Jak sledovat HGTV na Kodi odkudkoli

HGTV na Kodi


Získání HGTV na Kodi je nejen možné, ale velmi snadné. Doplňky HGTV a HGTV Canada Kodi můžete snadno nainstalovat prostřednictvím instalací přehrávačů médií Kodi 17 nebo Kodi 18. Je zde však více než to, proto vám poskytneme některé podrobné informace o streamování obsahu prostřednictvím obou doplňků HGTV..

Co je Kodi?

Kodi je revoluční software pro streamování videa. Umožňuje uživatelům integrovat všechny své mediální zdroje do jedné platformy, což usnadňuje sledování online televize a filmů. Kodi si můžete zdarma stáhnout z Kodi Foundation a nainstalovat na Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Fire Stick, PC, Mac nebo Android nebo iOS mobilní zařízení.

Viz také: Jak začít s Kodi

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Vždy používejte VPN s Kodi

Kdykoli používáte Kodi pro streamování TV nebo filmů, měli byste vždy používat VPN k ochraně vašeho soukromí. Některé služby streamování videa vám zabrání prohlížení obsahu, pokud se nacházíte mimo konkrétní zemi. Pokud používáte VPN, umožňuje vám mít IP adresu prakticky z jakékoli země, kterou si vyberete. Tím se zabrání tomu, aby streamingové weby věděly, kde se fyzicky nacházíte, což vám dává více možností pro sledování obsahu.

VPN také brání vašemu poskytovateli internetových služeb vědět, že streamujete video. To pomáhá zabránit ukládání do vyrovnávací paměti způsobené omezením rychlosti ISP. Kromě toho vás VPN může ochránit před útoky hackerů typu člověk-uprostřed.

Ne všechny VPN jsou dobré pro streamování videa. Některé mají servery pouze v několika zemích, což omezuje programování dostupné divákům. Jiní jsou příliš pomalí na to, aby streamovali HD video bez ukládání do vyrovnávací paměti. Mnoho uživatelů napadá soukromí uživatelů tím, že si vede záznamy o jejich činnosti. Většina z nich nemá aplikace pro populární streamovací zařízení, jako je Amazon Fire Stick a Nvidia Shield.

Z těchto důvodů doporučujeme uživatelům Kodi IPVanish. Při našem testování jsme zjistili, že streamovalo video 1080p bez ukládání do vyrovnávací paměti. IPVanish má servery ve více než 60 zemích. Neuchovává žádné protokoly a má nativní aplikaci pro Amazon Fire Stick a Nvidia Shield.

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: IPVanish je naše nejlepší volba. Má velkou netestovanou síť serverů a dosahuje dobré rychlosti. Díky silným funkcím zabezpečení a soukromí je IPVanish oblíbeným pro uživatele Kodi a Amazon Fire TV Stick. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Jak nainstalovat a používat doplněk HGTV Kodi

Webová stránka HGTV USA poskytuje robustní katalog bezplatného obsahu pro fanoušky HGTV, včetně úplných epizod Fixer Upper, Flip or Flop Nashville, Nemovitosti: Brothers, Obracející Panny, Lovci domů, a 12 dalších populárních HGTV pořadů.

Doplněk HGTV Kodi vám umožňuje připojit se k tomuto webu pomocí Amazon Fire Stick, Apple TV, smartphonu, PC nebo jiného zařízení bez nutnosti webového prohlížeče. Jak nainstalovat doplněk HGTV Kodi:

V hlavní nabídce společnosti Kodi vyberte možnost addony

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Klikněte na stažení

Stažení doplňků Kodi

Vybrat videonahrávky

Kodi stahujte video addony

Vybrat HGTV. Zobrazí se informační obrazovka pro doplněk

Vyberte HGTV

Klikněte na Nainstalujte. Doplněk se nainstaluje během několika sekund

nainstalovat HGTV

HGTV nainstalován

Jakmile máte nainstalován doplněk HGTV, kliknutím otevřete jeho hlavní nabídku. Uvidíte seznam 17 pořadů, spolu s možností prohlížet „doporučené plné epizody“. „Fixer Upper Fan Favorites“ je uveden dvakrát a každá z těchto dvou možností poskytuje různé epizody..

Hlavní nabídka doplňku HGTV Kodi

Kliknutím na konkrétní pořad zobrazíte seznam epizod této pořadu. Klikněte na epizodu, kterou chcete vidět, nakopněte zpět a užívejte si sledování své HGTV show. To je vše, co se týká instalace a používání doplňku HGTV Kodi.

Upozorňujeme, že webové stránky HGTV Canada poskytují odlišný obsah než verze v USA a pro zobrazení obsahu vyžadují jiný doplněk Kodi. Více k tomu níže.

Viz také: 14 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které stále fungují

Doplněk HGTV Canada Kodi nefunguje

Zatímco web USA HGTV poskytuje mnoho obsahu, ve srovnání s Kanadou HGTV je bledý. Kanadská verze obsahuje 46 pořadů, včetně Bryan Inc., Holmes to dělá správně, Paluby na katastrofy, Flip or Flop Fort Worth, a mnoho dalších pořadů, které nejsou k dispozici na webových stránkách USA.

Kvůli tomuto většímu katalogu by mnoho uživatelů Kodi chtělo najít doplněk Kodi, který pracuje s HGTV v Kanadě. Bohužel však doplněk HGTV Canada Kodi dostupný v oficiálním repozitáři Kodi produkuje zprávy „HGTV Canada error“ a žádné z videí se nepřehraje.

Chyba HGTV v Kanadě

Na oficiálních fórech Kodi.tv vývojář 27. března prohlásil, že v současné době neví, jak opravit doplněk HGTV Canada, protože „použitý manifest není momentálně podporován“.

Prohlášení HGTV v Kanadě

Pointa je, že doplněk HGTV Canada v současné době nefunguje, a my nevíme, kdy to bude fungovat znovu, nebo zda bude vytvořen nový. Pro čtenáře, kteří chtějí sledovat pořady HGTV Canada, které nejsou k dispozici na americkém webu, v současné době doporučujeme místo Kodi používat webový prohlížeč..

Nezapomeňte, že pokud se nacházíte mimo Kanadu, bude potřeba VPN obejít geobloky HGTV v Kanadě..

Pokud chcete vidět také obsah HGTV, který není k dispozici na bezplatných sekcích webových stránek, viz níže.

Přečtěte si více: 112 nejlepších doplňků Kodi

Další doplňky Kodi, které lze použít ke sledování HGTV

Zatímco předchozí dodatky společnosti Kodi se pokoušejí sledovat legálně bezplatný obsah, stále mohou existovat nějaké pořady HGTV, které chcete vidět a které vyžadují předplatné. Pokud ano, jsou zde dva doplňky Kodi, které můžete použít k jejich sledování.

PS Vue

Doplněk PSVue Kodi

Pokud jste rezidentem v USA, můžete si předplatit kanál HGTV od společnosti PS Vue v rámci širšího balíčku, který stojí 39,99 $ měsíčně. Doplněk PS Vue Kodi lze poté použít ke sledování HGTV na vašem televizním zařízení.

PS Vue vám také umožňuje přidat vaše oblíbené pořady HGTV do seznamu „oblíbených pořadů“, který bude zaznamenán a uložen v cloudu. K těmto pořadům lze přistupovat z doplňku Kodi kdykoli je chcete vidět.

Pokud si chcete vyzkoušet PS Vue a zjistit, zda se vám to líbí, můžete získat oficiální 7denní bezplatnou zkušební verzi z oficiálního webu.

Doplněk PS Vue Kodi je v oficiálním úložišti Kodi. Chcete-li nainstalovat, načtěte Kodi a klikněte na addony → stáhnout → video addony → PS Vue → nainstalovat.

Přečtěte si více: Šest nejlepších doplňků Kodi pro živou televizi

DIRECTV NYNÍ a Playon

PŘÍMO NYNÍ prostřednictvím PlayOn

Další možností pro obyvatele USA je PŘÍMO TEĎ. Nabízí předplatné HGTV jako součást základního balíčku, který stojí 35 $ / měsíc. Na své oficiální webové stránce také nabízí sedmidenní zkušební verzi zdarma.

Bohužel, neexistuje žádný vyhrazený DIRECTV NYNÍ Kodi addon. Pomocí doplňku Playon Kodi však můžete stále sledovat DIRECTV TEĎ prostřednictvím Kodi. Za předplatné služby Playon to stojí dalších 30 $ / rok, ale získáte další výhodu v tom, že budete moci legálně nahrávat pořady HGTV a uchovávat je na svém zařízení navždy. Tyto nahrávky lze uchovávat i v případě, že se později odhlásíte ze služby DIRECTV NYNÍ a Playon.

Další informace o doplňku Playon Kodi a službách, se kterými pracuje, najdete v našem úplném průvodci doplňkem Playon Kodi..

Doufáme, že vám tento průvodce HGTV na Kodi pomohl. Pokud byste chtěli získat více informací o tom, jak vidět nejlepší pořady a filmy online, podívejte se na některé z dalších článků Kodi, včetně Jak nainstalovat crackle pro Kodi, Jak nainstalovat Tubi TV pro Kodi a sledovat kdekoli a Jak používat USTVnow Kodi Addon.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 40 =