Doplněk Pyramid Kodi: je pyramida legální? Je bezpečná instalace?

Doplněk Kodi Pyramid


Chcete nainstalovat doplněk Pyramid Kodi? Tento průvodce se podívá na pyramidu, na to, co najdete v tomto doplňku, a na některé užitečné alternativy pyramidového addonu..

Pokud chcete ukončit pobuřující účty za kabelovou televizi, přehrávač médií Kodi je skvělý nástroj, který vám to pomůže. Umožní vám integrovat většinu nebo všechny vaše streamovací služby do jednoho balíčku a může být nainstalován na mnoha různých zařízeních, včetně Roku, Apple TV, Amazon Fire Stick, PC nebo telefonu Android.

Kodi vám dokonce umožní streamovat domácí filmy přímo z počítače na mnoho dalších zařízení, včetně chytré televize.

Bohužel však někdy může být obtížné najít správný doplněk Kodi pro přesně požadovaný typ obsahu.

To platí zejména o dětských programech a dokumentech. Většina doplňků Kodi se zaměřuje na vyhledávání filmů nebo televizních pořadů pro dospělé, což způsobuje, že ostatní typy obsahu jsou často přehlíženy.

Mnoho uživatelů Kodi se obrátilo na pyramidový doplněk, aby tento problém vyřešilo. Pyramida je známá zejména tím, že dokáže najít populární dokumenty, dětské televizní pořady, britskou zábavu, světové webové kamery a mnoho dalších typů obsahu, které jsou v jiných doplňcích nedostatečně zastoupeny. Díky tomu se stala velmi populární.

Možná by vás zajímalo. Je Pyramid v bezpečí? Je to legální?

Dále budeme hovořit o tom, co je pyramida, jak to funguje a jaká rizika jí člověk při používání přináší.

Jak používat Kodi bezpečně a soukromě.

Přestože je Kodi vynikajícím programem pro streamování obsahu, s používáním přehrávače médií jsou spojena také určitá rizika. Mnoho uživatelů Kodi streamuje obsah prostřednictvím doplňků třetích stran a při soukromém streamování spoléhá na virtuální privátní sítě (VPN). Ti, kteří používají Kodi pro oficiální a legitimní datové proudy, však mohou také těžit z VPN.

Všechny doplňky Kodi - i oficiální - jsou vyvíjeny nezávislými programátory, kteří mohou nebo nemusí být důvěryhodní. Každý addon může být unesen útoky Man-in-the-Middle (MitM), které mohou hackerům umožnit přístup k vašemu systému a ukrást vaše informace. Navíc byla v minulosti některá doplňková zařízení Kodi hackována na základě přání a znalostí uživatelů. 

Navíc byli chyceni poskytovatelé internetových služeb, což snižuje rychlost zákazníků, kteří streamují video. To může vést k pozastavení, ukládání do vyrovnávací paměti, zrnitému videu a špatnému zvuku. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s těmito dvěma problémy, je vždy použít VPN při streamování s Kodi.

VPN přesměruje vaše data přes zabezpečenou síť a šifruje vaše osobní údaje, aby se ujistil, že se nedostanou do rukou hackerů. Rovněž to brání vašemu poskytovateli internetových služeb v tom, co děláte, vyndává páru z jejich úsilí o omezení rychlosti a chrání vaše soukromí. Může také zastavit ukládání vyrovnávací paměti Kodi.

Nejoblíbenější a nejužitečnější službou VPN u uživatelů Kodi je IPVanish. IPVanish vlastní vlastní servery a infrastrukturu. To mu umožňuje mít vyšší rychlosti. U streamovaného videa je to obzvláště důležité, protože zabraňuje nepříjemnému ukládání do vyrovnávací paměti a zrnitému videu. Ačkoli u VPN dojde k určité ztrátě rychlosti, IPVanish má jen zanedbatelný dopad na vaši šířku pásma, což z něj činí ideální řešení pro bezpečné a zabezpečené online streaming. Důležité je, že IPVanish neuchovává záznamy o činnosti svých zákazníků, na rozdíl od některých VPN. To je nezbytné, pokud je používání Kodi soukromě znepokojivé.

Řešení pro čtenáře: Čtenáři Comparitech mohou ušetřit 60% z jejich předplatného IPVanish.

IPVanish pracuje se všemi doplňky Kodi, které jsme testovali, a funguje na všech populárních zařízeních. Je to také naše oblíbená VPN pro Firestick nebo Fire TV, protože existuje specializovaná aplikace a není nutné žádné složité načítání z boku.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Co je addon Pyramid Kodi?

Doplněk Pyramid Kodi byl vytvořen skupinou vývojářů, kteří se nazývají skupinou „Tomb Raider Builds“. Tato skupina byla známa tím, že vytvořila populární film & TV addon s názvem „Tomb Raider“.

Stejně jako Tomb Raider, Pyramid není hostitelem žádného obsahu. Jednoduše používá vyhledávací algoritmy k nalezení obsahu, který uživatel hledá na webu.

Pyramida se však liší od předchozího doplňku skupiny, protože má vylepšené možnosti vyhledávání, které se zaměřuje na hledání nedostatečně zastoupeného obsahu. Je například známo, že pyramida je zvláště dobrá při hledání obsahu z následujícího seznamu.

 • Britské televizní seriály, zprávy a filmy
 • Dějiny & vědecké dokumenty
 • Programování pro děti
 • Webkamery
 • Sportovní akce
 • Globální zprávy
 • Hudba

V mnoha případech je obtížné tyto typy obsahu najít pomocí jiných doplňků, a proto se pyramida stala tak populární.

Ale i přes tuto popularitu existují určitá rizika při používání pyramidy, kterou ostatní addony Kodi nenesou.

Nejviditelnější riziko je způsobeno skutečností, že většina nebo možná všechny webové stránky, ze kterých pyramidy proudí, nemají licenci k poskytování programů, které zpřístupňují. Pyramida poskytuje převážně pirátský obsah, což je v mnoha zemích nezákonný čin.

Kromě toho je pyramida doplňkem třetí strany, který není součástí oficiálního úložiště Kodi. To znamená, že neproběhla přísným procesem prověrky, které musí oficiální doplňky Kodi projít. To znamená, že pyramida může být zranitelnější vůči hackování ve srovnání s jinými addony, které poskytují podobný obsah.

Z těchto důvodů nedoporučujeme používat doplněk Pyramid Kodi. Místo toho doporučujeme použít níže uvedené doplňky.

Alternativy k pyramidovému addonu.

Následující doplňky obsahují mnoho stejných typů obsahu, jaké pyramida obsahuje, ale pouze ze zdrojů, na které mají držitelé autorských práv licenci. Všechny tyto doplňky jsou k dispozici v oficiálním úložišti Kodi. 

BBC iPlayer

Doplněk Pyramid Kodi: je pyramida legální? Je bezpečná instalace?

Pro zábavu ve Velké Británii nemůže žádný addon konkurovat BBC iPlayer. Ať už chcete sledovat populární pořady jako Doctor Who, Atlantis, Broadchurch nebo živé koncerty a dokumenty BBC Earth, iPlayer má vše. Pokud ji lze sledovat na BBC, lze ji sledovat na iPlayeru.

Pokud žijete ve Velké Británii, stojí roční licence na sledování programů BBC 149 GBP. To je stále mnohem levnější než kabelová televize.

Hraj dál

Doplněk Pyramid Kodi: je pyramida legální? Je bezpečná instalace?

PlayOn je služba DVR, která vám umožňuje nahrávat online pořady a filmy z Hulu, Netflix, Amazon, HBO Now a mnoha dalších streamovacích kanálů. Abyste mohli používat PlayOn, potřebujete předplatné jednoho z těchto kanálů. Potřebujete také 30 $ / rok pro samotný PlayOn.

Doplněk PlayOn lze použít k přehrávání těchto DVR nahrávek nebo k streamování obsahu přímo z Netflix, HBO Now atd..

Schopnost zaznamenávat obsah je zvláště užitečná u služeb, jako je Netflix, jehož katalog se často mění. Pokud konkrétní film nebo dokument již nebude v některé z vašich streamovacích služeb k dispozici, PlayOn vás na tuto skutečnost často upozorní e-mailem, abyste jej mohli nahrát před odchodem z katalogu..

Pro uživatele, kteří se zajímají o obsah pro děti, mají Netflix, HBO Now a Amazon Prime Video rozsáhlé sbírky. A mají také spoustu dokumentárních filmů.

OBCHODNÍ UPOZORNĚNÍ: Vyzkoušejte Playon zdarma po dobu 7 dní

Vimeo

Doplněk Pyramid Kodi: je pyramida legální? Je bezpečná instalace?

Vimeo je služba sdílení videa podobná službě YouTube. Ale namísto zobrazování reklam Vimeo účtuje společnostem malý měsíční poplatek za hostování videí na své platformě.

Z důvodu přidaných nákladů pro výrobce má Vimeo tendenci přitahovat kvalitnější obsah ve srovnání s Youtube. Má široký výběr dokumentů, krátkých filmů, animací a hudebních videí.

Doplněk Vimeo Kodi vám poskytuje přístup ke veškerému obsahu na webu. A nejen, že se za službu neplatí, je také komerční zdarma.

Doplněk Pyramid Kodi: Přehled a obavy o soukromí

Doplněk Pyramid Kodi poskytuje mnoho obsahu, zejména druh, který má sklon být nedostatečně zastoupen v jiných doplňcích. O tom není pochyb.

Je však obzvláště citlivé na to, aby se změnilo na malware, protože neexistuje způsob, jak zjistit, kde najít autentickou kopii. V minulosti měla skupina Tomb Raiders Build stránku na Facebooku, kterou dříve udržovala krok s fanoušky addonu, ale tato stránka byla nyní odstraněna. Neexistuje také žádná oficiální webová stránka, na které by se vývojáři našli.

Místo toho se zdá, že tvůrci addonu vypadli z dohledu, zatímco samotný addon se přesunul z jednoho úložiště do druhého a byl umístěn na různých adresách URL.

Zatímco doplněk Pyramid Kodi umožňuje člověku prohlížet spoustu zábavného a užitečného streamovacího obsahu, určitě existují lepší způsoby, jak dosáhnout stejného účelu.

Jiným doplňkům zaměřeným na pirátství je třeba se vyhnout:

 • Kodi Covenant
 • Kodi SALTS
 • Kodi SportsDevil
 • Kodi Bennu
 • Kodi Smoothstreams
 • Kodi Genesis Reborn
 • Kodi Goodfellas
 • Kodi Gurzil
 • Kodi UK Turk
 • Kodi Bob

Návody k nalezení bezpečných a legálních doplňků a sestav Kodi:

 • Nejlepší postavy společnosti Kodi
 • Kodi Live TV
 • Nejlepší sportovní doplňky značky Kodi
 • Nejlepší doplňky pro filmy Kodi
 • Nejlepší doplňky pro Kodi Bolywood
 • Jak sledovat NFL na Kodi
 • Jak sledovat MLB na Kodi
 • Jak sledovat box na Kodi
 • Jak sledovat NHL na Kodi
 • Jak sledovat UFC na Kodi
 • Jak sledovat EPL na Kodi
 • Jak sledovat anime na Kodi

Dodržování oficiálních doplňků Kodi a dodržování těchto pokynů vám pomůže vyhnout se addonům, které by mohly ohrozit vaši bezpečnost nebo vést k právním problémům prostřednictvím přístupu k pirátskému obsahu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =