Dodatek Pluto.tv Kodi: Jak zainstalować Pluto.tv na Kodi

Pluto.tv Ekran informacji o dodatku Kodi


Szukasz bezpłatnych kanałów telewizyjnych? Pluto.tv oferuje ponad 100 kanałów, wszystkie w wysokiej rozdzielczości. Żadna z nich nie ma abonamentu.

Jeszcze lepiej, gdy korzystasz z dodatku Pluto.tv Kodi, aby połączyć usługę z odtwarzaczem multimedialnym Kodi. Następnie możesz uzyskać dostęp do wszystkich kanałów Pluto.tv bez konieczności korzystania z oddzielnego oprogramowania.

Instalowanie i używanie dodatku Pluto.tv jest proste i łatwe. W tym artykule wyjaśniono, jak to zrobić.

Zobacz też: Najlepsze dodatki Kodi z 2017 roku

Co to jest Kodi?

Kiedyś pozbycie się kabla było skomplikowane i korzystało z usług przesyłania strumieniowego tylko do wszystkich potrzeb telewizyjnych i filmowych. Użytkownik musiał przełączać się między kilkoma różnymi stronami internetowymi i oprogramowaniem w celu strumieniowego przesyłania treści z różnych kanałów.

Jednak popularność odtwarzacza multimedialnego Kodi zmieniła to wszystko. Kodi pozwala osobie uzyskać dostęp do dowolnej usługi przesyłania strumieniowego, której pragnie, z jednego interfejsu, bez konieczności korzystania z innego oprogramowania.

Kodi został stworzony przez zespół programistów non-profit o nazwie XBMC Foundation. Jest to platforma typu open source, która pozwala programistom tworzyć i publikować własne dodatki. Ten aspekt Kodi jest jedną z jego największych zalet. Ponieważ użytkownicy Kodi stale tworzą własne dodatki, lista usług, które można przesyłać strumieniowo przez Kodi, stale rośnie.

Czytaj więcej: Co to jest Kodi?

Jak korzystać z Kodi bezpiecznie i prywatnie

Pluto.tv jest oficjalnym dodatkiem, ale nie jest pozbawiony ryzyka związanego z prywatnością i streamingiem. Podczas gdy wiele osób pirackich treści korzysta z wirtualnej sieci prywatnej (VPN) w celu ochrony swojej prywatności, nawet oficjalne dodatki mogą korzystać z VPN.

Na przykład Kodi czasami ma problemy z buforowaniem, które nie zostały celowo spowodowane przez nikogo. Ale jeśli doświadczysz znacznego buforowania po wypróbowaniu wszystkich typowych strategii jego zmniejszenia, możesz być ofiarą ograniczania prędkości ISP. Dostawcy usług internetowych często to robią, aby obniżyć koszty i promować własne pakiety telewizji kablowej. Verizon już raz został przyłapany na robieniu tego.

Dzięki sieci VPN twoja firma kablowa nie może wykorzystywać twoich nawyków związanych z transmisją jako pretekstu do ograniczenia przepustowości, ponieważ nie wie, że streamujesz w pierwszej kolejności.

Niestety wiele sieci VPN działa tak wolno, że niewiele pomagają w kwestii ograniczania prędkości. Ponadto wielu z nich prowadzi dzienniki aktywności swoich użytkowników, co w pewnym sensie nie pozwala na uzyskanie VPN.

Właśnie dlatego zalecamy IPVanish użytkownikom Kodi. IPVanish ma własne serwery i infrastrukturę. W naszych testach stwierdziliśmy, że jest on szybszy niż inne sieci VPN i zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe wideo. Nie przechowuje również dzienników, więc twoje prywatne dane są chronione, nawet jeśli haker miał w jakiś sposób naruszyć bezpieczeństwo IPVanish.

Możesz dowiedzieć się więcej o IPVanish w naszej szczegółowej recenzji.

CZYTANIE CZYTELNIKA: Nasi czytelnicy mogą tutaj zaoszczędzić wyłącznie 60% na planach IPVanish.

Comparitech nie akceptuje ani nie zachęca do naruszania ograniczeń praw autorskich, w tym nielegalnego przesyłania strumieniowego za pośrednictwem Kodi. Kodi może być wykorzystywany do wielu doskonałych, legalnych celów przesyłania strumieniowego online. Proszę wziąć pod uwagę prawo, ofiary i ryzyko piractwa przed pobraniem lub przesyłaniem strumieniowym materiałów chronionych prawem autorskim bez pozwolenia.

Pluto.tv Przewodnik instalacji dodatku Kodi

Aby zainstalować dodatek Pluto.tv Kodi, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami.

  • W menu głównym kliknij „dodatki”
  • Wybór dodatków z głównego menu Kodi
  • Kliknij obraz otwartego pola w lewym górnym rogu.
  • Dodatek Pluto.tv Kodi: Jak zainstalować Pluto.tv na Kodi
  • Kliknij „zainstaluj z repozytorium”
  • Instalacja Kodi17 Krypton z repozytorium
  • Kliknij „Repozytorium dodatków Kodi”
  • Oficjalne repozytorium dodatków Kodi17 Krypton
  • Kliknij „dodatki wideo”
  • Dodatki wideo Kodi17 Krypton
  • Kliknij „Pluto.tv”
  • Wybór dodatku Pluto.tv
  • Kliknij „zainstaluj”
  • Dodatek Pluto.tv Kodi: Jak zainstalować Pluto.tv na Kodi

Jak korzystać z dodatku Pluto.tv Kodi

Jeśli masz konto Pluto.tv i chcesz wprowadzić dane logowania, możesz to zrobić w menu „Ustawienia”. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy dodatek Pluto.tv i wybierz „informacje”. Po otwarciu ekranu informacyjnego kliknij „konfiguracja”. Zobaczysz opcje wprowadzania adresu e-mail, hasła i regionu geograficznego. Nie znalazłem jednak żadnej różnicy w interfejsie między używaniem mojego loginu a logowaniem się jako gość.

Ustawienia dodatku Pluto TV

Jeśli nie masz konta Pluto.tv lub nie chcesz korzystać z tego, które posiadasz, możesz pozostawić nazwę użytkownika i hasło puste. Spowoduje to, że dodatek wyświetli monit z pytaniem, czy chcesz zalogować się jako gość. Kliknij „tak”, aby przejść bezpośrednio do menu kanału.

Jeśli chcesz mieć konto Pluto.tv i jeszcze go nie masz, możesz zarejestrować się tutaj.

Przegląd dodatku Pluto.tv Kodi

Pluto.tv ma wiele różnych kanałów telewizyjnych. Kanały te są pogrupowane w gatunki, aby ułatwić do nich nawigację. W sumie jest 11 gatunków. Każdy z nich jest wymieniony poniżej wraz z ogólnym opisem kanałów, które są w nim zawarte.

Wyluzuj.

Chill out to zbiór kanałów przeznaczonych do odtwarzania w tle podczas wykonywania innych czynności. Obejmuje Internet Gold, Vibes, Monster Cat TV, THC, Eye Candy, NatureVision TV, Slow TV i 4KTV. Każdy z tych kanałów pokazuje filmy przyrodnicze, śmieszne bajki, piękne kobiety, muzykę psychodeliczną i inne treści przeznaczone do biernego oglądania.

Komedia

Gatunek komediowy obejmuje osiem kanałów: Funny AF, Jashed, Stand-up TV, MST3K, Rifftrax, FailArmy, The Onion i Cracked. Treść na tych kanałach zawiera całą gamę - od komedii stand-up, przez krótkie szkice po śmieszne domowe filmy. Jeśli chcesz się rozśmieszyć, jest to menu, do którego możesz się zwrócić.

Ciekawość

Ciekawość to zbiór kanałów poświęconych dokumentom przyrodniczym i naukowym. Obejmuje kanał NASA, Docu TV, Science TV, Xive TV i Funky Vids.

Zabawa

Wydaje się, że rozrywka to grupa, w której Pluto.tv umieszcza wszystkie kanały, do których nie należy nigdzie indziej. W grupie jest ponad 12 kanałów. Obejmuje kanał dla mężczyzn o nazwie „Man Up”, a także poświęcony prawdziwej przestępczości, plotkom gwiazd, rozrywce LGBT, kreskówkom i programom dla dzieci oraz występom muzycznym na żywo.

Geek + Gaming

Jeśli lubisz produkty techniczne, anime i gry wideo, jest to grupa, którą warto poznać. Obejmuje IGN, CNET, MinecraftTV, Anime przez cały dzień, The Feed, Hive, Geek i Sundry oraz Nerdist.

Życie + styl

Life + Style obejmuje kanały poświęcone wiadomościom o gwiazdach, wystroju wnętrz, gotowaniu i podróżowaniu. PopSugar, People TV i Food TV to tylko niektóre z dostępnych kanałów.

Kino

Jeśli szukasz bezpłatnych filmów, wybierz tę grupę. Zawiera kanał z horrorami, klasykami i kung fu. Ma nawet kanał zaprojektowany przez twórców Sharknado, specjalnie dla fanów niskobudżetowych filmów z oceną B..

Zobacz także: Jak oglądać filmy na Kodi

Muzyka + radio

Ta grupa zawiera 32 różne kanały, które odtwarzają muzykę non-stop. Ma stacje do rocka, rapu, muzyki lat 80-tych, muzyki lat 90-tych, country, drum & bas, punk rock i wszystko pomiędzy.

Aktualności

Niektóre z najpopularniejszych kanałów Pluto.tv należą do tej grupy. Obejmuje Bloomberg, CBSN, RT America, Sky News, Newsmax TV i wiele innych. W tej grupie jest 14 kanałów.

Sporty

Ta grupa obejmuje kanały poświęcone mieszanym sztukom walki & boks, Impact Wrestling, kickboxing i World Poker Tour. Obejmuje również osiem kanałów, które prowadzą na żywo sportowe gry studenckie.

Mimo że kanały te zawierają dużo treści, możesz chcieć więcej darmowych filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i innych filmów. Jeśli tak, możesz zainstalować dodatkowe dodatki, takie jak Crackle, DailyMotion i USTVNow, aby uzyskać jeszcze więcej bezpłatnych treści.

Zobacz też: Jak oglądać sport na Kodi

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1