Doplněk Uranus Kodi: Co je to Uran? Je bezpečné a legální použití?

addon uranus kodi


Zajímá vás addon Uranus Kodi? V této příručce se podrobněji podíváme na doplněk Uran, jeho funkce, funkčnost a obsah, abychom mohli rozhodnout, zda to stojí za váš čas nebo ne..

Kodi je velmi populární software s otevřeným zdrojovým mediálním centrem. Je vysoce přizpůsobitelný a nabízí výjimečnou podporu napříč platformami, takže je vhodný pro začínající uživatele i odborníky. Kodi lze nainstalovat na téměř jakékoli populární zařízení včetně iPhone, Roku a Amazon Fire Stick. Většina funkcí Kodi je zachována i na mobilních platformách, což umožňuje konzistentní zážitek z jednoho zařízení na druhé.

Dnes prozkoumáme addon Uranus Kodi. Vysvětlíme, co to je, jak to funguje a jaký druh obsahu nabízí. Poté se rozhodneme, zda je pro většinu uživatelů Kodi vhodné nainstalovat.

Tento článek upozorňuje na některá potenciální rizika, která mohou vyplynout z používání některých doplňků Kodi. Většina vývojářů doplňků Kodi třetích stran je dobře míněna a tráví svůj vlastní čas a zdroje vytvářením vysoce kvalitních doplňků pro komunitu Kodi. To znamená, že dokonce i některé z nejpopulárnějších doplňků třetích stran byly v minulosti nepoctivými vývojáři zneužity. Před instalací jakéhokoli doplňku je třeba si uvědomit tato rizika.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Někteří lidé se připojují k virtuálním privátním sítím (VPN), aby před poskytovatelem internetových služeb (ISP) mohli skrýt nelicencované streamování. Sítě VPN však mají mnoho legitimních použití a mohou těžit z většiny lidí, i když pouze streamují z oficiálních zdrojů.

VPN fungují tak, že šifrují síťový provoz a směrují jej přes vzdálený server. To znamená, že váš ISP, správci sítě nebo kdokoli, kdo používá útok Man-in-the-Middle, jej nemůže přečíst.

Každá VPN je však jiná a ne všechny jsou vhodné pro HD streamování. Některé jsou příliš pomalé na použití, zatímco jiné nemají dostatečná opatření na ochranu soukromí. Někteří poskytovatelé VPN dokonce vedou záznamy o vašich aktivitách, které lze vysledovat zpět k vám. Proto je výběr správného poskytovatele VPN zásadní.

Doporučujeme IPVanish. Je to VPN s rozsáhlou serverovou sítí, vysokými rychlostmi a silnou podporou pro více platforem. IPVanish má speciální aplikace pro zařízení Windows, Mac, iOS, Android a Amazon Fire TV. K dispozici je také sedmidenní záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: IPVanish je naše nejlepší volba. Má velkou netestovanou síť serverů a dosahuje dobré rychlosti. Díky silným funkcím zabezpečení a soukromí je IPVanish oblíbeným pro uživatele Kodi a Amazon Fire TV Stick. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Co je addon Uranus Kodi?

nabídka uranu

Uran je vidlička již zaniklého doplňku Exodus Kodi. Stejně jako Exodus i Uran odstraní odkazy na obsah ze streamovacích webů a doručí je přímo uživateli. Struktura menu je téměř identická a poměrně dobře organizovaná. Uran také nabízí integraci Trakt, která vám umožní zaznamenat, které tituly jste sledovali.

Hlavním problémem tohoto doplňku je to, že nepoužívá oficiální zdroje. I když konkrétní poskytovatelé mohou být vypnuti, neexistují vůbec žádné legitimní zdroje, což je špatná volba pro ty, kteří chtějí streamovat legálně.

Existují však i některé veřejné názvy. Podařilo se nám najít šedesátá léta Noc oživlých mrtvých a 1938 Alžír. Bohužel, i přes mnoho seznamů skladeb Uranu, žádný z nich není věnován výhradně tomuto druhu obsahu. To znamená, že uživatelé budou muset ručně zkoumat, které filmy jsou ve veřejném vlastnictví, a hledat je jednotlivě.

Uran mohl být vynikajícím zdrojem pro hledání starých filmů, ale bohužel jeho hlavní zaměření je na nelicencovaný obsah. Důkazem toho je množství nedávno vydaných filmů v kategoriích „Spotlight“ a „In Theatres“.

Z výše uvedených důvodů nedoporučujeme uživatelům Kodi instalovat doplněk Uran nebo ho používat pro streamování.

Nejlepší alternativa Uranu: Praskání

crackle_kodi_addon

Součástí Uranova přitažlivosti je to, že stejně jako Exodus nabízí spoustu kvalitních filmů. I když je oficiální doplněk volně poskytován dobře známým a oblíbeným titulům, je to přesně to, co dělá Crackle. A co je ještě lepší, část obsahu Crackle (například Sociální síť a anglický dabát Sword Art Online) je obtížné najít jinde zdarma.

Knihovna Crackle je rozdělena do dvou složek: „Filmy“ a „TV“. Uvnitř každého najdete abecední seznam všech dostupných titulů. Zobrazují se na jedné stránce, takže můžete použít vyhledávací funkci společnosti Kodi, pokud hledáte něco konkrétního.

Praskání je k dispozici pouze ve Spojených státech, takže pokud se budete chtít dívat ze zahraničí, budete se muset připojit k americkému serveru. Přestože webová verze může navrhovat obsah na základě sledovaných titulů, tato funkce není v doplňku Kodi k dispozici. To znamená, že můžete sledovat Crackle, aniž byste se museli přihlašovat.

Doplněk Crackle Kodi najdete v oficiálním repozitáři Kodi addon nebo v úložišti eracknaphobia..

Další alternativy k Uranu

Chcete svou knihovnu rozšířit ještě více? Následující addony nabízejí široký výběr filmů a televizních pořadů, ze kterých si můžete vybrat.

Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Tubi TV je streamovací služba, která se může pochlubit knihovnou obsahu více než 40 000 filmů a televizních pořadů. Použití je zdarma, i když webový přehrávač zobrazuje reklamy. To však není problém při sledování prostřednictvím addonu Kodi.

Tento doplněk možná nemá nejnovější vydání, ale mnoho z nich pochází z posledních několika let. Kromě toho jsou vyhrazeny sekce pro starší filmy, kultovní klasiku a karikatury, díky nimž je TubiTV silnou volbou bez ohledu na to, kdo sleduje. Jako bonus jsou novější tituly téměř vždy dostupné ve vysokém rozlišení.

Tubi TV většinou nabízí méně známé tituly, ale je zde také dobrý výběr rozpoznatelného obsahu, včetně Inbetweeners, Bitva o Los Angeles, a Nepříjemná pravda. A i když většina jeho obsahu jsou filmy B a televizní pořady, přes 600 titulů v jeho obsahové knihovně je na Rotten Tomatoes hodnoceno „Fresh“.

Je důležité si uvědomit, že obsah Tubi TV se mění v závislosti na tom, odkud k němu máte přístup. Například, Bill a Ted's Bogus Journey je k dispozici v USA, ale nikoli ve Velké Británii. Toto geo-omezení lze obejít připojením k jednomu ze serverů vaší VPN na jiném místě.

Doplněk Tubi TV najdete uvnitř úložiště BG.

Prohlížeč

Informace Kodi Viewster

Pokud hledáte dobře zaoblenou knihovnu obsahu, nehledejte nic jiného než Viewster. Tento doplněk odděluje své tituly nejprve podle žánru a poté podle typu (filmy nebo televizní pořady). Můžete hledat něco konkrétního, ale protože většina titulů prohlížeče Viewster není dobře známa, je vhodnější pro lidi, kteří hledají objevování nového obsahu..

Věc, která odlišuje Viewster od sebe, je jeho sbírka volně sledovatelných anime. Existuje několik desítek sérií z posledních několika let, včetně obou ročních období Log Horizon a kriticky uznávaný Z Nového světa. Tito jsou však s titulky, takže pokud se chcete dívat na dabované anime, možná byste se lépe hodili k doplnění Funimation Kodi.

Prohlížeč nezmění svůj obsah v oblasti a není vyžadováno přihlášení. To znamená, že můžete sledovat, jak se vám líbí, bez ohledu na to, kde jste na světě.

Addon Viewster najdete v oficiálním úložišti Kodi addon.

Prohlížeč PlayOn

Doplněk prohlížeče PlayOn Kodi

Prohlížeč PlayOn se trochu liší od ostatních doplňků, které jsme zmínili. Vlastně neobsahuje žádný vlastní obsah. Spíše vám umožňuje přihlásit se k různým dalším streamovacím službám a zobrazit veškerý jejich obsah na jednom místě.

Bezplatný plán služby PlayOn vám umožňuje sledovat obsah ze sedmi zdrojů, ale k přidání oblíbených platforem, jako jsou Netflix nebo Hulu, budete muset zaplatit 2,50 $ měsíčně. Stejně jako Uran i prohlížeč PlayOn odstraňuje potřebu instalace a přihlášení do několika různých streamovacích služeb. Rozdíl je v tom, že PlayOn je zcela legální.

To také umožňuje automatické přeskakování reklam a DVR. Nahrávání obsahu vyžaduje počítač se systémem Windows, ale většina funkcí prohlížeče PlayOn je v doplňku Kodi zachována.

Prohlížeč PlayOn najdete v oficiálním úložišti Kodi addon.

iPlayer WWW

iplayer www

IPlayer nabízí velké množství britských televizních pořadů na vyžádání a v přímém přenosu. Uživatelé Kodi mají přístup k tomuto obsahu prostřednictvím doplňku WWW pro iPlayer. Veškerý obsah je k dispozici ve vysokém rozlišení, i když existuje několik možností videa, které vám umožňují snížit kvalitu pomalejších připojení k internetu.

Tento doplněk je vynikající pro rodiny. Zatímco některé z pořadů BBC jsou určeny starším divákům, můžete v nastavení doplňku zapnout režim vhodný pro děti. iPlayer WWW je velmi dobře organizovaný, s několika různými způsoby, jak najít něco, co se dá sledovat.

Obsah iPlayeru je k dispozici pouze ve Velké Británii. Abyste mohli sledovat, potřebujete také platnou britskou televizní licenci. Přes tento požadavek vás ani addon, ani webový hráč nepožádají o zadání podrobností.

Doplněk WWW pro iPlayer je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Vylepšování vaší zkušenosti

Uran nemusí používat oficiální zdroje, ale existuje spousta vynikajících doplňků. Nalezení správných doplňků je samozřejmě pouze začátek; Kodi je nesmírně přizpůsobitelný a dokáže dělat nejrůznější věci. Můžeme vám ukázat, jak automaticky najít titulky, sledovat historii vašich hodinek a přenášet stavy Kodi z jednoho zařízení na druhé.

Máte potíže s prací Kodi? Možná budete chtít podívat na naše návody, jak řešit nejčastěji viděné problémy společnosti Kodi, řešit trhané přehrávání a optimalizovat Amazon Fire Stick pro Kodi..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 28