Najlepsze dodatki WWE Kodi, które faktycznie działają

WWE na YouTube Kodi addonJeśli jesteś fanem wrestlingu i szukasz dodatków WWE Kodi, znalezienie takich, które działają, może być trudne. Wiele dodatków, które były popularne, zawierało pirackie linki i zostały zamknięte przez procesy sądowe. Inne przesyłają strumieniowo z legalnych źródeł, ale generują jedynie komunikaty o błędach. Gdzie więc fan zapaśnictwa może pójść oglądać WWE przez Kodi?


W tym artykule wymieniono najlepsze dodatki dla użytkowników Kodi do oglądania WWE. Wymieni także kilka dodatków WWE, które naszym zdaniem są ryzykowne i najlepiej zostawić je w spokoju.

Co to jest Kodi?

Kodi to darmowy odtwarzacz multimedialny do pobrania z fundacji Kodi. Umożliwia użytkownikom oglądanie programów telewizyjnych i filmów online za pomocą komputera PC, Mac, telefonu z systemem Android lub iOS, urządzeń Amazon Fire Stick lub urządzeń Apple TV streaming. Kodi jest czasem oskarżana o wykorzystywanie w piractwie internetowym. Istnieje jednak wiele uzasadnionych dodatków do Kodi, w tym opcje WWE zalecane w tym artykule.

Dlaczego VPN należy zawsze używać z Kodi?

Za każdym razem, gdy przesyłasz strumieniowo wideo, powinieneś używać wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo. Jeśli nie korzystasz z sieci VPN, Twój dostawca usług internetowych może łatwo dowiedzieć się, z których witryn przesyłasz strumieniowo. Może to doprowadzić do spowolnienia prędkości Internetu, jeśli podejrzewa, że ​​witryna używa zbyt dużej przepustowości. Usługi przesyłania strumieniowego wideo mogą również blokować dostęp do treści w zależności od tego, gdzie się znajdujesz, a hakerzy mogą ukraść Twoje dane osobowe poprzez ataki typu man-in-the-the-middle, jeśli nie są zaszyfrowane.

VPN pomaga zapobiegać wszystkim tym problemom, szyfrując dane i ukrywając lokalizację geograficzną poprzez zmianę adresu IP. W ten sposób Twój dostawca usług internetowych nie wie, z których stron przesyłasz strumieniowo, witryny przesyłające strumieniowo nie wiedzą, gdzie się znajdujesz, a hakerzy w ogóle nie wiedzą nic.

Niestety nie wszystkie sieci VPN są skuteczne. Niektórzy prowadzą dzienniki działań klientów, co prowadzi do większej liczby danych, które mogą zostać skradzione. Inni nie mają serwerów w wystarczającej liczbie krajów, co utrudnia dostęp do treści blokowanych geograficznie. Większość nie ma natywnych aplikacji dla popularnych urządzeń, takich jak Amazon Fire Stick.

Polecamy IPVanish użytkownikom Kodi. Nie prowadzi dzienników, ma serwery w ponad 60 krajach i ma natywną aplikację dla Amazon Fire TV i Fire Stick.

CZYTANIE CZYTELNIKA: Zaoszczędź do 60% na planach IPVanish tutaj

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Najlepsze dodatki WWE Kodi

Wszystkie poniższe dodatki zostały przetestowane i stwierdzono, że działają od 19 grudnia 2017 r. Przesyłają strumieniowo z licencjonowanych źródeł, dzięki czemu zapewniają doskonały obraz i dźwięk praktycznie bez martwych łączy. Są również mniej ryzykowne z punktu widzenia prywatności w porównaniu z dodatkami, które zapewniają nielicencjonowane strumienie. Uważamy, że którykolwiek z tych dodatków byłby świetnym dodatkiem do kolekcji fanów WWE.

WWE YouTube

WWE na YouTube Kodi addon

Dodatek WWE YouTube Kodi przesyła treści z oficjalnego kanału WWE na YouTube. Jest to świetne narzędzie do wyszukiwania najnowszych wiadomości WWE, wywiadów z pro-zapaśnikami i innych dodatkowych treści, których nie można znaleźć w zwykłych transmisjach WWE. Możesz uzyskać tę samą zawartość za pomocą zwykłego dodatku YouTube wspomnianego poniżej, ale opcje menu w tym dodatku nie są tak wygodne, aby uzyskać dostęp do oficjalnej zawartości WWE. Więc dodatek WWE YouTube jest fajny, nawet jeśli masz już dodatek YouTube.

Dodatek WWE YouTube znajduje się w repozytorium SuperRepo. Nie należy go mylić z innym dodatkiem o nazwie „WWE na YouTube”, który jest również dostępny w SuperRepo, ale nie działa.

ZOBACZ TEŻ: Jak zainstalować SuperRepo

Youtube

Dodatek YouTube Kodi

Jak wspomniano wcześniej, dodatek YouTube Kodi umożliwia dostęp do treści z oficjalnej strony YouTube WWE, ale z mniej wygodnymi opcjami menu. Mimo to korzystanie z głównego dodatku YouTube pozwala także oglądać treści z innych kanałów, takich jak podcasty WrestleTalk TV, Aaron Rift (z NoDQ.com) i noahmania. Jeśli lubisz WWE, te podcasty mogą być bardzo zabawne. Z tego powodu dodatek YouTube Kodi jest doskonałym wyborem dla fanów zapasów.

Powiązany artykuł: Jak zainstalować dodatek YouTube Kodi

USTVNow

USTVNow Kodi addon

Oczywiście oglądanie dodatkowej zawartości i podcastów nie jest zbyt satysfakcjonujące, jeśli nie można zobaczyć niektórych meczów. Oto, gdzie USTVNow może być pomocny. USTVNow to internetowa usługa telewizyjna dla członków wojskowych USA stacjonujących za granicą i amerykańskich emigrantów. Ale każdy może się zarejestrować, nawet jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych lub w ogóle nie jesteś związany z USA.

Wielu użytkowników Kodi uwielbia USTVNow, ponieważ zapewnia im następujące kanały sieciowe za darmo: ABC, CBS, Fox, CW, PBS i My9. Czytelnicy tego artykułu prawdopodobnie będą bardziej zainteresowani faktem, że prowadzi on również sieć USA w ramach pakietu 24-kanałowego, który kosztuje 19,99 USD. Jest to znacznie tańsze niż PS Vue lub DIRECTV NOW. USA jest jedynym kanałem, który prowadzi Surowa noc poniedziałkowa i Smackdown: Live, więc dostęp do niego jest koniecznością dla fanów WWE.

Jedyną dużą wadą USTVNow dla fanów wrestlingu jest to, że nie nosi E! Sieć, więc nie można jej używać do oglądania Total Divas lub Razem Bellas. Jeśli jesteś wielkim fanem tych programów, zamiast USTVNow chcesz użyć jednego z poniższych dodatków.

Czytaj więcej: Jak zainstalować USTVNow dla Kodi

PS Vue

Dodatek PS Vue Kodi

PS Vue to najwyższej klasy usługa telewizyjna. Niesie pakiet 47 kanałów za 39,99 USD, który obejmuje zarówno USA, jak i E! Sieć. Jest to znacznie droższe niż USTVNow, więc musisz zdecydować, czy warto dodatkowe pieniądze, aby zobaczyć Total Divas, Razem Bellas, i wszystkie oferowane przez nią treści nie zapaśnicze.

Jedną dodatkową cechą PS Vue, o której należy pamiętać, jest to, że pozwala ona dodawać programy do listy „ulubionych programów” i automatycznie zapisywać je dla Ciebie i przechowywać w chmurze. Jest to przydatne, jeśli Twój harmonogram nie pozwala Ci oglądać Surowy lub Smackdown kiedy wyemituje.

Dodatek PS Vue Kodi znajduje się w oficjalnym repozytorium Kodi.

Powiązany artykuł: Najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo

DIRECTV TERAZ i PlayON

BEZPOŚREDNIE TERAZ poprzez PlayOn

DIRECTV NOW to usługa telewizyjna podobna do PS Vue. Jest jednak nieco tańszy i kosztuje 35 USD miesięcznie dla 71 kanałów, w tym USA i E! Jednym wielkim problemem związanym z DIRECTV NOW dla użytkowników Kodi jest to, że nie ma dla niego działającego samodzielnego dodatku Kodi. Jedynym sposobem na obejrzenie DIRECTV NOW za pośrednictwem Kodi jest uzyskanie subskrypcji PlayOn za 30 USD rocznie i korzystanie z dodatku PlayOn Kodi do oglądania telewizji.

PlayOn to internetowa usługa DVR, która pozwala legalnie nagrywać programy z szerokiej gamy usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, DIRECTV NOW i wielu innych. Po nagraniu tych programów możesz zachować je na zawsze, nawet jeśli anulujesz usługę przesyłania strumieniowego lub sam PlayOn. Jeśli chcesz mieć stałe kopie swoich ulubionych programów wrestlingowych, warto użyć kombinacji DIRECTV NOW / PlayOn zamiast PS Vue lub USTVNow.

PlayOn można zainstalować z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Menu DIRECTV NOW jest dostępne z jego poziomu.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze sportowe dodatki Kodi

Dodatek WWE Network Kodi?

Przed omówieniem listy dodatków, które powinny nie zainstalować, powinniśmy najpierw rozważyć ostatnie twierdzenia, że ​​istnieje dodatek WWE Network Kodi. Gdyby istniał taki dodatek, byłoby wielką korzyścią dla zapaśniczych fanów, którzy używają Kodi. Sieć WWE zapewnia jak najwięcej treści WWE spośród legalnych usług przesyłania strumieniowego wideo. Byłoby wspaniale, gdyby użytkownicy mogli uzyskać dostęp do tych treści za pośrednictwem Kodi.

Jednak nie ma działającego dodatku Kodi, którego można użyć do uzyskania dostępu do sieci WWE. Chociaż w dodatku znajduje się dodatek repozytorium mjpbaywolf który twierdzi, że zapewnia dostęp do sieci WWE subskrybentom, moje własne testy z subskrypcją próbną wykazały, że produkowała tylko błędy „jeden lub więcej elementów nie grało”.

Mam nadzieję, że jakiś przyszły programista naprawi ten problem. Tymczasem wymienione powyżej dodatki są nadal jedynymi, które zalecamy do oglądania treści WWE.

Dodatki WWE, z dala od

Następujące dodatki są często zalecane na innych stronach. Zapewniają jednak dostęp do pirackich treści i są ryzykowne z punktu widzenia prywatności i bezpieczeństwa. Nie zalecamy tych dodatków WWE. Pamiętaj, że chociaż Kodi jest legalne, korzystanie z niego w celu uzyskania dostępu do pirackich treści jest nielegalne w większości krajów.

WWE na żądanie

WWE na żądanie był popularnym dodatkiem Kodi przed listopadem 2017 roku. Zapewniał dostęp do pirackich strumieni wielu osób WWE Raw i Smackdown odcinki i mnóstwo wydarzeń pay-per-view. Niektórym fanom wrestlingu podobało się to również ze względu na efektowne obrazy tła logo WWE.

Jednak WWE na żądanie było częścią repozytorium Ares, które zostało niedawno zamknięte na drodze sądowej. Nie ma już żadnych oficjalnych kopii repozytorium Ares. Oznacza to, że wszelkie kopie WWE na żądanie znalezione w sieci mogły zostać zmodyfikowane i należy je traktować jako zagrożenie bezpieczeństwa.

Nie zalecamy instalowania WWE na żądanie dodatku Kodi.

AllWrestling

AllWrestling był popularnym dodatkiem oferującym linki do nieoficjalnych transmisji WWE, TNC, RoH i innych lig zapaśniczych, a także niektórych wydarzeń UFC. Była to część starego repozytorium fusion.tvaddons.ag, które zostało zamknięte latem 2017 r. Po tym, jak TVAddons została pozwana przez właścicieli praw autorskich z Hollywood.

Od tego czasu TVAddons otworzył nową stronę internetową pod TVAddons.co, po usunięciu AllWrestlingu i wszystkich innych dodatków naruszających prawo. AllWrestling nie jest już aktualizowany i jego instalacja jest ryzykowna. Nie zalecamy instalowania dodatku AllWrestling Kodi.

Phoenix i Bennu

Phoenix był dodatkiem Kodi, który zapewniał nielicencjonowane transmisje z wielu różnych dyscyplin sportowych. Kiedy był wciąż aktualizowany, często zawierał linki do wydarzeń pay-per-view WWE. Jednak gdy stare repozytorium TVAddons zostało zamknięte latem 2017 roku, programista przestał go aktualizować i przestał działać.

Następnie programista stworzył nowy dodatek o nazwie „Bennu”, który miał zastąpić Phoenix. Bennu odbyło się w repozytorium Colossus zamiast w TVAddons. Zostało również zamknięte, gdy repozytorium Colossus zostało trafione listem zaprzestania działalności i zaniechanym przez Stowarzyszenie Filmowców.

Chociaż nadal istnieją stare kopie Feniksa i Bennu, które można znaleźć w Internecie, nie są one już aktualizowane i mogły zostać zmienione. Instalowanie dodatków Phoenix i Bennu Kodi nie jest zalecane.

Wniosek

Fani zapasów WWE mają wiele opcji oglądania treści WWE na Kodi, w tym wywiady i wiadomości z WWE - YouTube, podcasty z YouTube i Surowy i Smackdown z USTVNow, PS Vue lub DIRECTV NOW / PlayOn. Jest także Total Divas i Razem Bellas, które można oglądać na PS Vue lub DIRECTV NOW / PlayOn.

Niestety, obecnie nie ma legalnego ani bezpiecznego sposobu na oglądanie zawartości sieci WWE na Kodi, w tym na płatne oglądanie WWE, takie jak Royal Rumble i WrestleMania.

Jeśli informacje w tym artykule okażą się przydatne, możesz przeczytać nasze inne przewodniki po treści Kodi, takie jak Jak oglądać gry NFL na Kodi, Jak oglądać gry MLB na Kodi i Najlepsze dodatki do anime Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 51