Instalace doplňku Pro Sport Kodi? Je to bezpečné? Existují lepší alternativy?

Doplněk Pro Sport Kodi


Hledáte informace o doplňku Pro Sport Kodi? V tomto článku si vysvětlíme, co je doplněk Pro Sport, jak to funguje a zda stojí za váš čas.

Kodi je software s otevřeným zdrojovým kódem, díky kterému je vytváření vlastního systému domácího kina velmi jednoduché. Je zdarma a lze jej nainstalovat do celé řady populárních zařízení, včetně Windows, Mac a Linux, Android, iPhone, Roku, Nvidia Shield, Raspberry Pi, USB flash disk, Amazon Fire TV a Firestick..

V tomto článku se podíváme na doplněk třetích stran s názvem Pro Sport. Shromažďuje odkazy na živé sportovní události na jednom místě pro snadnější přístup. Prověříme funkčnost tohoto doplňku a vyřešíme některé obavy týkající se ochrany osobních údajů, které sdílejí všechny doplňky Kodi, oficiální i třetí strany,.

Přestože společnost Kodi je zcela legální, některé doplňky třetích stran poskytují neomezený přístup k licencovanému obsahu. Vyzýváme uživatele Kodi, aby hledali oficiální zdroje všude, kde je to možné, a prozkoumali zákony o jejich streamování ve své zemi, než se k tomu použijí Kodi.

VIZ TÉŽ: Nejlepší doplňky pro Kodi Sports

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství. Než přistoupíte ke všem doplňkům Kodi, streamům nebo úložištím, vždy vlastníte průzkum.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Někteří uživatelé Kodi používají virtuální privátní sítě (VPN) ke skrytí nelegitimního vysílání od svého poskytovatele internetových služeb (ISP). Existuje však mnoho způsobů, jak by někdo mohl mít prospěch z používání VPN, i když by proudil pouze z oficiálních zdrojů.

Síť VPN šifruje váš síťový provoz, takže je zbytečná pro jakékoli vnější pozorovatele. To nejen zastaví poskytovatele připojení k Internetu, ale také může zabránit většině útoků typu Man-in-the-Middle, čímž se zvýší zabezpečení vašeho systému..

Všechny sítě VPN způsobují určité snížení rychlosti vašeho připojení, i když některé mají jen minimální dopad. Protože streamování videa vyžaduje rychlé a stabilní připojení, výběr správné sítě VPN je velmi důležitý. Někteří poskytovatelé VPN také vedou záznamy o vaší historii provozu. To může být vázáno na vás a odstraní veškerou anonymitu získanou pomocí VPN.

Doporučujeme používat IPVanish. Nabízí stabilní připojení k serverům v desítkách zemí a neuchovává žádné záznamy o vašem internetovém provozu. Je to také jedna z nejpřenosnějších sítí VPN s vyhrazenými aplikacemi pro Android, iOS a Amazon Firestick.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: ušetříte 60% na ročním plánu IPVanish. IPVanish má sedmidenní záruku vrácení peněz a lze ji vyzkoušet bez rizika.

Co je doplněk Kodi Pro Sport?

Nabídka doplňků Pro Sport Kodi

Doplněk Pro Sport odstraní odkazy na živé basketbalové, hokejové, fotbalové a baseballové akce. Zruší odkazy na tyto hry od Reddit a shromažďuje je na jednom místě pro snadnější přístup. Protože však tyto odkazy jsou často stahovány v polovině hry, není žádná záruka, že Pro Sport bude spolehlivým zdrojem.

Největším problémem tohoto addonu je, že žádný z jeho odkazů není z oficiálních zdrojů. To znamená, že sledováním her prostřednictvím programu Pro Sport nebudete podporovat sportovce ani vysílací společnosti. To může zvýšit ceny předplatného pro legitimní diváky a snížit tak pravděpodobnost, že toto pokrytí bude v budoucnu dostupné.

Pro Sport má velmi základní výběr nastavení. To vám umožní přihlásit se k Reddit a změnit způsob zobrazení výpisů. Můžete se také rozhodnout prohledávat nebo odkazy v dalších dílčích účtech, ale legitimním divákům to nic nenabízí.

Zajímavé je, že pouze tři ze čtyř sportů jsou archivovány, přičemž baseball zjevně chybí. Je zřejmé, že tento doplněk je zaměřen především na lidi, kteří nehledají oficiální zdroje, což je škoda, protože legitimní sportovní doplňky často pokrývají pouze jeden sport. Pokud společnost Pro Sport použije oficiální zdroje, mohla by se stát sportovně orientovanou alternativou k doplňku PlayOn.

Z výše uvedených důvodů nedoporučujeme uživatelům Kodi instalovat nebo používat doplněk Pro Sports.

Alternativy k doplňku Pro Sport

Přestože Pro Sport nezajišťuje uživatele Kodi, kteří hledají oficiální zdroje, existuje mnoho alternativ. Níže naleznete několik vynikajících sportovních doplňků, které lze použít k podpoře týmů a sítí, které tento obsah umožňují.

Sportsnet Now

Official Sportsnet Now Kodi addon

Sportsnet Now je kanadská sportovní streamovací služba. Stojí to 24,99 $ měsíčně, ale je součástí některých kabelových balíčků. Obsah Sportsnet Now lze zobrazit přímo v Kodi pomocí oficiálního addonu Sportsnet Now.

Tato oblast addonu zamkne svůj obsah, abyste se mohli dívat, musíte se připojit k kanadskému serveru. Také některé hry mají další omezení. Abyste je mohli sledovat, budete potřebovat server v oblasti, odkud jeden z týmů pochází. Chcete-li například sledovat hru Toronto Maple Leafs, potřebujete server v Torontu nebo v jeho okolí.

Doplněk Sportsnet Now je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

MLB.TV

MLB na Kodi MLB.tv

Doplněk MLB.TV Kodi vám umožní bezplatně prohlížet hlavní body a shrnutí hlavních ligových baseballových her této sezóny. Uživatelé s předplatným si mohou také prohlédnout plné hry a jejich kondenzované verze.

Toky MLB.TV jsou k dispozici ve vysokém rozlišení a addon je celkem dobře organizovaný. Můžete je procházet jeden den najednou nebo hledat hry k určitému datu, ačkoli neexistuje žádný způsob, jak vyhledat konkrétní tým.

Doplněk MLB.TV je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

NBA League Pass

Doplněk NBA League Pass Kodi

Doplněk NBA League Pass přináší Kodi plně licencovaný živý a on-demand basketbal. K dispozici je malý výběr obsahu ke sledování, ale pro většinu budete potřebovat předplatné NBA League Pass. K dispozici je několik plánů předplatného a pro lidi, kteří se zajímají pouze o jeden konkrétní tým, je levnější.

Tento doplněk je strukturován docela dobře, s jednoduchým rozvržením menu. V nabídce nastavení můžete dokonce vybrat svůj oblíbený basketbalový tým a jejich hry se zobrazí v samostatné složce přístupné z hlavní stránky..

Doplněk NBA League Pass je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

NBC Sports Live Extra

Doplněk NBC Sports Live Extra Kodi

NBC Sports Live Extra je oficiální doplněk, který vám poskytuje přístup k široké škále sportů, včetně těch méně běžně vysílaných, jako je NASCAR a cyklistika. Ke sledování úplných zápasů je třeba předplatné NBC Sports Gold, ale hlavní body si můžete prohlédnout zdarma.

NBC je k dispozici pouze v USA, abyste se mohli dívat, musíte se připojit k jednomu z amerických serverů VPN. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit pouze obsah zdarma ke sledování, a dokonce si vybrat, které sporty se zobrazují, což z něj činí jeden z nejvíce přizpůsobitelných sportovních doplňků, které jsou k dispozici.

Doplněk NBC Sports Live Extra je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

NFL Game Pass

Doplněk NFL Game Pass Kodi

Pokud vás zajímá fotbal, doplněk hry NFL Game Pass je skvělá volba. Nabízí několik různých předplatných balíčků a dokonce přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí, takže můžete zjistit, zda se vám líbí před potvrzením.

Tento doplněk vám umožní sledovat hry plné délky ze zápasů NFL této sezóny ve vysokém rozlišení. Před zadáním doplňku je bohužel vyžadováno přihlášení a není k dispozici žádný bezplatný obsah.

Doplněk NFL Game Pass je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

NHL TV

Doplněk NHL TV Kodi

Doplněk NHL.TV Kodi je velmi podobný doplněku MLB.TV, ale s hokejovým pokrytím namísto baseballu. Byl vytvořen stejným vývojářem a sdílí stejnou organizační strukturu nabídky voleb.

Stejně jako u doplňku MLB poskytuje NHL TV omezený výběr bezplatného obsahu, ale přichází do své vlastní členství v NHL TV. To stojí 19,99 $ za měsíc a odemkne se možnost prohlížení zápasů v plném rozsahu.

Doplněk NHL TV je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Přehled a ochrana soukromí

Přestože se doplněk Pro Sport na první pohled zdá atraktivní, nevyužívá oficiální zdroje a nemůže zaručit, že odkazy, které vyřadí, zůstanou online. Naproti tomu oficiální doplňky, které jsme popsali výše, poskytují spolehlivé a vysoce kvalitní datové toky, často zdarma.

Vzhledem k tomu, že Pro Sport je doplňkem třetích stran, je nepravděpodobné, že by byl během vývoje stejně důkladně testován jako oficiální doplněk. To znamená, že existuje pravděpodobně více nezranitelných zranitelností, které by útočník mohl využít k získání přístupu k vašemu systému a soukromým informacím.

Pokud jde o sport, existuje tolik legitimních možností, že nemá smysl používat doplněk třetích stran. Přicházejí s větším rizikem, poskytují méně spolehlivé datové toky a neposkytují podporu sportovcům nebo provozovatelům vysílání, kteří toto pokrytí umožňují.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =