Co to jest dodatek Seren Kodi? Czy to jest bezpieczne i czy są alternatywy?

Kodi_Seren_Main_Image


Co to jest Kodi?

Kodi to darmowy odtwarzacz multimedialny typu open source. Pozwala użytkownikom cieszyć się zawartością domowej rozrywki i nie wymaga dużego wysiłku w konfiguracji. Ten odtwarzacz multimedialny jest dostępny dla wielu różnych urządzeń, takich jak Windows, Linux i Mac, urządzenia z Androidem, iPhone'y, Roku streaming TV Box, Apple TV, Nvidia Shield, Amazon Firestick i Fire TV, Raspberry pi i więcej . Jedną z wyjątkowych cech Kodi jest to, że jego dodatki są jednolite, a większość z nich jest wymienna między platformami.

Ostrzeżenie: Kodi należy wykorzystywać wyłącznie do treści, do których masz prawo dostępu. Ani Fundacja Kodi, ani Comparitech nie opowiadają się za wykorzystaniem Kodi do piractwa.

Ostrzeżenie: Twój usługodawca internetowy może zobaczyć Twoje przesyłanie strumieniowe

Twój ISP ma dostęp do wszystkie dane przesyłane strumieniowo. W niektórych krajach dostawcy usług internetowych mogą nawet udostępniać dane do przesyłania strumieniowego i przeglądania firmom zewnętrznym, aby szybko zarobić pieniądze. Zagrożenia dla Twojej prywatności powodują konieczność ochrony i maskowania Twojej tożsamości online. Możesz to zrobić za pomocą VPN.

Sieci VPN kierują twoje połączenie internetowe przez bezpieczne serwery, ostatecznie chroniąc twoją aktywność online i tożsamość.

Wiadomo również, że dostawcy usług internetowych ograniczają szybkość połączeń użytkowników, którzy przesyłają strumieniowo wiele treści wideo. Jeśli korzystasz z VPN, Twój dostawca usług internetowych nie będzie wiedział, czy przesyłasz strumieniowo wideo, czy nie. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo tyle treści HD i 4K, ile chcesz.

Sieci VPN oferują również ochronę przed niektórymi próbami włamania do połączenia, takimi jak ataki typu man-in-the-middle (MitM), i mogą pomóc użytkownikom ominąć bloki treści geograficznych.

Przetestowaliśmy kilka opcji i zalecamy używanie IPVanish do użytku z Kodi. Oferuje duże prędkości połączenia, jest kompatybilny z kilkoma urządzeniami, takimi jak komputery z systemem Windows, Amazon Firesticks i urządzenia z systemem Android, i jest to bezpieczne rozwiązanie.

OFERTA CZYTNIKA: Nasi czytelnicy mogą tutaj zaoszczędzić 60% na planach IPVanish

Co to jest dodatek Seren Kodi?

Kodi_Seren_Main_Image

Dodatek Seren Kodi oferuje filmy, programy telewizyjne i obsługuje integrację z Trakt, Real-Debrid i Premiumize. Oferuje szeroką gamę atrakcyjnych treści na żądanie, w tym popularne programy telewizyjne i filmy. Należy jednak pamiętać, że ta treść jest najczęściej udostępniana za pośrednictwem pirackich witryn z treściami. Takie strony są nielegalne w wielu krajach, takich jak USA, Francja, Wielka Brytania i Australia. Z tego powodu zalecamy korzystanie z oficjalnych dodatków Kodi w celu zaspokojenia potrzeb w zakresie treści.

Seren Alternatives

Seren ma dużą bibliotekę, ale zawartość tego dodatku jest w większości nielicencjonowana. Chociaż istnieje wiele uzasadnionych dodatków innych firm, zdarzały się przypadki, w których dodatki osób trzecich narażały użytkowników na niebezpieczeństwo z powodu złośliwych programistów. Niedawno analitycy bezpieczeństwa odkryli złośliwe oprogramowanie czające się w powszechnie używanych repozytoriach Bubbles, Gaia i XvBMC. Na szczęście, te repozytoria są teraz offline. Jednak złośliwe oprogramowanie do wydobywania monet pozostawało niewykryte przez miesiące, dotykając dziesiątek tysięcy użytkowników.

Błąd po stronie ostrzeżenia z dodatkami innych firm. Możesz mieć dostęp do filmów i programów telewizyjnych, ale zwiększysz także ryzyko instalacji złośliwego oprogramowania z niezweryfikowanych źródeł. Ponadto niektóre dodatki, takie jak Seren, nie zapewniają legalnych strumieni. Dobrym sposobem na stwierdzenie, czy treść jest udostępniana do legalnego przesyłania strumieniowego, jest sprawdzenie, co jest oferowane. Jeśli są to najlepsze i najnowsze filmy i programy, takie jak te, które wciąż są w kinach lub są dostępne tylko za pośrednictwem płatnych usług, takich jak HBO Now, to prawdopodobnie narusza prawa autorskie.

Oficjalne dodatki muszą być zgodne ze ścisłymi wytycznymi i stanowią świetną opcję dostępu do treści wysokiej jakości, zgodnych z prawem autorskim. Wiele z tych dodatków jest również całkowicie darmowy. Sprawdź nasze sugerowane alternatywy dla dodatku Seren lub zobacz nasze podsumowanie najlepszych dodatków do filmów Kodi.

Najlepsza alternatywa dla Seren: Tubi TV

Tubi_TV_main

Tubi TV to repozytorium tysięcy filmów i filmów. Wszystkie te treści są całkowicie bezpłatne i można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem dodatku Tubi TV Kodi. Ponadto, gdy oglądasz film lub program za pomocą dodatku Kodi, wszystkie reklamy zostaną odfiltrowane.

Chociaż wiele dostępnych treści nie ma najwyższych ocen, znajdziesz setki tytułów o najwyższej jakości z oceną Fresh w Rotten Tomatoes i z dobrymi ocenami IMDb. Filmy takie jak Air Bud od 1997 i Wilcza krew od 2013 roku są dostępne. Możesz także znaleźć programy takie jak 3rd Rock From the Sun i Grounded for Life. Filmy i programy są dobrze zorganizowane z sekcjami gatunków, takimi jak Wysoko oceniane na zgniłych pomidorach, Filmy niezależne, Dokumenty, i Dramaty telewizyjne obecny.

Możesz także uzyskać dostęp do Tubi TV bezpośrednio z przeglądarki internetowej, na Apple TV czwartej generacji, urządzeniach Firestick i Fire TV Amazon, a nawet na telewizorach Samsung Smart TV.

Niektóre treści są ograniczone do USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz odblokować tę zawartość, możesz użyć sieci VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne.

Dodatek Tubi TV Kodi jest dostępny bezpośrednio z Github.

Inne alternatywy Seren

Viewster

najlepszy przeglądarka dodatków Kodi

Viewster to darmowa usługa przesyłania strumieniowego, która pozwala oglądać programy telewizyjne i filmy na całym świecie. Ma dodatek Kodi, który umożliwia dostęp do wszystkich dostępnych treści.

Chociaż treść nie jest najnowsza, możesz znaleźć kategorie treści, takie jak Koreański dramat, Festiwalowe Darlings, Halloween, Dreszczowce, Sporty, i Sztuki walki. Dostępne są również animowane opcje.

Viewster jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Trzask

Crackle Kodi Addon

Crackle to bezpłatna usługa VOD, której właścicielem jest Sony (mają także TV Tubi). Obsługiwane są reklamy, ale jeśli oglądasz przy użyciu dodatku Crackle Kodi, reklamy zostaną odfiltrowane.

Crackle zawiera nowe i stare treści. Istnieje wiele treści na poziomie B, ale jest też kilka świetnych tytułów. Jeśli chodzi o filmy, istnieją takie tytuły jak 30 minut lub mniej, i Anioł Śmierci. Możesz także znaleźć programy telewizyjne takie jak Zły nauczyciel i Między braćmi.

Dodatek Crackle Kodi można znaleźć w repozytorium eracknofobii lub oficjalne repozytorium dodatków Kodi.

Popcornflix

Dodatek do Popcornflix Kodi

Popcornflix to usługa obsługiwana przez reklamy, która daje widzom dostęp do szerokiego wyboru filmów i programów telewizyjnych. Ma towarzyszący dodatek Kodi, który oferuje tę samą zawartość. Reklamy są odfiltrowywane podczas oglądania treści przez dodatek Kodi.

Chociaż dostępnych jest wiele tytułów, które nie są hitami, istnieją filmy najwyższej jakości, takie jak Temperatura zapłonu i Monkey King: Hero powraca. Istnieją również programy telewizyjne takie jak Najgłupsi przestępcy Ameryki i Życie na linii.

Chociaż Popcornflix jest dostępny tylko w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, można uzyskać do niego dostęp, łącząc się z serwerem VPN w jednym z tych krajów, jeśli tam nie mieszkasz.

Popcornflix jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Filmy z wielkimi gwiazdami & telewizja

Bigstar filmy i programy telewizyjne najlepsze dodatki Kodi

Big Star Movies to platforma strumieniowa, której treść jest dostępna za pośrednictwem Big Star Movies & Dodatek TV Kodi.

Chociaż nie ma wielu popularnych tytułów, możesz znaleźć solidne programy, takie jak Anonimowy i Castaway Canada. Ponadto istnieją filmy takie jak Impreza halloween'owa, i Alcatraz Prison Escape: Deathbed Confession.

Filmy i telewizja Big Star są dostępne w repozytorium MetalChris.

Masz szeroki wybór

Seren udostępnia wiele treści za pośrednictwem Kodi, ale ta treść narusza prawa autorskie. Zalecamy, aby nie używać tego dodatku.

Dodatki takie jak Tubi TV, Viewster, Crackle, Popcornflix i Big Star Movies mogą zapewnić Ci kilka świetnych tytułów za pośrednictwem oficjalnych transmisji. Dostępne są nowoczesne treści, a niektóre z nich są nawet w wysokiej rozdzielczości. Jeśli martwisz się ograniczeniami jednego dodatku, po prostu spójrz szeroko na wszystkie dodatki, o których tu mówiliśmy. Jeśli użyjesz wszystkich tych dodatków, będziesz mógł uzyskać dostęp do dużej biblioteki treści, która prawdopodobnie zawiera dużo treści, które chcesz obejrzeć.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − = 21

map