Jak se dívat na Manifest sezónu 2 online odkudkoli

Jak se dívat na Manifest sezónu 2 online (1)


Manifest sezóna 2 bude mít premiéru Pondělí 6. ledna v 22:00 EST (19:00 PST) s novou epizodou vysílanou každé pondělí. Pokud byste chtěli sledovat Manifest sezónu 2 mimo USA, budete potřebovat předplatné kabelové televize nebo přístup ke službě streamování televize, jako je Hulu nebo YouTube TV (více o nich později). A co víc, protože živý obsah NBC je geograficky omezen, budete také potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat ze zahraničí.

V tomto článku, budeme jen doporučovat oficiální zdroje pro sledování Manifest série 2. Důvod, proč nedoporučujeme neautorizované streamy, je ten, že jsou často považovány za porušené autorská práva. Ještě horší je, že obvykle nabízejí video s nízkým rozlišením a jsou často přerušeny zpožděním a vyrovnávací pamětí. Stejně tak můžete žít stream Manifest Season 2 na NBC, takže není důvod riskovat nespolehlivé proudy z neoficiálních zdrojů.

Manifest sezóna 2 bude vysílána pouze na platformách uzamčených pro region, což znamená, že budete potřebovat VPN, kterou budete sledovat, když cestujete mimo USA.

Jak se dívat na Manifest sezónu 2 online s VPN

Připojením k VPN získáte americkou IP adresu a trikové služby uzamknuté v regionu, abyste si mysleli, že se nacházíte v USA. To vám umožní odblokovat NBC a sledovat Manifest sezónu 2 ze zahraničí. Musíte pouze postupovat podle níže uvedených kroků.

Zde je návod, jak sledovat Manifest sezónu 2 online odkudkoli:

  1. Zaregistrujte se pomocí VPN, která odblokuje NBC. Doporučujeme ExpressVPN i když CyberGhost a NordVPN jsou dvě alternativy, které nabízejí velkou hodnotu za peníze.
  2. Stáhněte a nainstalujte jednu z aplikací VPN nebo rozšíření prohlížeče. Nezapomeňte vybrat správnou verzi svého zařízení.
  3. Otevřete aplikaci VPN a připojit se k server v USA. Poté budete mít americkou IP adresu, která vám umožní odblokovat NBC v zahraničí a sledovat Manifest sezónu 2.
  4. Jděte na NBC a přihlaste se u svého poskytovatele kabelové televize (budete požádáni o zadání vaší e-mailové adresy nebo uživatelského jména a hesla).
  5. Vyberte živé vysílání NBC, které by nyní mělo být odblokováno a hrát bez přerušení. Pokud ne, zkuste vymazat mezipaměť a soubory cookie v prohlížeči.

Manifest season 2 bude vysílat živě na NBC. Z tohoto důvodu, je dobré předem otestovat vaši VPN s NBC premiéry sezóny 2. Pokud narazíte na nějaké problémy, měli byste mít dostatek času kontaktovat zákaznickou podporu vaší VPN a získat další pokyny.

Jak žít stream Manifest Season 2 na US TV

Vlajka USA

Manifest sezóna 2 bude mít premiéru NBC. Pokud jste v USA a chcete streamovat Manifest naživo, stačí přejít na web NBC a přihlásit se pomocí podrobností o poskytovateli kabelové televize. To nestojí nic navíc a je to nejjednodušší způsob, jak se dívat.

Možná vás to bude zajímat můžete také sledovat Manifest sezónu 2 bez předplatného kabelové televize. Všechny následující streamingové služby nabízejí NBC jako součást jejich předplatných balíčků: AT&T TV Now (od 65 USD / měsíc), FuboTV (54,99 $ / měsíc), Hulu + Live TV (54,99 $ / měsíc), Sling TV (od 30 $ / měsíc) a YouTube TV (49,99 $ / měsíc). K odblokování těchto služeb v zahraničí se budete muset znovu připojit k americkému serveru.

Výše uvedené služby jsou uzamčené pro region a jsou k dispozici pouze v USA. Po připojení k serveru v USA však můžete získat americkou IP adresu, která vám umožní odblokovat NBC odkudkoli na světě. Stále nemáte VPN? ExpressVPN zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz. Můžete si to vyzkoušet bez rizika a v případě nespokojenosti získat plnou náhradu.

Kde jinde mohu sledovat Manifest?

Zatímco Manifest sezóna 2 bude mít premiéru výhradně na NBC, je velmi pravděpodobné, že přijde na různé televizní kanály a streamovací služby v nadcházejících měsících. Můžeme to očekávat, protože sezóna 1 je již k dispozici na mnoha různých platformách v řadě zemí. To zahrnuje Hulu v USA, Sky TV ve Velké Británii (můžete sledovat online přes Sky Go) a 9Now v Austrálii. Stojí za povšimnutí, že vzhledem k tomu, že všechny tyto služby jsou geograficky omezené, vyžaduje se VPN, pokud se chcete dívat ze zahraničí.

Co můžeme očekávat od sezóny Manifest 2?

Sezóna 1 Manifestu skončila na několika útesech. Pro cestující Flight 828 je samozřejmě „datum vypršení“. Došlo také k dalšímu přerušení střelby a otázce, zda byla Michaela, Jared nebo Zeke zraněna nebo zabita. Určitě uvidíme některé z nich, které se budou zabývat premiérou sezóny 2, která je poněkud vhodně označena jako „Připoutejte se. Přestože NBC potvrdilo pouze 13 epizod, může se to zvýšit na 16, jako tomu bylo v sezóně 1.

Kteří členové obsazení se vracejí pro sezónu Manifest 2?

Naštěstí se hlavní členové obsazení vracejí do sezóny Manifest 2. Patří sem Michaela (Melissa Roxburgh), Ben (Josh Dallas), Saanvi, (Parveen Kaur), Grace (Athena Karkanis), Olive (Luna Blaise) a Cal Stone (Jack Messina). Bude však také představeno mnoho nových postav. Patří sem Yasha Jackson jako Suzanne Martin, Garrett Wareing jako TJ Morrison a Andrene Ward-Hammond jako kapitán Kate Bowers.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 70 =