Jak se dívat na Family Guy sezónu 17 online

Chtít sledovat Rodinný typ sezóna 17 online zdarma? V tomto příspěvku vám vysvětlíme, kde můžete live streamovat Rodinný typ, i kdyby ty jsi v zahraničí s virtuální privátní sítí (VPN) a které jsou nejlepší VPN k použití.


Jak se dívat na Family Guy sezónu 17 online

Rodinní kluci sezóna 17 měla premiéru 30. září v USA. Nové epizody vysílají každý týden v 18:00 PST / 9:00 EST, i když občas mezi epizodami existuje dvoutýdenní mezera. Každá předchozí sezóna měla 20 epizod, takže můžeme očekávat, že sezóna 17 bude probíhat do jara 2019. Níže vám dáme vědět, kde můžete sledovat sezónu 17 Rodinný typ online, ať už živě nebo na vyžádání.

Poznámka: V tomto příspěvku doporučujeme pouze oficiální zdroje. Rodinný typ je velmi populární show, což znamená, že nelicencované proudy jsou všechny garantované. Obvykle jsou však k dispozici pouze v nízkém rozlišení a lze je kdykoli odstranit z důvodu porušení autorských práv. Jak můžete sledovat Rodinný typ zdarma online přesto není důvod používat neoficiální proudy.

Nejlepší VPN pro sledování Family Guy: ExpressVPN

Snímek obrazovky domovské stránky ExpressVPN

VPN jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak zůstat v bezpečí online. Šifrují váš provoz, což znamená, že třetí strany, jako je váš poskytovatel internetových služeb (ISP), správci sítě nebo hackeři, nemohou sledovat vaše aktivity. Doporučujeme streamování s ExpressVPN: nabízí vysoké rychlosti, má tisíce serverů přes 94 zemí a je schopen odblokovat hlavní geo-zamčené streamingové platformy, jako jsou Netflix, FOX a ITV Hub..

Registrace na ExpressVPN je snadná a trvá jen minutu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si preferovanou délku předplatného (jeden, šest nebo dvanáct měsíců) a zaplatit. Od této chvíle budete mít službu na vyzkoušení 30 dní. Pokud nejste spokojeni, stačí zrušit platbu a získat plnou náhradu. Pokud hledáte pouze krátkodobé pokrytí, například pokud jedete na dovolenou do zahraničí, můžete pomocí této zkušební verze bezplatně odblokovat a získat přístup ke svým obvyklým službám..

VÝHRADNÍ SLEVA: Přihlaste se k jednoleté dohodě ExpressVPN o snížení nákladů o 49% a získání dalších tří měsíců zcela zdarma.

Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN.

Jak streamovat Family Guy do zahraničí pomocí VPN

Nebojte se: používat VPN k obcházení regionálních omezení je snadné, jakmile víte, jak. Pro odblokování a streamování postupujte podle níže uvedených kroků Rodinný typ odkudkoli na světě:

  1. Nejprve se přihlaste k vhodné službě VPN. Výše jsme zmínili ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou dvě podobné, levné alternativy.
  2. Poté nainstalujte software VPN. Většina poskytovatelů nabízí aplikace pro Windows, Mac, iOS a Android, proto si stáhněte správnou verzi.
  3. Vyberte, který z níže uvedených oficiálních zdrojů chcete použít.
  4. Připojte se k jednomu ze serverů VPN v příslušném umístění. Například byste použili americký server k odblokování FOX, nebo britský k streamování z ITV Hubu.
  5. Zkuste načíst video z vybraného zdroje. Měla by se načítat velmi rychle, ale pokud ne, zkuste stránku obnovit nebo restartovat prohlížeč.

Pokud byste se chtěli dívat Rodinný typ live, důrazně doporučujeme provést výše uvedené kroky dříve, než bude skutečně vysíláno. Pokud se tedy něco neplánuje, budete mít dostatek času na kontaktování týmu zákaznické podpory VPN.

Kde se dívat na Family Guy sezónu 17 online

Rodinný typ má obrovské mezinárodní sledování a jako takové se pravidelně vysílá v mnoha zemích po celém světě. Níže vysvětlíme, kde můžete sledovat sezónu 17, ať jste kdekoli.

NÁS

Vlajka USA

Američtí fanoušci mohou sledovat sezónu 17 Rodinný typ na LIŠKA. Pět nejnovějších epizod je k dispozici na vyžádání, a přestože se budete muset přihlásit pomocí podrobností svého kabelového poskytovatele, abyste mohli sledovat poslední, předchozí čtyři lze sledovat zdarma, bez registrace, pokud jste v USA nebo připojené k americkému serveru.

Můžete také streamovat Rodinný typ žít zde, pokud vaše kabelové předplatné zahrnuje FOX. Nejprve si musíte vytvořit účet FOX Now, ale je to zdarma a zabere to jen minutu. Nemáte kabelovou televizi? Žádný problém - první uživatelé mohou streamovat až hodinu zdarma a je zde několik služeb, které vám umožní sledovat živé vysílání (DirecTV Now, fuboTV, Hulu, PlayStation Vue, Sling TV, YouTube TELEVIZE).

Hulu je nejméně nákladná volba; váš první měsíc je zdarma a poté stojí 11,99 $ za měsíc. Tato služba navíc umožňuje uživatelům sledovat každou předchozí epizodu Rodinný typ na požádání.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Britské vysílání je o několik týdnů pozadu, přičemž sezóna 17 má premiéru 22. října. Zde je dobrá zpráva: můžete streamovat nové epizody Rodinný typ zdarma. Ještě lepší je, že ITV Hub vám dává na výběr mezi jejich sledováním živě každé pondělí večer v 21:00 nebo jejich streamováním na vyžádání následující den.

Než začnete streamovat, musíte si vytvořit účet. To však nic nestojí a vyžaduje pouze ověření vaší e-mailové adresy. Během registrace budete požádáni o zadání britského poštovního směrovacího čísla, ale to se nepoužívá ke kontrole vaší polohy. Zákony Spojeného království také vyžadují, abyste měli televizní licenci k přímému sledování, ale můžete streamovat Rodinný typ na vyžádání bez jednoho. Neexistují však žádná ověřovací opatření, která by zajistila, že je skutečně máte, takže je snadné nechtěně přehlédnout.

Rozbočovač ITV používá geo-zamykání, aby uživatelé mimo Spojené království nemohli nic sledovat. Pokud právě cestujete do zahraničí, můžete k němu přistupovat připojením k britskému serveru VPN.

Kanada

vlajka Kanady

V Kanadě můžete sledovat nejnovější sezónu na vyžádání CityTV. Nejnovější epizoda je k dispozici zdarma každou neděli, ale pokud chcete sledovat starší epizody, musíte se přihlásit pomocí podrobností o poskytovateli kabelových sítí. Tato služba však geograficky omezuje její obsah, takže budete muset sledovat VPN ze zahraničí mimo Kanadu.

Pokud byste chtěli sledovat předchozí období, je to trochu složitější. Netflix Kanada má v současné době roční období 9-16, neexistuje však žádná významná streamovací služba, která nabízí roční období 1-8. Ty lze stále zakoupit jednotlivě z iTunes nebo Microsoft Store. Pamatujte: pokud obvykle žijete někde jinde, můžete přistupovat ke svým obvyklým streamovacím platformám ze zahraničí připojením k VPN.

Nový Zéland

Jak se dívat na Family Guy sezónu 17 online

Nový Zéland ve skutečnosti tuto sezónu nazývá 18 Rodinný typ díky nedorozumění ohledně kompilačních DVD ze sezóny čtyři. Nové epizody vysílají každé pondělí v 20:30 a můžete sledovat nejnovější sezónu zdarma, živě nebo na vyžádání, na TVNZ. Nejprve se musíte zaregistrovat, ale to vyžaduje pouze ověření vašeho e-mailu. TVNZ však svůj obsah uzamkne v rámci regionu, takže budete potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat z Nového Zélandu.

Bohužel, žádná významná streamovací služba na Novém Zélandu nezahrnuje žádné předchozí sezóny Rodinný typ. To znamená, že jedinou možností je nákup starších ročních období na platformách, jako jsou iTunes, Google Play Store nebo Microsoft Store..

Další místa

V současné době neexistuje veřejně dostupný seznam všech mezinárodních Rodinný typ provozovatel vysílání. Pokud však máte regionální kanál FOX, pravděpodobně se tam budete moci dívat (i když možná ne online). V sekci vysílání na stránce Wikipedie můžete také najít vhodný místní zdroj.

Mohu streamovat Family Guy online pomocí VPN zdarma?

Přestože bezplatné sítě VPN mohou být lákavou vyhlídkou, důrazně nedoporučujeme jejich používání. Vzhledem k tomu, že tyto služby pravidelně podporují více uživatelů než jejich servery, máte téměř zaručeno, že budete mít bolestivě pomalou rychlost procházení, koktání videa (což obvykle znamená, že vám zcela chybí části živého vysílání) a dlouhé doby ukládání do vyrovnávací paměti. U bezplatných sítí VPN blokovaných většinou hlavních streamovacích služeb nemusí být možné sledovat vůbec nic.

Bezplatné služby obvykle přicházejí s úlovkem a sítě VPN nejsou výjimkou. Pravda je, že vydělávají peníze od vás, obvykle umístěním reklam na navštívené weby. Některé však jde ještě dále a ukládají sledovací soubory cookie do vašeho zařízení. To společnosti umožňuje zaznamenávat cenné informace o vašich zvyklostech v prohlížení, které lze později prodat třetím stranám, obvykle bez vašeho vědomí. Rozhodnutím, s kým jsou vaše data sdílena pro vás, fungují bezplatné sítě VPN v podstatě jako prostředník a odstraňují kontrolu uživatele nad jejich osobními údaji..

Ne každá tzv. Bezplatná VPN má na srdci vaše nejlepší zájmy. Jedna studie ve skutečnosti odhalila, že z 283 zkoumaných bezplatných sítí VPN se téměř 40% aktivně pokusilo infikovat systém uživatele malwarem. Horší je, že více než 18% umožnilo uživatelům procházet bez šifrování, přestože si mysleli, že jsou chráněni. I hlavní bezplatné VPN přicházejí s riziky, jak jsme zjistili v roce 2015, kdy jeden byl chycen usnadňující botnet s nevyužitou šířkou pásma jeho uživatelů.

S vašimi osobními údaji nemůžete být příliš opatrní. Chcete-li zůstat v bezpečí online, doporučujeme použít VPN, která neprotokoluje nic, co by vás mohlo identifikovat a které má prokazatelné záznamy o ochraně soukromí svých zákazníků..

Co mohu očekávat od sezóny 17?

Jak se dívat na Family Guy sezónu 17 online ze zahraničí

Rodinný typ je přehlídka, která našla recept na úspěch a po celá léta se k němu chovala nábožně. Dlouhodobí fanoušci proto rádi vědí, že mohou očekávat více stejné: absurdní, surrealistické příběhy rozptýlené s hudebními čísly a zdravá dávka humorového šoku humoru.

Je pochopitelné, že o nadcházejících epizodách není mnoho podrobností, ale víme, že sezóna 17 bude mít hodinovou epizodu zaměřenou na válku prezidenta Trumpa proti tzv. „Falešným zprávám“..

Stejně jako každá jiná sezóna před ní, i sezóna 17 slibuje rozmanitý výběr hvězd hosta. Tentokrát se představí Sam Elliot, Sarah Paulson, Bryan Cranston, Patrick Stewart a Mandy Moore (mimo jiné)..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 69