Jak se dívat na hru NCAA Final Four and Championship 2019 na Kodi

Jak se dívat na hru NCAA Final Four and Championship 2019 na Kodi


I když je vaše závorka přípitek, tato basketbalová sezóna NCAA přinesla několik okamžiků kousání nehtů. Po skončení března Madness je čas jít přímo do Final Four.

Obě hry (Auburn vs. UVA, Texas Tech vs. Michigan State) budou vysílány v sobotu 6. dubna od 18:00 EST. Mezitím se bude hra mistrovství vysílat 8. dubna v 21 hodin EST. Můžete sledovat pomocí tradičního kabelu nebo bezdrátové antény, pokud ji máte, nebo můžete sledovat zdarma online prostřednictvím Kodi. Níže prozkoumáme vaše nejlepší možnosti sledovat NCAA Final Four zdarma na Kodi odkudkoli na světě.

Důležitá poznámka: Náš průvodce doporučuje pouze oficiální zdroje pro finálovou čtyřku NCAA. Final Four patří mezi nejsledovanější NCAA události roku. Mnoho webových stránek se pokusí hostit neoficiální proudy, ale je tu dobrá zpráva: Uživatelé Kodi nemají důvod je používat! Bude spousta oficiálních streamů nabízejících kvalitu HD, které přicházejí bez rizik spojených s neoficiálními streamovacími servery. Pokud jste mimo USA, VPN vám poskytne snadný přístup k bezplatným Final Four streamům, zatímco VPN také zajistí, že váš ISP nepřetrhne vaše vysoce kvalitní toky.

Pokud jste mimo USA a chcete sledovat jak hry NCAA Final Four, tak mistrovství zdarma, možná se budete muset připojit k serveru VPN v USA.

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: IPVanish je naše nejlepší volba. Tato služba má rozsáhlou síť rychlých serverů, které nejsou vyzkoušeny. IPVanish nabízí silné zabezpečení, soukromí a anonymní funkce, které obcházejí rychlost ISP škrtit a snooping na jakémkoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

PŘÍBUZNÝ: Pokud nejste uživatelem Kodi, máme zde průvodce, jak sledovat NCAA Final Four online mimo USA.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Jak sledovat NCAA Final Four 2019 na Kodi s VPN

NCAA Final Four bude v USA zdarma prostřednictvím CBS a vy můžete získat minulé bloky s regionálním obsahem v USA a sledovat je odkudkoli na světě.

  1. za prvé, vytvořte si účet s VPN dle vašeho výběru. Zkontrolujte, zda VPN, kterou chcete, obsahuje aplikaci, která bude fungovat na požadovaném streamovacím zařízení. Doporučujeme IPVanish pro uživatele Kodi, i když ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost jsou také poměrně dobré možnosti.
  2. další, nainstalovat aplikaci VPN, kterou chcete použít, do požadovaného streamovacího zařízení. Naše preferované sítě VPN fungují na většině zařízení, včetně Amazon Fire TV a Firestick.
  3. další, připojte se k VPN serveru ve vaší zemi. V tomto případě bude vaším preferovaným místem server v USA, abyste získali přístup ke streamům CBS.
  4. Otevřete video v Kodi pomocí preferovaného doplňku a začněte streamovat!

Doporučujeme také vyzkoušet si možnosti streamování před začátkem Final Four her. To vám poskytne čas, abyste zajistili, že VPN, kterou jste si vybrali, nabízí účinný obtok a že doplněk Kodi, který hodláte použít, funguje také.

NCAA Final Four hry budou vysílány back-to-back na CBS, s mistrovstvím hra těsně po 2 dnech poté. CBS je bezplatná, pokud používáte správné zdroje. Pro získání přístupu k bezplatným tokům dostupným prostřednictvím Kodi může být nezbytná VPN. 

Jak se dívat na finále NCAA 2019 a mistrovské hry zdarma na Kodi

Kodi je skvělou volbou pro sledování finálových čtyř her 2019, protože existuje několik snadno použitelných a bezplatných doplňků, které nabízejí vysílání CBS. Vaše nejlepší volba bude USTVnow, která každému umožní streamovat zdarma. Několik dalších alternativních možností, které byste mohli zvážit, by mohlo nabídnout kvalitnější toky. 

USTVnow

Hlavní doplněk Kodi USTVNow Plus

USTVnow vám umožní zaregistrovat se a streamovat 5 bezdrátových kanálů: CBS, ABC, MyTV, The CW a PBS. Vzhledem k tomu, že CBS bude letos mít oba Final Four hry, znamená to, že USTVnow je jasnou volbou pro uživatele Kodi.

Důležité je, že se budete muset zaregistrovat do USTVnow pomocí samostatné e-mailové adresy. Pokud používáte registraci jedním kliknutím pomocí účtu Facebook nebo Google, nebudete se moci přihlásit k addonu USTVnow Kodi. 

Jakmile si vytvoříte svůj bezplatný účet, nainstalujte si doplněk Kodi z oficiálního úložiště doplňků Kodi a poté zadejte své uživatelské jméno a heslo do doplňku prostřednictvím nabídky nastavení..

Chcete-li v Kodi najít USTVnow, otevřete aplikaci Kodi a potom přejděte na Addony > Stažení > Video Addons > USTVnow.

Doplněk PS Vue

Doplněk PSVue Kodi

Doplněk PlayStation Vue Kodi je skvělou volbou pro každého, kdo žije v USA nebo mimo USA, pokud máte náhodou také VPN a americkou kreditní kartu. PlayStation Vue nabízí 5denní bezplatnou zkušební verzi a přístup k živým streamům CBS v extrémně vysoké kvalitě.

PlayStation Vue najdete v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository. Jakmile se zaregistrujete, zadejte v nabídce nastavení doplňku své uživatelské jméno a heslo.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 78 = 79

map