Jak se dívat na Doctor Who sezónu 12 online zdarma

Jak se dívat na Doctor Who sezónu 12 online zdarma


Doktore, který letos udělal věci trochu jinak, zbavil se zvláštních svátků, aby zahájil svou dvanáctou sezónu brzy. Fanoušci mohou nyní zachytit novou epizodu každou neděli v 18:55 GMT ve Velké Británii (nebo 20:00 EST / 5 PM PST, pokud jste v Severní Americe). Čtěte dále a zjistěte, jak streamovat Doktor Who sezóna 12 žít ze zahraničí.

Měli byste si uvědomit, že budeme pouze doporučovat oficiální zdroje Doktor kdo sezóna 12. Vzhledem k tomu, jak je tato show populární, nelicencované proudy jsou téměř nevyhnutelné, ale nedoporučujeme je používat. Nejprve mají tendenci mít video ve velmi nízké kvalitě a vlastník autorských práv obvykle neautorizované streamy rychle stáhne. Naštěstí není potřeba uchýlit se ke stinným, nespolehlivým zdrojům, protože můžete sledovat celou dvanáctou sezónu Doktor kdo online zdarma.

Dvanáctá sezóna Doktor kdo se zobrazí pouze na platformách pro streamování streamovaných v regionu. Z tohoto důvodu budete potřebovat VPN, abyste mohli sledovat, zda cestujete do zahraničí a není tam žádný oficiální místní vysílatel.

Jak žít streamovat Doctor Who do zahraničí zdarma s VPN

Většina streamovacích služeb je k dispozici pouze v určitých zemích. Když se však připojíte k VPN, poskytovatel služeb streamování uvidí pouze IP adresu VPN serveru, který používáte. Protože si můžete vybrat, ve které zemi je váš server VPN, můžete zkazit svou polohu a využívat služby, které byly ve vaší zemi dříve nepřístupné..

Zde je návod, jak sledovat dr. Who v zahraničí:

  1. Nejprve se přihlaste k vhodné síti VPN. Doporučujeme ExpressVPN, i když CyberGhost a NordVPN jsou výjimečné, levné alternativy.
  2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN. Bude existovat několik různých verzí pro různé platformy, takže se ujistěte, že máte tu správnou.
  3. Přihlaste se a připojte se k serveru v požadovaném umístění. Například byste použili britský server k odblokování britských streamovacích služeb, jako je BBC iPlayer.
  4. Navštivte web, který chcete odblokovat. Měli byste být schopni sledovat obsah bez jakýchkoli problémů, ale pokud ne, zkuste vymazat soubory cookie a znovu načíst stránku. Můžete také vyzkoušet jiný server v případě, že server, který používáte, byl na černé listině.
  5. To je vše, nyní můžete sledovat dr. Who ze zahraničí a jako obvykle se připojit k vašim domácím službám.

Doktor kdo speciální bude vysílat živě, což znamená, že je důležité, abyste se ujistili, že vaše VPN funguje předem. Tento přístup zajišťuje, že budete mít dostatek času na pomoc (v případě potřeby) od týmu zákaznické podpory vaší sítě VPN, a znamená, že vám nebude chybět začátek epizody z důvodu neočekávaných technických problémů..

Jak se dívat na Doctor Who zdarma na UK TV

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Britští fanoušci mohou proud Doktor kdo živě od 18:55 GMT na BBC iPlayer. Používání této služby je zcela zdarma, i když budete muset cokoli sledovat, musíte si vytvořit účet. Nebojte se, pokud vám chybí epizoda; budou také k dispozici na vyžádání několik hodin po vysílání.

Zákon Spojeného království vyžaduje, abyste měli televizní licenci, pokud něco sledujete na iPlayeru BBC. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, BBC iPlayer vás nepožádá o zadání televizního licenčního čísla. Jednoduše se zeptá, zda máte licenci nebo ne, a vaši odpověď nijak neověřuje.

BBC iPlayer má vestavěné zvláště přísné funkce uzamykání regionu a mnoho VPN se snaží jej odblokovat. Můžeme však potvrdit, že ExpressVPN stále funguje. A co je ještě lepší, tato služba je poskytována s 30denní zárukou vrácení peněz, což znamená, že si ji můžete vyzkoušet bez rizika a v případě, že nejste spokojeni, požadovat plnou náhradu..

Kde jinde mohu streamovat Doctor Who sezónu 12 online?

Doktor kdo může to být britská show, ale má vyhrazenou legii fanoušků rozloženou po celém světě. Pokud jste mimo domovskou zemi, můžete se stále připojit k vašim obvyklým streamovacím službám pomocí VPN.

Podívejte se níže a zjistěte, která síť zobrazuje sezónu 12 ve vaší zemi:

USA

Vlajka USA

BBC America se ukáže Doktor kdo sezóna 12, ale je tu háček. Pouze první epizoda je zdarma a budete-li chtít sledovat budoucí epizody (nebo kterékoli z předchozích ročních období), musíte se přihlásit pomocí podrobností o poskytovateli kabelových sítí..

Naštěstí BBC America také podporuje hrstku nadstandardních služeb (fuboTV, Philo a YouTube TV), takže je stále možné hodinky Doktor kdo bez kabelu. Každá z těchto služeb zahrnuje bezplatnou zkušební verzi, takže pokud vám to nevadí čekání, můžete se zaregistrovat a streamovat Doktor kdo, a zrušte do jednoho týdne, abyste se vyhnuli účtování. Jinak doporučujeme použít Philo, protože za 20 USD měsíčně je to nejlevnější způsob, jak se dívat.

Výše uvedené platformy jsou uzamčeny pro všechny regiony a jsou k dispozici pouze v USA. Stále k nim máte přístup ze zahraničí připojením k americkému VPN serveru.

Kanada

Kanadská vlajka

V Kanadě bude sezóna 12 uvedena výhradně na CTV Sci-Fi. Pokud váš balíček kabelové televize již zahrnuje kanály CTV, můžete se jednoduše přihlásit pomocí údajů svého poskytovatele a streamovat Doktor kdo žít každý týden v 20:00 EST / 5 PM PST. Epizody jsou také k dispozici na vyžádání krátce poté, co skončily vysílání, takže to není velký problém, pokud vám chybí. Bohužel neexistuje žádný způsob, jak sledovat CTV online bez kabelu.

CTV je geograficky omezeno, což znamená, že musíte být v Kanadě nebo používat kanadský VPN server, než budete moci něco sledovat.

Austrálie

Austrálie vlajka

Doktor kdo vysílá každý týden v 19:31 AEDT. Fanoušci si ji mohou zdarma prohlížet na ABC iView a nemusejí si nejprve vytvořit účet. Nové epizody budou k dispozici pro streamování na vyžádání krátce po jejich vyslání a budou k dispozici přibližně měsíc.

Vzhledem k tomu, že tato streamingová služba je geograficky omezená, budete potřebovat VPN, kterou budete moci sledovat mimo Austrálii.

Co mohou fanoušci očekávat od Doctor Who season 12?

Nejdříve první: Jodie Whittakerová si zopakuje svoji roli 13. inkarnace Doktora. Premiéra sezóny 12 nazvaná „Spyfall“ viděla, jak se pokouší svrhnout zločineckého mistra a zúčastnit se jedné z jeho večírků.

Mezitím Yaz, Graham a Ryan doháněli s přáteli a rodinou doma a dávali divákům trochu dalšího nahlédnutí do jejich osobního života. To však neznamená, že tato sezóna bude pomalejší, a s obrovským útesem na konci první epizody by to mohla být jejich poslední šance na chvilku odpočinku ...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 56