Doplněk Exodus Redux Kodi: Je bezpečná instalace? Existují lepší alternativy

Doplněk Exodus Redux Kodi


Co je Kodi?

Kodi je multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem. Má mnoho funkcí, například umožňuje přehrávat média z online zdrojů a místního úložiště. Je k dispozici pro širokou škálu zařízení, jako je Amazon Fire TV a Fire Stick, iPhones a iPads a Nvidia Shield.

Kodi verze 18 Leia je aktuálně k dispozici ke stažení.

Upozornění: Váš poskytovatel internetových služeb může zobrazit vaši streamovací aktivitu

VPN mohou maskovat vaši identitu online směrováním připojení k internetu prostřednictvím zabezpečených serverů, čímž chrání vaši online aktivitu a identitu. V těchto dnech je to nezbytné, protože poskytovatelé internetových služeb mohou sledovat vaši streamovací aktivitu (všechno) a mohou tyto informace dokonce sdílet se třetími stranami za účelem dosažení zisku.

Kromě toho mají poskytovatelé internetových služeb historii omezení rychlosti připojení uživatelů, kteří streamují videoobsah. Použití sítě VPN však znemožňuje poskytovateli internetových služeb zjistit, zda streamujete video nebo ne, a nakonec vám umožní streamovat to, co chcete, a HD nebo 4K.

Dalším důležitým bodem, který je třeba zvážit, je ochrana, kterou VPN nabízejí proti hackerům připojení, jako jsou útoky typu člověk-uprostřed (MitM). Kromě toho vám VPN může pomoci obejít omezení geografického obsahu, která jsou často ukládána některými službami.

Testovali jsme několik VPN a doporučujeme IPVanish pro použití s ​​Kodi. Poskytuje bezpečné a rychlé rychlosti připojení a je kompatibilní s různými zařízeními, od zařízení se systémem iOS a zařízení Android po počítače se systémem Windows a Linux.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Ušetřete 60% na ročním plánu IPVanish zde. IPVanish má sedmidenní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

Co je Exodus Redux? Pokud nainstalujete tento doplněk Kodi?

Doplněk Exodus Redox Kodi

Exodus Redux je vidlička kdysi oblíbeného doplňku Exodus Kodi. Poskytuje odkazy na velký výběr filmů a televizních pořadů. Přichází také s funkcí vyhledávání a integrací s několika dalšími službami, jako je Trakt.

Přestože obsah a rozhraní, které poskytuje, jsou poutavé, měli byste si uvědomit, že jeho metoda streamování se provádí především prostřednictvím webových stránek s pirátským obsahem. V mnoha zemích, včetně Velké Británie a Austrálie, jsou nelegální, zatímco v mnoha jiných zemích jsou v nedovolené šedé oblasti. Z tohoto důvodu nedoporučujeme používat tento doplněk. Místo toho vám doporučujeme zvážit některé oficiální alternativy, které nabízejí velké množství bezplatného a legálního obsahu.

Exodus Redux Alternativy

Exodus Redux je doplněk třetích stran, který oficiálně neposkytuje obsah. Existují také další případy, kdy byly doplňky třetích stran škodlivé kvůli škodlivým vývojářům. Některé pozoruhodné a nedávné příklady zahrnují populární doplňky Gaia a Bubbles, které instalovaly malware kryptoměny dolování uživatelů na zařízení uživatelů bez souhlasu. I když byste měli být opatrní, na vědomí, že většina addony třetích stran jsou neškodné.

Pokud stahujete doplněk třetích stran, zkontrolujte, zda poskytuje legální datové proudy. Dobrým způsobem, jak to zjistit, je prozkoumat poskytovatele obsahu uvedené v nastavení doplňku a typ nabízeného obsahu. Pokud vidíte pouze nejnovější a největší filmy a pořady, z nichž mnohé jsou stále v divadlech nebo jsou běžně dostupné prostřednictvím placených streamovacích služeb, jako je Netflix, pak addon pravděpodobně porušuje autorská práva.

Oficiální doplňky podléhají přísnějším pokynům a jsou platnou volbou pro přístup k vysoce kvalitnímu obsahu, který je v souladu s autorskými právy. Mnoho doplňků navíc poskytuje tento obsah za konkurenceschopné ceny nebo dokonce za volný, uvolnit. Níže se podívejte na naše doporučené doplňky Exodus Redux.

Nejlepší alternativa Exodus Redux: Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi

Tubi TV poskytuje uživatelům přístup k tisícům zábavných titulů. Nejlepší na tom je, že je vše zdarma. Důvodem je, že služba je podporována reklamou. Pokud používáte oficiální doplněk Tubi TV Kodi, společnost Kodi reklamy zcela odfiltruje.

I když je k dispozici určitý obsah na úrovni B a C, najdete mnoho filmů a televizních pořadů se slušným hodnocením IMDb a Rotten Tomatoes. Tubi TV má dokonce sekci „Vysoce hodnocená na shnilých rajčatech“ s desítkami titulů. Nebudete se omezovat pouze na starší tituly a některé z nich jsou dokonce k dispozici v HD.

Najdete filmy jako Krevní linie od roku 2018 a Smrtící svatyně od roku 2016, stejně jako televizní pořady jako Pád a Bushido Man. Obsah zahrnuje mnoho kategorií, například Sci-fi & Fantazie, Komedie, Klasika.

Kromě toho, že je k dispozici jako doplněk Kodi, je také nativně k dispozici na zařízeních Roku, Amazon Fire TV a Firestick, Samsung Smart TV a Apple TV 4. generace.

Přestože je k dispozici spousta obsahu, některé z nich jsou omezeny na určitá geografická umístění. Některé knihovny obsahu jsou omezeny na USA, Kanadu a Spojené království. Pokud si však přejete odemknout celou televizní knihovnu Tubi (více než 50 000 epizod a filmů z televizních pořadů), můžete použít VPN k obejití geografických bloků služby.

K dispozici je doplněk Tubi TV Kodi přímo z Githubu.

Jiné alternativy Exodus Redux

Praskání

Crackle Kodi Addon

Podobně jako Tubi TV je Crackle bezplatnou službou VOD od společnosti Sony. Je také podporována reklamami, ale pokud ji sledujete pomocí addonu Crackle Kodi, budou reklamy odfiltrovány.

Existuje dobrá kombinace starších a novějších titulů, které si uživatelé mohou pomocí Crackle prohlížet. Filmy jako pavoučí muž a Přátelé s výhodami Může být nalezeno. Televizní seriály jako Seinfeld, Walker Texas Ranger (s Chuckem Norrisem) a Muži v práci lze také streamovat.

Doplněk Crackle Kodi lze nalézt v úložišti eracknophobia nebo v oficiální úložiště Kodi addon.

Popcornflix

Addon Popcornflix Kodi

Popcornflix je televizní služba podporovaná reklamami, která se zaměřuje hlavně na filmy a televizní pořady. Pokud používáte službu platformy prostřednictvím doplňku Kodi, nemusíte se o reklamy starat, protože Kodi je odfiltruje.

Tam jsou některé B- a C-seznam obsah přítomen, ale najdete také kvalitní filmy jako Poslední Airbender a Taktická síla. Najdete také televizní pořady, jako jsou Detektorové a Kuřecí polévka pro duši.

V současné době je Popcornflix k dispozici pouze v Kanadě a USA. Toto zeměpisné omezení však můžete obejít připojením k serveru VPN v jedné z těchto zemí.

Popcornflix je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Xumo

Addon Xumo TV Kodi

Na Xumu najdete více než 100 živých kanálů a obsah na vyžádání napříč kategoriemi, jako je například Napít se & Cestovat a Móda. K této službě podporované reklamami se dostanete prostřednictvím doplňku Xumo.tv Kodi.

Najdete kanály jako The GrapeVine a Gravitas filmy na Xumo. Kanál obvykle doprovází obsah na vyžádání.

Xumo je v současné době k dispozici pouze v USA. To znamená, že pokud jste mimo USA, musíte se připojit k americkému VPN serveru, abyste mohli službu využívat.

Pluto.tv

Doplněk Pluto.TV Kodi

Pluto.tv nabízí velkou sbírku televizních kanálů, podobně jako Xumo. Toto je další služba podporovaná reklamami, ke které máte přístup jako doplněk Kodi.

Kanály jako Prasklý a The Azyl jsou dostupné. Obsah můžete procházet pomocí průvodce kanály, přes jednotlivé kanály a můžete procházet obsah na vyžádání. Najdete kanály jako Akční filmy kanál, stejně jako Klasické filmy kanál.

Kromě doplňku Kodi je Pluto k dispozici pro zařízení iOS, zařízení Android, Google Chromecast jako webovou aplikaci Chrome, na tabletech Amazon a na Apple TV.

Doplněk Pluto.tv Kodi je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

USTVnow Plus

Hlavní doplněk Kodi USTVNow Plus

USTVnow je streamovaná televizní služba s bezplatnými i placenými balíčky. Balíček zdarma umožňuje uživatelům přístup k ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS a My 9. Pokud máte Kodi, můžete ke službě přistupovat pomocí addonu USTVnow Plus Kodi.

Chcete-li získat přístup k více televizním kanálům, budete muset upgradovat na placený balíček. K dispozici jsou také filmy k zapůjčení.

USTVnow Plus Kodi addon je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Prohlížeč

nejlepší kodi addons prohlížeč

Viewster je bezplatná služba podporující reklamy, která umožňuje streamovat televizní pořady a filmy po celém světě. K jeho obsahu lze přistupovat prostřednictvím addonu Viewster Kodi.

Na Viewsteru nenajdete nejnovější a největší obsah, ale najdete podobné show Z Nového světa a Dallas. Můžete také najít filmy jako Buddha a Born to Win.

Prohlížeč je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Velké hvězdy filmy & televize

bigstar filmy a televizní nejlepší kodi addony

Big Star Movies je další streamingová platforma s obsahem dostupným přímo prostřednictvím doplňku Kodi.

Není k dispozici mnoho titulů hlavního proudu, ale pořád si můžete televizní pořady užívat stejně Inbetweeners a filmy jako Železný Ivan, a Surf Party (Národní lampion). Zdá se, že existuje celá řada dokumentárních filmů a je k dispozici nějaký animovaný obsah, například Street Fighter: The New Challengers.

Filmy a televize Big Star jsou k dispozici v repozitáři MetalChris.

USTVCatchup

Hlavní doplněk Kodi USTVcatchup

USTVCatchup nabízí dříve vysílané epizody televizních pořadů ze sítí v USA.

Tento bezplatný doplněk Kodi umožňuje uživatelům přístup k pořadům, jako jsou Hot mess a Reba z NBC. Můžete také najít pořady ze sítí jako Volná forma a HGTV.

USTVCatchup je k dispozici z úložiště addonů TVADDONS.CO.

Vyberte si

Exodus Redux má jistě záviděníhodné množství obsahu. Způsob, jakým je obsah poskytován prostřednictvím tohoto doplňku, však porušuje pravidla autorských práv. Proto není vhodné tento doplněk používat.

Místo toho zvažte doplňky jako TubiTV, Crackle, Xumo a Pluto.tv. Tyto doplňky mají moderní, vysoce kvalitní obsah a lze je používat zdarma. I když jeden doplněk nesplňuje všechny vaše potřeby v oblasti obsahu, kombinace těchto doplňků by mohla některé mezery zaplnit. Další přezkoumané alternativní doplňky, například USTVCatchup, nejsou v žádném případě menšími možnostmi. Mají tendenci obsahovat méně obsahu než TubiTV, Crackle, Xumo nebo Pluto.tv, ale obvykle se zaměřují na něco konkrétního. USTVCatchup se zaměřuje pouze na několik podobných kanálů Potravinová síť a DIY síť například, a USTVNow je většinou živá televizní služba.

Vyberte si podle svých potřeb obsahu, ale jak vidíte, existuje celá řada doplňků pro bezpečný a legální streamování obsahu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − 35 =