Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Większość użytkowników wybiera Plex ze względu na elegancki interfejs i możliwość obsługi dużych bibliotek muzyki, filmów i programów. Ale Plex może zrobić znacznie więcej niż strumieniowo pobierać treści. Dzięki wtyczkom Plex łatwo można uzyskać ulubione usługi internetowe na telewizorze i urządzeniach mobilnych.


Przejrzeliśmy wszystko, co Plex ma do zaoferowania, przetestowaliśmy około 80 wtyczek i zanotowaliśmy małe sztuczki, które musisz wiedzieć, aby wszystko działało. Oto 26 naszych ulubionych wtyczek Plex, w tym 9 nieoficjalnych wtyczek, których możesz chcieć uniknąć.

Zanim zaczniemy: zainstaluj VPN dla Plex

Widzę, że istnieją naprawdę trzy powody, dla których powinieneś uruchomić VPN na swoim serwerze Plex. To są:

  • Ochrona - Comparitech nie popiera piractwa, ale uważamy, że powinieneś być chroniony przed ograniczaniem prędkości przez dostawcę usług internetowych. Dostawcy usług internetowych zdławili szybkość klientów przesyłających strumieniowo treści, VPN uniemożliwi im szpiegowanie Twojej aktywności i podejmowanie takich działań.
  • Prywatność - prywatność w Internecie to wielka sprawa i nie możemy polegać na przepisach, aby zachować prywatność naszej historii przeglądania. Korzystanie z szyfrowanej sieci VPN - takiej jak IPVanish - oznacza, że ​​Twój dostawca usług internetowych ani nikt inny nie może szpiegować witryn, których używasz, ani oglądanych strumieni.
  • Wygoda - jeśli korzystasz z oficjalnych wtyczek Plex, zauważysz, że niektóre z nich są zablokowane w regionie. Korzystając z VPN, możesz sprawić, że będzie wyglądać, jakbyś łączył się z dowolnego kraju. O wiele łatwiej jest uzyskać ekskluzywne treści na serwerze Plex, jeśli możesz sfałszować swój region.

Polecamy IPVanish na komputery stacjonarne z systemem Windows, Mac i Linux oraz na wszystkie urządzenia mobilne - a bardziej osobiście uważam, że jest to najłatwiejszy w użyciu VPN. Działa bezproblemowo z Fire Stick Amazon i wieloma innymi urządzeniami. Po przetestowaniu dziesiątek VPN jest jednym z niewielu wystarczająco szybkich, aby nieprzerwanie przesyłać strumieniowo treści. Co ważne, IPVanish nie rejestruje twojej aktywności, co robi wiele VPN, więc twoja aktywność zawsze pozostanie prywatna, co czyni ją popularnym wyborem wśród torrentów i użytkowników Kodi.

Ekskluzywna oferta dla czytelników: Zaoszczędź do 60% na planach IPVanish tutaj.

Wtyczki Plex - VPN

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy instalacji IPVanish lub chcesz zobaczyć, jak zainstalować bezpłatną alternatywę, taką jak OpenVPN, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak selektywnie kierować Plex przez VPN.

Nasze ulubione oficjalne kanały Plex

Od wersji 1.8 Plex oficjalnie obsługuje 89 wtyczek w ich północnoamerykańskim składzie. Jeśli jesteś za granicą, niektóre z tych wtyczek mogą nie być wymienione, a inne zostaną zastąpione wersjami działającymi w Twoim kraju. Zagłębiliśmy się w szczegóły, aby najlepiej wskazać dziwactwa każdej wtyczki i zauważyć, kiedy wtyczka wymaga opłat subskrypcyjnych.

Skurcz

Wtyczki Plex - Twitch

Jeśli jesteś graczem, są duże szanse, że spędziłeś już trochę czasu oglądając streamery na Twitchu. Wtyczka Twitch Plex to świetny sposób na przeniesienie ulubionych strumieni do telewizora. Zawiera wszystko, czego można oczekiwać od dopracowanej wtyczki Plex, w tym wideo w wysokiej rozdzielczości i proste przeglądanie treści według kategorii.

Wtyczki Plex - Twitch

Wtyczka jest oficjalnie obsługiwana przez Twitch, ale brakuje jej kilku funkcji. Największym problemem, jaki mamy, jest to, że nie ma opcji logowania się na konto Twitcha. Ale jeśli jesteś graczem, który uwielbia oglądać, jak twoi ulubieni gracze oglądają transmisję Overwatch, nie ma lepszego sposobu na umieszczenie tych treści w salonie.

Pandora

Wtyczki Plex - Pandora

Pandora jest prawdopodobnie najpopularniejszą usługą strumieniowego przesyłania muzyki w Internecie i jest absolutnie najlepszym wyborem do strumieniowego przesyłania radia na Plex. Google Music i Spotify mają nieoficjalne wtyczki Plex, ale ich konfiguracja jest uciążliwa i oba wymagają płatnych subskrypcji. Natomiast wtyczka Pandora Plex jest łatwa do skonfigurowania i bezpłatna w użyciu.

Wtyczki Plex - Pandora

Po ustawieniu nazwy użytkownika i hasła wtyczka pobiera wszystkie stacje i preferencje. Muzyka będzie nadal odtwarzana, nawet jeśli opuścisz widok stacji. Wszystkie funkcje Pandory działają zgodnie z oczekiwaniami, w tym szybkie miksy i sugestie muzyczne. Moim zdaniem Pandora to niezbędna wtyczka do Twojego serwera Plex, jeśli jesteś miłośnikiem muzyki.

Vimeo & Dailymotion

Wtyczki Plex - Dailymotion

Vimeo i Dailymotion to świetne strony, jeśli lubisz filmy online. Witryny są mniej restrykcyjne niż YouTube, a wiele świetnych treści jest codziennie przesyłanych na ich serwery.

Wtyczki Plex - Vimeo

Vimeo jest kompatybilny z Twoim kontem użytkownika, a subskrybowane wtyczki są przenoszone zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli nie masz konta, nadal będziesz mógł oglądać popularne treści.

Wtyczki Plex - Dailymotion

Użytkownicy Dailymotion mogą przeglądać filmy według kategorii oraz oglądać polecane i popularne filmy. Obie wtyczki są łatwe w użyciu i responsywne, z profesjonalnym układem i przeglądaniem według kategorii.

Przetestowany

Wtyczki Plex - przetestowane
Jeśli podobał Ci się MythBusters, może Ci się spodobać nowa wtyczka internetowa Jamiego i Adama, Testowana. Filmy trwają nieco dłużej niż większość treści internetowych, a ich oryginalne programowanie jest dopracowane i profesjonalne. Wszystkie filmy testowane są w rozdzielczości 1080p, z krystalicznie czystym dźwiękiem AAC.

Wtyczki Plex - przetestowane

Testowana wtyczka Plex jest prosta do usterki. To tylko kanał z najnowszymi materiałami Tested, z najnowszymi filmami na górze. Nie trzeba nic zmieniać ani konfigurować, ale ta prostota oznacza, że ​​Twoje konto użytkownika z Tested.com jest tutaj bezużyteczne.

Centrum Komedii

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Comedy Central ma mnóstwo świetnych treści online i naprawdę solidną wtyczkę Plex. Odkryłem, że wracam i przewijam zapomniane sezony starych programów bardziej niż się spodziewałem i lubię ogromną bibliotekę stand-upów.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nowe odcinki są dostępne w rozdzielczości 720p, a stare programy emitowane przed HDTV w rozdzielczości 480p. Nie trzeba niczego konfigurować i nie ma potrzeby posiadania konta użytkownika ani płatnej subskrypcji. Filmy są uporządkowane według kategorii i łatwe do przeglądania. Prawdopodobnie najczęściej używam wtyczki Plex.

Trzask

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Crackle to odpowiedź Sony na Netflix i Prime Video. Udostępniają mnóstwo swoich klasycznych programów i popularnych filmów online za darmo. Byłem zaskoczony, jak świetna zawartość jest we wtyczce Crackle Plex.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nie trzeba nic konfigurować, a wszystkie programy i filmy są podzielone według kategorii. Nie potrzebujesz konta Crackle, aby korzystać z wtyczki, pomimo tego, co mówi jej strona internetowa.

ABC, CBS, Fox, NBC i PBS

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Wszystkie główne sieci naziemne mają treści online, ale zwykle musisz korzystać z ich niezgrabnych stron internetowych lub subskrybować kabel, aby uzyskać dostęp do programowania na żądanie. Ich wtyczki Plex mają wszystko, co udostępniają online i na żądanie, w tym najnowsze odcinki ich najpopularniejszych programów.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Wiem, że jestem kujonem, ale wtyczka PBS Plex absolutnie mnie zaskoczyła. Mają ponad 500 programów online, a odcinki sięgają lat 80-tych.

Niektóre sieci obsługują programowanie oparte na lokalizacji, ale nie robi to żadnej różnicy - a konfiguracja nie jest konieczna. Uzyskanie dostępu do wszystkich programów w głównych sieciach jest tak proste, jak zainstalowanie wtyczki.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

W idealnym świecie wszystkie te wtyczki Plex miałyby obsługę telewizji sieciowej na żywo, ale niestety tak nie jest. Nadal uważam, że dodają one wiele wartości Twojemu serwerowi Plex i powinny być prawdopodobnie jedną z pierwszych rzeczy, które instalujesz.

Nickelodeon & Nick Jr.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Jeśli masz dzieci lub po prostu chcesz się zrelaksować przy Spongebob i Legend of Korra, nie możesz przegapić wtyczek Nickelodeon i Nick Jr. Plex. Mają dobrą mieszankę starych i nowych odcinków, z kilkoma pełnymi sezonami.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Obie wtyczki są responsywne i łatwe w użyciu, z wystarczającą ilością treści, aby zapewnić rozrywkę na wiele dni. Żadne z nich nie wymaga żadnej konfiguracji ani płatnych kont użytkowników.

Wideo Reddit

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Reddit ma mnóstwo świetnych treści i ciągle się zmienia. Jeśli nie możesz przestać odświeżać strony w ciągu dnia, spodoba ci się wtyczka do filmów Reddit. Wszystkie filmy przesyłane strumieniowo z witryny są dostępne w łatwym do przeglądania interfejsie dostosowanym do telewizora.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Prawdziwą siłą wtyczki do filmów Reddit jest częstotliwość wprowadzania nowych treści. Są całkiem spore szanse, że jeśli film zyskuje popularność w dowolnym miejscu w sieci, znajdzie się na szczycie kategorii Hot.

Funny or Die

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Popularna strona komediowa Will Ferrel i Adama McKaya Funny or Die ma oficjalną wtyczkę Plex. Możesz znaleźć filmy sięgające aż do początku strony. Wszystko jest podzielone na kategorie w celu łatwego przeglądania, a wiele ich filmów jest naprawdę zabawnych.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Sama wtyczka Plex nie jest najbardziej dopracowana, ale działa dobrze, jest responsywna i łatwa w użyciu. Moim głównym problemem z wtyczką jest brak podglądu obrazów w widoku kategorii, ale myślę, że treść to nadrabia.

Gigantyczna Bomba

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Giant Bomb ma tak wiele świetnych podcastów, podglądów, recenzji i zabaw, że łatwo jest spędzić więcej czasu w tej wtyczce, niż planujesz. W przeciwieństwie do Twitcha, Giant Bomb jest znacznie bardziej skryptowany i dopracowany. Oba rodzaje treści są zabawne i lubię je instalować obok siebie.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Interesuję się głównie grami w stylu retro (co oznacza po prostu, że jestem stary) i znalazłem mnóstwo filmów, które mnie zainteresowały. Ale Giant Bomb ma dość wyraźnie na celu informowanie o branży i pokazywanie ekskluzywnych materiałów.

Moją jedyną skargą jest to, że potrzebujesz konta, aby oglądać treści premium, a wtyczka nie zawsze wyjaśnia, które filmy są premium. Po wprowadzeniu klucza API w menu ustawień wszystko działa idealnie.

Nieoficjalne kanały Plex

Wtyczki, które wymieniliśmy tutaj, zostały przetestowane i działają na serwerze Plex, ale nie ma gwarancji, że będą nadal działać po ich zainstalowaniu. Ponadto, chociaż niektóre nieoficjalne wtyczki Plex nie naruszają praw autorskich ani umów licencyjnych, istnieją pewne wtyczki Plex, których należy unikać.

Jeśli masz problemy z działaniem któregokolwiek z naszych zalecanych nieoficjalnych wtyczek Plex, a moje instrukcje go nie wycinają, sprawdź fora WebTools i przeczytaj wątek pomocy dla każdej nieoficjalnej wtyczki.

Crunchyroll

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Jeśli jesteś fanem anime, wiesz już o Crunchyroll, a jeśli nie, to i tak nie ma to znaczenia. Strona rozdaje subskrybentom mnóstwo ekskluzywnych seriali anime w Ameryce, nazwanych lub subbed. Nieoficjalna wtyczka Crunchyroll Plex to łatwy sposób na umieszczenie ulubionej serii na telewizorze lub tablecie.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Crunchyroll to jedna z najbardziej dopracowanych nieoficjalnych wtyczek Plex. Konfiguracja jest prosta, z jednym ekranem, który pozwala wprowadzić nazwę użytkownika i hasło oraz zmienić domyślną kolejkę. Po zalogowaniu cała zawartość jest dostępna do przeglądania menu kategorii i wszystkie strumienie w wysokiej rozdzielczości, zgodnie z oczekiwaniami.

Dropbox

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Moim zdaniem jednym z najlepszych powodów zakupu pełnej subskrypcji Plex jest dostęp do nowych serwerów chmurowych Plex. Nieoficjalna wtyczka Dropbox jest dobrym rozwiązaniem, jeśli wolisz za nią nie płacić. Konfiguracja nieoficjalnej wtyczki Dropbox nie jest tak łatwa, jak dodanie serwera chmurowego do Plexa, ale warto poświęcić trochę czasu, aby zacząć działać.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Aby wypełnić ustawienia, musisz tutaj utworzyć aplikację Dropbox dla swojego konta, a następnie dać jej pełny dostęp. Po utworzeniu aplikacji Dropbox użyj jej witryny, aby wygenerować nowy token dostępu i wkleić go. Następnie musisz zrobić coś podobnego z TMDb, aby automatycznie pobrać grafikę i metadane.

Większość użytkowników będzie mogła uruchomić wtyczkę za godzinę lub dwie. Po zainstalowaniu możesz przechowywać multimedia w chmurze zamiast na dysku twardym. To jest trochę kłopotliwe.

Przecieki na żywo

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Live Leak słynie z hostowania niemal wszystkiego, co zdecydujesz się przesłać. Znani są z ekstremalnych treści, ale jest o wiele więcej niż nagranie z napadów i zamieszek. Za pomocą Live Leak zauważyłem, że mnóstwo wirusowych treści jest najpierw przesyłanych na ich serwery, zanim zostaną one przekazane w Buzzfeed i mediach społecznościowych.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Wtyczka Live Leak Plex działa równie dobrze jak Vimeo i Dailymotion, ale treść może być o wiele bardziej interesująca. Jedynymi ustawieniami wtyczki jest przełączanie w tryb awaryjny, który ogranicza liczbę wyraźnych filmów wideo, które będą wyświetlane dość często - ale nie jest idealny. Mimo to uważam, że Live Leak jest jedną z lepszych nieoficjalnych wtyczek Plex.

Aktualizator biblioteki

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nie dodaje żadnych nowych treści, ale podoba mi się wtyczka aktualizująca bibliotekę, gdy jestem na urządzeniu mobilnym i nie widzę właśnie dodanego programu lub filmu. Plex naprawdę dobrze radzi sobie z aktualizowaniem treści, ale nie ma w swoich aplikacjach mobilnych narzędzia do aktualizacji poszczególnych bibliotek. Wtyczka aktualizująca bibliotekę to rozwiązuje, więc uważam, że jest to solidny dodatek do niemal każdego serwera Plex.

MST3K

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

To dobrze, że Mystery Science Theatre 3000 nie wymaga przedstawienia, ponieważ nie jestem pewien, jak wyjaśnić atrakcyjność grupy robotów wyśmiewających się ze strasznych filmów. Albo to kochasz, albo nienawidzisz, a ja to kocham.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Najlepsze w tej wtyczce jest to, że jest kompletna. Każdy odcinek, nawet z dawnych czasów KTMA w Minnesocie, jest dostępny do przesyłania strumieniowego wraz ze wszystkimi dodatkami DVD i specjalnymi funkcjami. Jeśli jesteś fanem świetnych żartów o okropnych filmach, nie będzie Ci przykro, że to zainstalowałeś.

Webisodes

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nieoficjalna wtyczka Plex Webisodes umożliwia dodawanie i śledzenie ulubionych programów na kilku różnych stronach z transmisją strumieniową wideo. YouTube stara się produkować serializowane treści, więc widzę, że taka wtyczka jest naprawdę przydatna dla wielu fanów. Wtyczka wymaga trochę konfiguracji, aby ją uruchomić, ale po dodaniu programów, które chcesz obejrzeć, dobrze się aktualizuje.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nie jestem pewien, dlaczego ta funkcja nie została zaimplementowana lepiej w oficjalnych aplikacjach do przesyłania strumieniowego dla różnych urządzeń, ale miło jest ją mieć tutaj. Podoba mi się, że wtyczka Webisodes może pobierać treści z tak wielu różnych witryn i zapewniać łatwy dostęp do wszystkich programów online w jednym miejscu. Wygląda na to, że jest to sprytny dodatek do serwera Plex, jeśli czekasz na nowe odcinki od ulubionych twórców.

Dwa, których należy unikać: pełne filmy na Reddit

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Pełne filmy na nieoficjalnej wtyczce Plex Reddit umożliwiają użytkownikom oglądanie filmów przesłanych do YouTube i udostępnionych na Reddit. W przeciwieństwie do wspomnianej wcześniej wtyczki do filmów Reddit użytkownicy widzą o wiele dłuższe treści - zarówno filmy, jak i programy telewizyjne.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Dlaczego tego nie użyć?? Chociaż te filmy są zazwyczaj wysokiej jakości, należy pamiętać, że większość z nich została przesłana bez pozwolenia. Oznacza to nie tylko, że te filmy naruszają prawa autorskie, czasami wtyczka wyświetla komunikat o błędzie. Komunikaty o błędach zazwyczaj oznaczają, że YouTube usunął naruszające prawo wideo. Możesz znaleźć sporo legalnej bezpłatnej zawartości wideo tutaj, ale nie zalecamy tej wtyczki, ponieważ koncentruje się na pirackich treściach.

Mangahere i Mangafox

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Zbudowane bardziej na tablety i smartfony wtyczki Mangahere i Mangafox to te, których nie zalecamy fanom mangi. Chociaż biblioteki są ogromne, wtyczki te łamią niektóre starsze prawa autorskie do książek (np. Dosłownie kopiują tekst pisany bez pozwolenia). Korzystając z tych wtyczek, użytkownicy uzyskują dostęp do manga bez żadnych kosztów.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Różnice między tymi dwoma wtyczkami również są niewielkie. Oba są prawnie wątpliwe w odniesieniu do mangi, którą zapewniają, z których większość jest skanowana i przesyłana przez osoby fizyczne.

Dlaczego tego nie użyć?? Manga zazwyczaj kosztuje. To, że jest tu oferowane za darmo, a nawet niedawno wydana nowa manga oznacza, że ​​ta wtyczka narusza prawa autorskie. Nie obsługujemy ani nie akceptujemy tej wtyczki.

Przed zainstalowaniem nowych kanałów

Jest kilka rzeczy, które powinieneś zrobić, zanim zaczniesz dodawać nowe wtyczki.

Zainstaluj serwer Plex

W tym przewodniku założono, że serwer Plex jest już zainstalowany i skonfigurowany. Jeśli jeszcze nie zaszedłeś tak daleko, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po konfiguracji Plex.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po uruchomieniu serwera Plex otwórz klienta WWW, aby rozpocząć instalację nowych wtyczek Plex.

Zarządzanie oficjalnymi kanałami Plex

Plex ułatwia instalację ich oficjalnych wtyczek. Serwer nie ma pełnego sklepu z aplikacjami z ocenami i recenzjami, ale stara się pokazać najpopularniejsze i najbardziej przydatne wtyczki.

Dodaj oficjalne kanały Plex

Aby rozpocząć dodawanie oficjalnych wtyczek Plex, połącz się z serwerem za pośrednictwem klienta WWW. Jeśli czytasz to na komputerze, który pełni również funkcję serwera Plex, kliknij tutaj, aby otworzyć klienta internetowego w nowej karcie.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po otwarciu klienta internetowego kliknij Wtyczki element menu po lewej stronie ekranu.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Otworzy się strona zarządzania wtyczkami. Po nowej instalacji Plexa nie zdziw się, jeśli Twoja strona jest znacznie bardziej pusta. Kliknij Zainstaluj wtyczki przycisk w prawym górnym rogu ekranu, aby rozpocząć dodawanie własnego.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Strona katalogu wtyczek otworzy się i domyślnie zobaczysz polecane wtyczki. Zobaczysz, że masz możliwość przeglądania dostępnych wtyczek Plex do zainstalowania na kilka różnych sposobów. Lubię przeglądać wszystkie dostępne wtyczki, a ja decyduję, co zainstalować.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Aby zobaczyć wszystkie oficjalne wtyczki, zacznij od kliknięcia Więcej… pozycja w menu.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Następnie kliknij Wszystkie dostępne wtyczki pozycja menu na górze listy.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Odtąd będziesz mógł przeglądać wszystkie wtyczki w kolejności alfabetycznej. Wszystkie oficjalne wtyczki Plex, które omówię poniżej, znajdują się na tej liście.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Aby zainstalować wtyczkę, wybierz ją z przewodnika po wtyczkach i kliknij zainstalować przycisk.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po kliknięciu przycisk zainstalować przycisk zmieni się w pokrętło postępu podczas pobierania wtyczki. Następnie zobaczysz, jak wyskakujące okienko zmienia się i wygląda tak, jak powyżej Przeglądaj, Aktualizacja, i Odinstaluj guziki. To oznacza, że ​​wtyczka została pomyślnie zainstalowana.

Usuń oficjalne kanały Plex

Odinstalowanie oficjalnych wtyczek Plex jest jeszcze łatwiejsze niż ich zainstalowanie. Aby usunąć wtyczkę, zacznij od otwarcia klienta WWW. Jeśli czytasz to na swoim serwerze Plex, możesz kliknąć tutaj, aby otworzyć go w nowej karcie.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Następnie kliknij Wtyczki pozycja menu na Treści online menu po lewej stronie.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po otwarciu strony zarządzania wtyczką najedź myszką na wtyczkę, którą chcesz usunąć, i kliknij czerwony x.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po pomyślnym usunięciu wtyczki pojawi się zielone okno powiadomień. To wszystko.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat dodawania, usuwania lub zarządzania oficjalnymi wtyczkami Plex, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po konfiguracji serwera Plex.

Zarządzanie nieoficjalnymi kanałami Plex

Niektóre z najlepszych wtyczek Plex nie są dostępne na ekranie zarządzania wtyczkami. Aby te nieoficjalne wtyczki działały, musisz zainstalować wtyczkę ręcznie, ale po wykonaniu tej czynności można dość łatwo przeglądać i dodawać nieoficjalne wtyczki. Oto jak to zrobić.

Pobierz i zainstaluj WebTools

Zainstalowanie wtyczki WebTools zapewni dostęp do nieoficjalnego sklepu z aplikacjami oraz umożliwi zainstalowanie i zarządzanie dziesiątkami nowych wtyczek Plex. Aby rozpocząć, musisz pobrać WebTools. Możesz kliknąć tutaj, aby przejść do strony pobierania najnowszej wersji.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Przewiń na dół strony i znajdź odpowiedniego instalatora dla swojej platformy. Jeśli używasz systemu Windows, kliknij link pokazany powyżej.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po pobraniu pliku kliknij go dwukrotnie, aby uruchomić instalator. Musisz kliknąć zainstalować przycisk, aby rozpocząć proces. Wszystkie niezbędne pliki zostaną pobrane i zainstalowane w katalogu wtyczek serwera Plex.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Po zakończeniu instalacji pojawi się okno z ostrzeżeniem. Kliknij Dobrze przycisk i zamknij instalator.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Teraz po otwarciu strony zarządzania wtyczkami serwera Plex zobaczysz, że wtyczka WebTools została zainstalowana.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Otwórz wtyczkę, a zostaniesz przekierowany na stronę z instrukcją połączenia z WebTools. Możesz wpisać adres ręcznie lub kliknąć tutaj, aby otworzyć WebTools w nowym oknie. Pamiętaj, że mój adres IP będzie inny niż twój, więc używaj lokalnego adresu IP swojego serwera Plex zamiast wymienionych powyżej.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

WebTools poprosi Cię o zalogowanie się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła Plex, zanim będziesz mógł dokonywać jakichkolwiek zmian na serwerze. Wpisz swoje poświadczenia i kliknij Zaloguj się przycisk.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Nastąpi przejście do strony zarządzania WebTools. W lewym górnym rogu zobaczysz listę dostępnych modułów. Aby zainstalować nieoficjalne wtyczki Plex, kliknij Nieobsługiwany sklep z aplikacjami przycisk.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Na koniec przejdziesz do listy nieoficjalnych wtyczek Plex, które możesz zainstalować i zaktualizować.

Dodaj nieoficjalne kanały Plex

Po pomyślnym zainstalowaniu WebTools możesz rozpocząć dodawanie nieoficjalnych wtyczek Plex do swojego serwera.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

To tak proste, jak kliknięcie przycisku zainstalować przycisk poniżej nieoficjalnej wtyczki, którą chcesz dodać.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Pobranie wtyczki z Github zajmie chwilę WebTools. Po zakończeniu procesu zobaczysz powyższy komunikat. Nowa nieoficjalna wtyczka będzie teraz dostępna do uruchomienia na serwerze Plex.

Usuń nieoficjalne kanały Plex

Odinstalowanie nieoficjalnych wtyczek Plex nie jest tak łatwe jak usunięcie oficjalnych wtyczek, ale jest blisko. Oto jak to zrobić.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Najpierw kliknij tutaj, aby otworzyć klienta WebTools i otworzyć nieoficjalną aplikację.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Aby ułatwić przeglądanie wtyczek, lubię to sprawdzać Pokaż tylko zainstalowane pudełko.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Następnie kliknij Odinstaluj pakiet przycisk, aby usunąć wtyczkę.

Pamiętaj, że te wtyczki pojawią się także obok oficjalnych wtyczek Plex na stronie zarządzania wtyczkami. Można je odinstalować z tej strony, ale pliki nie zostaną usunięte z serwera Plex, chyba że odinstalujesz pakiet z WebTools.

Najlepsze wtyczki Plex: 25 naszych ulubionych (zaktualizowane)

Potwierdź, że chcesz usunąć wtyczkę, a po chwili pojawi się ten ekran. To wskazuje, że nieoficjalna wtyczka została całkowicie usunięta.

To 26 wtyczek Plex i ich liczba wciąż rośnie

Odkąd zaczęliśmy badać ten artykuł, znaleźliśmy mnóstwo nowych treści, których nigdy nie pomyśleliśmy o pobraniu na serwer Plex. Dostęp do strumieni internetowych i filmów na żądanie dodał wiele funkcji do serwera Plex.

Jeśli używasz Plexa do przesyłania strumieniowego pobranych treści do telewizora i urządzeń, zalecamy skorzystanie z kilku wtyczek. Mogą całkowicie zastąpić aplikacje płatnej telewizji, takie jak Sling, ale robią wiele, aby wypełnić tę lukę.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 4