Je doplněk Live Tube Kodi bezpečný, je to legální?

živá trubka kodi addon


Oficiální doplněk YouTube umožňuje prohlížet živé přenosy, ale pokud nevíte, co hledat, může být obtížné najít něco konkrétního. Doplněk Live Tube zobrazuje pouze videa, která jsou aktuálně živá na YouTube, a rozděluje je podle žánru, aby bylo procházení co nejjednodušší.

Co je Kodi

Kodi je softwarový balíček bezplatného mediálního centra, který se stal velmi populární díky své vysoké přizpůsobitelnosti. Kodi lze nainstalovat na téměř jakékoli populární zařízení, včetně Amazon Fire Sticks, tabletů Android a Apple TV. Tato přenositelnost je vynikající pro nastavení pokročilých systémů domácího kina s nízkým rozpočtem. Společnost Kodi také zachovává většinu svých funkcí na mobilních platformách. To znamená, že získáte konzistentní zážitek bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

Kodi neobsahuje žádný vlastní obsah. Existují dvě metody vyhledávání médií. První je import videa nebo zvukových souborů z místního úložiště vašeho zařízení. To funguje dobře na stolních počítačích, protože mají obvykle velké množství úložného prostoru. U mobilních zařízení však video soubory mohou rychle spotřebovat veškeré volné místo. Druhou možností je instalace zásuvných modulů zvaných addony, které stírají odkazy na obsah hostovaný online. Tyto zabírají mnohem méně místa na samotném zařízení, ale vyžadují použití internetového připojení.

Upozornění: Kodi by měl být používán pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Někteří lidé se připojují k virtuálním privátním sítím (VPN) a skrývají neoprávněné streamování před poskytovatelem internetových služeb (ISP). Navzdory tomu VPN přicházejí s mnoha výhodami, z nichž mohou těžit i ty, které vycházejí pouze z oficiálních zdrojů.

Protože VPN šifruje váš internetový provoz, nemůže jej číst žádný externí pozorovatel. Tím se zabrání většině útoků Man-in-the-Middle (MitM) a také se zabrání poskytovateli internetových služeb prodávat vaše návyky prohlížení třetím stranám. Protože váš poskytovatel internetových služeb nedokáže říct, co děláte, nemůže vaše aktivity použít k ospravedlnění omezení rychlosti vaší sítě..

Ne každá VPN je však stejná. V minulosti došlo k zachycení některých sítí VPN, které infikovaly zařízení uživatele malwarem, prodávaly jeho šířku pásma a vytvářely botnety. Kromě toho je možné, že VPN, kterou zvolíte, jednoduše zpomalí vaši síť, dokud nebude pro streamování téměř nepoužitelná.

Doporučujeme IPVanish. Poskytuje rychlé a stabilní připojení k serverům po celém světě a udržuje je sama pro rychlejší řešení problémů. IPVanish je jednou z nejjednodušších sítí VPN pro instalaci na více platforem, protože má vyhrazené aplikace pro zařízení Android, iOS a Amazon Fire TV..

STREAM BEZPEČNĚ NA KODI: IPVanish je lehký, rychlý a bezpečný, což znamená, že je ideální pro Kodi.

Co je addon Live Tube Kodi?

live tube kodi addon menu

Doplněk Live Tube Kodi usnadňuje vyhledávání a sledování živého vysílání obsahu YouTube. Jeho hlavní výhoda oproti oficiálnímu doplňku na YouTube je, že také zobrazuje minulé a nadcházející živé přenosy. Ne každé momentálně živé video je k dispozici - doplněk Live Tube stahuje pouze proudy z kanálu YouTube Live. Tím je zajištěno, že se v doplňku Live Tube nezobrazí datové proudy bez nelicencovaného obsahu.

Live Tube se velmi snadno používá. Má pouze dvě konfigurovatelné možnosti; jeden změní počet výsledků na stránku, zatímco druhý umožňuje nastavit minimální procento, než bude možné video označit jako sledované.

Struktura menu je čistá a stručná. Uživatelé si mohou prohlédnout výběr aktuálně vysílaných toků nebo vybrat jednu z devíti kategorií a tyto výsledky dále upřesnit. Bohužel neexistuje žádný způsob, jak hledat něco konkrétního. Vzhledem k náchylnosti streamerů používat neanglické znaky ve svých video titulech nemusí být tato funkce příliš užitečná. Vestavěné vyhledávací funkce společnosti Kodi můžete použít kliknutím na ikonu ikona ozubeného kola vlevo dole a výběrem Vyhledávání. To však bude muset být provedeno na každé stránce s výsledky.

Jak nainstalovat doplněk Live Tube

Doplněk Live Tube je k dispozici z úložiště TVAddons. Než začneme, musíte povolit instalaci z neznámých zdrojů. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 1. Klikněte na ikonu ikona ozubeného kola v levé horní části hlavní stránky společnosti Kodi.
 2. Poté klikněte na Nastavení systému a zvýrazněte Karta Doplňky nalevo.
 3. Přejděte na seznam vpravo a klikněte na ikonu Neznámé zdroje volba. Budete požádáni o potvrzení změny, takže klikněte Ano.
 4. Přejděte zpět na předchozí obrazovku. Tentokrát zvolte Správce souborů volba.
 5. Zobrazí se seznam všech zdrojů, které jste přidali. Přejděte na konec seznamu a klepněte na Přidat zdroj.
 6. Do pole adresy zadejte následující bez uvozovek „http://fusion.tvaddons.co“.
 7. Pojmenujte zdroj a klikněte na Tlačítko OK.

přidání fúze jako zdroje

Nyní můžeme nainstalovat samotný addon:

 1. Vraťte se na hlavní stránku společnosti Kodi a klikněte na ikonu Karta Doplňky.
 2. Klikněte na ikonu ikona pole v levém horním rohu a vyberte Instalace ze souboru zip na následující stránce.
 3. Najděte zdroj, který jste právě přidali, a vyberte kodi-repos, pak Angličtina, pak repository.xbmchub-3.0.0.zip.
 4. Kodi poté nainstaluje repo TVAddons.
 5. Pokud se vše nainstaluje správně, zobrazí se v pravém horním rohu vyskakovací okno a vrátíte se na obrazovku Prohlížeče doplňků. Tentokrát zvolte Instalace z úložiště.
 6. Uvidíte úložiště doplňků TVADDONS.CO. Zadejte jej a zvolte Video doplňky.
 7. Když najdete doplněk Live Tube, vyberte jej a klikněte na ikonu Tlačítko instalace na další stránce.

Zjistíte, že tento doplněk také nainstaluje oficiální doplněk YouTube. Obecně varujeme před doplňky, které vyžadují fungování dalších doplňků, ale protože je doplněk YouTube v oficiálním repozitáři Kodi, existuje velmi malé riziko. Když se poprvé pokusíte něco sledovat pomocí addonu Live Tube, budete dotázáni, zda si přejete jej nakonfigurovat. To vám umožní změnit preferovaný jazyk a oblast, po které můžete sledovat živá videa podle obsahu svého srdce.

Závěr

Doplněk Live Tube Kodi poskytuje snadnější způsob sledování živých videí na YouTube. Kodi však nabízí mnohem více než jen YouTube. Pomůžeme vám najít nejlepší doplňky pro sledování filmů a sportu (včetně Super Bowl LII).

Máte potíže s prací Kodi? Možná vás bude zajímat náš průvodce, jak vyřešit nejčastější problémy společnosti Kodi, aktualizovat Kodi na Amazon Fire Stick nebo snížit množství vyrovnávací paměti, kterou Kodi dělá.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =