Genesis Reborn Kodi addon: Měli byste jej nainstalovat? Je to bezpečné? Existují lepší alternativy?

Genesis Reborn


Pokud máte na mysli doplněk Genesis Reborn Kodi, pak už nehledejte. Tato příručka zkoumá doplněk a některé jeho alternativy.

Kodi je bezplatná aplikace pro přehrávání médií, která vám umožní nastavit si vlastní systém domácího kina. Je nabitý funkcemi a umožňuje mnoho možností, které zahrnují manipulaci s místními i online médii prostřednictvím velkého množství dostupných doplňků.

To, co Kodi odlišuje od mnoha svých konkurentů, je fakt, že se jedná o multiplatformní aplikaci. Kodi je k dispozici na zařízeních se systémem iOS, zařízeních Android, jako jsou TV boxy / tyčinky a telefony, Raspberry Pis, Amazon Firesticks / TVs a lze je dokonce streamovat do televize prostřednictvím Roku. Tím se pouze poškrábá povrch podporovaných zařízení.

Poslední stabilní verze Kodi je Kodi v17.4 „Krypton“.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Než začneme: Jak používat Kodi bezpečně a soukromě

Vždy byste měli být opatrní, když děláte cokoli online, včetně streamování obsahu přes Kodi. Jedním ze způsobů, jak se chránit, je využití virtuální privátní sítě (VPN). Dobrá VPN pomůže zmírnit některá rizika spojená s Kodi, včetně útoků typu Man-in-the-Middle (MitM) a omezení rychlosti ISP.

K útokům typu Man-in-the-Middle může dojít s jakýmkoli addonem. Hackeři mohou umístit škodlivý kód do libovolného doplňku Kodi a použít jej ke sledování vaší činnosti a odcizení vašich dat. Doplňky třetích stran, jako je Genesis Reborn, často procházejí méně přísným prověřováním, díky čemuž jsou vůči těmto problémům zranitelnější. VPN může skrýt vaši identitu a zabránit ztrátě dat.

Mezitím vám VPN také umožní skrýt vaši online aktivitu před někdy zvědavýma očima vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP). V případě neexistence VPN mohou poskytovatelé internetových služeb snadno sledovat, co děláte online, daleko od ideálního hlediska z hlediska ochrany osobních údajů.

Poskytovatelé internetových služeb rovněž stále častěji zasílají varovné dopisy osobám, které streamují obsah prostřednictvím neoficiálních zdrojů. Sítě VPN maskují vaši identitu online a zabraňují poskytovatelům internetových služeb v snoopingu vašich online aktivit.

Při streamování se společností Kodi budete potřebovat rychlou a stabilní VPN kvůli vysokým požadavkům na šířku pásma online streamingu. Doporučená VPN je IPVanish, což je docela dobře známo v komunitě Kodi. IPVanish používá své vlastní, vysoce kvalitní servery pro minimální ztrátu rychlosti. Toto však není jediná dobrá VPN. Neváhejte a prohlédněte si náš úplný seznam doporučených služeb VPN v případě, že IPVanish nevyhovuje vašim potřebám.

Řešení pro čtenáře: ušetříte 60% na plánu IPVanish zde.

Genesis Reborn

Genesis_kodi_addon_content

Co je to? Genesis Reborn je vidlička kdysi populárního addonu Genesis Kodi. Genesis Reborn poskytuje přístup k rozsáhlému katalogu obsahu. Katalog je přehledný a umožňuje snadno najít to, co hledáte.

K dispozici je také pohodlná vyhledávací funkce pro případ, že hledáte něco konkrétního nebo pokud v kategoriích nenajdete to, co hledáte..

Budete moci rychle najít filmy a televizní pořady a novější obsah je zvýrazněn pro vaše pohodlí. Filmy a TV pořady jsou ještě dále roztříděny a organizují obsah podle štítků, jako jsou Žánry a Roky.

Proč byste se tomu měli vyhnout. Většina obsahu je získávána prostřednictvím neoficiálních zdrojů, které nemají potřebné licence k přehrávání takového obsahu. To vyvolává právní otázky az tohoto důvodu nemůžeme doporučit plugin Genesis Reborn.

Alternativy k Genesis Reborn

Praskání

crackle_kodi_addon

Doplněk Crackle Kodi je portál služby Crackle video on demand (VOD), který je zcela zdarma. Najdete televizní pořady jako Walker Texas Ranger a Seinfeld na praskání. Pokud jde o filmy, existují tituly jako Zádrhel a Uvnitř muže. Crackle má také svůj vlastní originální obsah k dispozici pro prohlížení.

U aplikace Crackle byste si měli uvědomit, že nebudete mít přístup k nejnovějším pořadům a filmům. Neexistuje také žádný obsah HD. Vzhledem k tomu je to spolehlivá služba a dostupná média jsou příjemná.

Crackler se nachází v úložišti addonů Eracknaphobia.

Aplikace Crackle poskytuje legální přístup k zobrazeným médiím a je zcela zdarma. Z tohoto důvodu můžeme Crackle pohodlně doporučit pro vaše potěšení ze sledování.

Prohlížeč

kodi_viewster

Viewster má rozsáhlou knihovnu obsahu s dostupnými žánry, jako je Akce, animace, komedie, dokumentární film, Sci Fi, Bojová umění, dobrodružství a western.

Prohlížeč přichází s vyhledávací funkcí, ale díky čemuž je unikátní, že odděluje vyhledávací funkci pro filmy od televizních pořadů. Tím se zabrání záměně s podobnými tituly nebo s televizními pořady a filmy sdílejícími stejná jména.

Viewster nemá žádný HD obsah, ale jako u crackle addonu je to kvalitní materiál.

Viewster je umístěn v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Viewster poskytuje přístup k obsahu legálně az tohoto důvodu je to jeden z našich doporučených alternativních doplňků pro Genesis Reborn.

FilmOn TV

filmon

Doplněk FilmOn TV Kodi poskytuje přístup ke službě streamování Film On TV. Budete mít přístup k velké knihovně videa na vyžádání i k živé televizi. Existují zpravodajské kanály, jako je svět BBC, živé hudební kanály a kanály pro přehrávání filmů a televizních pořadů.

I když je k dispozici zdarma obsah ve vysokém rozlišení, předplatné vám poskytne přístup k jeho více a obecně vám umožní přístup k dalšímu obsahu..

Filmon TV je umístěn v úložišti SuperRepo.

Protože FilmOn TV streamuje obsah legálně, je to jeden z našich doporučených alternativních doplňků k Genesis Reborn.

Pokud chcete prozkoumat více možností, podívejte se na náš seznam nejlepších filmových doplňků Kodi roku.

Závěrečné myšlenky

Genesis Reborn poskytuje přístup k široké škále obsahu. Před stažením nebo streamováním materiálu chráněného autorskými právy byste však měli zvážit zákon, oběti a rizika pirátství bez povolení prostřednictvím doplňku Genesis Reborn. Vezměte v úvahu vše, co jsme zdůraznili výše, a poté se informujte.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 89