Najlepsze dodatki do telewizji kablowej Kodi, które faktycznie działają

Najlepsze dodatki do telewizji kablowej Kodi_ Dodatki do telewizji kablowej na Kodi


Kodi to niezwykle konfigurowalna aplikacja Media Center. Ostatnio wzrosła popularność, częściowo ze względu na łatwość instalacji na wielu platformach. Kodi można zainstalować na najpopularniejszych urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, tabletach z Androidem, Amazon Fire TV i dyskach flash USB. Ponieważ istnieją tylko bardzo niewielkie różnice między wersjami mobilną i komputerową Kodi, prawdopodobnie dodatki będą działać na obu platformach.

Wiele osób ma subskrypcje telewizji kablowej, ale większość nie zdaje sobie sprawy, że mogą oglądać przez Kodi. W tym artykule wyróżnimy niektóre z najlepszych dodatków Kodi do telewizji kablowej, wyjaśnimy ich zalety i pokażemy, jak je zainstalować.

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Ważne: zawsze używaj VPN z Kodi

Niektóre osoby łączą się z wirtualnymi sieciami prywatnymi (VPN), aby ukryć nieautoryzowane przesyłanie strumieniowe od swojego dostawcy usług internetowych (ISP). Mimo to sieci VPN mają wiele legalnych zastosowań i mogą przynieść korzyści nawet tym, które przesyłają wyłącznie strumieniowo z oficjalnych źródeł.

Sieci VPN szyfrują Twój ruch internetowy, zapobiegając jego odczytaniu przez jakiegokolwiek zewnętrznego obserwatora. Zapobiega to większości ataków typu Man-in-the-Middle i powstrzymuje twojego dostawcę usług internetowych przed sprzedawaniem twoich nawyków przeglądania stronom trzecim. Ponieważ twój dostawca usług internetowych nie może powiedzieć, co robisz, nie może on wykorzystać twoich działań do uzasadnienia ograniczenia prędkości sieci.

Nie każda sieć VPN oferuje ten sam poziom usług. Niektóre prowadzą szczegółowe dzienniki odwiedzanych witryn, co ułatwia śledzenie twoich działań. Inne mogą zawierać złośliwe oprogramowanie lub po prostu spowalniać połączenie do tego stopnia, że ​​strumieniowanie staje się trudne. Z tych powodów kluczowy jest wybór odpowiedniego dostawcy VPN.

Polecamy IPVanish. Zapewnia szybkie, stabilne połączenia z serwerami w ponad 50 krajach. Ponadto IPVanish jest jedną z najłatwiejszych sieci VPN do zainstalowania na wielu platformach, z dedykowanymi aplikacjami iOS, Android i Amazon Fire Stick.

STREAMING BEZ BEZPIECZNIKÓW: IPVanish oferuje wysokie prędkości, doskonałe funkcje bezpieczeństwa i nie prowadzi dzienników.

Najlepsze dodatki do telewizji kablowej dla Kodi

Wielu dostawców telewizji kablowej zaczęło tworzyć platformy internetowe, na których można oglądać ich treści. Jednak Kodi ułatwia przeglądanie treści, jeśli masz wiele subskrypcji telewizji kablowej. Oficjalne dodatki czasami oferują też większą kontrolę nad treścią. Możesz być w stanie pozostać zalogowany przez dłuższy czas lub zmienić typ wyników, które widzisz podczas wyszukiwania. Kodi oferuje również większą kontrolę nad samym filmem niż większość odtwarzaczy online. Możesz powiększać, zmieniać jasność, a nawet oglądać w 3D. Poniżej wymieniliśmy jedne z najlepszych dostępnych dodatków Kodi do telewizji kablowej.

USTVNow

Menu dodatkowe USTVNow Kodi

USTVNow to usługa przesyłania strumieniowego zaprojektowana pierwotnie w celu umożliwienia członkom sił zbrojnych USA oglądania telewizji amerykańskiej za granicą. Mimo to nie istnieje system weryfikacji i każdy może się zarejestrować. Ponieważ USTVNow jest przeznaczony do użytku poza USA, do oglądania strumieni nie jest wymagana sieć VPN.

Dodatek USTVNow Kodi oferuje duży wybór kanałów informacyjnych, sportowych i rozrywkowych. Dostępne jest bezpłatne członkostwo, ale zapewnia to tylko sześć kanałów (ABC, PBS, CW, Fox, My9 i CBS). Plany płatne zaczynają się od 19 USD miesięcznie i odblokowują kolejne 18 kanałów. Pozwalają również przeglądać strumienie HD i korzystać z funkcji DVR.

Dodatek USTVNow można znaleźć w repozytorium SuperRepo.

iPlayer WWW

dodatek iplayer bob kodi

IPlayer to internetowa platforma transmisji strumieniowej BBC. Oferuje treści na żywo i na żądanie z kilku kanałów BBC, a nowe treści zostały dodane kilka godzin po emisji. Korzystanie z iPlayera jest bezpłatne, o ile masz ważną licencję telewizyjną w Wielkiej Brytanii, jednak jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, wymagana będzie sieć VPN..

Po zainstalowaniu iPlayer WWW pojawi się jako dodatek do wideo i muzyki. Dzieje się tak, ponieważ zapewnia dostęp do radia na żywo, a także do transmisji telewizyjnych. Treść jest dobrze zorganizowana, można ją przeszukiwać i można oglądać w jakości HD.

Dodatek iPlayer WWW można znaleźć w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Fox Sports Go

Dodatek Fox Sports Go Kodi

Jeśli masz abonament kablowy i odbierasz jeden lub więcej kanałów Fox Sports, możesz użyć dodatku Fox Sports Go do oglądania przez Kodi.

Należy zauważyć, że nie ma żadnych bezpłatnych materiałów do oglądania, ale po zalogowaniu się będziesz mógł zobaczyć najnowsze relacje z szerokiego wyboru sportów. Niektóre gry podlegają regionalnym awariom i nie można ich oglądać bez adresu IP z odpowiedniego obszaru.

Podobnie jak dodatek CBS, Fox Sports Go pozwala wybrać preferowaną jakość strumienia. Ma także opcję włączania i wyłączania programów Fox Deportes na wypadek, gdybyś nie mówił po hiszpańsku.

Dodatek Fox Sports Go jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

NBC Sports Live Extra

NBC Sports Extra

Dodatek NBC Sports Live Extra Kodi umożliwia oglądanie sportu na żywo z kanałów sportowych NBC. Istnieje niewielki wybór bezpłatnych materiałów, w tym powtórek, wyróżnień i polecanych klipów, ale aby oglądać gry na żywo, musisz się zalogować, używając danych swojego operatora telewizji kablowej.

Ten dodatek ma ponadprzeciętne możliwości dostosowywania. Umożliwia wyświetlanie tylko bezpłatnych treści, zmianę jakości strumieni i wykluczenie wyświetlania niektórych sportów.

NBC Sports Live Extra jest dostępne w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Dodatki Kodi do telewizji kablowej, których należy unikać

Niektóre dodatki Kodi innych firm oferują bezpłatny dostęp do setek kanałów telewizyjnych na żywo. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać kuszące, ale jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, zazwyczaj tak jest. Te dodatki wykorzystują nieautoryzowane strumienie, które są mniej niezawodne i ogólnie niższej jakości niż te używane przez oficjalne dodatki. Jako takie, należy unikać poniższych dodatków za wszelką cenę.

Bennu

Nemezys

Wyprodukowano w Kanadzie IPTV

Halow Live TV

PAC 12 Pro

Wyrok IPTV

Wniosek

Kodi sprawia, że ​​oglądanie telewizji kablowej w ruchu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli chcesz oglądać treści na żądanie, mogą Cię zainteresować nasze przewodniki po najlepszych dodatkach do filmów, kreskówek lub anime.

Używasz Kodi na Amazon Fire Stick? Możemy pokazać, jak przenieść kompilację z jednego z innych urządzeń, zainstalować widelce Kodi i zaktualizować Kodi. Jeśli Kodi nie działa poprawnie, sprawdź nasze przewodniki dotyczące zwiększania prędkości i rozwiązywania problemów na Amazon Fire Stick.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 91