Jak žít streamovat ceny Emmy Awards 2019 odkudkoli

Jak žít streamovat ceny Emmy 2019


Ceny Emmy se budou konat v neděli 22. září v Microsoft Theatre v centru Los Angeles v Kalifornii a budou vysílány v 20:00 EST / 5:00 PST. Již počtvrté v historii Emmy je show bez hostitele. Ačkoli se spoustou moderních moderátorů a spoustou skvělých show slaví, je to určitě zábavná akce. V tomto příspěvku vám vysvětlíme, jak můžete streamovat ceny Emmy Awards 2019 v zahraničí z USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie, Japonska, Německa, Francie nebo kdekoli jinde na světě..

Zatímco někteří provozovatelé vysílání streamují svůj obsah na internetu online, omezují přístup na uživatele ve zdrojové zemi. Nicméně, tím pomocí virtuální privátní sítě (VPN), můžete obejít tato omezení. Vysvětlíme, jak to funguje, a ukážeme, kde můžete žít streamovat ceny Emmy. Upozorňujeme, že doporučíme pouze oficiální zdroje, protože nelicencované datové proudy mají tendenci nabízet uživatelům špatný dojem.

Show 2019 Emmy Awards se vysílá na několika vybraných kanálech. Chcete-li sledovat mimo vysílací oblast, musíte použít VPN.

Jak se dívat na ceny Emmy Awards 2019 online s VPN

VPN šifruje veškerý váš internetový provoz a tuneluje jej prostřednictvím zprostředkujícího serveru v místě, které si vyberete. Nahrazuje vaši IP adresu jednou z vámi vybrané lokality, takže můžete obejít geo-omezení a získat přístup k službám, jako jsou NBC a CTV ze zahraničí.

Zde je návod, jak sledovat ceny Emmy Awards 2019 online online odkudkoli:

  1. Přihlaste se k odběru renomovaného poskytovatele VPN. Doporučujeme ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost jsou dvě vynikající levné alternativy.
  2. Stáhněte a nainstalujte příslušnou aplikaci pro vaše zařízení.
  3. Spusťte aplikaci a zadejte nové přihlašovací údaje.
  4. Vyberte server v zemi, ze které zdroj datového proudu pochází.
  5. Získejte přístup k živému proudu cen Emmy 2019 a užívejte si!

Přestože byste měli být schopni sledovat bez problémů, určitě stojí za to provést zkušební jízdu před slavnostním večerem, abyste předešli ztrátě akce.

Kde se dívat na ceny Emmy Awards 2019

Ceny Emmy budou vysílány v mnoha zemích. Tady je kam se dívat.

NÁS

Vlajka USA

Oficiálním vysílačem cen Emmy Awards 2019 je FOX. NBC měla práva na vysílání pořadu v loňském roce, ale obvykle dochází k rotaci mezi čtyřmi sítěmi (ABC, CBS, FOX a NBC) a letos je na řadě FOX.

FOX předvede kompletní slavnostní předávání cen v televizi a prostřednictvím přímého přenosu online. Chcete-li získat přístup k možnosti online, budete požádáni o přihlášení pomocí přihlašovacích údajů od poskytovatele televize, jako je Xfinity, Dish nebo DirecTV. Přestože existuje dlouhý seznam možností, pokud nemáte předplatné, nebudete se moci dívat.

Pokud cestujete mimo USA a pokoušíte se získat přístup k živému toku FOX, pravděpodobně se zobrazí chybová zpráva nebo funkce živého proudu prostě nebude fungovat. Pokud máte přihlašovací údaje amerického kabelového poskytovatele, můžete se obejít pomocí adresy VPN (pomocí výše uvedených kroků) a získat adresu USA v USA. Poté budete moci zadat přihlašovací údaje svého poskytovatele televize jako obvykle.

Dalším způsobem, jak získat přístup k Fox, je prostřednictvím poskytovatele IPTV, jako je Hulu Live TV, Sling TV, PlayStation Vue, AT&T TV NYNÍ, fuboTV nebo YouTube TV. Mnoho z těchto služeb nabízí bezplatné zkušební verze, takže se můžete přihlásit, sledovat ceny Emmy a poté zrušit. I s těmito službami vstoupí do hry geografická omezení budete muset použít VPN, pokud jste mimo USA. A všichni požadují, abyste se zaregistrovali pomocí amerického platebního způsobu, takže to není možné, pokud obvykle nežijete v USA.

Kanada

Kanadská vlajka

Diváci v Kanadě mohou sledovat ceny Emmy v televizi nebo prostřednictvím online streamu prostřednictvím CTV. Pro přístup k přímému přenosu jsou požadována přihlašovací údaje poskytovatele televizních služeb. Pro obyvatele Kanady, kteří cestují mimo Kanadu, můžete přistupovat ke streamu pomocí sítě VPN a získat kanadskou adresu IP.

Austrálie

Austrálie vlajka

V Austrálii budou ceny předávány na FOX8 kanálu Foxtel a online prostřednictvím Foxtel Now. Bude zpoždění, takže nemusíte spěchat domů z práce a užít si show v přiměřené době v 20:30 odp. ACT v pondělí 23. září.

Foxtel Now je služba placeného předplatného, ​​ale nabízí bezplatnou 10denní zkušební verzi. I když budete muset zadat platební údaje, tak se jen ujistěte zrušte dříve, než se karta nabije. Chcete-li se zaregistrovat z mimo Austrálii, budete potřebovat australskou IP adresu a způsob platby zaregistrovaný v dané zemi.

Spojené království

Britská vlajka - unie jackBritská vlajka - unie jack - UK

Pokud jste ve Velké Británii, můžete sledovat celou oceněnou show na Sky One. Přehlídka bude zpožděna, aby její vysílání probíhalo ve vhodnou dobu pro britské diváky v pondělí 23. září ve 21:00 BST.

Bohužel, pokud nejste stávajícím uživatelem Sky, není nastavení jednoduché. Chcete-li získat přístup k kanálům Sky, musíte být plně rozvinutým zákazníkem, který má nainstalovaný technik Sky.

Pokud jste však již stávajícím zákazníkem Sky a cestujete do zahraničí, když se cena ukáže, můžete se k britskému serveru připojit pomocí VPN. Poté se budete moci přihlásit online jako obvykle.

Ostatní země

Popularita cen Emmy Awards znamená, že pořad bude vysílán v desítkách zemí po celém světě. Pokud jsme nezahrnovali vaši zemi na tomto seznamu, můžete zkontrolovat oficiální seznam mezinárodních vysílacích společností na webu Emmys..

Kdo je nominován na cenu Emmy v roce 2019?

Jak je tomu každý rok, při přípravě těchto cen již došlo k velkému vzrušení. Nominace Emmy Awards byly vyhlášeny 16. července s Hra o trůny a Úžasná paní Maisel vedení balíčku s 32 a 20 uzly. Zde jsou nominace na některá z nejvyhledávanějších cen:

Vynikající dramaVýnik komedie
Raději zavolej Saula Barry
Osobní strážce Fleabag
Hra o trůny Ruská panenka
Zabíjet Evu Schitt's Creek
Ozark Dobré místo
Póza Úžasná paní Maisel
Posloupnost Veep
To jsme my
Vedoucí herečka v dramatu
Veďte herečku v komedii
Emilia Clarke (Hra o trůny) Christina Applegate (Dead to Me)
Robin Wright (Dům karet) Phoebe Waller-Bridge (Fleabag)
Viola Davis (Jak se zbavit vraždy) Catherine O’Hara (Schitt's Creek)
Sandra Oh, zabíjet Evu Natasha Lyonne (ruská panenka)
Jodie Comer (Eve Killing) Rachel Brosnahan (Úžasná paní Maisel)
Mandy Moore (To jsme my) Julia Louis-Dreyfus (Veep)
Laura Linney (Ozark)
Vedoucí herec v činohře DramaLead v komedii
Bob Odenkirk (Better Call Saul) Bill Hader (Barry)
Kit Harington (Game of Thrones) Don Cheadle (černé pondělí)
Jason Bateman (Ozark) Anthony Anderson (Black-ish)
Sterling K. Brown (To jsme my) Eugene Levy (Schitt's Creek)
Milo Ventimiglia (To jsme my) Ted Danson (Dobré místo)
Billy Porter (Pose) Michael Douglas (Kominsky metoda)

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =