Jak oglądać British Golf Open na Kodi – Royal Portrush

Jak oglądać British Golf Open na Kodi


Najlepsi golfiści na świecie zmierzą się w tym roku podczas British Golf Open 2019 (lub „The Open”, jak to oficjalnie nazywa się), które odbędzie się na polu golfowym Royal Portrush w Irlandii Północnej w dniach 14–21 lipca. Do wzięcia jest dzbanek Claret i ogromna torebka o wartości 1,5 miliona dolarów. Chociaż dostęp do transmisji strumieniowej jest ograniczony, nadal możesz oglądać British Golf Open na Kodi za darmo z kombinacją odpowiednich usług i dodatków.

Ważna uwaga: nasz przewodnik zaleca tylko oficjalne dodatki Kodi. British Open to jeden z 4 największych turniejów golfowych na świecie. Oznacza to, że przy ograniczonym dostępie fani mogą próbować oglądać turniej przez nieoficjalne transmisje. Istnieje jednak kilka oficjalnych opcji przesyłania strumieniowego, które pozwolą Ci obejrzeć British Open. Oficjalne transmisje są bardziej niezawodne i nie naruszają prywatności i bezpieczeństwa.

Możesz oglądać części lub całość British Golf Open w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii lub w dowolnym innym miejscu poza Wielką Brytanią za darmo, ale możesz potrzebować VPN. Wyjaśnimy, jak i które działają.

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Jak oglądać British Golf Open 2019 na Kodi za darmo z VPN

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz oglądać British Golf Open przez kanał golfowy (główni nadawcy) oraz NBC Sports Network i NBC. Kilka usług oferuje strumienie Golf Channel, NBCSN i NBC, ale jeśli chcesz streamować za darmo, wymagana jest bezpłatna wersja próbna.

Jeśli mieszkasz poza USA, dostęp do tych usług może być możliwy za pomocą VPN. Sieci VPN mogą pomóc w zapobieganiu szpiegowaniu twoich dostawców przez Internet i ograniczaniu prędkości połączenia dla wszystkich użytkowników.

Aby rozpocząć korzystanie z VPN, wykonaj następujące czynności:

  1. Zarejestruj konto w zaufanej usłudze VPN. Zalecamy korzystanie z IPVanish. Inne solidne opcje do rozważenia to ExpressVPN, NordVPN lub CyberGhost.
  2. Zainstaluj aplikację VPN na tym samym urządzeniu, na którym zainstalowano Kodi. Możliwe jest zainstalowanie na routerze aplikacji VPN, która chroniłaby wszystkie urządzenia w sieci. Jednak proces konfiguracji może być kosztowny. Zalecamy instalację tylko na urządzeniu, na którym korzystasz z Kodi, takim jak Amazon Firestick.
  3. Połącz się z amerykańskim serwerem VPN. Musisz połączyć się z serwerem w USA, aby uzyskać dostęp do strumienia NBC, NBCSN lub Golf Channel.
  4. Zainstaluj i przesyłaj strumieniowo z dodatku Kodi oferującego Golf Channel, NBCSN lub NBC oraz 2019 British Golf Open.

Zalecamy wypróbowanie dodatku VPN i Kodi przed British Open. W ten sposób, jeśli napotkasz trudności, będziesz miał czas na rozwiązywanie problemów lub odkrywanie alternatyw przed wydarzeniem bez konieczności wspinania się.

Na Kodi można bezpłatnie oglądać British Golf Open 2019. Będzie to wymagać zarejestrowania się na bezpłatny okres próbny. Strumienie NBCSN, Golf Channel i NBC prawdopodobnie zostaną zablokowane w regionie. Dlatego musisz użyć sieci VPN i połączyć się z serwerem w USA, aby je wyświetlić, jeśli jesteś poza USA.

Jak oglądać British Open Golf 2019 na Kodi

British Golf Open 2019 będzie transmitowany w NBC, NBCSN i Golf Channel dla widzów w USA. Dla widzów w Wielkiej Brytanii turniej będzie transmitowany w Sky Sports. Jeśli chodzi o dodatki Kodi, dostęp do któregokolwiek z tych kanałów lub usług za pośrednictwem dodatku Kodi jest najlepszym rozwiązaniem.

Dodatek PS Vue Kodi - dostępna bezpłatna subskrypcja próbna (USA)

ps vue masters golf

Playstation Vue (PS Vue) to usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez Sony, dostępna dla fanów golfa w USA. Możesz uzyskać dostęp do usługi za pomocą dodatku Kodi.

Aby rozpocząć korzystanie z PS Vue, najpierw wejdź na stronę PS Vue i zarejestruj się Rdzeń pakiet. Oferowany jest bezpłatny 5-dniowy okres próbny. Będziesz miał dostęp do Golf Channel, NBC Sports Network i NBC za pośrednictwem tego pakietu.

Po utworzeniu konta pobierz dodatek PS Vue Kodi z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Będziesz wtedy mógł połączyć się ze swoim kontem przy użyciu danych logowania utworzonych podczas początkowej rejestracji.

Możliwe może być utworzenie konta PS Vue spoza USA. Będzie to jednak wymagać posiadania metody płatności z siedzibą w USA. Jeśli to zrobisz, być może będziesz mógł połączyć się z amerykańskim serwerem VPN i zarejestrować się przy użyciu amerykańskiej metody płatności.

Sling TV Kodi addon - dostępna bezpłatna subskrypcja próbna (USA)

Sling TV kodi nas mistrzowie

Sling TV to usługa telewizji internetowej, podobna do PS Vue. Możesz uzyskać dostęp do NBC, NBC Sports Network i kanału golfowego po zarejestrowaniu się w Sling TV, nawet z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Aby rozpocząć korzystanie ze Slinga, wejdź na Sling.com i zarejestruj się w subskrypcji Sling Blue, która obejmuje NBCSN i NBC. Następnie dodaj dodatek Sports Extra, aby uzyskać Golf Channel. Nie wybieraj oferty 40% zniżki, ponieważ wymaga to przedpłaty i nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego. Regularna subskrypcja oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Po rejestracji pobierz dodatek Sling TV Kodi z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi. Będziesz wtedy mógł użyć adresu e-mail i hasła, które podałeś, aby zalogować się do dodatku i uzyskać dostęp do konta Sling TV.

Harmonogram British Golf Open 2019 (US EST)

DateTime (EST) EventChannel (s)
Poniedziałek, 15 lipca 7 rano - 9 rano Poranna jazda Golf Channel
Poniedziałek, 15 lipca 9–11 Golf Central Live z Open Golf Channel
Poniedziałek, 15 lipca 19–21 Golf Central Live z Open Golf Channel
Poniedziałek, 15 lipca 21–22 Droga do Royal Potrush Golf Channel
Wtorek, 16 lipca 6 rano - 10 rano Golf Central Live z Open Golf Channel
Wtorek, 16 lipca 10–12 W południe Poranna jazda Golf Channel
Wtorek, 16 lipca 12–14 Golf Central Live z Open Golf Channel
Wtorek, 16 lipca 21–22 Vantage Point z Mikiem Trico Golf Channel
Środa, 17 lipca 6 rano - 10 rano Golf Central Live z Open Golf Channel
Środa, 17 lipca 10–12 W południe Poranna jazda Golf Channel
Środa, 17 lipca 12–14 Golf Central Live z Open Golf Channel
Środa, 17 lipca 23–23:30 The Men in Blazers NBCSN
Czwartek, 18 lipca 12.00 - 1.30 Napęd o północy Golf Channel
Czwartek, 18 lipca 1:30 - 16:00 Otwarte Golf Channel
Czwartek, 18 lipca 16–17 Golf Central Live z Open Golf Channel
Czwartek, 18 lipca 23–23:30 The Men in Blazers NBCSN
Piątek, 19 lipca 13:30 - 16:00 Otwarta - druga runda Golf Channel
Piątek, 19 lipca 16–17 Golf Central Live z Open Golf Channel
Piątek, 19 lipca 23–23:30 The Men in Blazers NBCSN
Sobota, 20 lipca 5–7 Otwarta - trzecia runda Golf Channel
Sobota, 20 lipca 7–11 Golf Central Live z Open Golf Channel
Sobota, 20 lipca 7 rano - 3 po południu Otwarta - trzecia runda NBC
Sobota, 20 lipca 15–16 Golf Central Live z Open Golf Channel
Niedziela, 21 lipca 1–1:30 The Men in Blazers NBCSN
Niedziela, 21 lipca 4 rano - 7 rano Otwarta - runda finałowa Golf Channel
Niedziela, 21 lipca 7 rano - 9:45 Golf Central Live z Open Golf Channel
Niedziela, 21 lipca 7 rano - 2 po południu Otwarta - runda finałowa NBC
Niedziela, 21 lipca 14–16 Golf Central Live z Open Golf Channel
Niedziela, 21 lipca 22–22:30 The Men in Blazers NBCSN

British Golf Open - bogata historia

Pierwszy British Golf Open został rozegrany w Szkocji w 1860 roku. Około 1863 roku torebka miała około 10 funtów, co blednie w porównaniu z obecną torebką o wartości 1,5 miliona dolarów. Przechodząc do 2019 r. Nazwy graczy mogły ulec zmianie, ale prestiż turnieju pozostaje taki sam. Broniący tytułu Francesco Molinari będzie walczył z innymi wielkimi nazwiskami, takimi jak Rory Mcllroy i Tiger Woods.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 21