Jak nainstalovat Kodi na Xbox One

xbox one a kodiXbox One je nejen skvělý herní systém, je to také vynikající zařízení pro streamování videa. Jedním ze způsobů, jak z něj získat coby streamovací video přehrávač, je nainstalovat Kodi na Xbox One. Kodi původně začal jako aplikace pro Xbox (původně známý jako XBMC nebo Xbox Media Center), takže aplikace Kodi Xbox je nutností.


Tento článek vysvětluje, jak nainstalovat Kodi na Xbox One, poskytnout seznam nejlepších sestav Xbox One Kodi a prozkoumat nejlepší doplňky Kodi pro Xbox One.

Co je Kodi?

Kodi je multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem od Nadace Kodi. Umožňuje uživatelům streamovat video z Internetu, aniž by se museli spoléhat na webový prohlížeč nebo proprietární aplikace. Díky tomu lze Kodi často použít k obcházení spamových reklam při sledování online televizních pořadů nebo filmů. Kromě Xbox One lze Kodi nainstalovat také na Amazon Fire Stick, Nvidia Shield, Apple TV, Android, iOS, PC nebo Mac.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Varování: Vždy používejte VPN s Kodi

Streamování videa přináší určitá rizika pro vaše soukromí a bezpečnost. Platí to bez ohledu na to, zda používáte Kodi nebo jiný software na svém Xbox One pro streamování videa. Váš poskytovatel internetových služeb může zaznamenávat informace o tom, jaké pořady nebo filmy sledujete a odkud je streamujete. Může také snížit rychlost, pokud si myslíte, že při sledování online videí používáte příliš velkou šířku pásma. To může způsobit ukládání do vyrovnávací paměti a další problémy s výkonem.

Nejlepší způsob, jak se chránit před těmito problémy, je použít VPN, kdykoli streamujete video nebo používáte internet. VPN šifruje vaše data, takže je velmi obtížné, aby váš poskytovatel internetových služeb nebo hackeři věděli, co děláte. To pomáhá zabránit poskytovateli internetových služeb v uchovávání protokolů o vaší činnosti a hackerům v získávání přístupu k vašim osobním informacím.

Ve výchozím nastavení je instalace VPN na Xbox One obtížná. Naše doporučená možnost pro uživatele Kodi napříč deskou je IPVanish, protože splňuje nezbytná kritéria, která používáme při hodnocení VPN pro Kodi. Náš průvodce VPN Xbox VPN by vám měl pomoci zjistit, jak jej nainstalovat do Xbox One.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Získejte pomocí tohoto odkazu 60% slevu na IPVanish.

Jak nainstalovat Kodi na Xbox One

Instalace Kodi na Xbox One je jednoduchá. Stačí provést následující kroky:

  1. V hlavní nabídce Xbox One klikněte na „Vyhledávání" knoflíkxbox one search2. Typ
  2. „Kodi“ do vyhledávacího polexbox one kodi search
  3. Klikněte na ikonu Kodi ikona, když se objeví
  4. Zatlačte na „dostat" knoflík. Kodi stáhne a nainstaluje
  5. Po dokončení instalace klikněte na zahájení začít KodiTlačítko spuštění xbox kodi 2

To vše je k instalaci Kodi na Xbox One.

Proč je úvodní obrazovka odlišná a co je Kodi 18 Leia?

Úvodní obrazovka Kodi 18 Leia

Pokud jste Kodi použili na jiných zařízeních, může vás překvapit úvodní obrazovka, která se zobrazí při prvním spuštění na Xbox One. Důvod, proč se úvodní obrazovka liší, je ten, že Xbox One používá experimentální verzi Kodi 18 Leia Beta. To se například liší od Kodi 17,6 Krypton nalezeného v obchodě Google Play.

V této verzi programu může zůstat několik chyb. Většina uživatelů přesto zjistila, že Kodi 18 Leia Beta je pro běžné každodenní použití dokonale stabilní. Očekává se, že oficiální stabilní verze Kodi 18 Leia bude vydána do konce roku.

Nyní, když máte nainstalovaný Kodi, je na čase podívat se na několik sestav, které jsou kompatibilní s Xbox One.

Související článek: Jak stáhnout a nainstalovat Kodi 18 nebo Kodi 17.6

Sestavení Xbox One Kodi

Sestavy Kodi jsou způsob, jak nakonfigurovat kopii Kodi najednou, aniž byste museli měnit vzhledy, možnosti nabídky a další nastavení a aniž byste museli instalovat další doplňky. Velkou výhodou při instalaci sestavení je to, že vám umožňuje přizpůsobit Kodi. Nevýhodou však je, že sestavení často instaluje doplňky porušující autorská práva, které by mohly představovat bezpečnostní riziko.

Pokud se rozhodnete použít sestavení Kodi pro Xbox One, doporučujeme vám odinstalovat většinu doplňků, které jsou součástí dodávky, a nainstalovat vlastní. Následující část doporučí některé doplňky, které považujeme za užitečné a poměrně bezpečné.

Mezitím je zde uveden seznam nejlepších sestav Kodi pro Xbox One. Všechny tyto sestavení jsou kompatibilní s Kodi 18 Leia, což je nezbytná funkce pro každého uživatele Xbox One.

Duff X

Duff X byl vytvořen speciálně pro Xbox One a má úvodní obrazovku s logem Xbox One a slovem „Duff“ zeleně nad standardním logem Kodi 18 Leia. Hlavní nabídka Duff X obsahuje následující kategorie: Hudba, Filmy, Televizní pořady, Anime, Děti, 4K UHD, Sport, Náhled TNT, Průvodce SD, Doplňky a Nastavení.

Duff X je dodáván s následujícími předinstalovanými doplňky: FlixNet, Incursion, Covenant, Placenta, Supremacy, Yoda, YouTube, Genesis Reborn, Maverick TV a další. S výjimkou YouTube nedoporučujeme žádné z těchto doplňků.

Kouzelný drak

Kouzelný drak Kodi

Magic Dragon používá populární kůži Aeon Nox Kodi. Obsahuje obrázky obřího červeného draka a také scénu z Meg s velkým žralokem v pozadí. Mezi položky nabídky patří filmy, televizní pořady, oblíbené položky, hry, aplikace a sport.

Sestava Magic Dragon zahrnuje Magic Dragon, Yoda, Just Sports, Maverick TV, Supremacy, Numbers, Joker Sports a další doplňky.

Kronos Lite

Kodi kronos lite

Kronos Lite má vodorovné menu a nabízí černé pozadí s prameny energie vznášející se kolem hlavního menu. Má následující kategorie hlavního menu: Sport, Živá TV, Nastavení, Nastavení, Filmy, Televizní pořady a Děti.

Gold Build Leia

Gold Build Leia má zlaté pozadí a obsahuje obrazy lidí a zlatého draka pro obrázky. Ikony hlavní nabídky mají zlatý oheň stočený směrem k textu každé ikony. Má kategorie pro Nástroje, Oblíbené, Extra, Děti, Filmy, Televizní pořady, Sport, Hudba, Živá TV, Systém a napájení.

Leia Silvo

Stavět Kodi Leia Silva

Leia Silvo obsahuje 35 různých témat, ze kterých si může uživatel vybrat. Obrázek nahoře je tématem Game of Thrones. Leia Silvo nabízí hlavní kategorie kategorií Živá televize, Filmy, Televizní pořady, Její místo, Sport a Děti.

Viz také: 10 nejlepších modelů Kodi z roku 2018

Nejlepší doplňky Kodi pro Xbox One

Bez ohledu na to, zda používáte sestavení nebo ne, budete potřebovat nějaké doplňky Kodi nainstalované ve vašem Xbox One, pokud chcete streamovat obsah z Internetu. Zde je seznam nejlepších addonů Kodi, které jsme našli pro uživatele Xbox One.

Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Doplňkové toky Tubi TV Kodi z TubiTV.com, populární služby VOD s velkým katalogem filmů a pořadů. Sledování obsahu Tubi TV pomocí webového prohlížeče nebo oficiální aplikace má za následek četná přerušení způsobená reklamami, ale všechny tyto reklamy jsou odstraněny, když sledujete používání doplňku Kodi na svém Xbox One.

Tubi TV nese populární filmy jako Conan Barbarian (2011), Titánský, Bad Poručík (v hlavní roli Nicholas Cage), School of Rock, Opravdová kuráž, a další, stejně jako hity televizních pořadů Vlčí krev, Kill Point, Camelot, Masters of Horror, Taneční akademie, a více. Tubi TV má také velkou sbírku dokumentárních i anime titulů.

Mnoho titulů Tubi TV je geoblokováno pro uživatele, kteří se nacházejí mimo konkrétní země. Z toho, co můžeme říct, mají obyvatelé USA, Velké Británie a Kanady každý jiný televizní program a filmy dostupné prostřednictvím Tubi TV. Použití VPN vám pomůže obejít tyto bloky, abyste mohli odemknout celý katalog.

Tubi TV najdete v úložišti Kodi1. Informace o instalaci a používání tohoto doplňku naleznete v našem úplném průvodci Tubi TV for Kodi.

Praskání

nainstalujte crackle pro kodi

Crackle Kodi addon streamuje z webu SonyCrackle.com. Všechny reklamy ze služby jsou eliminovány prostřednictvím doplňku Kodi, což vám umožní sledovat bezplatné televizní pořady a filmy bez přerušení. Praskání nese prvních pět Rocky filmy, Ocean's 11, Šílený Max, Komando, Talladega Nights: Balada Rickyho Bobbyho, a mnoho dalších klasických a vysoce hodnocených filmů. Má také show jako Seinfeld, Walker: Texas Ranger, a praskající originály SuperMansion, Spuštění, a Úryvek.

Kromě toho má Crackle vynikající sbírku animovaných seriálů, včetně Muži v černém: Animovaná řada, Velkolepý pavouk, Robotech, a Umění meče: online.

Praskání lze nalézt v oficiálním úložišti Kodi a v repozici eracknaphobie. Informace o instalaci a používání naleznete v našem úplném průvodci Crackle for Kodi.

Popcornflix

Hlavní doplněk Kodi Popcornflix

Doplněk Popcornflix Kodi se připojuje k Popcornflix.com, další skvělé bezplatné službě VOD. Stejně jako předchozí doplňky v tomto seznamu, Popcornflix for Kodi vylučuje všechny reklamy ze služby. Můžete sledovat hororové filmy jako Jste další, Suspiria, a Poslední vymítání, komedie jako Kid Cannabis a Již brzy, a mnoho dalších filmů a žánrů ve vašem Xbox One pomocí addonu Popcornflix Kodi.

Popcornflix je součástí oficiálního úložiště Kodi. Zde je návod, jak sledovat Popcornflix na Kodi.

Pluto.tv

Doplněk Pluto.TV Kodi

Doplněk Pluto.tv Kodi spojuje váš Xbox One s Pluto.tv, zdroj pro více než 100 kanálů IPTV zdarma. Tento doplněk můžete použít k sledování oblíbených zpravodajských kanálů, jako jsou CBSN, Cheddar Business News a Newsy, jakož i kanálů pro různé segmenty publika, včetně IGN (pro hráče), Anime All Day, World Poker Tour, Impact Wrestling, FailArmy, The Cibule, MinecrafTV, 4KTV, Crime Network, Classic TV a mnoho dalších.

Pluto.tv je v oficiálním úložišti Kodi. Zde je návod, jak nainstalovat a používat doplněk Pluto.tv Kodi.

USTVNow

Hlavní doplněk Kodi USTVNow Plus

USTVNow je bezplatná bezplatná televizní služba uváděná na trh do amerických vojenských stanic umístěných v zámoří. Kdokoli se však může zaregistrovat. Doplněk Kodi se k této službě připojuje pomocí Xbox One. Nabízí newyorské pobočce všech amerických síťových kanálů zdarma: The CW, Fox, PBS, My 9, ABC, NBC a CBS.

Pokud nemáte přístup k prémiovým streamovacím televizním službám, jako jsou Fubo TV, PS Vue, DirecTV Now, Sling TV nebo jiné, je addon USTVNow Kodi vynikajícím způsobem, jak zdarma chytit vaše oblíbené televizní programy v síti.

USTVNow je v oficiálním úložišti Kodi. Zde je návod, jak nainstalovat a používat addon USTVNow Kodi.

Zattoo Box

zattoo box kodi addon

Doplněk Zattoo Box Kodi se připojuje k švýcarské televizní službě Zattoo.com. Pokud se nacházíte mimo Švýcarsko, musíte se připojit k VPN serveru ve Švýcarsku, abyste jej mohli používat. Musíte se také zaregistrovat do služby pomocí e-mailové adresy a hesla.

Jakmile to nastavíte, doplněk Zattoo Kodi pro Xbox One vám umožní přístup ke všem nejlepším kanálům UKTV, včetně BBC 1-4, iTV 1-4, BBC News, BBC parlamentu, CBBC, CBeebies, iTVBe , 4, 5, 5USA, 5Spike, 5Select, 4, S4C, Drama, Dave, Pick a mnoho dalších. Zahrnuje také německé kanály jako ZDF, Das Erste a Swiss1.

Doplněk Zattoo Box Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi. Chcete-li nainstalovat, klikněte na addony → stáhnout → video addony → Zattoo Box z hlavní nabídky. Službu si můžete zaregistrovat na oficiálních webových stránkách.

Hraj dál

Doplněk prohlížeče PlayOn Kodi

Pokud se přihlásíte k odběru prémiových služeb VOD, jako jsou Netflix a Hulu, můžete zvážit přihlášení k odběru služby Playon a použití doplňku Playon Kodi. Playon je služba DVR, která vám umožňuje legálně nahrávat tituly do vašeho PC z mnoha různých online služeb, včetně Netflix, Hulu, DirecTV Now, YouTube, Crackle a mnoha dalších.

Doplněk Playon Kodi umožňuje sledovat jakýkoli z těchto nahraných titulů pomocí Kodi na Xbox One. Umožňuje vám také sledovat všechny služby spojené s Playon pomocí Kodi. Doplněk Playon Kodi můžete použít například ke sledování Netflix na Kodi, přestože neexistuje žádný funkční doplněk Kodi speciálně pro Netflix.

Playon stojí 35 $ / rok, kromě nákladů na jakékoli jednotlivé služby, které s ním používáte.

Playon je v oficiálním úložišti Kodi. Zde je kompletní průvodce používáním Playon s Kodi.

PS Vue

Doplněk PSVue Kodi

I když služby Pluto.tv, USTVNow a další bezplatné služby IPTV nabízejí mnoho skvělého obsahu, stále můžete chtít vidět prémiové televizní kanály, které jsou obvykle dostupné se satelitní a kabelovou televizí. Možná však nebudete chtít řešit problémy spojené se sdružováním televize s internetem. Pokud ano, jednou z možností je přihlásit se k odběru PlayStation Vue a sledovat jeho kanály pomocí addonu PS Vue Kodi na vašem Xbox One.

PlayStation Vue nabízí 40+ kanálů za 44,99 $, včetně Cartoon Network, CNBC, Disney Jr., ESPN, FS1, FS2, SyFy, TNT a dalších. Prvních sedm dní je k dispozici bezplatná zkušební verze z oficiálních webových stránek.

Doufáme, že jste tuto příručku k instalaci a používání Kodi na Xbox One považovali za užitečnou. Další informace o společnosti Kodi najdete v některých dalších článcích společnosti Kodi, včetně instalace YouTube na Kodi, nejlepších doplňků Kodi pro filmy, nejlepších doplňků Kodi pro anime a dalších.

Horní obrázek:

„Xbox one pad play“ od Inspired Images, licencované pod CC0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map