Nejlepší doplňky WWE Kodi, které skutečně fungují

WWE na YouTube Kodi addonPokud zápasíte s fanoušky hledajícími doplňky WWE Kodi, může být obtížné najít ty, které fungují. Mnoho addonů, které byly dříve populární, neslo pirátské odkazy a bylo zastaveno soudními procesy. Ostatní proudí z legálních zdrojů, ale nevytvářejí nic jiného než chybové zprávy. Kam tedy může wrestlingový fanoušek sledovat WWE prostřednictvím Kodi?


Tento článek obsahuje seznam nejlepších doplňků pro uživatele Kodi ke sledování WWE. Uvádí také několik doplňků WWE, o kterých si myslíme, že jsou riskantní a nejlépe je ponecháme na pokoji.

Co je Kodi?

Kodi je bezplatný přehrávač médií, který lze stáhnout z nadace Kodi. Umožňuje uživatelům sledovat televizní pořady a filmy online pomocí počítače PC, Mac, Android nebo iOS, Amazon Fire Stick nebo Apple TV streaming boxů. Kodi je někdy obviněn z toho, že je používán v online pirátství. Existuje však mnoho legitimních doplňků pro Kodi, včetně možností WWE doporučených v tomto článku.

Proč by měla být VPN používána vždy s Kodi

Kdykoli streamujete video, měli byste použít ochranu soukromí a zabezpečení pomocí virtuální privátní sítě (VPN). Pokud nepoužíváte VPN, může váš poskytovatel internetových služeb snadno zjistit, z jakých webů streamujete. To může vést k jeho zpomalení rychlosti internetu, pokud si myslí, že web používá příliš velkou šířku pásma. Služby streamování videa mohou také blokovat obsah podle toho, kde se nacházíte, a hackeři mohou ukrást vaše osobní informace prostřednictvím útoků typu „muž uprostřed“, pokud nejsou šifrovány..

VPN pomáhá zabránit všem těmto problémům šifrováním dat a skrytím vaší geografické polohy změnou vaší IP adresy. Takto váš poskytovatel internetových služeb neví, z jakých webů streamujete, streamingové weby nevědí, kde se nacházíte, a hackeři vůbec nic neví.

Bohužel ne všechny VPN jsou účinné. Někteří vedou záznamy o aktivitách zákazníků, což vede k většímu počtu údajů, které lze odcizit. Jiní nemají servery v dostatečném počtu zemí, což ztěžuje přístup k geoblokovanému obsahu. Většina z nich nemá nativní aplikace pro oblíbená zařízení, jako je Amazon Fire Stick.

Doporučujeme IPVanish pro uživatele Kodi. Neuchovává žádné protokoly, má servery ve více než 60 zemích a má nativní aplikaci pro Amazon Fire TV a Fire Stick.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Ušetřete až 60% na plánech IPVanish zde

Upozornění: Kodi by měl být používán pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Nejlepší doplňky WWE Kodi

Všechny následující doplňky byly testovány a bylo zjištěno, že fungují od 19. prosince 2017. Proudí z licencovaných zdrojů, což jim umožňuje poskytovat skvělý obraz a zvuk prakticky bez mrtvých odkazů. Jsou také méně riskantní z hlediska ochrany osobních údajů ve srovnání s addony, které poskytují nelicencované toky. Myslíme si, že jakýkoli z těchto doplňků by byl skvělým doplňkem sbírky fanoušků WWE.

WWE YouTube

WWE na YouTube Kodi addon

Doplněk WWE YouTube Kodi streamuje obsah z oficiálního kanálu YouTube WWE. To je skvělé pro nalezení nejnovějších zpráv WWE, rozhovorů s pro-wrestlery a dalšího bonusového obsahu, který nebyl nalezen v pravidelných vysíláních WWE. Stejný obsah můžete získat pomocí běžného doplňku YouTube uvedeného níže, ale možnosti nabídky v tomto doplňku nejsou tak pohodlné pro přístup k oficiálnímu obsahu WWE. Doplněk YouTube pro WWE je tedy pěkný, i když již máte doplněk YouTube.

Addon WWE YouTube se nachází v úložišti SuperRepo. Nemělo by být zaměňováno s dalším addonem s názvem „WWE na YouTube“, který je také v SuperRepo, ale nefunguje.

VIZ TÉŽ: Jak nainstalovat SuperRepo

Youtube

Doplněk YouTube Kodi

Jak bylo uvedeno výše, doplněk YouTube Kodi umožňuje přístup k obsahu z oficiální stránky YouTube WWE, ale s méně pohodlnými možnostmi nabídky. Přesto pomocí hlavního doplňku YouTube můžete sledovat obsah z jiných kanálů, jako jsou podcasty WrestleTalk TV, Aaron Rift (z NoDQ.com) a noahmania. Pokud se vám líbí WWE, tyto podcasty mohou být velmi zábavné. Z tohoto důvodu je doplněk YouTube Kodi vynikající volbou pro fanoušky zápasů.

Související článek: Jak nainstalovat doplněk YouTube Kodi

USTVNow

USTVNow addon Kodi

Je zřejmé, že sledování bonusového obsahu a podcastů není příliš uspokojivé, pokud skutečně nevidíte nějaké zápasy. Zde je USTVNow užitečný. USTVNow je online televizní služba pro americké vojenské členy rozmístěné v zámoří a americké krajany. Ale kdokoli se může zaregistrovat, i když žijete v USA nebo nejste spojeni s USA vůbec.

Mnoho uživatelů Kodi miluje USTVNow, protože jim poskytuje zdarma následující síťové kanály: ABC, CBS, Fox, CW, PBS a My9. Čtenáři tohoto článku se pravděpodobně budou více zajímat o to, že také nese USA Network jako součást 24-kanálového balíčku, který stojí 19,99 $. To je výrazně levnější než PS Vue nebo DIRECTV NYNÍ. USA jsou jediným kanálem, který nese Pondělí večer Raw a Smackdown: Live, takže přístup k němu je pro fanoušky WWE nutností.

Jedinou velkou nevýhodou USTVNow pro fanoušky zápasů je, že nenese E! Síť, takže ji nelze použít ke sledování Celkem divas nebo Celkem Bellas. Pokud jste velkým fanouškem těchto pořadů, budete chtít místo USTVNow použít jeden z dalších doplňků níže.

Přečtěte si více: Jak nainstalovat USTVNow pro Kodi

PS Vue

Doplněk PS Vue Kodi

PS Vue je špičková televizní služba. Obsahuje balíček 47 kanálů za 39,99 $, který zahrnuje USA i E! Síť. To je výrazně dražší než USTVNow, takže se budete muset rozhodnout, zda stojí za to peníze navíc, abyste viděli Celkem divas, Celkem Bellas, a veškerý obsah, který nenabízí, který nabízí.

Jednou z prémiových funkcí systému PS Vue, kterou je třeba mít na paměti, je to, že vám umožňuje přidávat pořady do seznamu „oblíbených pořadů“ a nechat je automaticky zaznamenat a uložit do cloudu. To je užitečné, pokud vám časový rozvrh neumožňuje sledovat Drsný nebo Smackdown když to vysílá.

Doplněk PS Vue Kodi je v oficiálním úložišti Kodi.

Související článek: Nejlepší živé televizní doplňky Kodi

DIRECTV NYNÍ a PlayON

PŘÍMO NYNÍ prostřednictvím PlayOn

DIRECTV NYNÍ je špičková televizní služba podobná PS Vue. U 71 kanálů, včetně USA a E, je však o něco levnější za 35 $ / měsíc! Jedním velkým problémem s technologií DIRECTV NYNÍ pro uživatele Kodi je, že neexistuje žádný samostatný samostatný doplněk Kodi. Jediným způsobem, jak sledovat DIRECTV TEĎ prostřednictvím Kodi, je získat předplatné PlayOn za 30 $ / rok a pomocí doplňku PlayOn Kodi sledovat TV.

PlayOn je online DVR služba, která vám umožní legálně nahrávat programy z celé řady streamovacích služeb, včetně Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, DIRECTV NYNÍ a mnoha dalších. Jakmile tyto programy zaznamenáte, můžete si je nechat navždy, i když zrušíte streamovací službu nebo samotný PlayOn. Pokud chcete trvalé kopie vašich oblíbených zápasových pořadů, vyplatí se namísto použití PS Vue nebo USTVNow použít kombinaci DIRECTV NOW / PlayOn..

PlayOn lze nainstalovat z oficiálního úložiště Kodi addon. Nabídka DIRECTV NYNÍ je přístupná z ní.

VIZ TÉŽ: Nejlepší sportovní doplňky Kodi

Doplněk WWE Network Kodi?

Před projednáním seznamu doplňků, které by měly ne Chcete-li nainstalovat, měli bychom nejprve zvážit nedávná tvrzení, že existuje doplněk WWE Network Kodi. Pokud by byl takový addon, bylo by velkým přínosem pro fanoušky zápasů, kteří používají Kodi. Síť WWE poskytuje zdaleka nejvíce obsahu WWE jakékoli legální služby streamování videa. Bylo by skvělé, kdyby uživatelé měli přístup k tomuto obsahu prostřednictvím Kodi.

Neexistuje však žádný funkční doplněk Kodi, který lze použít pro přístup k síti WWE. Ačkoli tam je addon v mjpbaywolf repo který tvrdí, že poskytuje předplatitelům přístup k síti WWE, moje vlastní testování pomocí zkušebního předplatného zjistilo, že došlo pouze k chybám „jedna nebo více položek se nepodařilo přehrát“.

Doufejme, že tento problém vyřeší některý budoucí vývojář. Mezitím jsou výše uvedené addony stále jediné, které doporučujeme pro sledování obsahu WWE.

Doplňky WWE, na které se musíte držet dál

Následující doplňky jsou často doporučovány na jiných webech. Poskytují však přístup k pirátskému obsahu a jsou riskantní z hlediska ochrany soukromí a bezpečnosti. Tyto doplňky WWE nedoporučujeme. Pamatujte, že zatímco společnost Kodi je legální, její používání pro přístup k pirátskému obsahu je ve většině zemí nezákonné.

WWE on Demand

WWE on Demand byl oblíbeným doplňkem Kodi před listopadem 2017. Poskytoval přístup k pirátským proudům mnoha WWE Raw a Smackdown epizody a spousta událostí s placením za zhlédnutí. Některým fanouškům zápasu se to také líbilo kvůli jeho honosným obrázkům na pozadí log WWE.

WWE on Demand však byla součástí repy Ares, která byla nedávno ukončena právním řízením. Oficiální kopie repy Ares již nejsou k dispozici. To znamená, že jakékoli kopie WWE on Demand nalezené na webu mohly být neoprávněně manipulovány a měly by být považovány za bezpečnostní riziko.

Nedoporučujeme instalovat doplněk WWE na doplněk Demand Kodi.

AllWrestling

AllWrestling byl populární doplněk, který nabízel odkazy na neoficiální proudy WWE, TNC, RoH a dalších zápasových lig, stejně jako na některé UFC události. Jednalo se o část starého repozitáře fusion.tvaddons.ag, které bylo zavřeno v létě roku 2017 poté, co byla TVAddons žalována hollywoodskými vlastníky autorských práv.

TVAddons od té doby vytvořila nový web na TVAddons.co, poté, co vyčistil AllWrestling a všechny jeho další porušující doplňky. AllWrestling již není aktualizován a je riskantní instalace. Nedoporučujeme instalaci doplňku AllWrestling Kodi.

Phoenix a Bennu

Phoenix byl kodi addon, který poskytoval nelicencované proudy z mnoha různých sportů. V době, kdy byla stále aktualizována, často obsahovala odkazy na události placení za prohlížení WWE. Když však bylo zrušeno staré repo vysílání TVAddons V létě 2017 vývojář přestal aktualizovat a přestal fungovat.

Vývojář pak vytvořil nový addon s názvem „Bennu“, který měl nahradit Phoenix. Bennu byl držen v Colossus repo místo TVAddons. Také to bylo zavřeno, když byl Colossus repo zasažen zastavením a upuštěním dopisu od asociace filmu.

I když stále existují staré kopie Phoenixu a Bennu, které lze nalézt na internetu, již se neaktualizují a pravděpodobně s nimi bylo manipulováno. Instalace doplňků Phoenix a Bennu Kodi se nedoporučuje.

Závěr

Fanoušci wrestlingu WWE mají mnoho možností pro sledování obsahu WWE na Kodi, včetně rozhovorů a zpráv z WWE - YouTube, podcastů z YouTube a Drsný a Smackdown od USTVNow, PS Vue nebo DIRECTV NOW / PlayOn. Tam je také Celkem divas a Celkem Bellas, které lze sledovat na PS Vue nebo DIRECTV NOW / PlayOn.

Bohužel v současné době neexistuje žádný legální nebo bezpečný způsob, jak sledovat obsah WWE Network na Kodi, včetně událostí placení za zobrazení WWE, jako je Královský rachot a WrestleMania.

Pokud jste zjistili, že informace v tomto článku jsou užitečné, můžete si přečíst další návody k obsahu Kodi, například Jak sledovat hry NFL na Kodi, Jak sledovat MLB hry na Kodi a Nejlepší anime addony Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 80 = 83