Doplněk Planet MMA Kodi: Pokud jej nainstalujete, je to bezpečné?

Addon Planet MMA Kodi


Hledáte doplněk Planet MMA Kodi? Tato příručka se zabývá addonem Planet MMA Kodi a jeho alternativami.

Kodi je bezplatný softwarový balíček, který vám umožní rychle a snadno nastavit domácí mediální centrum. Je to open source, citlivý a nejlepší ze všeho všestranný. Kodi lze nainstalovat na několik nejčastěji používaných platforem včetně Windows, Mac nebo Linux PC, iPhone, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Firestick, Raspberry Pi nebo dokonce na jednoduchou USB flash disk.

Mediální centrum samozřejmě nelze použít bez hraní jakéhokoli obsahu. Kodi poskytuje dva způsoby importu médií. První z nich je nalezení všech video nebo zvukových souborů, které máte v úložišti vašeho systému. Druhým je instalace dalších pluginů, které se také nazývají „addony“. Tyto addony najdou odkazy na obsah, který je hostován online, a doručují je uživateli..  

Jeden z těchto doplňků se jmenuje Planet MMA (dříve známý jako UFC Finest). V tomto článku si vysvětlíme, co je addon Planet MMA a jak to funguje. Pokryjeme také některé obavy týkající se zabezpečení a ochrany osobních údajů, které sdílejí všechny oficiální doplňky i doplňky třetích stran Kodi.

Společnost Kodi nedávno zaznamenala mnoho negativního tisku, přestože je používání zcela legální. Většina z toho pramení ze skutečnosti, že některé doplňky třetích stran poskytují přístup k nelicencovanému obsahu chráněnému autorskými právy. To, co je na jednom místě legální, nemusí být na jiném místě, a proto je nezbytné, abyste si před pokusem použít Kodi pro streamování obsahu online prostudovali zákony ve vaší zemi..

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství. Než přistoupíte ke všem doplňkům Kodi, streamům nebo úložištím, vždy vlastníte průzkum.

Jak používat Kodi bezpečně a soukromě

Mnoho uživatelů Kodi využívá VPN ke skrytí nelegitimních streamovacích aktivit, VPN však může uživatelům legitimních addonů Kodi pomoci několika způsoby.

Každý addon Kodi, ať už je oficiální nebo třetí strana náchylný k útoku. Jakmile dojde ke kompromitaci, existuje jen velmi málo toho, co by mohla nebezpečná třetí strana udělat s vaším systémem. Mohli by zachytit veškerou vaši komunikaci, ukrást vaše přihlašovací údaje online nebo dokonce nainstalovat další malware do počítače v naději, že vás donutí platit peníze za jeho odstranění.

Hackeři nejsou jediní lidé, kteří se zajímají o vaše zvyky při prohlížení. Několik velkých poskytovatelů internetového připojení přiznalo nebo bylo záměrně chyceno omezující rychlost sítě jejich platících zákazníků. To se často provádí automaticky, když uživatel streamuje video online a může k němu dojít bez ohledu na to, kolik peněz zaplatíte.

VPN vás může ochránit před oběma těmito hrozbami šifrováním veškerého provozu do a z počítače. Jakýkoli cizinec, který hledal, by viděl pouze nesmyslný řetězec šifrovaného přenosu. To vás chrání před hackery, kteří používají útoky typu Man-in-the-Middle (MitM), a protože si váš poskytovatel internetových služeb nemůže být jistý, zda streamujete nebo ne, je méně pravděpodobné, že automaticky sníží rychlost vaší sítě.

Doporučujeme používat IPVanish. Funguje s každým doplňkem Kodi, který jsme kdy testovali, a poskytuje rychlé a stabilní síťové připojení. To může pomoci omezit problémy s vyrovnávací pamětí a koktáním, čímž se zlepší váš zážitek ze sledování.

IPVanish si velmi váží soukromí svých zákazníků, a proto neuchovávají žádné záznamy o provozu svých uživatelů ani o historii procházení. Můžete jej dokonce nainstalovat na Amazon Firestick, abyste zůstali chráněni i mimo domov.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Ušetřete 60% na ročním plánu IPVanish zde.

Co je addon Kodi Planet MMA?

Nabídka Planet MMA

Planet MMA je plugin Kodi od třetích stran, který nabízí přístup k obsahu týkajícímu se smíšených bojových umění (MMA). Je to tzv. Škrabka odkazů - addon, který shromažďuje odkazy na obsah z více zdrojů a předkládá je uživateli pro snadnější přístup..

Nejviditelnějším problémem tohoto addonu je to, že nabízí přístup k nelicencovanému obsahu, zejména k boji za placení za zhlédnutí. Neexistuje způsob, jak zakázat nelegitimní zdroje, a neexistuje způsob, jak se přihlásit k oficiálnímu poskytovateli. Tento doplněk proto nenabízí nic uživatelům Kodi, kteří by chtěli legitimně sledovat MMA.

Chcete-li sledovat kteroukoli ze živých událostí, musíte také nainstalovat a aktualizovat SportsDevil. Toto je další doplněk třetí strany s podobným zaměřením na neoficiální zdroje. Každý addon, který instalujete, mírně zvyšuje riziko únosu jednoho z nich, a protože existuje více oficiálních způsobů, jak sledovat živé události, toto riziko je zcela zbytečné.

Navíc, i když je zahrnuta funkce vyhledávání, zdá se, že nefunguje. Protože seznam bojovníků obsahuje pouze osm položek, uživatelé jsou nuceni procházet podle kategorií. Tyto kategorie jsou velmi neorganizované, přičemž většina obsahu se objevuje na více místech a ve složkách s názvem „Náhodné MMA“. Tím se zpochybňuje spolehlivost celého doplňku: i když Planet MMA nabízí způsob, jak sledovat obsah z oficiálních zdrojů. , může chvíli trvat, než najdete požadovaný titul.

Z výše uvedených důvodů nedoporučujeme, aby uživatelé Kodi instalovali nebo streamovali obsah pomocí Planet MMA.

Alternativy k addonu Planet MMA

Většina doplňků třetích stran má alespoň malý výběr legitimního obsahu, ale Planet MMA nenabízí žádný. Proto je nevhodné pro lidi, kteří chtějí streamovat oficiálně licencovaný obsah. To však neznamená, že na Kodi neexistuje žádný způsob, jak sledovat oficiálně licencovaný sportovní obsah. Existuje několik oficiálních alternativ, které jsou nejen bezpečnější a spolehlivější, ale také zcela legální.

UFC Fight Pass

Doplněk UFC Fight Pass Kodi

UFC Fight Pass je oficiální předplacená služba UFC. Stojí 5,99 GBP (7,94 $) měsíčně a poskytuje přístup k více než 10 000 bojům na vyžádání. Přestože jsou k dispozici pouze živé boje, jsou předběžné bojové průkazy UFC a boje z menších lig, 30 dní poté, co byly vyslány, jsou přidávány události za placené zobrazení UFC..

Doplněk UFC Fight Pass byl vytvořen vývojářem jménem Portse. K zobrazení většiny obsahu vyžaduje platnou e-mailovou adresu a heslo UFC Fight Pass, i když existuje velmi malý výběr bezplatných videí, která můžete sledovat bez předplatného.

I když se můžete přihlásit k UFC Fight Pass mimo USA, část jeho obsahu je uzamčena podle regionu. Můžete to obejít připojením k jednomu z amerických serverů VPN.

Doplněk UFC Fight Pass Kodi najdete výhradně v úložišti Portse.

Sportsnet Now

Jak nainstalovat Sportsnet Now na Kodi

Sportsnet Now je předplacená služba nabízející přístup k živému hokeji, baseballu, basketbalu, fotbalu, wrestlingu a dalším. Přestože se primárně nezaměřuje na MMA, je k dispozici omezený výběr obsahu UFC, s možností platit více za živé sledování plateb za zhlédnutí.

Tento doplněk příliš neposkytuje obsah na vyžádání. Jediné dostupné zápasy jsou z předchozího dne, po kterém jsou odstraněny. Proto se více zaměřuje na lidi, kteří nemají předplatné kabelové televize, než na někoho, kdo se chce dohnat.

Protože Sportsnet je kanadská služba, může být ve vaší zemi nějaký obsah nepřístupný. To lze snadno obejít připojením VPN k kanadskému serveru v oblasti týmu, který chcete sledovat.

Doplněk Sportsnet Now Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Fox Sports Go

Doplněk Fox Sports Go Kodi

Fox Sports Go je předplacená služba, která nabízí přístup k široké škále sportovních a živých sportovních akcí na vyžádání, včetně UFC a boxerských zápasů. Je zahrnuta bez příplatku při každém předplatném Fox Sports.

I když existují aplikace Fox Sports Go pro mnoho různých zařízení, neoficiální doplněk Kodi vám umožňuje toto dále rozšiřovat a sledovat živé sporty na čemkoli od mobilního telefonu po Raspberry Pi.

Doplněk Fox Sports Go neobsahuje žádný obsah, který je zdarma ke shlédnutí, a vyžaduje, abyste se před zobrazením jakýchkoli videí přihlásili.

Fox je síť založená v USA, a proto je většina jejího obsahu v jiných zemích nedostupná. Stejně jako u jiných oficiálních sportovních doplňků je toto vynechání stejně snadné jako připojení vaší VPN k americkému serveru.

Doplněk Fox Sports Go Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Přehled a ochrana soukromí

Planet MMA má velký výběr obsahu, ale žádný z nich nemá oficiální licenci. Pokud by každý sledoval události placení za zhlédnutí zdarma, lidé, kteří tento obsah vytvářejí, by k tomu neměli žádnou motivaci, takže použitím addonu, jako je Planet MMA, můžete poškodit celé odvětví..

Protože se jedná o addon třetí strany, je nepravděpodobné, že by Planet MMA byl vytvořen se stejnými přísnými postupy zajištění kvality a přísnými testovacími postupy, jaké by měl oficiální addon. V důsledku toho může existovat větší počet nespravovaných zranitelností, které by mohla zneužít třetí strana se zlými úmysly k získání přístupu k vašemu systému.

Ukázali jsme, že existuje několik oficiálních doplňků, které nabízejí spolehlivější přístup ke stejnému obsahu, jaký má Planet MMA, ale s mnohem nižším rizikem. Neexistuje také žádná šance, že by jejich obsah mohl být stažen nárokem na porušení autorských práv, a nehrozí riziko, že sami porušíte místní autorské zákony. Z těchto důvodů doporučujeme uživatelům Kodi, kteří hledají obsah MMA, použít jednu z výše uvedených oprávněných alternativ namísto Planet MMA.

Viz také: Jak sledovat UFC na Kodi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 14