Nejlepší doplňky pro kabelovou televizi Kodi, které skutečně fungují

Nejlepší doplňky pro kabelovou televizi Kodi_ Addons pro kabelovou televizi na Kodi


Kodi je extrémně přizpůsobitelná aplikace pro mediální centrum. Nedávno došlo k nárůstu popularity, částečně kvůli tomu, jak snadné je instalovat na více platforem. Kodi lze nainstalovat na nejpopulárnější zařízení včetně stolních počítačů, tabletů Android, Amazon Fire TV a USB flash disků. Protože mezi mobilními a stolními verzemi Kodi existují jen velmi malé rozdíly, je pravděpodobné, že vaše doplňky budou fungovat na obou platformách.

Mnoho lidí má předplatné kabelové televize, ale většina si neuvědomuje, že mohou sledovat prostřednictvím Kodi. Tento článek upozorní na některé z nejlepších doplňků kabelové televize Kodi, vysvětlí výhody, které nabízejí, a ukáže vám, jak je nainstalovat.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Někteří lidé se připojují k virtuálním soukromým sítím (VPN) a skrývají neoprávněné streamování od svého poskytovatele internetových služeb (ISP). Navzdory tomu mají VPN mnoho legitimních použití a mohou těžit i těm, které se streamují pouze z oficiálních zdrojů.

VPN šifrují váš internetový provoz a brání tak jeho přečtení jakýmkoli vnějším pozorovatelem. Tím se zabrání většině útoků typu Man-in-the-Middle a brání poskytovateli internetových služeb prodávat vaše návyky prohlížení třetím stranám. Protože váš poskytovatel internetových služeb nedokáže říct, co děláte, nemůže vaše aktivity použít k ospravedlnění omezení rychlosti vaší sítě..

Ne každá VPN nabízí stejnou úroveň služeb. Někteří si uchovávají podrobné záznamy o navštívených webech, což usnadňuje dohledání vašich aktivit zpět k vám. Jiné mohou zahrnovat malware nebo jednoduše zpomalit vaše připojení do té míry, že streamování bude obtížné. Z těchto důvodů je výběr správného poskytovatele VPN zásadní.

Doporučujeme IPVanish. Poskytuje rychlé a stabilní připojení k serverům ve více než 50 zemích. Kromě toho je IPVanish jednou z nejjednodušších sítí VPN k instalaci na více platforem se speciálními aplikacemi pro iOS, Android a Amazon Fire Stick..

NO-FUSS STREAMING: IPVanish nabízí vysoké rychlosti, vynikající bezpečnostní funkce a neuchovává žádné protokoly.

Nejlepší doplňky pro kabelovou televizi pro Kodi

Mnoho poskytovatelů kabelové televize začalo vytvářet online platformy, kde můžete sledovat jejich obsah. Kodi však usnadňuje procházení obsahu, pokud máte více odběrů kabelové televize. Oficiální addony někdy nabízejí větší kontrolu nad obsahem. Možná budete moci zůstat přihlášeni delší dobu nebo změnit typ výsledků, které uvidíte při vyhledávání. Kodi také nabízí větší kontrolu nad samotným videem než většina hráčů online. Můžete přibližovat, měnit jas nebo dokonce sledovat ve 3D. Níže uvádíme některé z nejlepších dostupných doplňků kabelové televize Kodi.

USTVNow

USTVNová nabídka doplňků Kodi

USTVNow je streamingová služba původně navržená tak, aby umožnila příslušníkům amerických ozbrojených sil sledovat americkou televizi v zahraničí. Přesto neexistuje žádný ověřovací systém a kdokoli se může přihlásit. Protože je USTVNow určen k použití mimo USA, není pro sledování toků vyžadována žádná VPN.

Doplněk USTVNow Kodi obsahuje dobrý výběr zpravodajských, sportovních a zábavních kanálů. K dispozici je bezplatné členství, ale poskytuje to pouze šest kanálů (ABC, PBS, CW, Fox, My9 a CBS). Placené plány začínají na 19 USD měsíčně a odemknou dalších 18 kanálů. Umožňují vám také sledovat HD streamy a používat funkce DVR.

Doplněk USTVNow lze nalézt v úložišti SuperRepo.

iPlayer WWW

iplayer bob kodi add-on

IPlayer je online platforma BBC pro streamování. Nabízí živý obsah a obsah na vyžádání z několika kanálů BBC s novým obsahem přidaným několik hodin po jeho vysílání. IPlayer je zdarma používat, pokud máte platnou britskou televizní licenci, avšak pokud jste mimo Spojené království, bude vyžadována VPN..

Po instalaci se iPlayer WWW objeví jako doplněk videa a hudby. Je to proto, že poskytuje přístup k živému rádiu i televizním proudům. Obsah je dobře organizovaný, prohledávatelný a lze jej zobrazit ve vysokém rozlišení.

Doplněk WWW pro iPlayer najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Fox Sports Go

Doplněk Fox Sports Go Kodi

Pokud máte kabelové předplatné a obdržíte jeden nebo více kanálů Fox Sports, můžete pomocí doplňku Fox Sports Go sledovat přes Kodi.

Je třeba poznamenat, že sledování obsahu není zdarma, ale jakmile se přihlásíte, budete moci sledovat nedávné pokrytí širokého výběru sportů. Některé hry podléhají regionálním výpadkům a nelze je zobrazit bez adresy IP z příslušné oblasti.

Stejně jako doplněk CBS vám Fox Sports Go umožňuje vybrat preferovanou kvalitu proudu. Má také možnost zapnout nebo vypnout programy Fox Deportes v případě, že nemluvíte španělsky.

Doplněk Fox Sports Go je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

NBC Sports Live Extra

nbc sports extra

Doplněk NBC Sports Live Extra Kodi vám umožní sledovat živé sporty ze sportovních kanálů NBC. K dispozici je malý výběr obsahu, který lze zdarma sledovat, včetně náhrad, zvýraznění a doporučených klipů, ale pro sledování živých her se musíte přihlásit pomocí údajů poskytovatele kabelového připojení..

Tento doplněk má nadprůměrnou přizpůsobitelnost. Umožňuje zobrazit pouze bezplatný obsah, změnit kvalitu streamů a zcela vyloučit některé sporty.

NBC Sports Live Extra je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Doplňky kabelové televize Kodi, kterým je třeba se vyhnout

Některé doplňky Kodi třetích stran nabízejí přístup ke stovkám živých televizních kanálů zdarma. Na první pohled se to může zdát lákavé, ale pokud se něco zdá být příliš dobré, aby to byla pravda, obvykle to tak je. Tyto addony níže používají neautorizované toky, které jsou méně spolehlivé a obecně nižší kvality než ty, které používají oficiální addony. Z tohoto důvodu je třeba se za každou cenu vyhnout doplňkům uvedeným níže.

Bennu

Nemesis

Vyrobeno v Kanadě IPTV

Halow Live TV

PAC 12 Pro

Rozsudek IPTV

Závěr

Kodi usnadňuje sledování kabelové televize na cestách, než kdy jindy. Pokud chcete sledovat obsah na vyžádání, možná vás bude zajímat náš průvodce nejlepšími doplňky pro filmy, karikatury nebo anime..

Používáte Kodi na Amazon Fire Stick? Můžeme vám ukázat, jak přenést sestavu z jednoho z vašich dalších zařízení, nainstalovat vidlice Kodi a aktualizovat Kodi. Pokud Kodi nepracuje správně, podívejte se do našich průvodců, jak zvýšit rychlost a vyřešit problémy na Amazon Fire Stick.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =