Jak se dívat na 100 sezónu 6 online

Jak se dívat na 100 sezónu 6 live online (2)


Sezóna 6 z 100 bude mít premiéru sobotu 30. dubna v 18:00 PST (1:00 GMT / 9:00 EST), s novou epizodou každý týden. Očekává se, že poběží 13 epizod, což znamená, že tato série by měla skončit někdy v červenci. Vzhledem k událostem finále sezóny 5 vám tato série slibuje, že se bude výrazně lišit od těch, které přišly dříve a níže, vysvětlíme, jak můžete streamovat každou z nových epizod online..

Tento příspěvek doporučí pouze oficiální zdroje. Populární pořady jako 100 jsou často k dispozici na neautorizovaných webech pro streamování, ale důrazně nedoporučujeme jejich používání. Videa často začínají s nízkým rozlišením a nejsou synchronizována se zvukem, ale jsou také náchylná k tomu, že budou odstraněna z důvodu porušení autorských práv, což znamená, že nebudete mít záruku, že budete moci sledovat celou sezónu. Tak jako 100 bude přesto k dispozici zdarma, není zde žádná výhoda sledování nespolehlivých nelicencovaných webů.

Mnoho služeb ukazuje 100 6. sezóna je omezena zeměpisem. Pro přístup do zahraničí budete potřebovat VPN.

Jak sledovat 100 v zahraničí pomocí VPN

VPN se může zpočátku zdát skličující, ale ve skutečnosti je docela snadné odemknout geograficky omezené platformy ze zahraničí. Chcete-li streamovat, postupujte podle níže uvedených kroků 100 odkudkoliv:

  1. Začněte registrací vhodné VPN. Doporučujeme ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou dvě silné, levné alternativy.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci a ujistěte se, že máte správnou verzi pro operační systém vašeho zařízení.
  3. Rozhodněte se, kterou službu chcete sledovat 100 sezóna 6 dne.
  4. Připojte se k jednomu ze svých serverů VPN v příslušné zemi. Například byste měli použít americký server pro přístup k CW, nebo britský pro odblokování všech 4.
  5. Zkuste přehrát video na vámi vybraném webu. Měl by se načíst téměř okamžitě, ale pokud ne, vymazání mezipaměti a souborů cookie a potom obnovení stránky obvykle problém vyřeší.

Pokud chcete streamovat 100 live, doporučujeme projít výše uvedené kroky do 30. dubna. Tento přístup zajistí, že pokud nic nefunguje podle očekávání, budete mít čas na pomoc od týmu zákaznické podpory vaší VPN a nemusíte si ujít start epizody.

Jak streamovat 100 sezónu 6 zdarma na americké televizi

Vlajka USA

CW ukáže novou sezónu v USA. Vysílatel přidává nové epizody do knihovny na svých webových stránkách den poté, co byly vysílány. Můžete je streamovat zcela zdarma, a nemusíte si nejprve vytvořit účet. CW však nenabízí přímý přenos a epizody jsou odstraněny po 30 dnech.

The CW nabízí několik streamovacích služeb, které nabízejí nejlepší přístup, takže pokud byste se raději dívali 100 sezóna 6 live, máte několik možností. V současné době můžete streamovat CW s YouTube TV, Hulu s Live TV, DirecTV Now a fuboTV (na vybraných místech).

Tyto služby se pohybují od 40 do 50 USD měsíčně a každý zahrnuje sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Tyto experimenty nejsou dostatečně dlouhé na to, aby streamovaly celou sezónu, ale měly by vám umožnit rozhodnout, zda stojí za to sledovat sledování nových epizod živě. Čtěte dále a uvidíte, který bezplatný britský kanál zobrazuje celou sezónu.

Všechny výše uvedené platformy jsou geograficky omezené a dostupné pouze v USA. Stále k nim máte přístup ze zahraničí pomocí amerického serveru VPN.

Kde jinde mohu sledovat 100 online?

Sezóna 6 z 100 bude pravděpodobně k dispozici v několika různých zemích, ale v současné době existuje pouze několik potvrzených mezinárodních provozovatelů vysílání. Čtěte dál a zjistěte, jak se dívat 100 ve tvé zemi:

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Předchozí roční období 100 vysílali na E4 ve Velké Británii, což znamená, že to bude pravděpodobně také pro sezónu 6. Jako takové budete schopni sledujte nové epizody živě na streamovací platformě kanálu 4, Všechny 4. Ještě lepší je, že tato služba udržuje nové epizody na krátkou dobu poté, co byly vysílány, což vám umožní dohnat, i když jste zmeškali živé vysílání.

Všechny 4 je zdarma k použití, ale budete muset vytvořit účet, než budete moci něco sledovat. Toto je z velké části standard, ale budete požádáni o zadání poštovního směrovacího čísla. O to se nemusíte bát; nepoužívá se k určení vaší polohy a ve skutečnosti bude fungovat jakýkoli britský poštovní směrovací číslo.

Měli byste si uvědomit, že pokud sledujete živý obsah ve službě All 4, britské právo vyžaduje, abyste měli televizní licenci. To lze snadno náhodně přehlédnout, protože všichni 4 ve skutečnosti neověřují, zda má uživatel licenci nebo ne, a upozorňuje je pouze na tento požadavek občas, namísto pokaždé, když se snaží sledovat živou televizi. Všechny 4 jsou k dispozici pouze ve Velké Británii, takže pro použití v zahraničí budete potřebovat VPN, doporučujeme ExpressVPN, který funguje dobře se všemi 4.

Kanada

Kanadská vlajka

Pro kanadské diváky je snadné zůstat v kontaktu s nimi 100. Zatímco žádný kanadský provozovatel vysílání neukáže novou sezónu naživo, nové epizody budou přidány do Netflixu v Kanadě pár hodin poté, co v USA vysílali vzduch.

Můžete se zaregistrovat do Netflixu za 9,99 $ CAD měsíčně a nová předplatné přicházejí s měsíční bezplatnou zkušební verzí. Nejlepší ze všech, Netflix Kanada v současné době nabízí každou předchozí sezónu 100. Se 71 epizodami, které musíte projít, je spousta věcí, které vás budou udržovat až do 30. dubna. Abyste mohli přistupovat k Kanadě Netflix, musíte být v Kanadě nebo používat kanadský server VPN.

Další místa

CW zatím pouze potvrdila, které sítě se budou zobrazovat 100 sezóna 6 ve třech zemích. S blížící se premiérou můžeme očekávat více podrobností, ale pokud vaše země není uvedena v žádné tiskové zprávě, doporučujeme nejprve zkontrolovat regionální knihovnu Netflix ve vaší zemi a bezplatně sledovat streamovací platformy. Pokud poslední sezóna nic z toho není, je možné, že jedinou možností bude zakoupení sezóny u služeb, jako jsou iTunes, Google Play nebo Microsoft Store..

Mohu streamovat sezóny 1–5 ze 100 online?

Zájem o dohánění v předchozích sezónách 100? Dostupnost pořadu se v jednotlivých regionech liší, ale níže vysvětlíme, jak můžete sledovat období 1–5 z 100 online.

Austrálie: Netflix Australia má období 1–4, ale musíte si zakoupit sezónu 5. Obchod Google Play nabízí nejnižší cenu (31,49 USD AUD).

Kanada: Netflix Kanada nabízí každou předchozí sezónu.

Japonsko: Všech pět sezón je na Netflixu.

Mexiko: První čtyři sezóny jsou k dispozici na Netflixu. Sezónu 5 si můžete koupit v Obchodě Google Play za 24,99 USD (přibližně 477 USD MXN).

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: Amazon Prime Video má období 1–4 a páté je možné zakoupit na iTunes (14,99 £).

USA: Sezóny 1–5 jsou k dispozici na Netflixu.

Co víme o The 100 season 6?

Níže vysvětlíme, co můžete očekávat 100 sezóna šest. Po výbušném finále sezóny pět je o čem určitě hodně mluvit. Upozornění: Následují spoilery.

Jason Rothenberg, 100Showrunner již dříve naznačoval, že šestá sezóna se bude výrazně lišit od ostatních a nyní víme proč. Pozůstalí se vzdali Země a vydali se na novou planetu. Po deseti letech se však ne všichni vzbudili z kryosepání. To znamená, že je pravděpodobné, že prvních pár epizod bude následovat Clarka a Bellamy, když prozkoumají svůj nový domov.

Pak je tu tajemný Eligius III. Zatím víme jen o této lodi to, že byla posádkou vědců a že opustila Zemi dlouho před událostmi první sezóny. Ti, kdo přežili, mohou být na této nové planetě dobře, ale Rothenberg potvrdil, že šestá sezóna tentokrát nebude následovat tradiční děj „nás proti nim“; hlavní postavy se už asi dost přizpůsobí mimozemské planetě, nemusí také bojovat s válkou.

Sezóna šest je ve skutečnosti jemným restartem seriálu, a jako takové zůstává vidět, zda se fanoušci budou i nadále naladit nebo zda se jednoduše vypnou, když je hlavní oblouk vypnutý (jak se stalo s několika dalšími populárními ukazuje jako Drhne a Bylo nebylo). Se zcela novým týmem spisovatelů, divoce odlišnou dějovou linií a příslibem odpovědí na dlouhodobé otázky může být šestá sezóna dechem čerstvého vzduchu, který 100 potřeby.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 + = 95