Jak oglądać MLB na Kodi i najlepsze dodatki MLB Kodi na rok 2019

mlb baseball kodi


Sezon MLB 2019 w pełni. Dla przecinaczy kabli, którzy nie mają abonamentu kablowego, MLB na Kodi to świetna alternatywa dla lokalnego dostawcy telewizji kablowej do oglądania gier na żywo na wielu urządzeniach. Jest to również doskonała alternatywa dla niektórych innych metod, takich jak strumienie MLB Reddit, które mogą być niespójne, niskiej jakości i chronione prawami autorskimi do spódnic. Krótko mówiąc, poniższe opcje są najlepszym wyborem dla wysokiej jakości strumieni MLB bez kłopotów.

Możesz pobrać Kodi tutaj.

Ważna uwaga: nasz przewodnik zaleca tylko oficjalne źródła strumieniowe za pośrednictwem Kodi. Major League Baseball ma międzynarodową popularność i jest dostępny do przesyłania strumieniowego online za pośrednictwem wielu oficjalnych kanałów. Jednak większość opcji wymaga pewnego rodzaju płatności, co prowadzi do wielu nieoficjalnych opcji przesyłania strumieniowego, które omijają prawa do transmisji. Użytkownicy Kodi mają w tym roku mnóstwo świetnych opcji na uzyskanie gier MLB, chociaż możesz potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do niektórych bezpłatnych i płatnych strumieni i aby uniknąć ograniczania prędkości przez dostawcę usług internetowych.

Jeśli znajdujesz się poza krajem, w którym MLB nadaje za darmo, może być konieczne połączenie się z serwerem VPN w lokalizacjach opisanych poniżej.

NAJLEPSZA VPN DLA KODI: IPVanish to nasz najlepszy wybór. Usługa ma dużą sieć szybkich, nie zakłóconych serwerów. IPVanish oferuje silne funkcje bezpieczeństwa, prywatności i anonimowości, które omijają ograniczenie przepustowości i szpiegowanie ISP na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Wypróbuj bez ryzyka z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Jak oglądać sezon MLB 2019 na Kodi za pomocą VPN

Dzięki popularności gier MLB łatwo zrozumieć, dlaczego wielu fanów będzie chciało oglądać za pomocą wszelkich niezbędnych środków. Zwłaszcza jeśli podróżujesz poza USA, może być konieczne użycie sieci VPN, aby odblokować strumienie i zachować jakość wideo HD. Wykonaj poniższe czynności, aby oglądać sezon MLB 2019 za pośrednictwem Kodi z dowolnego miejsca na świecie.

 1. Pierwszy, zarejestruj się w wybranej usłudze VPN. Polecamy IPVanish dla użytkowników Kodi, chociaż ExpressVPN, NordVPN i CyberGhost są również dobrym rozwiązaniem.
 2. Kolejny, zainstaluj aplikację VPN na wybranym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Przed rejestracją upewnij się, że jest dostępna aplikacja na Twoje urządzenie.
 3. Kolejny, połącz swoją aplikację VPN z serwerem w kraju, w którym dostępne są strumienie MLB. Użytkownicy Kodi znajdą darmowe transmisje w USA za pośrednictwem różnych aplikacji
 4. Otwórz dodatek Kodi niosący swój strumień i ciesz się!

Zalecamy wykonanie próbnej wersji wybranych dodatków Kodi w okresie gwarancji zwrotu pieniędzy VPN. Pomoże Ci to zweryfikować, czy Twoje strumienie będą działać przez cały sezon MLB 2019.

Sezon MLB 2019 ma prawa do przesyłania strumieniowego dostępne w kilku krajach, ale opcje przesyłania strumieniowego w USA są najlepsze dla tych, którzy chcą bezpłatnego dostępu za pośrednictwem dodatków Kodi. Niektóre gry będą dostępne w sieciach niekodowanych, a bezpłatne wersje próbne istnieją w wielu serwisach streamingowych, w których dostępne są dodatki Kodi.

Kiedy i gdzie oglądać transmisje MLB 2019

Gry będą transmitowane przez pięć sieci krajowych w USA:

Sezon regularny

 • Niedziela: TBS i ESPN
 • Poniedziałek: ESPN i ESPN2
 • Środa: ESPN i ESPN2
 • Czwartek: Sieć MLB
 • Sobota: Lis
 • Po hiszpańsku: Fox Deportes, ESPN Deportes i TBS SAP CNN en Espanol

All-star i poza sezonem

 • Gra All-Star: Lis
 • Dzika karta ligi amerykańskiej: ESPN
 • Seria ligi amerykańskiej: Sieć Fox Sports 1, TBS i MLB
 • Dzika karta National League: TBS
 • Seria ligi krajowej: TBS
 • Seria mistrzostw ligi amerykańskiej: Fox, Fox Sports
 • Seria mistrzostw ligi krajowej: TBS
 • World Series: Lis

Niezależnie od tego, czy planujesz oglądać którekolwiek z nich za pośrednictwem oficjalnych dodatków Kodi lub nieoficjalnych strumieni MLB, które zapewniają użytkownicy Reddit, powinieneś rozważyć podłączenie VPN, aby uniknąć kilku kłopotliwych problemów.

W Kanadzie DAZN będzie transmitował strumienie sieci MLB. DAZN jest dostępny poprzez dodatek Kodi. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, możesz również użyć sieci VPN, aby uzyskać dostęp do DAZN Canada jako niedrogiej opcji.

Najlepsze oficjalne dodatki do oglądania MLB na Kodi w 2019 roku

Istnieje wiele oficjalnych dodatków, które dostarczają wysokiej jakości treści MLB na Kodi. W zależności od wybranych opcji możesz pobrać niektóre gry za darmo lub uzyskać MLB na Kodi za pośrednictwem różnych płatnych usług przesyłania strumieniowego.

Dodatek MLB.tv Kodi

MLB na Kodi MLB.tv
Jeśli masz subskrypcję MLB.tv, możesz uzyskać dostęp do swojego konta bezpośrednio w Kodi przy użyciu dodatku MLB.tv. Wersję tego dodatku znajdziesz w Oficjalne repozytorium dodatków Kodi ale można go również znaleźć w Repo eracknofobii.

Aby poprawnie korzystać z tego dodatku, musisz upewnić się, że podałeś poświadczenia. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij długo dla użytkowników Amazon Fire TV) ikonę lub nazwę dodatku, a następnie kliknij Ustawienia. 

MLB na Kodi

Stamtąd możesz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło. Pamiętaj, że wydaje się, że istnieje opcja „Single Team / Free Game Subscription”. Dzięki subskrypcji MLB.tv możesz kupić roczną przepustkę na wszystkie gry oferowane przez MLB.tv lub na pojedynczy zespół.

MLB.tv oferuje również „bezpłatną grę dnia”, która jest dostępna dla każdego. Aby uzyskać dostęp do tej bezpłatnej gry, włącz opcję bezpłatnej subskrypcji gry w Kodi.

Dodatek DAZN Kodi

MLB 2019 na Kodi DAZN

DAZN to jedna z najbardziej ekscytujących sportowych transmisji strumieniowych na rynku. Za jedyne 19,99 USD miesięcznie możesz uzyskać mnóstwo treści sportowych na żywo.

DAZN US oferuje przede wszystkim sporty walki, z ekskluzywnym programem MLB tylko w DAZN US, ale możesz również użyć VPN, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści sportowych dostępnych za pośrednictwem DAZN Canada. Obejmuje to transmisje na żywo DAZN Canada za pośrednictwem MLB Network.

DAZN ma dość ścisłe blokowanie treści geograficznych, ale odkryliśmy, że zarówno ExpressVPN, jak i NordVPN działają w celu ominięcia bloków DAZN Canada. W związku z tym możesz uzyskać dostęp do MLB na Kodi za pośrednictwem DAZN po wyjątkowo niskich kosztach.

Dodatek DAZN Kodi jest dostępny za pośrednictwem oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Aby użyć tego dodatku, musisz wprowadzić poświadczenia DAZN za pośrednictwem menu ustawień.

Dodatek PlayStation Vue Kodi

mlb na kodi
Jeśli masz konto PlayStation Vue, możesz uzyskać dostęp do głównych kanałów, które oferują treści MLB: Fox Sports 1, Fox (bezprzewodowo), TBS i ESPN. Najtańszy pakiet PlayStation Vue (44,99 USD miesięcznie), oferuje te kanały i wiele więcej. PlayStation Vue jest również dostępny z 5-dniową bezpłatną wersją próbną.

Po zabezpieczeniu konta PlayStation Vue możesz również przesyłać strumieniowo swoje konto za pośrednictwem Kodi przy użyciu dodatku PS Vue. Ten dodatek można znaleźć w Oficjalne repozytorium dodatków Kodi.

Aby skutecznie korzystać z konta PS Vue na dodatku, musisz najpierw dodać swoje poświadczenia w ustawieniach. W przeciwnym razie próba załadowania dodatku spowoduje awarię. Możesz dodać swoje poświadczenia, klikając prawym przyciskiem myszy (lub naciskając długo dla użytkowników Amazon Fire TV) na nazwie lub ikonie dodatku, a następnie klikając Ustawienia. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło stamtąd.

Sling TV Kodi addon

Sling TV Kodi MLB 2019

Podobnie jak PlayStation Vue, Sling TV to usługa cięcia kabli do transmisji telewizyjnych na żywo. Dostępne są dwa pakiety podstawowe, oba po 25 USD miesięcznie. Obie opcje (Sling Blue i Sling Orange) oferują jednak zróżnicowaną mieszankę kanałów, których potrzebujesz do MLB.

Sling Blue zapewnia dostęp do kanałów Fox i TBS, a Sling Orange zapewnia sieci ESPN. Aby zmaksymalizować opcje, musisz zapisać się na pakiet Sling Orange + Niebieski, który kosztuje 40 USD miesięcznie. Możesz również dodać MLB Network do swojego pakietu za dodatkową opłatą.

Wszystkie pakiety Sling TV są objęte 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym, chyba że obowiązuje bieżąca zniżka.

Dodatek Sling TV Kodi jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Będziesz musiał wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło do dodatku poprzez menu ustawień.

Sportsnet Now Kodi addon

mlb na kodi sportsnet

Jeśli masz konto Sportsnet Now, możesz uzyskać dostęp do gier MLB dla Toronto Blue Jays (i innych drużyn, które grają). Sportsnet Now to kanadyjska sieć telewizyjna. Będziesz ograniczony do tylko gier Blue Jays, ale dostaniesz także gry World Series.

Sportsnet Now można kupić tylko, jeśli jesteś mieszkańcem Kanady, ale jeśli mieszkasz poza krajem, możesz również uzyskać dostęp do swojego konta przez VPN. Sportsnet kosztuje teraz 24,99 USDCAD, z 7-dniową bezpłatną wersją próbną.

Sportsnet Now można uzyskać na Kodi za pośrednictwem aplikacji dostępnej w Oficjalne repozytorium dodatków Kodi.

Dodatek Fox Sports Go Kodi

mlb na Kodi
FOX Sports Go jest podobny do MLB.tv i Sportsnet Teraz, ponieważ jest to opcja sportowego przesyłania strumieniowego, do której można uzyskać dostęp poprzez dodatek Kodi. Jeśli masz konto FOX Sports Go, po prostu musisz się na nim zalogować za pomocą dodatku FOX Sports Kodi. Stamtąd będziesz mógł transmitować na żywo MLB na Kodi, o ile dostępna jest gra.

FOX Sports Go jest dostępny tylko dla tych, którzy mają już subskrypcję transmisji strumieniowej telewizji, która obejmuje kanały Fox Sports. Może to obejmować regularne subskrypcje kablowe, PlayStation Vue, FuboTV, Sling lub inne, które zawierają kanały Fox w pakiecie kanałów.

Znajdziesz dodatek Fox Sports Go dostępny za pośrednictwem Oficjalne repozytorium dodatków Kodi.

USTVnow Kodi addon

kodi_ustvnow_install
Z USTVnow każdy może uzyskać dostęp do MLB na Kodi dla wielu gier. Darmowa opcja jest dostarczana z Foxem, a plan 19 USD miesięcznie również z ESPN. Możesz łapać dowolne gry dostępne za pośrednictwem kanału OTA Fox lub ESPN za pomocą płatnego planu.

USTVnow to legalna opcja, z której może korzystać każdy. Chociaż usługa jest specjalnie zaprojektowana dla amerykańskich wojskowych i emigrantów, każdy może uzyskać dostęp do usługi, w tym obywatele USA przebywający obecnie w kraju i nie podróżujący za granicę.

Istnieje wersja tego dodatku dostępna w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Aby dowiedzieć się więcej na temat USTVNow, w tym instrukcji instalacji, kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszego przewodnika instalacji.

Nieoficjalne dodatki Kodi do transmisji na żywo MLB

Istnieje wiele nieoficjalnych dodatków Kodi używanych przez miliony użytkowników Kodi przesyłających strumieniowo gry MLB. Chociaż dodatki te są rzeczywiście „bezpłatne”, zdobywają ten status dzięki pirackim strumieniom.

Możesz znaleźć te dodatki polecane na innych stronach, jednak zalecamy skorzystanie z opcji wymienionych powyżej w oficjalnej sekcji dodatków.

„St. Louis Cardinals prawy policjant Lance Berkman (12) ”autorstwa Keith Allison na licencji CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − = 53