou být kdykoli z důvodu porušení autorských práv staženi. Se spoustou legitimních způsobů sledování Projektová dráha sezóna 18 online, prostě není nutné uchýlit se k proudům třetích stran.

Projektová dráha bude vysílán pouze v regionálních streamovacích službách. To znamená, že pokud ve vaší zemi neexistuje žádný oficiální provozovatel vysílání, budete muset sledovat VPN.

Jak sledovat projektovou dráhu v zahraničí pomocí VPN

Streamovací služby jsou často dostupné pouze v určitých regionech a mohou zkontrolovat IP adresu uživatele a zjistit, ve které zemi se nacházejí. Když se připojíte k VPN, vaše skutečná IP adresa (a jako taková i vaše skutečné umístění) jsou nahrazena serverům, které používáte. Webové stránky to přimějí myslet si, že jste vlastně někde jinde, což vám umožní sledovat v zahraničí. Zmatený? Naštěstí je to docela jednoduché; stačí streamovat podle níže uvedených kroků Projektová dráha do zahraničí.

Zde je návod, jak sledovat projektovou dráhu (sezóna 18) online odkudkoli:

 1. Začněte registrací vhodné VPN. Zejména doporučujeme ExpressVPN, ale pokud hledáte levnou alternativu, CyberGhost a NordVPN jsou dvě vynikající volby.
 2. Stáhněte si do svého zařízení příslušnou aplikaci VPN. Poté ji nainstalujte a přihlaste se.
 3. Rozhodněte se, kterou službu streamování chcete odblokovat ze zahraničí.
 4. Připojte se k serveru VPN v požadované zemi. Bravo vám umožňuje používat jej pouze v případě, že jste například v USA, takže byste se připojili k americkému serveru VPN.
 5. Nakonec navštivte vybraný web a zkuste přehrát video. Ve většině případů se načte bez problémů, ale pokud tomu tak není, zkuste vymazat soubory cookie v prohlížeči a obnovit stránku.

Pokud plánujete streamování Projektová dráha live online, důrazně doporučujeme trávit několik minut dopředu, abyste se ujistili, že vaše VPN funguje podle očekávání. Pokud máte nějaké problémy, budete mít spoustu času kontaktovat tým podpory VPN a nemusíte si ujít začátek premiéry..

Jak live stream Project Runway Season 18 v US TV

Vlajka USA

Ve Spojených státech, Projektová dráha sezóna 18 bude uvedena výhradně na Bravo. Zde je dobrá zpráva: Pokud je tento kanál již součástí vašeho balíčku kabelové televize, můžete se přihlásit na web a sledovat je bez dalších nákladů. Kromě přímého přenosu budou k dispozici i nové epizody na vyžádání po dobu několika měsíců, takže si nemusíte dělat starosti, pokud vám chybí jedna.

Hledám se dívat Projektová dráha online bez kabelu? Máte spoustu možností, protože web Bravo vám také umožňuje přihlásit se pomocí vašeho účtu fuboTV, Hulu s Live TV, Sling TV nebo YouTube TV. I když všechny tyto služby přicházejí s bezplatnou zkušební verzí (obvykle jeden týden), vzhledem k tomu, že se očekává, že sezóna 18 poběží několik měsíců, dříve nebo později budete muset zaplatit. Doporučujeme používat službu Sling TV, protože za 15 USD za měsíc je to nejlevnější způsob sledování.

Bohužel, web Bravo vám umožní sledovat, pouze pokud jste v USA. Pokud jste však v zahraničí, můžete tuto službu používat jako obvykle připojením k americkému VPN serveru. Stále nemáte VPN? ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že jej můžete použít ke sledování Projektová dráha bez rizika a požádejte o plnou náhradu, pokud nemáte dojem.

Kde jinde můžu sledovat online sezónu Project Runway 18?

Chcete se dívat mimo USA? Projektová dráha sezóna 18 bude mít ve skutečnosti téměř simultánní vydání v několika anglicky mluvících zemích. Podívejte se níže a zjistěte, jak se dívat Projektová dráha kde žiješ:

Kanada

Kanadská vlajka

Kanadští fanoušci mohou chytit úplně nové epizody Projektová dráha každý čtvrtek na CTV Drama v 22:00 EST. To však stojí za zmínku pro sledování budete potřebovat předplatné kabelové televize, ať už je to živé nebo na vyžádání. Epizody obvykle zůstávají k dispozici na vyžádání po dobu jednoho nebo dvou týdnů, takže pokud vám chybí jedna, není to konec světa.

CTV je uzamčeno podle regionu a je k dispozici pouze v Kanadě. Tuto službu však můžete stále používat v zahraničí, pokud se připojíte k jednomu z kanadských serverů vaší VPN.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Z důvodu časového rozdílu nebudou nové epizody vysílány současně ve Velké Británii a ve Spojených státech. Místo toho budou Added k Britům Hayu knihovna každý pátek, počínaje 6. prosincem Tato služba streamování obvykle stojí 4,99 GBP za měsíc, ale pokud máte Amazon Prime Video nebo Now TV, můžete si koupit doplněk Hayu za 3,99 GBP za měsíc. Hayu přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí, pokud jste si nevybrali addon Now TV, v tom případě má sedmidenní zkušební verzi.

Ačkoli je Hayu k dispozici v několika zemích, potvrzuje se pouze britská verze Projektová dráha sezóna 18. Pokud jste mimo Spojené království, stále můžete sledovat VPN.

Austrálie

Austrálie vlajka

Americké pořady často trvají dlouho, než se dostanou do Austrálie, ale naštěstí to tentokrát není. Nové epizody od Projektová dráha sezóna 18 bude vysílána každý pátek (počínaje 6. prosincem) v 13:30 AEST na Foxtel Aréně.

Jak tedy můžete live streamovat Projektová dráha online? Pokud již jste zákazníkem televizního vysílání Foxtel, můžete jednoduše přihlásit se do Aplikace Foxtel Go a začít okamžitě sledovat bez dalších nákladů. Pokud ne, můžete se místo toho zaregistrovat do služby Foxtel Now; to stojí 25 AUD AUD měsíčně a Arena je zahrnuta jako součást základního předplatného.

Služby Foxtel jsou uzamčeny podle regionu a jsou k dispozici pouze v Austrálii. Pokud jste v současné době v zahraničí, budete muset sledovat VPN pomocí VPN.

Jak funguje Project Runway?

Projektová dráha sleduje docela dobře šlapaný formát. Každou sezónu asi tucet (šestnáct let v tomto roce) módní návrháři soutěží v řadě výzev, dokud nezůstane pouze jedna. Tyto výzvy často zahrnují navrhování oblečení pomocí neortodoxních materiálů (jako je jídlo) nebo technologie (LED).

Tento formát pokračuje, dokud nezůstanou pouze tři soutěžící. Každý je pak požádán, aby připravil 12 oblečení, které budou představeny během New York Fashion Week. Úlovek spočívá v tom, že mají pouze 12 týdnů a rozpočet 8 000 USD. Rozhodčí poté vyberou svou oblíbenou sbírku a designér vyhraje 100 000 dolarů, které utratí za vytvoření své vlastní módní řady, a také za rozšíření funkce v časopise Marie Claire..

Co mohou fanoušci očekávat od nové sezóny Project Runway?

O nadcházející sezóně vlastně víme docela dost. Například EW zveřejnila seznam prádelen soudců hostů včetně Chladná dobrodružství Sabriny hvězda Kiernan Shipka, herečka Leslie Jones a Cyndi Lauper. Navíc se Tim Gunn Save vrací, ale byla rebrandingována jako Siriano Save. Díky tomu bude Christian Siriano zachránit jednoho návrháře před eliminací.

Samozřejmě, nejdůležitější lidé v Projektová dráha jsou designéři. Níže vám dáme vědět něco o všech soutěžících této sezóny:

 • Bretaň Allen, ve věku 29 let, z Austinu. Profesorka módy a absolventi Austin Fashion Week s láskou k odvážným otiskům.
 • Asma Bibi, 30 let, z Atlanty. Samoučená designérka, která je známá svým rozsahem skromného oblečení pro muslimské ženy.
 • Chelsey Carterová, 30 let, z Chicaga. Navrhuje unisexové výkazy, které „ztělesňují hrany a poise“. Mezi klienty patří SZA a Chance the Rapper.
 • Jenn Charkow, ve věku 41 let, ze Seattlu. Majitel ekologicky šetrných vzorů Stone Crow.
 • Marquise Foster, 30 let, z Brooklynu. Tento finalista jackpotů a finalista Vanguard Awards se snaží prokázat, že samouklí návrháři by neměli být podceňováni..
 • Victoria Cocieru, ve věku 27 let, z Moldavska. Majitel značky Kheops. Vytváří nápadné, geometricky inspirované oblečení připravené k nošení.
 • Alan Gonzalez, ve věku 25 let, z Houstonu. Provozuje Alantude, linii, která zdůrazňuje živé barvy a čisté linie.
 • Sergio Guadarrama, ve věku 36 let, z New Yorku. Vystupoval ve Vogue, New York Times a Forbes. Vysoce všestranný designér se zvláštním zájmem o udržitelnost.
 • Dayoung Kim, ve věku 37 let, ze Soulu. Vítěz z Koreje Project Next Designer a majitel ready-to-wear značky MOIRAI.
 • ShaVi Lewis, ve věku 33 let, z Newarku. Kreativní režisér Stephen F, ale pracuje také na své vlastní linii s názvem.
 • Geoffrey Mac, ve věku 41 let, z Brooklynu. Průmyslový veterán s klienty včetně Lady Gaga a Bjork.
 • Delvin McCray, ve věku 25 let, z Chicaga. Absolventka módního designu, v současné době pracuje na Saks Fifth Avenue, jehož styl je nejlépe popsán jako „temný romantismus“.
 • Tyler Neasloney, ve věku 29 let, z Jersey City. Nový návrhář, jehož řada byla uvedena na trh počátkem tohoto roku. V současné době nejlépe známý pro svou sbírku víkendových tašek.
 • Veronica Sheafferová, ve věku 40 let, z Chicaga. Další autor samostatně vyučující; specializuje se na detailní práci a možná nepřekvapivě, obvykle navrhuje svatební šaty.
 • Melanie Trygg, ve věku 29 let, z ostrova Orcas. Provozuje architektonicky a skandivansky inspirované oblečení KLÄD.
 • Nancy Volpe-Beringer, ve věku 64 let, z Philadelphie. Nejstarší soutěžící, kterého jsme dosud měli. Filantropka, která je nejznámější pro svou lásku k androgynním vzorům.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 14