Jak se dívat Řekněte mi příběh sezónu 2 online

Jak se dívat Řekněte mi příběh sezónu 2 online


Řekněte mi, že sezóna 2 příběhu bude mít premiéru Čtvrtek 5. prosince na CBS All Access. Je však třeba vědět, že CBS All Access je k dispozici pouze v USA. Abyste mohli sledovat povídání Příběh v zahraničí, budete potřebovat VPN. To vám pomůže odblokovat geoblokovaný obsah mimo USA.

Budeme pouze doporučovat oficiální zdroje ke sledování Řekni mi příběh série 2. I když budou pravděpodobně k dispozici neautorizované streamy, nedoporučujeme je používat. Nelicencované zdroje obvykle nabízejí nekvalitní streamování videa s nízkým rozlišením. Ve skutečnosti se můžete setkat s problémy s výkonem, jako je zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti. Neoficiální zdroje mohou být navíc z důvodu porušení autorských práv staženy offline. Naštěstí nemusíte riskovat, že chybí Řekněte mi příběh sezónu 2, protože ji můžete sledovat odkudkoli na světě pomocí VPN.

Řekněte mi, že sezóna 2 příběhu se zobrazí pouze na platformě CBS All Access, což je platforma uzamčená v regionu. To znamená budete potřebovat VPN, abyste ji mohli sledovat v zahraničí (mimo USA).

Jak se dívat Řekněte mi příběh sezónu 2 online

Pokud si nejste jisti, kde začít, nebojte se! Provedeme vás krok za krokem procesem, jak žít stream. Řekněte mi příběh 2. sezóny online.

Zde je návod, jak se dívat na Tell Me a Story online odkudkoli:

  1. Nejprve se zaregistrujte pomocí VPN, která odblokuje CBS All Access. Doporučujeme ExpressVPN. CyberGhost a NordVPN jsou však dvě velmi hodnotné alternativy, které také spolupracují s CBS All Access.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče pro zařízení, ze kterého budete sledovat Řekněte mi příběh 2 v zahraničí.
  3. Otevřete aplikaci VPN nebo rozšíření prohlížeče a připojte se k serveru v USA. Bude vám přidělena americká IP adresa, která vám umožní odblokovat CBS All Access v zahraničí.
  4. Přihlaste se do služby CBS All Access. Pokud ještě nemáte účet, musíte si vybrat plán předplatného. To vyžaduje, aby váš platební způsob byl propojen s americkou adresou.
  5. Vyberte živý přenos CBS All Access nebo celou epizodu, která by se nyní měla hrát bez omezení. Pokud je obsah stále blokován, zkuste vymazat soubory cookie v prohlížeči.

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout ztrátě na Tell Me a Story, je otestujte si VPN s CBS All Access předem premiéry sezóny 2. To vám dává čas kontaktovat zákaznickou podporu vaší VPN pro další pomoc, pokud narazíte na jakékoli problémy.

Jak se dívat Řekněte mi příběh sezónu 2 online na US TV

Vlajka USA

Jediný způsob, jak se dívat Řekni mi příběh sezóna 2 je zapnutá CBS Naplno. To vyžaduje, abyste se přihlásili k odběru jednoho z placených tarifů CBS All Access. Tyto náklady stojí 5,99 USD USD (omezené reklamy) nebo 9,99 USD (komerční reklamy) za měsíc. Při nákupu ročního plánu můžete ušetřit 15% za cenu 59,99 $ nebo 99,99 $. Nezapomeňte, že komerční plán vám také umožňuje stahovat a přehrávat videa offline. Oba plány předplatného zahrnují měsíční bezplatnou zkušební verzi.

Obsah CBS All Access je geograficky omezen a je k dispozici pouze v USA. Je také důležité si uvědomit, že fakturační systém CBS přijímá pouze americké kreditní karty - mezinárodní kreditní karty nejsou přijímány. Budete také potřebovat VPN a US IP adresa za účelem odblokování a sledování CBS All Access ze zahraničí. ExpressVPN má 30denní záruku vrácení peněz. To vám dává šanci vyzkoušet si s CBS All Access, bez rizika.

Kde mohu sledovat Tell Me a Story season 1 online?

Zatímco Tell Me a Story sezóna 2 bude mít premiéru na CBS All Access, v budoucnu se může stát, že přijde na další streamovací služby. Zdá se to pravděpodobně proto, že Tell Me a Story season 1 je k dispozici na různých mezinárodních platformách.

Například pokud jste v Dánsku, Finsku, Norsku nebo Švédsku, můžete streamovat Řekni mi příběh sezóna 1 na HBO Nordic. Předplatné HBO Nordic stojí přibližně 12 USD měsíčně a přichází s dvoutýdenní bezplatnou zkušební verzí. Tato služba je však geograficky blokována, takže pokud jste mimo některou z těchto zemí, budete k ní potřebovat VPN.

Australští fanoušci mají také možnost sledovat sezónu Tell Me a Story 1 na 10 All Access. Služba streamování předplatného stojí 9,99 AUD (přibližně 6,75 USD) měsíčně. Znovu se jedná o platformu uzamčenou pro region a jako takový se nebudete moci dívat bez australské IP adresy.

A konečně, pokud jste v USA, můžete si koupit Řekni mi příběh jednotlivé epizody sezóny 1 za 2,99 USD za každý, nebo celou první sezónu (10 epizod) za 19,99 USD na Amazon Prime Video.

Co můžeme očekávat od Tell Me a Story season 2?

Tell Me a Story je psychologický thriller, který bere populární pohádky a reimagine je temným zvratem. Zatímco sezóna 1 byla zasazena do New Yorku a proplétala se Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Hansel a Gretel, sezóna 2 se bude konat v Nashvillu a prozkoumat pohádky Krása a zvíře, Šípková Růženka a Popelka. Sezóna 2 má následovat rodinu Pruittů „když procházejí láskou, ztrátou, romantikou a hrůzou…“

Kteří členové obsazení se vracejí pro sezónu Tell Me a Story 2?

Zatímco sezóna Tell Me a Story 2 má nový příběh, někteří členové obsazení se vrátí (i když jako nové postavy). Patří sem Paul Wesley jako Tucker Reed a Danielle Campbell jako Olivia Moon. Mezi nové členy obsazení patří Carrie-Anne Moss (Rebecca Pruitt), Odette Annable (Maddie Pruitt), Eka Darville (Beau Morris), Matt Lauria (Jackson Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt) a Ashley Madekwe (Simone Garland).

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 54 =