Jak se dívat na Power sezónu 6 online odkudkoli

Jak se dívat na Power sezónu 6 online


Napájení sezóna 6 premiéry v neděli 25. srpna. Sezóna se bude skládat z 15 epizod, přičemž finální sezóna se očekává v prosinci 2019. Nová sezóna Power však bude k dispozici pouze na platformách pro streamování streamovaných v regionu. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat výkon mimo USA.

Pro sledování budeme pouze doporučovat oficiální zdroje Napájení. Zatímco některé neautorizované streamingové weby mohou vysílat Power sezónu 6, mají tendenci nabízet nekvalitní video s hlavními problémy s výkonem, jako je ukládání do vyrovnávací paměti a zpoždění. Kromě toho jsou takové nelicencované datové toky často stahovány kvůli problémům s autorskými právy, což z nich činí nespolehlivou volbu sledovat sezónu Power 6.

Napájení sezóna 6 je k dispozici pouze u streamovacích služeb uzamčených v regionu. Proto budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat mimo USA.

Nejlepší VPN pro Power sezónu 6: ExpressVPN

ExpressVPN

Dostupné aplikace:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Webová stránka: www.ExpressVPN.com

Záruka vrácení peněz: 30 DNÍ

ExpressVPN je vaše nejlepší sázka pro sledování Power Season 6 online. Má servery ve 20 amerických městech pro odblokování populárních streamovacích služeb. Patří sem například videa Starz, Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Pomocí této VPN můžete mít až pět současných připojení. Servery jsou tak rychlé, jak jsou konzistentní, což z něj dělá skvělou volbu pro streamování stejně jako torrenting.

Dalším důvodem, proč si vybrat ExpressVPN pro sledování Power Season 6, je to, že vám pomůže zůstat v bezpečí online. Zabezpečení je nabízeno ve formě 256bitového šifrování AES a přepínače kill, přičemž je zde také ochrana před úniky DNS a IPv6. ExpressVPN neuchovává žádné protokoly, podle kterých můžete být identifikováni. Nabízí také nepřetržitou live chat a e-mailovou podporu a aplikace, které jsou přátelské pro začátečníky.

Můžete si stáhnout aplikace ExpressVPN pro Windows, Mac, Linux, Android, iOS a směrovače. K dispozici jsou také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

NEJLEPŠÍ VPN PRO SÍTI SEZONY 6: ExpressVPN je naše nejlepší doporučení. Rychlá a vysoce bezpečná služba má servery ve 20 amerických městech a odblokuje Starz, Hulu a Netflix. Slouží k připojení až pěti zařízení současně. Používá šifrování a nabízí nepřetržitou podporu. Vyzkoušejte to bez rizika pomocí 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

Jak se dívat na Power Season 6 online s VPN

Pokud chcete sledovat Power Season 6 online odkudkoli, budete potřebovat VPN. Zde je rychlý a snadný průvodce, který vás provede všemi:

 1. Za prvé, budete muset buď přidat Starz do svého televizního předplatného (seznam partnerských poskytovatelů najdete na webových stránkách Starz) nebo si objednat přímo Starz. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, je k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze, poté stojí 8,99 USD měsíčně.
 2. Dále musíte zvolit VPN. Měl by mít servery v USA, které jsou schopné odblokovat Starz. Zvláště doporučujeme ExpressVPN. CyberGhost a NordVPN jsou však vynikající alternativou.
 3. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení.
 4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA.
 5. Přejděte na Starz přes web nebo aplikaci a vyberte epizodu Power, která by měla být odblokována.

Pokud problémy přetrvávají i po provedení výše uvedených kroků, můžete udělat několik věcí. První věc, kterou zkuste, je vymazat mezipaměť a soubory cookie vašeho prohlížeče. To zajistí, že weby a služby zapomenou na vaši skutečnou IP adresu a přijmou US IP adresu VPN. Pokud to nefunguje, zkuste se připojit k jinému americkému serveru. V opačném případě můžete kontaktovat zákaznickou podporu vaší sítě VPN.

Jak se dívat na Power sezónu 6 na americké televizi

Výkonová sezóna 6 je k dispozici na síti kabelové televize Starz. Starz si můžete zakoupit prostřednictvím svého poskytovatele kabelové televize (ceny se liší podle poskytovatele), nebo zakoupením přes web Starz nebo v jedné z aplikací (8,99 USD USD za měsíc). Pokud jste mimo USA, nejlepší volbou je přihlásit se k odběru Starz prostřednictvím webu pomocí VPN (připojeno k serveru v USA). Nové epizody moci jsou k dispozici v aplikaci Starz ve stejný den, kdy vysílají na Starz. Najdete také minulá roční období moci. A co víc, Starz přichází s 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Na webu Netflix USA bohužel zatím není k dispozici Power. Dobrou zprávou však je, že kromě sledování Starze, Uživatelé v USA mají také možnost sledovat Hulu, o kterých sezónách 1-5 jsou aktuálně k dispozici. Základní předplatné Hulu stojí 5,99 USD za měsíc, ale je zde také možnost bez reklam za 11,99 USD za měsíc. Hulu zahrnuje měsíční bezplatnou zkušební verzi pro nové a způsobilé vracející se odběratele. Chcete-li sledovat USA Netflix mimo Ameriku, musíte změnit zemi Netflix pomocí VPN.

Zatímco na Amazon Prime není k dispozici napájení, můžete si na Amazon Video zakoupit jednotlivé epizody za 2,99 $ (HD) nebo 1,99 USD (SD). Případně si můžete koupit celou sezónu. To může stát 9,99 $ nebo 12,99 USD USD, v závislosti na tom, jak je sezóna poslední.

Kde jinde mohu sledovat Power online?

Dobrou zprávou je, že Power Season 1-5 jsou k dispozici pro streamovací služby v řadě různých zemí.

Spojené království

Napájení sezóny 1-5 jsou aktuálně k dispozici na Netflix UK. A co je ještě lepší, nové epizody moci se přidávají každé pondělí po jejich počátečním americkém vysílání. Proto byste měli mít možnost sledovat Power sezónu 6 na Netflix UK. Netflix UK měsíční předplatné jsou ceny za 5,99 £, 8,99 £ a 11,99 £. Netflix však také nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi.

Austrálie

Najdete sezóny 1-5 z Napájení na obou Netflix Australia a Stan, což je australská streamingová služba. Tyto epizody byly k dispozici pro streamování brzy po jejich americkém vysílání, což znamená, že budete pravděpodobně moci sledovat Power Season 6 i na Stan. Předplatné stanů je cena 10 $, 14 $ a 17 $ (AUD) měsíčně. Stejně jako Netflix, Stan nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi.

Další místa

Pokud jste v Norsku, Dánsku, Švédsku nebo Finsku, Napájení roční období 1-5 jsou na HBO Nordic. Sezóna 6 jako taková také pravděpodobně přijde v HBO Nordic v blízké budoucnosti. HBO Nordic předplatné stojí 99Kr za měsíc (přibližně 10 $). Tato streamingová služba nabízí měsíční bezplatnou zkušební verzi.

Mohu použít bezplatnou síť VPN ke sledování Power sezóny 6?

Bezplatné sítě VPN nejsou velmi dobré v odblokování streamovacích služeb, jako jsou Starz, Netflix, Hulu a Stan. Díky tomu je obtížné sledovat výkonnou sezónu 6 (nebo skutečně jakoukoli roční období) pomocí bezplatné VPN. kromě, pomalé rychlosti zdarma VPN služby z nich činí špatnou volbu pro streamování s nadměrným množstvím pufrů a zpožděním.

Není to jen v streamování výkonu, že bezplatné VPN jsou zklamáním. Je jim také známo, že nemají zabezpečení, což znamená, že jejich ochrana soukromí online může být narušena jejich použitím. Zejména, mnoho bezplatných VPN nepoužívá šifrování aby byla vaše data v bezpečí. Jiní vlastně vaše data a aktivity procházení protokolují, než je prodají uchazeči s nejvyšší nabídkou.

Celkově se bezplatné VPN nepřibližují nejlepším VPN pro Starz a Power sezónu 6. A co víc, stejně jako ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost vám umožní bezplatně vyzkoušet jejich službu s bezrizikovým vrácením peněz záruka.

Co můžeme očekávat od Power sezóny 6?

Upozornění: Obsahuje spoilery spiknutí od sezóny 5

Dramatický závěr Power sezóny 5 způsobil, že Kanan zabil při násilném setkání s policií, zatímco Angela zastřelil Tommy do hrudi. Sezóna 6 se zaměří na nyní nenapravitelný vztah mezi bývalými protidrogovými partnery a přáteli Ghostem a Tommym. Příběh bude následovat Ghostův spiknutí, aby se pomstil po akci Tommyho.

Který člen obsazení se vrací pro Power sezónu 6?

Kromě Kananu (50 centů) se očekává, že se zbytek obsazení Power vrací pro sezónu 6. Patří sem Ghost (Omari Hardwick), Tommy (Joseph Sikora), Tasha (Naturi Naughton), Tariq (Michael Rainey Jr.), Dre (Rotimi Akinosho) a La La (LaKeisha Grant). Dosud neznáme osud Angely (Lela Loren), ale očekává se, že se do jisté míry vrátí.

Bude Power sezóna 7?

Bohužel, sezóna 6 má být poslední sezónou Napájení, jak oznámil výkonný producent Curtis Jackson (50 Cent) o sociálních médiích v květnu 2019. Nicméně odhalil také zprávu, že jsou plánována čtyři spinoff show. Tvůrce seriálu Courtney A. Kemp řekl, že plánovali „sledovat některé z vašich milovaných„ mocenských “postav nad rámec původní řady…“

Co jiného můžu na Starze sledovat??

Starz nabízí širokou škálu televizních pořadů a filmů. Nabízí také svůj vlastní originální obsah (Power je jedním z nich). Zde je seznam několika titulů, které můžete na Starz sledovat (kromě Power Season 1-6):

 • Outlander
 • Věž
 • Sweetbitter
 • Španělská princezna
 • Páteční noční světla
 • Toy Story 3
 • Jed
 • Návrh
 • Paranormální jev
 • Ekvalizér 2
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 28