Jak se dívat na Outpost sezónu 2 online odkudkoli

Jak se dívat na Outpost sezónu 2 online


Druhá sezóna Základna bude mít premiéru na The CW v 21:00 EST (18:00 PST), 11. července. Každý čtvrtek večer bude nová epizoda, a pokud bude deset epizod (jako v sezóně jedna), můžeme očekávat, že tato série skončí dne 12. září Je tu však ještě dost času, takže čtěte dál a zjistěte, jak se dívat Základna ve tvé zemi.

Je důležité si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje. Základna je fanoušek oblíbená show, což znamená, že téměř jistě budou k dispozici nelicencované živé přenosy. Nicméně, oni jsou často laggy a dostupný pouze ve velmi nízkých rozlišeních. Neoprávněné datové toky mohou být navíc kdykoli převedeny do režimu offline kvůli porušení autorských práv, což znamená, že ani nemusíte vidět konec epizody. S několika legitimními způsoby, jak se dívat Základna online zdarma, není důvod uchýlit se ke stinným nelicencovaným proudům.

Tato show bude k dispozici pouze u streamovacích služeb uzamčených v regionu. K tomu budete potřebovat VPN Základna sezóna 2 v zahraničí.

Jak streamovat Outpost v zahraničí pomocí VPN

Jste novým VPN a nevíte, jak začít? Nebojte se: jsou vlastně docela jednoduché, jakmile víte, jak na to. Pro odblokování a streamování postupujte podle níže uvedených kroků Základna odkudkoliv:

  1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Doporučujeme ExpressVPN, ale pokud hledáte levnou alternativu, NordVPN a CyberGhost jsou silnou volbou.
  2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN a ujistěte se, že získáte odpovídající verzi pro vaše zařízení.
  3. Rozhodněte se, kterou službu streamování chcete v zahraničí odblokovat.
  4. Poté se připojte k jednomu ze serverů vaší VPN v požadované zemi. Pro odblokování Now TV byste například použili americký server pro The CW nebo britský.
  5. Zkuste přehrát video na vámi vybranou službu. Měla by se načíst okamžitě, ale pokud uvidíte chybu (například „The CW“Z důvodu licenčních omezení je tento obsah k dispozici pouze v USA.“), Vymažte soubory cookie a mezipaměť prohlížeče a stránku obnovte.

Pokud používáte jednu z platforem, která vám umožní streamovat Základna live, je důležité zajistit, aby vaše VPN fungovala před začátkem show. Tímto způsobem budete mít čas na pomoc týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN, pokud se něco pokazí, a je mnohem méně pravděpodobné, že vám bude na začátku sezóny chybět kvůli nepředvídaným technickým potížím..

Jak se dívat na Outpost sezónu 2 zdarma na US TV

Vlajka USA

Zobrazuje se pouze síť Základna 2. sezóna v USA je The CW. Pokud se neobtěžujete sledovat tuto show naživo, celou druhou sezónu můžete streamovat zdarma Jak CW přidává nové epizody do své knihovny na vyžádání krátce po jejich vyslání. Uživatelé nemusí ani vytvořit účet, aby se mohli dívat, i když je k dispozici pouze pět epizod najednou, což znamená, že pokud zmeškáte epizodu, máte čtyři týdny na to, abyste je dohonili.

Chtít sledovat Základna žít online? V současné době, Hulu s Live TV, fuboTV a YouTube TV vám umožní streamovat CW naživo, Přestože jsou tyto služby přibližně 50 USD za měsíc, jsou docela nákladným způsobem sledování série deseti epizod. Každý z nich však přichází s týdenním soudním řízením, které vám umožní sledovat hrst epizod živě a zdarma.

Donedávna CW umožňovalo uživatelům sledovat první sezónu zdarma. Starší epizody však byly odstraněny v úvodní části sezóny dvě premiéry. Jako takový, jediný způsob, jak streamovat sezónu jednoho z Základna online je koupit na Amazon Prime Video za 19,99 $.

Všechny výše uvedené streamovací služby jsou geograficky omezené a dostupné pouze v USA. Stále však k nim máte přístup ze zahraničí pomocí VPN. Ještě nemáte VPN? ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz, což vám umožní live stream Základna bez rizika. Pokud nejste spokojeni nebo potřebujete pouze VPN, abyste mohli sledovat tento pořad, stačí zrušit do 30 dnů úplnou náhradu.

Kde jinde mohu sledovat The Outpost online?

Ačkoli Základna sezóna dva nebude mít tak široké vydání jako některé z jiných CW je další show, to bude vysílat v několika dalších zemích. Podívejte se níže, abyste zjistili, zda existuje oficiální zdroj, ve kterém se nacházíte:

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Druhá sezóna začne v 21:00 15. července, výhradně na Syfy. Web Syfy ve skutečnosti nemá přímý přenos, ale přesto je stále možné sledovat tento kanál online. Zákazníci Sky TV a Virgin TV se mohou jednoduše přihlásit k aplikacím Sky Go nebo Virgin TV Go, resp sledujte novou sezónu bez dalších nákladů.

Nemáte kabelovou televizi? Žádný problém: místo toho se zaregistrujte do zábavního pasu Now TV. To stojí 7,99 GBP za měsíc a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí. To vám umožní streamovat Základna živě a ještě lépe, celá první sezóna je k dispozici na vyžádání pro případ, že by vás nějak dohnal.

Sky Go, Virgin TV Go a Now TV jsou geograficky omezené. To znamená, že budete potřebovat VPN pro přístup k nim mimo Spojené království.

Austrálie

Austrálie vlajka

Australští fanoušci to mohou sledovat Základna sezónu dvě na Syfy, počínaje 17. července v 19:30 AEST. Nedělejte si starosti s chybějící epizodou, protože každou neděli ve stejnou dobu dojde k opětovnému spuštění. Pokud jste stávajícím předplatitelem služby Foxtel TV, můžete se zdarma přihlásit k Foxtel Go a sledovat Syfy naživo zdarma.

Naštěstí, existuje jiný způsob, jak sledovat ty, kteří nemají kabel. Základna bude k dispozici na vyžádání jako součást základního balíčku Foxtel Now. To obvykle stojí 25 AUD za měsíc, ale služba přichází s desetidenní zkušební verzí, během níž můžete sledovat jakýkoli kanál, který se vám líbí. Další výhodou Foxtel Now je to, že nové epizody jsou přidány do katalogu na vyžádání krátce po vyslání, takže se nemusíte bát, pokud vám chybí epizoda.

První sezónu bohužel nenabízí žádná hlavní streamovací služba v Austrálii. Jako jediný způsob, jak se dívat Základna sezóna jeden online je koupit z iTunes nebo podobných obchodech za zhruba 30 dolarů.

Foxtel Now a Foxtel Go jsou uzamčeny podle regionů, a proto budete potřebovat VPN, abyste je mohli používat v zahraničí.

Co můžeme očekávat od 2. sezóny The Outpost?

Základnaobsazení a osádka byly pozoruhodně těsné rty o spiknutí sezóny 2. Nicméně, soudě podle plakátu pro nadcházející sérii a stručných shrnutí epizod o IMDb, zdá se, že druhá sezóna se zaměří více na Talonův osobní růst , jako kouzelnice i vůdce.

Základna Neviděl jsem tak pozitivní příjem, jaký mají ostatní CW show Blesk, a tak donedávna nebylo jasné, zda se vůbec vůbec obnoví. Přestože se počet diváků významně nezvýší, třetí série se nezdá být pravděpodobná, takže můžeme alespoň očekávat, že v této sezoně budou spojeny volné konce.

Outpost sezóna 2 obsazení

Pokud víme, nedošlo k žádným zásadním změnám obsazení (blokující postavy, které byly zabity v první sezóně). Jako takový mohou fanoušci očekávat, že všechny jejich oblíbené postavy budou opakovat své role, včetně Jessica Green jako Talon, Jake Stormoen jako Garret a Anand Desai-Barochia jako Janzo..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 30 =