Jak se dívat na Peaky Blinders series 5 online

Jak se dívat na Peaky Blinders series 5 online (1)


Peaky Blinders série 5 bude vysílat v neděli 25. srpna v 21:00 (GMT). Na rozdíl od předchozích sezón, která byla vysílána na BBC 2, se bude na BBC 1 vysílat série 5 Peaky Blinders. Pokud jste mimo Spojené království, můžete sledovat Peaky Blinders série 5 zdarma na streamovací službě BBC iPlayer pomocí VPN.

Nezapomeňte, že tento článek se bude týkat pouze oficiálních zdrojů pro sledování Peaky Blinders online. Přestože tato pořad může být k dispozici na nelegálních webech pro streamování, nedoporučujeme je. Zejména jsou náchylní k tomu, že budou okamžitě odstaveni. Navíc mají tendenci poskytovat nižší kvalitu videa a špatný výkon, se spoustou vyrovnávacích pamětí a zpožděním. Kromě toho můžete streamovat Peaky Blinders series 5 online zdarma na BBC iPlayer s VPN.

Peaky Blinders je k dispozici pouze na platformách uzamčených v regionu. To znamená, že budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat v zahraničí.

Jak se dívat na Peaky Blinders series 5 online s VPN

Použití VPN pro sledování online série Peaky Blinders je překvapivě rychlé a snadné. Peaky Blinders series 5 můžete sledovat online na BBC iPlayer živým streamováním BBC 1 prostřednictvím aplikace BBC iPlayer nebo výběrem epizody na vyžádání po přímém televizním vysílání. Zde je rychlý průvodce krok za krokem, co musíte udělat:

Použití VPN k sledování Peaky Blinders série 5

  1. Nejprve musíte vytvořit účet BBC iPlayer (registrace je zdarma), pokud jej ještě nemáte. To vyžaduje, abyste zadali své datum narození, e-mailovou adresu, bezpečné heslo a britské poštovní směrovací číslo. Přijímá se jakékoli PSČ ve Velké Británii. Nemusíte prokazovat svou polohu.
  2. Zaregistrujte se pomocí služby VPN se servery ve Velké Británii, které mohou odblokovat BBC iPlayer. Doporučujeme ExpressVPN. CyberGhost a NordVPN jsou však vynikajícími nízkonákladovými alternativami.
  3. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci nebo rozšíření prohlížeče pro své zařízení.
  4. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru ve Velké Británii.
  5. Vymažte mezipaměť prohlížeče a soubory cookie a zajistěte, aby BBC iPlayer zapomněl na vaši předchozí IP adresu a umístění. Poté by měla přijmout novou britskou IP adresu VPN.
  6. Přejít na BBC iPlayer (prostřednictvím webových stránek nebo jedné z aplikací) a vyberte epizodu Peaky Blinders, která by nyní měla být odblokována. Pokud ne, doporučujeme vám připojit se k jinému britskému serveru. Můžete také zkusit kontaktovat zákaznickou podporu vaší sítě VPN.

Kde jinde mohu sledovat Peaky Blinders online?

Peaky Blinders série 5 budou zpočátku k dispozici pouze na BBC One a BBC iPlayer (najdete také kompletní řadu 1-4 na iPlayer BBC). Série 1-4 jsou však k dispozici ke sledování s několika dalšími streamingovými službami. Z tohoto důvodu je pravděpodobně jen otázkou času, než budou Peaky Blinders série 5 k dispozici za BBC.

Pokud chcete dohnat staré epizody, najdete série 1-4 z Peaky Blinders na Netflix USA a Velká Británie. Zatímco BBC iPlayer je zdarma, Netflix je placená služba s předplacenými cenami za 8,99 $ / 5,99 $, 12,99 $ / 8,99,99 a 15,99 $ / 11,99,99 v době psaní. K dispozici je však také možnost 30denní bezplatné zkušební verze pro nové zákazníky, takže můžete sledovat většinu Peaky Blinders zdarma, pokud jste rychle! Pokud jde o bezplatné zkušební verze, ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Můžete si také zakoupit každou epizodu nebo série (1-4) z Peaky Blinders na Amazonka. Epizoda v kvalitě SD nyní stojí 1,99 $, zatímco epizoda v kvalitě HD je 2,99 $. Alternativně je celá sezóna cena za 10,99 $ (SD) nebo 14,99 $ (HD). Není pravda, že to není nejlepší možnost, když si můžete zdarma prohlížet Peaky Blinders na BBC iPlayer nebo na Netflix prostřednictvím bezplatné zkušební verze.

Mohu použít bezplatnou síť VPN k sledování série Peaky Blinders 5?

Bohužel mnoho bezplatných VPN jednoduše nemůže odblokovat BBC iPlayer. Díky tomu je velmi obtížné sledovat Peaky Blinders série 5, protože je na BBC k dispozici pouze začít. I když si přejete jednoduše odblokovat staré epizody Peaky Blinders na Netflixu, většina bezplatných VPN nefunguje s touto streamovací službou. Navíc bezplatné VPN nejsou ideální pro streamování kvůli jejich často pomalým serverům, které způsobují velmi nekonzistentní zážitek ze streamování.

Rovněž nedoporučujeme bezplatné VPN, protože mají tendenci postrádat zabezpečení a ochranu soukromí svých placených soupeřů. Zejména, je známo, že mnoho osobních sítí VPN zaznamenává osobní data a historie prohlížení uživatelů, prodej informací třetím stranám. Ani ti, kteří neukládají protokoly, nemusí k zabezpečení svých dat použít šifrování. Jiné bezplatné sítě VPN mohou vydělat peníze tím, že na vás zacílí pomocí spamových reklam. Celkově se bezplatné VPN nepřibližují kvalitě nejlépe placených VPN.

Co můžeme očekávat od série Peaky Blinders 5?

V závěru sezóny 4 Peaky Blinders je rodina Shelby silnější než kdykoli předtím po Tommyho volbě poslancem ve volebním obvodu Birmingham South. Série 5 pravděpodobně prozkoumá tato nová politická spojení a různé důsledky finančního zhroucení z roku 1929. Očekává se, že dalším vážným tématem bude stále křehčí duševní zdraví Tommyho.

Kteří členové obsazení se vrací k Peaky Blinders?

Bylo potvrzeno, že s výjimkou Joe Cole (John Shelby), všichni hlavní členové obsazení se vrací do série 5. Patří sem Cillian Murphy (Tommy Shelby), Helen McCrory (teta Polly), Paul Anderson (Arthur Shelby), Sophie Rundle (Ada Shelby), Kate Phillips (Linda Shelby) a Natasha O’Keeffe (Lizzie Stark). Aidan Gillen se také vrací jako Aberama Gold.

Peaky Blinders Series 5 také představí představení nových postav včetně Sam Claflina jako Oswalda Mosleyho a Briana Gleesona a Anyy Taylor-Joy, jejichž jména postav budou teprve oznámena. Bohužel neočekáváme návrat Toma Hardyho po smrti jeho postavy Alfie Solomons na konci série 4.

Bude existovat série Peaky Blinders 6?

Ano, bude Peaky Blinders série 6! Podle Stevena Knighta, tvůrce show, je pravděpodobné, že bude také série 7. Knight od té doby prodiskutoval možnost filmu Peaky Blinders a citoval rostoucí popularitu pořadu, zejména v rybníku ve Spojených státech..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 5