Jak sledovat filmy ve vysokém rozlišení na Kodi

Filmy Kodi HD 4Pokud chcete sledovat filmy ve vysokém rozlišení na Kodi, může být obtížné najít přesné informace o tom, kde je najít. Mnoho doplňků společnosti Kodi zmíněných na webu nabízí odkazy na toky nízké kvality a ty, které jsou high-def, řádně neoznačují. Kam tedy může uživatel Kodi vyhledat videa ve vysokém rozlišení? Tento článek obsahuje seznam doporučených doplňků pro filmy ve vysokém rozlišení pro Kodi. Uvádí také několik doplňků uvedených na jiných webech, o kterých si myslíme, že je třeba se jim vyhnout.


Co je Kodi?

Kodi je bezplatný přehrávač médií, který si můžete stáhnout zde. Umožňuje uživatelům přehrávat širokou škálu formátů souborů, včetně MPEG4 a AVI. Společnost Kodi může spouštět aplikace zvané „addony“, které uživatelům umožňují streamovat video z Internetu. Může být nainstalován na televizních zařízeních, jako je Nvidia Shield a Apple TV, nebo na PC nebo smartphone.

Některé mediální výstupy označily Kodi jako pirátský streamovací nástroj. I když to lze použít pro tento účel, existují také doplňky Kodi, které vycházejí z licencovaných zdrojů, a všechny ty, které v tomto článku doporučujeme, se hodí do této kategorie.

VIZ TÉŽ: 105 nejlepších doplňků Kodi

Proč byste měli vždy používat VPN s Kodi

Zatímco lidé, kteří používají Kodi k prohlížení nelicencovaných datových proudů, obvykle používají VPN ke skrytí svých aktivit, i uživatelé legitimních datových serverů by však měli VPN používat. Existuje mnoho hrozeb pro soukromí a zabezpečení, kterým uživatelé všech streamovacích webů čelí. VPN může tyto problémy zmírnit nebo dokonce odstranit.

Pokud web pro streamování videa ví, kde se uživatel nachází, může omezit dostupný obsah na základě zeměpisné polohy. Tomuto problému lze často zabránit pomocí VPN, protože skrývá polohu uživatele. VPN mohou také pomoci zastavit ukládání do vyrovnávací paměti způsobené omezením rychlosti ISP a útoky hackerů typu in-the-middle.

Ne všechny VPN jsou však vytvořeny stejně. Někteří vedou záznamy o zvyklostech uživatelů při prohlížení a vytvářejí data, která by hackerům mohla být ukradena. Jiné jsou příliš pomalé na to, aby zvládly streamování videa ve vysokém rozlišení, což vede k problémům s vyrovnávací pamětí. Ostatní se obtížně instalují, chybí aplikace pro televizní zařízení, jako je Amazon Fire Stick a Nvidia Shield.

Z tohoto důvodu doporučujeme IPVanish všem uživatelům Kodi. Při našem testování jsme zjistili, že zpracovává video 1080p bez vyrovnávací paměti. Kromě toho, že je rychlý, má přísné zásady „žádné protokoly“ a aplikace pro Nvidia Shield a Fire Stick.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Ušetřete až 60% na IPVanish

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Doporučené doplňky pro filmy HD

Pro streamování HD filmů se doporučuje následující addony Kodi. Tyto doplňky jsou přenášeny pouze z oficiálních licencovaných zdrojů. Z tohoto důvodu mají tendenci mít video nejvyšší kvality s malým množstvím obav o bezpečnost nebo soukromí ve srovnání s těmi, které pocházejí z neoficiálních zdrojů.

Hraj dál

Doplněk Playon Kodi

PlayOn je služba DVR pro milovníky streamování videa. Umožňuje nahrávat filmy z Netflixu, Hulu, Amazon Prime Video a mnoha dalších služeb. Kromě umožnění sledování těchto nahrávek vám doplněk PlayOn Kodi umožňuje sledovat jakýkoli další obsah dostupný z těchto služeb. PlayOn je zvláště užitečný pro uživatele Kodi, protože mnoho služeb, se kterými pracuje, nemá funkční doplňky Kodi.

Abyste mohli používat PlayOn, budete potřebovat předplatné PlayOn za 29,99 $ / rok. Budete také potřebovat předplatné jedné ze služeb, se kterými pracuje. Netflix, Hulu a Amazon Prime obsahují rozsáhlou knihovnu HD filmů, takže PlayOn je efektivní způsob, jak přehrávat tyto filmy prostřednictvím Kodi.

Získejte 7denní bezplatnou zkušební verzi služby PlayOn

Praskání

Crackle Kodi addon

Crackle je bezplatný film & Televizní web, který je zpeněžen prostřednictvím reklamy. Většina filmů na něm je buď 1080p, nebo 720p. Existuje tedy spousta filmů s vysokým rozlišením. Jeho knihovna obsahuje populární filmy jako 300, Sherlock Holmes: Hra stínů, a Hobit: Neočekávaná cesta, mezi mnoha dalšími.

Zde je návod, jak nainstalovat a používat doplněk Crackle pro Kodi.

Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Tubi TV je další televizní a filmová stránka placená reklamou. Nese více než 7 439 titulů, včetně tisíců celovečerních filmů. Tubi TV nemá filmy ve formátu 1080p, ale je jich několik, včetně 720p Odpolední potěšení, Agent Cody Banks, a Svatební omámení. Dokonce i filmy, které nejsou technicky high-def jsou obvykle blízko, s 1024 X 576 je nejčastější formát na webu.

Související článek: Jak sledovat Tubi TV na Kodi

SnagFilms

Doplněk SnagFilms Kodi

SnagFilms je bezplatný filmový server, který obsahuje knihovnu více než 5 000 nezávislých filmů. Téměř všechno na webu je v 720p, včetně oceněných filmů jako Nanking a Venku v tichu.

Přečtěte si více: Jak sledovat dokumenty o Kodi

Dva způsoby, jak zajistit, aby byl váš Kodi film ve vysokém rozlišení

Ne všechny filmy, které tyto doplňky nabízejí, jsou k dispozici ve vysokém rozlišení. Zde jsou dvě metody, jak určit, zda konkrétní film, který chcete sledovat, je.

Metoda č. 1: Po krátkém přehrávání filmu se podívejte na informace o nabídce.

Ze seznamu filmů doplňku přesuňte kurzor na ten, který zvažujete. Některé informace o něm se zobrazí na pravé straně obrazovky, včetně délky filmu. Rozlišení se však zatím nemusí zobrazit.

Filmy Kodi HD 2

Klepnutím na film začněte streamovat, poté stiskněte stop, jakmile skončí ukládání do vyrovnávací paměti a začne hrát. Tím se odešlete zpět do seznamu filmů. Pohybem kurzoru nad filmem se však nyní zobrazí jeho rozlišení. Pokud je film HD, řekne buď „1080 HD“ pro 1080p nebo „720 HD“ pro 720p. Pokud film není HD, řekne něco jiného.

Filmy Kodi HD 3

Metoda č. 2: Použijte klávesu „o“ z počítače

V nabídce PC Kodi klikněte na film a začněte hrát, poté stiskněte klávesu „o“ na klávesnici. Stisknutí tohoto tlačítka zobrazí šest řádků informací, z nichž třetí řekne něco jako „Video stream: 1 920 x 1 088 px, 1,78 AR, 23,976 FPS“. Dvě čísla před „px“ jsou ta důležitá. Pokud je první z těchto čísel 1920 nebo 1280, jedná se o film ve vysokém rozlišení. Druhé z těchto čísel by mělo být také blízko 720 nebo 1080. Nicméně filmy se liší v tom, v jakém poměru stran byly natočeny, takže to nemusí být přesně jedno z těchto čísel.

Filmy Kodi HD 4

Mějte na paměti, že Kodi také převede video, které má vyšší rozlišení, než vaše televizor nebo monitor nastavuje na příjem. Takže i když je film ve vysokém rozlišení, možná budete muset změnit nastavení televizoru nebo monitoru, abyste se ujistili, že přijímáte skutečný obraz ve vysokém rozlišení.

Jak ručně změnit rozlišení Kodi na HD.

Ve většině případů Kodi automaticky synchronizuje výstup videa s rozlišením zobrazení. Dokud je váš televizor nastaven pro příjem HD videa, obvykle nemusíte měnit rozlišení z Kodi. Je však vždy možné, že automatická synchronizace nebude fungovat. Zde jsou pokyny k ruční změně rozlišení, pokud potřebujete.

  • V hlavní nabídce Kodi klikněte na ikonu ozubeného kola v levém horním rohu obrazovky
  • Ikona zařízení Kodi
  • Vybrat nastavení systému
  • Nastavení systému Kodi
  • Přesuňte kurzor Zobrazit, poté stiskněte klávesy se šipkami nahoru nebo dolů vedle položky „nastavení zobrazení“, dokud se nezobrazí „celá obrazovka č. 1“
  • Režim zobrazení nastavení systému Kodi
  • Klikněte na řešení
  • Ze seznamu rozlišení vyberte ten, který nejlépe odpovídá filmu, který chcete sledovat. Například 1920 x 1080 pro 1080p nebo 1280 X 720 pro 720p. V závislosti na vašem zařízení a TV nemusí být možné získat přesnou shodu. Ale čím blíže se můžete dostat, tím více artefaktů obrazu bude mít tendenci být.
  • Rozlišení nastavení systému Kodi

HD filmové doplňky, kterým je třeba se vyhnout

Následující doplňky Kodi jsou často zmiňovány na jiných webech jako skvělé pro nalezení HD filmů. O všech těchto doplňcích je však známo, že streamují nelicencovaný obsah. Výsledkem je, že repozice, ve kterých jsou umístěny, byly všechny zrušeny soudními procesy a jinými právními prostředky.

Neměli byste se vyhýbat všem doplňkům a vývojářům třetích stran. Mnoho z nich poskytuje cennou službu komunitě Kodi způsobem relevantních, legálních a plně důvěryhodných doplňků. Je však známo, že některé doplňky třetích stran způsobují poškození systémů uživatelů a vedou k nebezpečnému narušení bezpečnosti.

My ve společnosti Comparitech nedoporučujeme instalovat žádný z těchto doplňků.

Goodfellas

Když to bylo dostupné z repozitáře Goodfellas, doplněk Goodfellas Kodi poskytoval jak na vyžádání, tak živý obsah z více než 20 různých kategorií, včetně mnoha celovečerních filmů. HD filmy na něm byly jasně označeny jako „HD“. Oficiální repozitář Goodfellas však byl zavřen v důsledku nedávných právních úkonů asociace filmu a dalších hollywoodských právnických skupin. V současné době neexistují žádné známé důvěryhodné weby, které by je uchovávaly, a nedoporučujeme instalaci doplňku Goodfellas.

Movies4k.to

Movies4k.to byl populární doplněk Kodi, který nabízel pirátské filmové proudy před letem 2017. Poskytoval pětibodový systém hodnocení kvality jeho odkazů. Pouze sledováním streamů, které měly kvalitu „5“, mohl uživatel rychle najít film ve vysokém rozlišení.

Filmy Movies4k.to však byly součástí starého úložiště TVAddons.ag. Toto repo bylo ukončeno právním řízením v létě 2017. Vývojáři, kteří pracovali na TVAddons, vytvořili nové repo, které očistí jakýkoli addon, o kterém se zjistí, že poskytuje odkazy na nelicencované proudy. V důsledku toho již neexistuje žádná oficiální adresa URL, kterou lze použít k nalezení kopie Movies4k.to.

Na Internetu se pravděpodobně stále ještě rozmnožují některé kopie Movies4k.to, ale neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda tyto kopie obsahují viry nebo jiný malware.. Instalace Movies4k.to se nedoporučuje.

PRODEJ

SALTS byl další populární addon, který byl součástí repro TVAddons.ag. Pro uživatele, kteří upřednostňovali toky HD, mělo nastavení, které bylo možné upravit tak, aby automaticky streamovalo filmy z odkazu nejvyšší kvality místo toho, které bylo první v seznamu. Nicméně, stejně jako Movies4k.to, oficiální kopie SALTS již neexistují a jejich instalace s sebou nese vysoké riziko pro soukromí a zabezpečení. Nedoporučujeme instalaci doplňku SALTS Kodi.

Rychlost

Rychlost je dalším doplňkem filmu Kodi, který přenášel pirátské proudy. To bylo oblíbené u videofilů, protože jasně označovalo toky HD. Oficiální kopie již však po uzavření TVAddons.ag již neexistují. Nedoporučujeme instalovat addon Velocity Kodi.

The Royal We

The Royal We je další filmový addon, který byl součástí repro TVAddons.ag. To bylo oblíbené u fanoušků HD videa, protože jeho široká škála titulů s vysokým rozlišením. Stejně jako většina doplňků v tomto seznamu neexistují oficiální kopie tohoto seznamu a všechny nalezené kopie by měly být považovány za bezpečnostní riziko. Nedoporučujeme instalaci doplňku The Royal We Kodi.

Závěr

Hledání doplňků Kodi, které streamují video s vysokým rozlišením, může být často obtížné. Mnoho neoficiálních doplňků má odkazy na toky nízké kvality z pirátských zdrojů a další, které dříve používaly vysoce kvalitní odkazy, byly vypnuty. Ale některé jsou právní doplňky, které se streamují v rozlišení HD, včetně trhlin, televizí Tubi, SnagFilms a PlayOn. Doporučujeme je použít k sledování HD filmů.

Pokud byste také chtěli vědět, jak sledovat televizní pořady nebo sportovní události pomocí Kodi, podívejte se do našich průvodců nejlepšími živými televizními doplňky Kodi nebo nejlepšími sportovními doplňky pro Kodi..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8