Co je addon 13Clowns Kodi? Je to bezpečné a existují alternativy?

Doplněk Kodi 13Clowns
13Clowns Kodi addon streamovaná média, jako jsou filmy a televizní pořady, z různých zdrojů. Doplňky třetích stran, jako je 13Clowns, se obvykle streamují z nelicencovaných zdrojů. Níže se podíváme na doplněk 13Clowns, včetně toho, jaký typ obsahu nabízí a jaké dobré alternativy je použít. Tento doplněk je však nyní pro uživatele hrozbou a měl by být odstraněn okamžitě a neměl by být stažen z jakéhokoli místa.


Co je Kodi?

Uživatelé si mohou vychutnat svou sbírku domácí zábavy pomocí Kodi. Kodi je open-source přehrávač médií, který je k dispozici zdarma. Jednou z největších výhod Kodi je snadné nastavení. Kromě toho je k dispozici na široké škále platforem, včetně Windows a Mac PC, zařízení Android, iPhones, Nvidia Shield, Amazonské Firestick a Fire TV, Raspberry Pi, Apple TV a Streaming TV boxu Roku..

Upozornění: Kodi by měl být používán pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Varování: Chraňte svou streamovací aktivitu od poskytovatele internetových služeb

Váš poskytovatel internetových služeb si ho může zobrazit veškerá vaše internetová aktivita, včetně vašich datových proudů. Poskytovatelé internetových služeb v některých zemích mohou dokonce vaše data prodat třetím stranám za účelem zisku. To představuje riziko pro vaše soukromí a anonymitu online. VPN nabízejí nejlepší řešení, jak zabránit tomu, aby váš poskytovatel internetových služeb vnikl do vašich soukromých streamovacích aktivit.

VPN přesměrovávají vaše internetové připojení prostřednictvím zabezpečeného serveru třetí strany, maskují vaši online přítomnost a chrání vaše data a identitu.

Poskytovatelé internetových služeb v několika hlavních zemích byli také chyceni při snižování kvality streamovaného videa. Sítě VPN skryjí vaše připojení a typ přenášených dat, což znemožňuje vašemu poskytovateli internetových služeb detekovat to, co streamujete, a tím se vyhnout škrtení poskytovatelem internetových služeb.

Testovali jsme několik VPN a našli IPVanish být vynikající volbou pro použití s ​​Kodi. Nabízí vysoké rychlosti připojení a pracuje na několika různých zařízeních, jako jsou Windows PC, Android zařízení, iOS zařízení a Amazon Fire TV. A co je nejdůležitější, jedná se o bezpečné řešení, které neukládá žádné protokoly.

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: Ušetřete až 60% na plánu IPVanish zde, naší oblíbené VPN pro rychlé a soukromé streamování.

Co je addon 13Clowns Kodi?

Doplněk Kodi 13Clowns
Addon 13Clowns byl další vidličkou Exodus, podobnou addonu Exodus Redux Kodi. Vytáhl obsah z mnoha zdrojů pomocí tzv. Škrabky. Pomocí tohoto mechanismu byla schopna poskytovat odkazy na širokou škálu obsahu včetně karikatur, filmů, dokumentů a televizních pořadů. Mějte však na paměti, že je jasné, že mnoho tohoto obsahu bylo streamováno prostřednictvím pirátských webů. Tyto weby jsou nezákonné v mnoha jurisdikcích, jako je Francie, Velká Británie, Austrálie a USA. Doporučujeme, abyste pro své obsahové potřeby používali pouze oficiální doplňky společnosti Kodi.

Tento doplněk je však nyní oficiálně offline, protože jeho vývojář jej docela udržoval a vymazal svůj účet Github. Vývojář však při odchodu z Githubu nepřijal náležitá opatření, což mělo za následek jeho únos. Jeho účet byl znovu zaregistrován pod stejným jménem jinou stranou, která nyní má schopnost tlačit škodlivé aktualizace na 13Clownů a dalších doplňků, které vývojář udržoval.

NEINSTALUJTE 13 BLOKU. Pokud navíc máte nainstalovanou 13 klaunů, ODSTRANĚTE SI OKAMŽITĚ. Tento doplněk neporušuje pouze uživatele aplikace Kodi, ale také se týká bezpečnosti a zabezpečení. 

13 Alternativní klauni

Ačkoli doplněk 13Clowns má mnoho různorodého obsahu, není licencován. Doplňky třetích stran, jako je 13Clowns, jsou často publikovány bez významného množství prověrek a mohou vést k obavám o bezpečnost, které se odhalí až po poškození. Při stahování neoficiálních doplňků byste měli být stále opatrní.

Byly například případy, kdy vývojáři tajně vložili malware do svých doplňků a narušili systémy uživatelů. Například původní vývojář doplňku Exodus, Lambada, přidal do pluginu řádky kódu, aby spustil botnet DDoS, který zacílil na stránky některých jeho protivníků.

Oficiální doplňky musí dodržovat přísné pokyny a poskytovat kvalitní obsah. Mnoho z těchto doplňků je navíc zdarma. S ohledem na toto je zde seznam doplňků, které navrhujeme jako dobré alternativy 13 klaunů.

Viz také: Nejlepší doplňky pro filmy Kodi

Nejlepší alternativa 13 klaunů: Praskání

Oficiální doplněk Crackle Kodi
Crackle je bezplatná služba pro streamování zdarma od společnosti Sony, která nabízí obsah VOD.

Crackle nemá veškerý nejnovější obsah, ale existuje dobrá kombinace nového a starého. Najdete filmy jako Následujte pátek (2016), Vzduch (2015) a Aloha 2015). K dispozici jsou televizní pořady, např Černá listina: vykoupení, Dilbert, a Franklin & Bash. Najdete zde také animované tituly jako D.Gray-Man, Afro Samurai, a Bloodfrontade Battlefront.

Kromě doplňku Kodi lze k Crackle přistupovat z webových prohlížečů, Roku, Apple TV, Chromecastu, Amazon Fire Fire a na několika chytrých televizích. Používání Crackle prostřednictvím Kodi však filtruje reklamy, které Crackle vkládá do svých videí, díky čemuž je Kodi nejlepším způsobem, jak sledovat Crackle.

V současné době je Crackle k dispozici pouze v USA a Austrálii zdarma. Je také k dispozici prostřednictvím předplatného v mnoha latinskoamerických zemích. Připojení k americkému nebo australskému serveru VPN vám však umožní obejít všechna geo-omezení.

Doplněk Crackle Kodi lze nalézt v úložišti eracknophobia nebo v oficiální úložiště Kodi addon.

Další 13 alternativ klaunů

Popcornflix

Addon Popcornflix Kodi
Popcornflix je další službou podporovanou reklamou, která umožňuje divákům přístup k širokému výběru filmů a televizních pořadů.

Existuje několik titulů na úrovni B, ale stále najdete slušné televizní pořady a filmy, které můžete sledovat. Najdete televizní pořady jako Pobřežní hlídka Aljaška, a Kult. Filmy jako Loupež a Beverly Hills Cop 3 jsou také k dispozici.

Popcornflix je k dispozici pouze v Kanadě a USA. Pokud však nežijete v jedné z těchto zemí, můžete ke službě přistupovat připojením k odpovídajícímu serveru VPN.

Popcornflix je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Tubi TV

Doplněk TubiTV Kodi
Tubi TV je další streamovací služba, která nabízí velkou knihovnu filmů a filmů. Pokud sledujete použití doplňku Tubi TV Kodi, budou reklamy odfiltrovány.

V televizi Tubi najdete slušné filmy, například Vánoční zázrak a Teplá těla. Můžete dokonce najít televizní pořady jako Pět dní a Jongo.

K televizi Tubi lze přistupovat také přímo z vašeho webového prohlížeče, z Apple TV 4. generace, z Amazonských zařízení Firestick a Fire TV a ze smartphonů Samsung.

Přestože je určitý obsah omezen na USA, Kanadu a Spojené království, můžete k němu přistupovat z těchto oblastí připojením k příslušnému serveru VPN. Každá oblast, kde je k dispozici Tubi TV, má navíc jinou knihovnu obsahu, takže pokud jste v USA, Velké Británii nebo Kanadě a co všechno nabízí Tubi TV, je vyžadována VPN.

K dispozici je doplněk Tubi TV Kodi přímo z Githubu.

Velké hvězdy filmy & televize

bigstar filmy a televizní nejlepší kodi addony
Big Star Movies je streamovací platforma, jejíž obsah je přístupný z Big Star Movies & Doplněk TV Kodi.

Najdete televizní pořady, jako je Mezi nimi a Castaway Kanada a filmy jako  Gregoire a Vedení Rosy. Není k dispozici mnoho titulů hlavního proudu, ale dostupné pořady jsou zábavné.

Filmy a televize Big Star jsou k dispozici v repozitáři MetalChris.

Hraj dál

Doplněk prohlížeče PlayOn Kodi
Některé služby předplatného nemají doplňky Kodi. Playon umožňuje přístup k některým z těchto služeb, jako je DirectTV Now. Odpovídající obsah si pak můžete vychutnat pomocí addonu PlayOn Kodi. PlayOn umožňuje uživatelům nahrávat obsah ze streamovacích služeb a přehrávat jej později. Máte-li nyní k dispozici kabelovou TV nebo Direct TV, můžete také sledovat živou televizi.

Abyste mohli používat PlayOn, musíte mít předplatné služby, ke které chcete přistupovat, a předplatné PlayOn, které stojí 30 $ / rok.

Doplněk Playon Kodi je k dispozici na webu oficiální úložiště Kodi addon.

Vyberte si

Ačkoli společnost 13Clowns poskytuje přístup k široké škále obsahu pod jedním deštníkem, tento obsah porušuje autorská práva. Doporučujeme vám najít bezpečnější a legitimní alternativy.

Ačkoli oficiální alternativní addony jako Crackle a Popcornflix zde uvedené neposkytují tolik titulů jednotlivě, mohou být seskupeny dohromady, aby poskytovaly velkou knihovnu zábavného obsahu zdarma.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − 60 =