Doplněk Openload Kodi: Co je Openload a je legální a bezpečné použití?

Doplněk Openload KodiPokud jste hledali filmy a televizní pořady zdarma, možná jste slyšeli o doplňku Openload Kodi. Je však doplněk Openload Kodi legální a bezpečný?


V tomto článku si probereme, co je doplněk Openload Kodi, proč je tak populární a jaké problémy může mít. Diskutujeme také o některých alternativních doplňcích Kodi, které můžete použít k získání bezplatných filmů a pořadů, bez použití Openloadu.

Viz také: 14 nejlepších doplňků pro filmy Kodi

Co je Kodi?

Kodi je bezplatný softwarový přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem od Nadace Kodi. Umožňuje uživatelům přehrávat videa nebo hudbu uloženou v zařízení nebo streamovanou odkudkoli na internetu. Společnost Kodi se stala populární u lidí, kteří chtějí najít levnou alternativu kabelové nebo satelitní TV. Lze jej nainstalovat do mobilních zařízení Apple TV, Android nebo iOS, Amazon Fire TV Stick, Nvidia Shield nebo jakéhokoli počítače s operačním systémem Mac OS, Linux nebo Windows..

Společnost Kodi získala špatnou pověst údajně používaného v pirátství. Existuje však mnoho doplňků Kodi, které streamují pouze z licencovaných zdrojů, včetně všech doporučených v tomto článku.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Vždy používejte VPN s Kodi

Lidé, kteří používají Kodi ke sledování nelicencovaných proudů televizních pořadů a filmů, často používají VPN ke skrytí své nedovolené činnosti. Všichni uživatelé Kodi však mohou využívat výhody VPN, i když pouze streamují z oficiálních zdrojů.

Pokud streamujete video bez VPN, váš poskytovatel internetových služeb bude vědět, že to děláte. Výsledkem je, že může snížit rychlost a způsobit ukládání do vyrovnávací paměti. Poskytovatelé internetových služeb to někdy dělají, aby zabránili streamovačům videa, aby zabraňovaly příliš velké šířce pásma v síti. Má to však nešťastný důsledek, že může často zničit vaše potěšení z velkého filmu nebo show. Použití sítě VPN pomáhá tento problém snížit, protože brání poskytovateli internetových služeb vědět, že streamujete video.

Použití VPN vám také pomůže obejít bloky geografického obsahu vytvořené streamováním webů, jako je Netflix, a může hackerům ztížit provádění útoků typu člověk-uprostřed..

Ne všichni VPN jsou pro uživatele Kodi dobré. Většina z nich nemá aplikace pro Amazon Fire Stick nebo jiná oblíbená televizní zařízení. Mnoho z nich nemá servery v dost zemích, aby spolehlivě obcházely geobloky. Někteří si vedou záznamy o chování uživatelů online a vytvářejí data, která by mohla odhalit soukromé informace, pokud se dostanou do nesprávných rukou.

Z těchto důvodů doporučujeme uživatelům IPVanish uživatelům Kodi. Má servery ve více než 60 různých zemích, má nativní aplikaci pro Amazon Fire TV, Fire Stick a Nvidia Shield a má přísné zásady „žádné záznamy“.

NEJLEPŠÍ VPN PRO Doplněk Openload Kodi: IPVanish je naše nejlepší volba. Má velkou netestovanou síť serverů a dosahuje dobré rychlosti. Díky silným funkcím zabezpečení a soukromí je IPVanish oblíbeným pro uživatele Kodi a Amazon Fire TV Stick. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Co je doplněk Openload Kodi?

Openload je služba hostování souborů a sdílení souborů. Uživatelé do něj mohou nahrávat obsah a sdílet tyto soubory tím, že ostatním poskytují odkazy na ně. Díky tomu je Openload oblíbeným místem pro ukládání a sdílení videí, včetně kopií hollywoodských filmů a populárních epizod televizních pořadů.

Doplněk Openload Kodi se připojí k této službě a zlikviduje její obsah a najde, co uživatel hledá. Doplněk Kodi s tímto názvem se stal tak populárním díky obrovskému katalogu videí na Openloadu.

Viz také: Nejlepší 112 doplňků Kodi

Problémy s doplňkem Openload Kodi

Navzdory této popularitě existuje několik problémů s doplňkem Openload Kodi, které mohou pro některé uživatele Kodi způsobit obavy.

Za prvé, téměř veškerý obsah na Openload pochází z neoficiálních zdrojů. Jinými slovy, jeho obsahem jsou především pirátská videa, která nenahrazují držitele autorských práv. Pokud hledáte právní streamů vašich oblíbených televizních pořadů a filmů, pravděpodobně je nenajdete na Openload.

Za druhé, při instalaci Openloadu existují určitá bezpečnostní rizika a soukromí. Původně byl tento addon uložen v repozitáři Dandymedia. Ale toto repo bylo provedeno offline a vývojář již nemá k dispozici žádné oficiální kopie Openloadu.

Stále mohou existovat některé kopie doplňku Openload Kodi v sítích typu peer-to-peer nebo dokonce na některých webových stránkách, ale tyto kopie by měly být zobrazeny s podezřením. Protože nepocházejí od vývojáře, bylo možné je změnit tak, aby obsahovaly malware.

Například některé nedávné doplňky Kodi obsahovaly tajný kód, který nutil počítače uživatelů těžit bitcoiny a posílat je vývojářům. Zatímco původní doplněk Openload takový kód neobsahoval, není nic, co by bránilo vývojáři třetí strany v vkládání takového kódu v neoficiálních kopiích, když byl původní vývojář offline..

Kvůli tomuto bezpečnostnímu problému a protože Openload obsahuje většinou nelicencované proudy, nedoporučujeme instalaci doplňku Openload Kodi. Místo toho doporučujeme použít níže uvedené bezpečnější legální doplňky.

Související článek: Skutečný debrid na Kodi: Funguje to vlastně?

Nejlepší alternativa k Openload: Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Nejlepší alternativou k získání bezplatných pořadů a filmů na Kodi je doplněk Tubi TV Kodi. Tubi TV je bezplatná streamovací video služba financovaná reklamou. Reklamy se však nezobrazí, pokud sledujete televizi Tubi pouze pomocí doplňku Kodi.

Tubi TV má více než 50 000 titulů a tvrdí, že má největší katalog jakékoli bezplatné streamovací služby. Nese oceněné filmy jako Opravdová kuráž, Hotel Rwanda, Země nikoho, a Bojovník, stejně jako populární televizní dramata jako Merlin, Hollyoakové, a Vlčí krev.

Část obsahu Tubi TV je geoblokována uživatelům mimo různé země. Dostupný katalog se liší v závislosti na vašem umístění. VPN však může tyto bloky snadno obejít a odemknout celý katalog.

Tubi TV je v repozitáři Kodi1. Kompletní průvodce instalací a používáním Tubi TV pro Kodi najdete zde.

Další alternativy k Openload

Kromě televize Tubi jsou zde i další skvělé doplňky společnosti Kodi, které lze použít k získání bezplatných televizních pořadů a filmů.

FilmRise

Doplněk FilmRise Kodi

FilmRise je společnost zabývající se distribucí televize a filmu, která drží autorská práva k tisícům titulů. Společnost zpřístupnila mnoho těchto titulů na YouTube zdarma. Doplněk FilmRise Kodi vám umožňuje procházet tato videa zdarma pomocí jednoduché nabídky.

Katalog zahrnuje hororové filmy, dokumentární filmy, seriály o skutečném zločinu, romantické filmy, klasický zápas, britské drama a další. Na FilmRise je něco pro každého.

Doplněk FilmRise Kodi najdete v oficiálním repozitáři Kodi. Zde je kompletní průvodce instalací a používáním FilmRise pro Kodi.

Velké hvězdy filmy

BigStar filmy a TV Kodi addon

Big Star Movies je další bezplatný web, který obsahuje širokou škálu celovečerních filmů a televizních epizod. Přestože je web financován pomocí reklamy, žádná z reklam se nezobrazí, pokud k prohlížení obsahu filmů Big Star Movies používáte pouze doplněk Kodi.

Big Star Movies přináší oceněné nezávislé filmy jako Charlie Casanova, Buffalo dívky, Urban Traffik, a Drcený, a také campy horory, dětské a rodinné pořady, historické dokumenty, thrillery, sci-fi a fantasy filmy a další.

Filmy Big Star najdete v oficiálním úložišti Kodi addon. Chcete-li nainstalovat, začněte v hlavní nabídce Kodi. Poté klikněte na addony → stáhnout → video addony → Big Star Movies → nainstalovat.

Viz také: Nejlepší doplňky Kodi pro legální sledování filmů zdarma

Praskání

Oficiální doplněk Crackle Kodi

Crackle je další reklama podporovaná bezplatná stránka pro streamování videa. Stejně jako u ostatních na tomto seznamu nejsou videa Crackle přerušena reklamami, pokud je zobrazíte pouze pomocí addonu Kodi. Crackle nese celou řadu titulů, včetně komedií, akčních filmů, anime, thrillerů, sportovních filmů, sci-fi a dalších žánrů. Je to skvělý doplněk do knihovny doplňků všech uživatelů Kodi.

Crackle je v eracknafobii repo. Zde je průvodce instalací a používáním.

Prohlížeč

Informace Kodi Viewster

Viewster je další reklamní služba podporující streamování videa, jejíž reklamy jsou blokovány doplňkem Kodi. Přináší velkou sbírku anime a herních titulů a také filmy o zločinu a gangsterech, korejských dramatech, dětských filmech, muzikálech a dalším obsahu..

Viewster je v oficiálním úložišti Kodi. Zde je návod, jak nainstalovat a používat Viewster pro Kodi.

Doufáme, že jste tento průvodce doplňkem Openload Kodi považovali za užitečný. Pokud byste chtěli získat více informací o tom, jak používat Kodi k nalezení nejlepších pořadů a filmů, přečtěte si některé z našich dalších průvodců Kodi, včetně 15 nejlepších vzhledů Kodi, jak nainstalovat YouTube pro Kodi a nejlepší doplňky Kodi pro živou televizi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8