Co to jest dodatek Magic Dragon Kodi? Czy powinieneś zainstalować Magic Dragon?

what_is_kodi_main


Co to jest Kodi?

Kodi to odtwarzacz multimedialny typu open source, który ma wiele różnych funkcji. Kodi jest dość wszechstronny i może odtwarzać zarówno audio, jak i wideo ze źródeł online, a także z lokalnej pamięci. Ponadto ten wielofunkcyjny odtwarzacz multimediów może być używany na wielu urządzeniach, takich jak komputery z systemem Windows, komputery Mac, Nvidia Shield, Raspberry Pis, urządzenia z Androidem i iPhone'y.

Zobacz też: Najlepsze dodatki do filmów Kodi

Ostrzeżenie: Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć twoją aktywność przesyłania strumieniowego

Wirtualna sieć prywatna (VPN) kieruje twoje połączenie internetowe przez bezpieczne serwery, ostatecznie chroniąc twoją prywatność w trybie online poprzez maskowanie twojej tożsamości. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dostawcy usług internetowych mogą nie tylko przeglądać wszystko ruchu przesyłanego strumieniowo, ale mogą przekazywać te dane stronom trzecim, które proszą o dostęp lub dla własnego zysku.

Wiadomo również, że dostawcy usług internetowych ograniczają prędkości połączeń użytkowników, którzy regularnie przesyłają treści online. Korzystanie z VPN poprowadzi Twoje połączenie przez bezpieczny, prywatny tunel, który uniemożliwia usługodawcom internetowym określenie, jakiego rodzaju danych używasz. Pozwala to uniknąć dławienia wideo.

Ponadto sieci VPN mogą zapobiegać atakom typu man-in-the-middle (MitM) ze strony hakerów połączeń i mogą pomóc ominąć blokowanie treści geograficznych narzucane przez witryny udostępniające treści poza twoim regionem.

Spośród przetestowanych przez nas opcji dla Kodi zalecamy IPVanish. Prędkości połączeń są szybkie i wyjątkowo bezpieczne. Jest również kompatybilny z wieloma urządzeniami, takimi jak komputery z systemem Linux, urządzenia z iOS i Android.

CZYTANIE CZYTELNIKA: Zaoszczędź 46% na IPVanish tutaj. Obejmuje to 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować usługę bez ryzyka.

Co to jest dodatek Magic Dragon Kodi? Jeśli go zainstalujesz?

Kodi Magic Dragon Addon Main

Dodatek Magic Dragon Kodi to rebrandowana wersja starszego dodatku o nazwie The Pyramid. Chociaż dostarcza treści, takie jak filmy (niektóre w 4K), programy telewizyjne, radio, sport i inne formy rozrywki, źródłem tych treści są głównie pirackie strumienie.

Takie pirackie strumienie są nielegalne w wielu krajach. Z tego powodu nie możemy polecić korzystania z tego dodatku i sugerujemy rozważenie oficjalnych alternatywnych dodatków.

Alternatywy dla Magicznego Smoka

Wiele dodatków innych firm jest nieszkodliwych, ale nie oznacza to, że nie wiąże się z tym żadne ryzyko. W przeszłości zdarzały się przypadki, w których programiści używali dodatków innych firm w złośliwych zamiarach. Należy zachować ostrożność podczas instalowania takich dodatków.

Zalecamy również dokładne sprawdzenie wszelkich dodatków innych firm, które chcesz zainstalować, aby upewnić się, że nie dostarczają nielegalnych strumieni treści. Dobrym znacznikiem jest to, że dodatek zapewnia treść, która wygląda na to, że należy za nią zapłacić, ale jest oferowana za darmo. W takim przypadku prezentowane media prawdopodobnie naruszają prawa autorskie.

Najlepsza alternatywa dla Magic Dragon: Xumo.tv

Xumo TV Kodi Addon

Xumo.tv zapewnia widzom ponad 100 kanałów całkowicie bezpłatnie. Oferuje treści w kilku kategoriach, takich jak Aktualności, telewizja & Kino, Sporty, Dzieci & Rodzina, jedzenie, Drink & Podróżować, i Moda. Możesz uzyskać dostęp do tego wszystkiego poprzez dodatek Xumo.tv Kodi.

Xumo oferuje Aktualności kanały takie jak MSNBC, Wiadomości NBC, i CBSN. Pod względem telewizja & Kino tam są Filmrise, Filmy Gravitas, i Winorośl. Jeśli lubisz muzykę, spodoba ci się billboard kanał i bezpiecznik kanał. Moda i GQ są 2 z wyróżniających się kanałów w Moda Kategoria. Oprócz telewizji na żywo kanały Xumo zwykle oferują treści towarzyszące na żądanie.

Aplikację Xumo.tv Kodi można znaleźć w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Oprócz dodatku Kodi, Xumo jest dostępny na Roku, na Androidzie i na iOS. Można go również znaleźć na wielu telewizorach Smart TV.

Xumo oferuje setki kanałów w różnych kategoriach. Jest on jednak dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś poza USA, będziesz musiał połączyć się z amerykańskim serwerem VPN, aby oglądać tę usługę.

Pluto.tv

Dodatek Pluto.TV Kodi

Pluto.tv to duży zbiór kanałów telewizyjnych przesyłanych strumieniowo oraz treści na żądanie oferowane całkowicie za darmo. Pluto.tv jest oferowany jako dodatek Kodi.

Sekcja telewizyjna na żywo w tej usłudze jest zorganizowana w formie przewodnika telewizyjnego, dzięki czemu możesz zobaczyć, co się wyświetla i kiedy. Znajdziesz kanały takie jak Azyl, Aktualności 24/7, i Pęknięty w kategoriach takich jak Kino, Aktualności, i Komedia. Filmy jak Potomkowie i Requiem for a Dream są dostępne jako treści na żądanie. Możesz także znaleźć programy telewizyjne takie jak Kuchenne koszmary i Storage Wars: New York.

Dodatek Pluto.tv jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi. Jest również dostępny na urządzenia z systemem iOS, urządzenia z Androidem, Google Chromecast, jako aplikacja internetowa Chrome, na tablety Amazon i urządzenia do przesyłania strumieniowego, na Roku i na Apple TV.

FilmOn Simple

Filmon proste

FilmOn Simple to skarbnica treści, w tym programów telewizyjnych, kanałów informacyjnych i stacji telewizyjnych na żywo z takich krajów, jak Francja, Wielka Brytania, Niemcy i Włochy. Ten dodatek Kodi odzwierciedla treści oferowane przez FilmOn TV.

FilmOn TV oferuje wiele bezpłatnych ofert w standardowej jakości, jednak jeśli chcesz uzyskać dostęp do strumieni wysokiej jakości i treści na żądanie, powinieneś rozważyć zakup subskrypcji. Treści na żądanie, takie jak Marilyn Monroe, Bob Marley: Freedom Road, Sztuczki i porady na deskorolce, Fight Night - Urban Destruction, i Podwójnie skrzyżowane można oglądać przez FilmOn Simple. Istnieje również kilka filmów dokumentalnych do obejrzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, FilmOn zapewnia szeroki zakres treści, przez co bardzo trudno się nudzić oferowaną ofertą.

FilmOn Simple można pobrać z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Inne alternatywy dla Magicznego Smoka

Chociaż FilmOn Simple jest doskonałą opcją jako alternatywa dla Magic Dragon, istnieją inne legalnie dostępne dodatki, które również oferują świetne programowanie.

Tubi TV

Dodatek TubiTV Kodi

Tubi TV to zbiór treści ze studiów takich jak Paramount, Lionsgate i MGM. Cała duża kolekcja filmów i programów telewizyjnych Tubi TV jest dostępna za darmo. Usługa jest obsługiwana przez reklamy, aby pozostać bezpłatna, ale korzystanie z niej przez Kodi całkowicie odfiltrowuje reklamy.

Nie daj się jednak zwieść faktowi, że ta treść jest darmowa. Ogromna biblioteka ma trochę treści na poziomie B i C, ale setki tytułów z wysokimi ocenami w Rotten Tomatoes i IMDb. Dotyczy to zarówno starszych, jak i nowszych tytułów. Niektóre tytuły są nawet dostępne w jakości HD. Możesz uzyskać dostęp do tego wszystkiego poprzez dodatek Tubi TV Kodi.

Istnieją nowsze tytuły filmowe, takie jak Światło wapienne, który jest niezależnym dramatem z 2018 roku, oraz Essex Vendetta, dramat kryminalny z 2016 roku. Jeśli jesteś fanem anime, istnieją takie tytuły jak Ogon wróżki, World Trigger, i Atak na Tytana dostępny. Treść jest dobrze zorganizowana w Tubi TV. Istnieją kategorie takie jak Sztuki walki, Sci-Fi & Fantazja, i Romans, które ułatwiają znajdowanie świetnych treści.

Oprócz tego, że jest dodatkiem Kodi, Tubi TV jest dostępny na Roku i innych urządzeniach, takich jak telewizory Samsung Smart TV i Apple TV 4. generacji. Dodatek Kodi jest dostępny bezpośrednio z Github.

Istnieją tysiące tytułów filmowych i programów telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem Tubi TV. Należy jednak pamiętać, że niektóre treści są ograniczone do niektórych lokalizacji geograficznych. Istnieją biblioteki zawartości specjalnie dla USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Jeśli jest program, który naprawdę chcesz obejrzeć, rozważ użycie VPN, aby uzyskać dostęp do pełnej biblioteki Tubi TV.

Trzask

Crackle Kodi AddonDodatek Crackle, dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

Crackle to bezpłatna usługa wideo na żądanie (VOD) oferowana przez Sony. Nie ma wielu nowych tytułów dostępnych za pośrednictwem tej usługi, ale dostępna zawartość jest wysokiej jakości, ponieważ wszystkie są własnością Sony

Podobnie jak Tubi TV, Crackle jest całkowicie darmowy i obsługuje reklamy. Podobnie jak Tubi TV, możesz oglądać Crackle bez reklam za pośrednictwem Kodi.

Istnieją tytuły takie jak Rocky I-V., Zaczep, i Zabójcza broń.Dodatek Crackle Kodi znajduje się w eracknofobia magazyn.

Red Bull TV

redbull_tv

Red Bull TV dotyczy przede wszystkim wydarzeń sportowych, kulturalnych i związanych ze stylem życia. Nacisk kładziony jest na sporty akcji, takie jak nurkowanie z klifem i jazda na rowerze górskim. Znajdziesz także relacje z wydarzeń muzycznych i innych wydarzeń związanych z przemysłem rozrywkowym.

Redbull jest znany z tego, że organizuje niezłe show niezależnie od branży rozrywkowej, w której są zaangażowani. Widać to po przedsięwzięciach takich jak ich zespół Formuły 1, który jest jednym z najbardziej konkurencyjnych i ekscytujących zespołów w tym sporcie. Możesz cieszyć się tym, co najlepsze w Red Bull TV za pośrednictwem dostępnego dodatku Kodi.

Red Bull TV jest dostępny w oficjalnym repozytorium dodatków Kodi.

USTVcatchup

Kodi USTVcatchup addon main

USTVcatchup zapewnia legalny dostęp do programów telewizyjnych z sieci w USA. Oznacza to, że będziesz mógł oglądać programy telewizyjne z HGTV Jak na przykład Karaibskie życie i Łowcy Domów, lub Zszywacze i Skręcone od Dowolna forma.

Czasami może być konieczne połączenie się z amerykańskim serwerem VPN w celu skorzystania z niektórych oferowanych programów, które mogą być ograniczone geograficznie. USTVcatchup można znaleźć w repozytorium dodatków TVADDONS.CO lub za pomocą instalatora dodatków Indigo.

iPlayer WWW

iplayer www

BBC iPlayer umożliwia użytkownikom odtwarzanie treści na żywo i na żądanie z BBC. Dodatek iPlayer WWW Kodi przenosi funkcjonalność BBC iPlayer bezpośrednio do Kodi.

Możesz znaleźć programy takie jak Uczeń i Klika na BBC iPlayer. Możesz nawet oglądać telewizję na żywo lub radio za pośrednictwem usługi.

Aby skutecznie korzystać z iPlayer WWW, potrzebujesz ważnej brytyjskiej licencji telewizyjnej. Sieć VPN będzie działać w celu ominięcia ograniczeń lokalizacji dla osób podróżujących poza Wielką Brytanią.

USTVnow Plus

Kodi USTVNow Plus Addon Main

USTVnow oferuje dostęp do głównych kanałów telewizyjnych w USA. Bezpłatny pakiet zawiera ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS i My 9. Funkcjonalność USTVnow jest dostępna z poziomu Kodi przy użyciu dodatku USTVnow.

Jeśli chcesz oglądać więcej kanałów niż te oferowane z bezpłatnym pakietem, rozważ uaktualnienie do pakietu płatnego. Zapewni to dostęp do większej liczby kanałów, takich jak AMC i Syfy, a także możliwości DVR.

USTVnow można pobrać z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Najlepsze filmy dokumentalne

Kodi Top Documentary Film addon main

Najlepsze filmy dokumentalne Dodatek Kodi ma duży i bezpłatny wybór filmów dokumentalnych.

Możesz znaleźć filmy dokumentalne, takie jak Dzieci pełne życia i Kosmos: Osobista podróż na tym dodatku.

Najlepsze filmy dokumentalne można pobrać z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

Wypróbuj wiele dodatków

Dodatek Magic Dragon Kodi oferuje wiele rodzajów treści, takich jak programy telewizyjne, filmy i filmy dokumentalne z jednego dodatku. Ta treść pochodzi jednak w dużej mierze z pirackich strumieni.

Przedstawione powyżej uzasadnione opcje przesyłania strumieniowego można zastąpić dużą ilością treści, które można znaleźć w Magic Dragon, i mogą zaoferować znacznie więcej, niż można tam znaleźć.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =