Kodi Supremacy Addon: Je bezpečná instalace? Existují lepší alternativy?

Zajímá vás doplněk Supremacy Kodi? Tato příručka vás provede tím, co doplněk Kodi Supremacy dělá, jak to funguje a zda stojí za váš čas.


Doplněk Kodi Supremacy Addon

Co je Kodi?

Nastavení systému domácího kina bývalo časově náročný proces, ale Kodi to usnadňuje než kdykoli předtím. Kodi je bezplatný softwarový balíček s otevřeným zdrojovým kódem, který lze nainstalovat do celé řady zařízení včetně počítačů se systémem Windows, Mac a Linux, zařízení Android, iPhone, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Firestick, Raspberry Pi a USB. flash disky. Nejlepší ze všeho je, že mezi zařízeními nejsou rozdíly: téměř všechny pluginy, které pracují na PC, budou fungovat i na mobilních platformách.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Jak používat Kodi bezpečně a soukromě

Ačkoli oficiální doplňky jsou obvykle testovány a validovány před vydáním, doplňky třetích stran nejsou obecně testovány tak přísně. Jakmile bude hacker napaden útokem Man-in-the-Middle (MitM), bude moci vidět veškerý váš internetový provoz, včetně přihlašovacích údajů a podrobností o online bankovnictví.. 

Vzhledem k nedávno zrušeným předpisům o ochraně osobních údajů mají nyní poskytovatelé internetových služeb v USA nyní možnost prodávat návyky prohlížení svých zákazníků. Kromě toho existuje několik poskytovatelů internetových služeb, u kterých bylo zjištěno, že úmyslně omezují rychlost internetu platících zákazníků. Toto je známo jako škrtení a může to vážně ovlivnit vaši schopnost sledovat videa online.

Instalací a používáním renomované sítě VPN se můžete chránit před všemi výše uvedenými problémy. VPN šifruje veškerý váš internetový provoz a skrývá jej před kýmkoli bez správného šifrovacího klíče. Doporučujeme jeden s názvem IPVanish. Staví a udržuje svou vlastní serverovou infrastrukturu, což jí umožňuje poskytovat některá z nejrychlejších a nejstabilnějších dostupných spojení. U serverů ve více než 50 zemích je přístup k geo-lock obsahu stejně snadný jako připojení k serveru IPVanish na správném místě..

IPVanish pracuje s každým doplňkem Kodi, který jsme testovali, a funguje na každém zařízení. Je to také jediná hlavní VPN s funkční aplikací pro Amazon Firestick. 

Řešení pro čtenáře: ušetříte 60% na ročním plánu IPVanish.

Co je addon Supremacy Kodi?

Nadřazené menu

Supremacy je doplněk Kodi od třetích stran, který nabízí přístup k živým i na vyžádání filmům a televizním pořadům. Funguje tak, že shromažďuje odkazy z několika různých webových stránek a shromažďuje je na jednom místě pro snazší přístup. Na rozdíl od většiny svých protivníků poskytuje také odkazy na 3D a 4K filmy.

Hlavním problémem Supremacy je to, že většina jeho obsahu je bez licence. Existuje veřejný obsah jako 1968 Noc oživlých mrtvých. To se však neobjevilo v kategorii „Horor“ ani v abecedním seznamu filmů a muselo být konkrétně vyhledáno.

Je zajímavé, že zatímco je zde vyhrazená sekce 4K filmů, mnoho televizních pořadů je k dispozici pouze ve standardním rozlišení. Vzhledem k tomu, že některé pořady, zejména série Netflix Original, jsou k dispozici ve 4K, je překvapivé, že Supremacy nabízí takové verze nízké kvality. Během našeho testování jsme také našli několik sérií s přerušenými odkazy, takže ne každá nabízená show je skutečně k dispozici.

Existuje několik živých televizních kanálů, které lze sledovat zdarma, a na kredit tohoto doplňku se načítají velmi rychle. Prémiové kanály však nevyžadují přihlášení ke sledování a bez možnosti deaktivace konkrétních poskytovatelů obsahu je jasné, že tento doplněk je určen téměř výhradně uživatelům, kteří hledají nelegitimní zdroje obsahu. Chcete-li najít pouze oficiálně licencovaný obsah, musel by uživatel zkoumat každý titul samostatně a hledat jej. To není jen realistická věc, na kterou byste se měli zeptat vašich uživatelů.

Uživatelé Kodi by byli lépe obsluhováni pomocí oficiálních zdrojů; nejenom že existuje menší pravděpodobnost, že se dostanou do legálních potíží, ale ve většině případů by byla kvalita videa vyšší.

Z výše uvedených důvodů nedoporučujeme, aby uživatelé Kodi instalovali nebo streamovali obsah pomocí aplikace Supremacy.

Alternativy k addonu Supremacy

Supremacy má rozsáhlou knihovnu médií, ale většina je bez licence a její obsah je často k dispozici pouze ve standardním rozlišení. Uživatelé Kodi, kteří chtějí sledovat licencovaný obsah, by lépe posloužil jeden z mnoha oficiálních doplňků Kodi pro televizi a film. Níže uvedené doplňky nabízejí přístup k podobně velkým knihovnám obsahu a zároveň jsou spolehlivější a zcela legální.

Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Tubi TV je bezplatná streamingová služba podporovaná reklamami. Tato služba je známá tím, že má velikost knihovny, která odpovídá těm, které mají Netflix a Amazon. Zatímco velkou část jeho obsahu tvoří B-filmy a televizní pořady, služba má také stovky titulů, které jsou na Rotten Tomatoes vysoce hodnoceny.

Jeho obsah je také geograficky uzamčen do tří různých regionů: USA, Kanady a Velké Británie. Každá oblast má různý obsah, takže k získání veškerého dostupného obsahu budete potřebovat připojení k IPVanish nebo jiné funkční VPN. Ještě lépe, když spustíte televizi Tubi prostřednictvím Kodi, budou reklamy zcela odfiltrovány.

Zde se dozvíte, jak nainstalovat Tubi TV na Kodi. 

FilmOn.TV

filmon

FilmOn.TV je služba, která umožňuje přístup k živým televizním a rozhlasovým stanicím přes internet. Existuje celá řada různých kategorií, včetně filmů, hororu a komedie. Kanály jsou také seskupeny podle zemí, takže můžete snadno najít obsah v jazyce, kterým mluvíte.

Doplněk FilmOn.TV Kodi také nabízí malý výběr obsahu na vyžádání pro časy, kdy nemůžete najít co sledovat. Zatímco základní předplatné je zdarma, můžete rozšířit nabídku dostupných kanálů placením prémiového členství (20 $ měsíčně), ale je to zcela volitelné.

Poznámka: Někteří lidé mají problém, kdy se proudy nikdy nenačtou. Pokud k tomu dojde, klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu FilmOn.TV a vyberte možnost Nastavení, pak změňte Kvalita filmu na Nízký. To znamená, že nebudete moci sledovat ve vysokém rozlišení, ale většina bezplatných kanálů je stejně ve standardním rozlišení.

FilmOn.TV Kodi je k dispozici v několika úložištích. 

Prohlížeč PlayOn

Hraj dál

Doplněk prohlížeče PlayOn ve skutečnosti neposkytuje žádný obsah sám o sobě. Místo toho shromažďuje televizní pořady a filmy z vašich stávajících služeb předplatného videa nebo z jakéhokoli webu, který hostí přístupné streamované video, a umožňuje vám je sledovat přímo prostřednictvím Kodi. Protože neexistuje žádný oficiální addon Netflix nebo Amazon Prime Video Kodi, PlayOn je nejbezpečnějším a nejspolehlivějším způsobem přístupu k tomuto obsahu v Kodi.

Existuje malý výběr zdrojů, včetně YouTube a VH1, které si můžete prohlédnout zdarma, ale placení 2,50 $ měsíčně vám umožňuje nahrávat pořady z dalších zdrojů, jak se vysílají. Nahrávky jsou ukládány ve vysoce přenosném formátu MP4, takže je můžete přehrávat téměř na jakémkoli zařízení. Získáte také možnost automaticky přeskočit reklamy ve službě, které je obsahují.

Doplněk Kodi prohlížeče Playon Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

FilmRise - YouTube

filmrise

FilmRise je nezávislý distributor filmů a televizních pořadů. Přístup k jejich obsahu jsou dva doplňky: FilmRise a FilmRise - YouTube. První z nich nabízí šest televizních pořadů, ale FilmRise - YouTube také shromažďuje videa z účtů FilmRise na YouTube. Výsledkem je, že má mnohem větší knihovnu médií a je vynikajícím doplňkem.

Tento doplněk je zcela legální a obsahuje stovky filmů a celé sezóny dlouhotrvajících televizních pořadů. Tituly jsou roztříděny podle žánru a existují dokonce seznamy skladeb s desítkami epizod. Bohužel neexistuje žádný způsob, jak hledat konkrétní film nebo show, ale protože většina filmů, které vlastní vlastní film FilmRise, není dobře známa, tato funkce by stejně moc nepomohla.

Doplněk FilmRise - Youtube Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Přehled a ochrana soukromí

Upřednostňováním nelicencovaného obsahu a ztěžováním nalezení titulů, které jsou legální ke sledování, Supremacy odstraňuje jakékoli zdání legitimity, jaké by mohl mít. Existuje mnoho dalších doplňků Kodi, které nejen poskytují podobně velké knihovny obsahu, ale také vám umožňují podporovat herce a ateliéry, které obsah vytvářejí, na prvním místě.

Jako doplněk třetí strany je Supremacy méně pravděpodobně během vývoje rozsáhle testován než oficiální doplněk, a to se projeví, když jej použijete. Existuje několik možností nabídky jednoduše pojmenovaných „test“ nebo něco podobného. Když je bezpečnost vašeho systému ohrožena, je tento druh varovným signálem. Pokud vývojáři nechali testovací kód aktivní, nedá se říct, jaké zranitelnosti mohou být v samotném kódu. Tím se otevřou dveře nebezpečným třetím stranám, které se snaží získat přístup k vašemu počítači..

Když se podíváte na Supremacy jako celek, je zřejmé, že je mnohem méně atraktivní, než se na první pohled zdá. Doporučujeme uživatelům Kodi, kteří chtějí sledovat televizní pořady nebo filmy, použít jeden z addonů, které jsme diskutovali výše, místo Supremacy. Nejenže jsou plně legální, ale také bezpečnější a poskytují také vysokou kvalitu videa.

Populární: Jak sledovat NFL na Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2