Co je addon Seren Kodi? Je to bezpečné a existují alternativy?

Kodi_Seren_Main_Image


Co je Kodi?

Kodi je bezplatný přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem. Umožňuje uživatelům vychutnat si obsah domácí zábavy a nastavení nevyžaduje žádné velké úsilí. Tento přehrávač médií je k dispozici pro mnoho různých zařízení, jako jsou Windows, Linux a Mac PC, zařízení Android, iPhony, televizní box Streaming Roku, Apple TV, Nvidia Shield, Amazon's Firestick a Fire TV, Raspberry pi a další . Jedním z vynikajících rysů Kodi je to, že jeho doplňky jsou jednotné a většina z nich je zaměnitelná mezi platformami.

Upozornění: Kodi by měl být používán pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Varování: Váš poskytovatel internetových služeb vidí vaše streamování

Váš ISP má přístup všechna vaše streamovaná data. V některých zemích mohou poskytovatelé internetových služeb dokonce sdílet vaše datové proudy a prohlížet data se společnostmi třetích stran za účelem rychlého vyplacení. Vzhledem k rizikům pro vaše soukromí je nutné chránit a maskovat vaši online identitu. Můžete to udělat pomocí VPN.

VPN směrují vaše připojení k internetu prostřednictvím zabezpečených serverů a v konečném důsledku chrání vaši online aktivitu a identitu.

Je také známo, že poskytovatelé internetových služeb snižují rychlosti připojení uživatelů, kteří streamují velké množství videoobsahu. Pokud používáte VPN, váš poskytovatel internetových služeb nebude vědět, zda streamujete video nebo ne. To znamená, že můžete streamovat tolik obsahu HD a 4K, kolik chcete.

VPN také nabízejí ochranu před některými pokusy o hackování připojení, jako jsou útoky typu „člověk uprostřed“ (MitM), a mohou uživatelům pomoci obejít bloky geografického obsahu.

Testovali jsme několik možností a doporučujeme IPVanish pro použití s ​​Kodi. Nabízí vysoké rychlosti připojení, je kompatibilní s několika zařízeními, jako jsou Windows PC, Amazon Firesticks a zařízení Android, a je to bezpečné řešení.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Naši čtenáři zde mohou ušetřit 60% na plánech IPVanish

Co je addon Seren Kodi?

Kodi_Seren_Main_Image

Doplněk Seren Kodi nabízí filmy, televizní pořady a podporuje integraci s programy Trakt, Real-Debrid a Premiumize. Nabízí širokou škálu atraktivního obsahu na vyžádání, včetně populárních televizních pořadů a filmů. Mějte však na paměti, že tento obsah je většinou poskytován prostřednictvím webových stránek s pirátským obsahem. Takové stránky jsou v mnoha zemích, jako je USA, Francie, Velká Británie a Austrálie, nezákonné. Z tohoto důvodu doporučujeme používat oficiální doplňky společnosti Kodi, abyste vyhověli vašim potřebám obsahu.

Seren Alternativy

Seren má velkou knihovnu, ale obsah tohoto doplňku třetí strany je většinou nelicencován. I když existuje několik doplňků třetích stran, které jsou legitimní, vyskytly se případy, kdy doplňky třetích stran vystavily uživatele nebezpečí nebezpečným vývojářům. Nedávno vědci v oblasti bezpečnosti zjistili, že malware se skrývá v široce používaných úložištích Bubbles, Gaia a XvBMC. díkybohu, tato úložiště jsou nyní offline. Škodlivý software pro těžbu mincí však měsíce nebyl odhalen a ovlivňoval desítky tisíc uživatelů.

Chyba na straně opatrnosti s doplňky třetích stran. Pravděpodobně budete mít přístup k filmům a televizním pořadům, ale také zvýšíte riziko instalace škodlivého softwaru z neověřených zdrojů. Navíc některé doplňky, jako je Seren, neposkytují legální toky dat. Dobrým způsobem, jak zjistit, zda je obsah poskytován legálně, je zjistit, co je nabízeno. Pokud se jedná o nejlepší a nejnovější filmy a pořady, jako jsou ty, které jsou stále v divadlech nebo jsou k dispozici pouze prostřednictvím placených služeb, jako je HBO Now, pak addon pravděpodobně porušuje autorská práva.

Oficiální doplňky musí dodržovat přísné pokyny a jsou skvělou volbou pro přístup k vysoce kvalitnímu obsahu, který je v souladu s autorskými právy. Mnoho z těchto doplňků je také úplně volný, uvolnit. Podívejte se na naše doporučené alternativy k serenskému addonu nebo si prohlédněte naše shrnutí nejlepších addonů filmu Kodi.

Nejlepší náhrada serenů: Tubi TV

Tubi_TV_main

Tubi TV je úložiště tisíců filmů a filmů. Veškerý tento obsah je zcela zdarma a lze k němu přistupovat prostřednictvím addonu Tubi TV Kodi. Navíc při sledování filmu nebo show pomocí doplňku Kodi budou filtrovány všechny reklamy.

Ačkoli mnoho dostupného obsahu nemá nejvyšší hodnocení, najdete u Rotten Tomatoes stovky titulů nejvyšší kvality s hodnocením Fresh a s dobrým hodnocením IMDb. Filmy jako Air Bud od roku 1997 a Vlčí krev od roku 2013 jsou k dispozici. Můžete také najít pořady jako 3. Rock od Slunce a Uzemněný pro život. Filmy a pořady jsou dobře uspořádány s žánrovými sekcemi, jako jsou Vysoce hodnocená na shnilých rajčatech, Indie filmy, Dokumenty, a Televizní dramata současnost, dárek.

Můžete také přistupovat k Tubi TV přímo z vašeho webového prohlížeče, na Apple TV 4. generace, Amazonských Firestick a Fire TV zařízeních, a dokonce i na Samsung Smart TVs.

Část obsahu je omezena na USA, Kanadu a Spojené království. Pokud chcete tento obsah odblokovat, můžete použít VPN k obejití geografických omezení.

K dispozici je doplněk Tubi TV Kodi přímo z Githubu.

Jiné Seren Alternativy

Prohlížeč

nejlepší kodi addons prohlížeč

Viewster je bezplatná služba streamování, která umožňuje sledovat televizní pořady a filmy po celém světě. Má doplněk Kodi, který vám umožní přístup ke všem dostupnému obsahu.

Přestože obsah není nejnovější, budete moci najít kategorie obsahu, jako je například Korejské drama, Festival Darlings, předvečer Všech svatých, Thrillery, Sportovní, a Bojová umění. K dispozici jsou také některé animované výběry.

Prohlížeč je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Praskání

Crackle Kodi Addon

Crackle je bezplatná služba VOD, kterou vlastní společnost Sony (vlastní také televizi Tubi). Je podporována reklamami, ale pokud se díváte pomocí addonu Crackle Kodi, budou reklamy odfiltrovány.

Na Crackle je mix nového a starého obsahu. Existuje mnoho obsahu na úrovni B, ale jsou zde také některé skvělé tituly. Pokud jde o filmy, existují tituly jako 30 minut nebo méně, a Anděl smrti. Můžete také najít televizní pořady jako Špatný učitel a Mezi bratry.

Doplněk Crackle Kodi lze nalézt v úložišti eracknophobia nebo v oficiální úložiště Kodi addon.

Popcornflix

Addon Popcornflix Kodi

Popcornflix je služba podporovaná reklamami, která umožňuje divákům přístup k velkému výběru filmů a televizních pořadů. Má doprovodný doplněk Kodi, který nabízí stejný obsah. Reklamy jsou odfiltrovány, když sledujete obsah prostřednictvím addonu Kodi.

I když existuje spousta titulů, které nejsou blockbusty, existují filmy jako nejvyšší kvality Bod vzplanutí a Monkey King: Hrdina je zpět. Existují také televizní pořady jako Američtí nejhloupější zločinci a Život na lince.

Zatímco Popcornflix je k dispozici pouze v Kanadě a USA, lze k němu přistupovat připojením k serveru VPN v jedné z těchto zemí, pokud tam nežijete.

Popcornflix je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Velké hvězdy filmy & televize

bigstar filmy a televizní nejlepší kodi addony

Big Star Movies je streamovací platforma, jejíž obsah je dostupný prostřednictvím filmů Big Star & Doplněk TV Kodi.

I když není mnoho titulů hlavního proudu, najdete solidní pořady, jako jsou Anonymní a Castaway Kanada. Kromě toho existují filmy jako Halloweenská párty, a Útěk z vězení Alcatraz: Vyznání smrti.

Filmy a televize Big Star jsou k dispozici v repozitáři MetalChris.

Máte široký výběr

Seren vám poskytuje spoustu obsahu prostřednictvím Kodi, ale tento obsah porušuje autorská práva. Doporučujeme tento doplněk nepoužívat.

Doplňky jako Tubi TV, Viewster, Crackle, Popcornflix a Big Star Movies vám mohou prostřednictvím oficiálních streamů poskytnout několik skvělých titulů. K dispozici je moderní obsah a část je dokonce ve vysokém rozlišení. Pokud se obáváte omezení jednoho addonu, jednoduše se podívejte na všechny addony, o kterých jsme zde hovořili. Pokud použijete všechny tyto doplňky, budete mít přístup k velké knihovně obsahu, která bude s větší pravděpodobností obsahovat hodně obsahu, který chcete sledovat.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 88 =