Jak se dívat na Příběhovou sezónu 3 online

Jak se dívat na The Handmaids Tale Season 3 online


Třetí sezóna Příběh služebnice se chystá na premiéru 5. června v USA. Hulu potvrdil, že celkem bude 13 epizod, což znamená, že skončí někdy v srpnu. Níže vám dáme vědět, kdy a kde můžete streamovat každou epizodu, ať jste kdekoli na světě.

Tento příspěvek doporučí pouze oficiální zdroje. Populární pořady jako Příběh služebnice jsou často dostupné na nelicencovaných webech pro streamování, ale důrazně nedoporučujeme jejich používání. Zpočátku jsou jejich toky často laggy, s videem s nízkým rozlišením. Kromě toho jsou náchylní k tomu, že je držitelé autorských práv v polovině roku odstraní, takže neexistuje žádná záruka, že uvidíte konec každé dané epizody. Přestože tuto sezónu můžete streamovat zdarma, použití nespolehlivých proudů třetích stran není opravdu výhodné.

Ke sledování budete potřebovat VPN Příběh služebnice zdarma, pokud nejste v Austrálii nebo Velké Británii.

Jak sledovat příběh panny ze zahraničí pomocí VPN

Se správnou sítí VPN je snadné obejít regionální omezení a získat přístup k geoblokovaným službám v zahraničí. Postupujte podle následujících pokynů:

  1. Nejprve se přihlaste k vhodné službě VPN. Doporučujeme ExpressVPN, i když NordVPN a CyberGhost jsou dvě levné alternativy vysoké kvality.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte VPN. Bude existovat několik různých verzí, takže se ujistěte, že máte správnou aplikaci pro své zařízení.
  3. Rozhodněte se, na které ze služeb níže byste se rádi dívali.
  4. Připojte se k jednomu ze serverů VPN na příslušném místě. Například byste použili americký server pro přístup do Hulu v zahraničí, nebo australský pro odblokování SBS.
  5. Zkuste přehrát video na požadovanou službu. Měl by začít téměř okamžitě, ale pokud máte problémy, vymažte soubory cookie a mezipaměť prohlížeče a stránku znovu načtěte.

V některých zemích, Příběh služebnice bude vysíláno v živé televizi. Z tohoto důvodu je důležité otestovat vaši VPN (pomocí výše uvedených kroků) v dostatečném předstihu před premiérou. Tento přístup zaručuje, že budete mít dostatek času kontaktovat tým zákaznické podpory VPN, pokud se něco pokazí, a že nebudete muset nechat ujít začátek nových epizod.

Jak streamovat příběh služebnice zdarma v australské televizi

Austrálie vlajka

SBS má výhradní práva na živé vysílání na Příběh služebnice sezóna 3 v Austrálii. Tato síť ukáže nové epizody několik hodin poté, co se vysílají v USA, v 20:30 AEST (18:30 AWST).

I když vám SBS neumožňuje sledovat přímo na svém webu, můžete streamujte kanál živě Freeview Austrálie. Epizody budete moci sledovat krátce poté, co skončili prostřednictvím SBS On Demand, musíte si však nejprve vytvořit bezplatný účet. Je to velmi jednoduché a vyžaduje pouze ověření vaší e-mailové adresy. Je důležité si uvědomit, že nové epizody budou k dispozici pouze po omezenou dobu (mezi 7 a 30 dny, v závislosti na pořadu).   

SBS On Demand v současné době nabízí druhou sezónu zdarma. První sezóna je k dispozici na Stanu, streamovací službě, která stojí 10 AUD za měsíc. Stan zahrnuje 30denní bezplatnou zkušební verzi, což znamená, že můžete sledovat každou epizodu a zrušit před účtováním.

SBS a Freeview Australia jsou geograficky omezené. Z tohoto důvodu budete muset být buď v Austrálii, nebo pomocí australského serveru VPN ke sledování. Doporučujeme ExpressVPN: jedná se o rychlou a bezpečnou službu, která zahrnuje 30denní záruka vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete jednoduše zrušit získání plné náhrady.

Kde jinde mohu streamovat sezónu Příběh služebnice 3?

Nová sezóna bude vysílána v několika regionech po celém světě. Níže vysvětlíme, kteří provozovatelé vysílání zobrazují sezónu 3 Příběh služebnice ve tvé zemi.

NÁS

Vlajka USA

Hulu vlastně produkuje Příběh služebnice, takže by to nemělo být překvapením je to exkluzivní vysílač seriálu v USA. Můžete se zaregistrovat na sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale protože každou středu vychází nová epizoda, nebudete moci sledovat celou sezónu tímto způsobem. Základní předplatné Hulu (Hulu s Live TV není vyžadováno) stojí pouze 5,99 USD USD za měsíc a uděluje vám přístup nejen Příběh služebnice, ale i stovky dalších představení.

Ne úplně dohoneni? Hulu má také každou epizodu z posledních dvou sezón. Tato služba je k dispozici pouze v USA, což znamená, že k přístupu do zahraničí budete potřebovat VPN.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Ve Velké Británii bude sezóna 3 vysílána na kanálu 4, což znamená můžete sledovat online prostřednictvím Všechny 4 nebo TVPlayer.com. Používání těchto služeb je zcela zdarma, ale obě vyžadují, aby si uživatelé před streamováním čehokoli vytvořili účet. Během procesu registrace budete požádáni o zadání poštovního směrovacího čísla; slouží pouze pro statistické účely a nepoužívá se k ověření vaší polohy. Ve skutečnosti můžete zadat jakýkoli poštovní směrovací číslo ve Spojeném království a stále se můžete přihlásit.

Kanál 4 se ještě neohlásil, až se ukáže Příběh služebnice sezóna 3. Předchozí sezóna byla vysílána ve Velké Británii několik týdnů po jejich americké premiéře, takže je pravděpodobné, že ji britští fanoušci budou moci sledovat začátkem července. Pokud obvykle žijete někde jinde a jste dočasně pouze ve Velké Británii, můžete stále přistupovat ke službám z vaší domovské země pomocí VPN.

Sezóna jedna a dvě jsou k dispozici v televizi Now TV. Tato služba stojí 7,99 GBP měsíčně a zahrnuje sedmidenní zkušební verzi, což znamená, že pokud jste rychlí, je možné sledovat každou epizodu bez účtování poplatků. Můžete si také zakoupit každou sezónu na Amazon Prime Video, ale jak ji můžete sledovat zdarma jinde, opravdu není důvod.

Kanál 4, TVPlayer a britský katalog Amazon Prime Video jsou k dispozici pouze ve Velké Británii. K těmto službám máte přístup v zahraničí pomocí britského serveru VPN.

Kanada

Kanadská vlajka

Kanadští fanoušci mohou streamovat novou sezónu Příběh služebnice živě a zdarma na Bravo. Epizody se budou zobrazovat každý týden, počínaje 9. červnem, pro sledování však budete potřebovat stávající kabelové předplatné.

Pokud byste se chtěli dívat na dřívější epizody, na Crave najdete obě předchozí sezóny. Tato služba obvykle stojí 9,99 $ CAD měsíčně, ale přichází s měsíční zkušební dobou. Jako takové byste měli mít možnost streamovat roční období jedna a dvě Příběh služebnice zcela zdarma. Poté nezapomeňte zrušit platbu, takže váš způsob platby nebude účtován.

Obě výše uvedené služby jsou geograficky blokovány, abyste se k nim dostali z jiných zemí, musíte se připojit k jednomu z kanadských serverů vaší VPN..

Další místa

Příběh služebnice je velmi populární show s masivním mezinárodním pokračováním. V důsledku toho je vysoce pravděpodobné, že bude vysílat v mnoha regionech po celém světě. Pokryli jsme každého potvrzeného mezinárodního vysílače sezóny 3 výše, ale jak se premiéra blíží, můžeme očekávat, že bude oznámeno více.

Pokud si nejste jisti, kam se podívat, doporučujeme vám zkontrolovat webové stránky největších vysílacích organizací ve vaší zemi. Když síť zajistí takovou vysoce kvalitní show, je často inzerována na hlavní stránce. Stále nemůžete najít místního vysílatele? Je možné, že stejně jako Spojené království má vaše země mírně odlišné datum premiéry nebo že dosud žádné datum nebylo potvrzeno. Pokud cestujete a chcete zůstat aktuální, nezapomeňte, že můžete přistupovat k webovým serverům jiných zemí odkudkoli pomocí VPN.

Co můžeme očekávat od 3. sezóny The Handmaid's Tale?

Poslední sezóna Příběh služebnice skončil velkým zvratem. Níže si probereme důsledky tohoto a co lze očekávat od nadcházející sezóny. Upozornění: Následují spoilery.

Druhá sezóna byla bezútěšná, dokonce i podle standardů této show. Na konci však byl záblesk naděje, kdy se Marthové seskupili, aby pomohli červnu a Emily uniknout. Červen vzhledem k této šanci odmítl, ale nechal své dítě odejít. Je pravděpodobné, že třetí sezóna prozkoumá červnové pokusy o zotavení Hannah a přechod do Kanady, ale je zaručeno, že budou problémy, protože sezóna 3 ukázka ukázaná v Super Bowl ukázala Serenin dům.  

Pak je tu otázka, jak se změní zařízení. Tvůrce pořadu, Bruce Miller, nedávno odhalil, že teta Lydia přežila své utrpení v sezóně dva finále, ale povstání její panny, spojené s nedávným útokem na velitele, by mohlo vést k násilnějším a represivním souborům okolností pro červen (pokud je to dokonce možný).

Příběh sezóny 3 pro handmajdky

Z velké části zůstane hlavní obsazení v sezóně 3 nezměněno. To znamená, že existuje několik nových postav: velitel Winslow a jeho manželka (hrál Christopher Meloni a Elizabeth Reaser). Dále, zatímco Bradley Whitford (Commander Lawrence) měl v minulé sezoně velmi malou roli, je připraven být řadou pravidelných útočníků. 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 31 = 32

map