Addon Elysium Kodi nefunguje? Můžete to opravit a existují alternativy?

Addon Elysium Kodi


Doplněk Elysium Kodi přestal fungovat a již není k dispozici v repozitáři NoobsandNerds. V tomto článku vysvětlíme, co se stalo a co můžete místo toho použít.

Elysium byl populární doplněk Kodi od třetích stran, který škrábal odkazy na obsah, který byl hostován online. Repozitář NoobsandNerds, který hostil tento doplněk, se 14. února neočekávaně odpojil. Protože existují smíšené zprávy o tom, co se skutečně stalo, důkladně jsme prozkoumali denní události a níže představíme naše zjištění.

Je třeba poznamenat, že úložiště NoobsandNerds bylo známé pro hostování doplňků, které využívaly neoficiální zdroje. Chcete-li minimalizovat rozsah, v jakém vás ovlivňují repo vypnutí třetích stran, doporučujeme při streamování obsahu online nebo pomocí Kodi používat pouze oficiální zdroje..

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Někteří uživatelé Kodi se připojují k virtuální privátní síti (VPN) a skrývají nelicencované streamování od svého poskytovatele internetových služeb (ISP). VPN však může být velmi výhodná pro většinu lidí, včetně těch, kteří streamují obsah pouze z oficiálních zdrojů.

Sítě VPN šifrují síťový provoz, což brání jeho přečtení externím pozorovatelem. To zahrnuje vašeho ISP a kohokoli, kdo používá útok Man-in-the-Middle (MitM). Protože váš poskytovatel internetových služeb nedokáže říct, co přesně děláte, nemůže prodávat vaše zvyky při prohlížení nebo je použít jako omluvu k omezení rychlosti připojení.

Existuje řada služeb VPN, z nichž si můžete vybrat, ale je důležité vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud například chcete streamovat obsah ve vysokém rozlišení, budete chtít VPN, která má minimální dopad na rychlost prohlížení a dobrý výběr umístění serveru.

Doporučujeme IPVanish. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů VPN vlastní IPVanish své servery přímo. To jim umožňuje co nejrychleji vyřešit jakékoli problémy. IPVanish také nabízí vysoké rychlosti, přístup k serverům po celém světě a speciální aplikace pro zařízení Android, iOS a Amazon Fire TV..

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: IPVanish je naše nejlepší volba. Má velkou netestovanou síť serverů a dosahuje dobré rychlosti. Díky silným funkcím zabezpečení a soukromí je IPVanish oblíbeným pro uživatele Kodi a Amazon Fire TV Stick. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Co se stalo Elysiu?

První náznak toho, že se něco stalo, bylo, že web NoobsandNerds byl offline. Je zajímavé, že se zdá, že stránky byly offline webhostingovou společností, nikoli samotným týmem NoobsandNerds. Za předpokladu, že byly hostitelské účty vyplaceny aktuální, to naznačuje, že hostitel byl kontaktován nějakou právnickou osobou.

Web NoobsandNerds pozastaven

OpenELEQ, jeden z nejvýznamnějších vývojářů NoobsandNerds, později potvrdil, že tomu tak bylo, když řekl, že tým přestal vývoj spíše než bojovat proti obtížné právní bitvě. Článek z TorrentFreak později potvrdil, že za dopisem a následným odstavením byla Aliance pro kreativitu a zábavu (ACE)..

Účet NoobsandNerds Twitter byl také smazán. Viděli jsme to již dříve, když vývojáři Kodi addonů třetích stran byli ohroženi MPAA a ACE, organizacemi, které obvinily vývojáře z porušení autorských práv. Brzy poté TVAddons informoval, že hlavní vývojář NoobsandNerds byl doma navštíven, ačkoli není jasné, která organizace se skutečně objevila nebo co řekli. Jeden účet Reddit, který byl podezřelý z toho, že patří k vývojářům nebo spolupracovníkům TVAddons, však navrhl, aby vývojáři NaN rozdali uživatelské databáze, což byl poplatek, který byl předtím hozen Adamovi Lackmanovi TVA po jeho vyslýchací epizodě..

Zatím není známo, zda byl tým NoobsandNerds jednoduše vyhrožován soudním řízením, nebo zda je čekající; konečný výsledek je však stejný: web NoobsandNerds je nefunkční a bez náznaku, zda se vrátí. OpenELEQ uvedl, že jeho účet GitHub zůstane aktivní, aby zabránil jeho získání třetí stranou, stejně jako u účtu lewblack125.

Prohlášení OpenELEQ

Komunita Kodi byla rozdělena na oznámení TVAddons. Někteří nesnášeli, že TVAddons využili příležitosti, aby si promnul sůl do rány s poznámkami jako „Ačkoli někteří členové NaN by čas od času napadli naši komunitu, nikdy jsme o nich nemluvili špatně“ a nazvali jsme jim „menší neoficiální web Kodi. „TVAddons vždy měl silné soupeření s NoobsandNerdsem, ale zdá se, že je trochu podezřelé zaujmout morální výšinu, když TVAddons stále čelí právním problémům svým vlastním.

Jak udržet váš systém v bezpečí

Obvykle, když úložiště přejde do režimu offline, doporučujeme automatické aktualizace vypnout, pokud jste tak již neučinili. V tomto případě si alespoň část týmu NoobsandNerds uvědomuje problém s únosem GitHub a udržuje své stránky aktivní, aby tomu zabránila. Například OpenELEQ, vývojář doplňku Metalliq, uvedl, že bude udržovat svůj GitHub otevřený, aby se tomuto problému vyhnul. Neexistuje však žádná záruka, že všichni vývojáři budou následovat tento postup.

Vypněte automatické aktualizace krok 4

Chcete-li v aplikaci Kodi vypnout automatické aktualizace, klikněte na ikonu ikona ozubeného kola na domovské obrazovce. Dále vyberte Nastavení systému možnost na pravé straně stránky. Vybrat doplňky v seznamu vlevo a poté se přesuňte doprava. Klikněte na ikonu Aktualizace možnost a vyberte Upozornit, ale neinstalovat aktualizace. Tato možnost vás informuje, kdykoli má doplněk čekající aktualizaci, takže si ji můžete prohlédnout sami a ujistit se, že je instalace bezpečná. Doporučujeme počkat asi dva týdny, aby komunita mohla všechny aktualizace řádně prověřit. Poté zkontrolujte oficiální fóra a fóra třetích stran, zda nejsou vydány nějaké problémy nebo varování.

Kdykoli dojde ke snížení úložiště nebo addonu s vysokým profilem, obvykle trvá jen několik dní, než někdo jiný prohlásí, že má k dispozici funkční verzi. Problém je v tom, že tyto zdroje nabízejí jen zřídka to, co tvrdí. V nejlepším případě máte polofunkční doplněk, který v budoucnu nebude dostávat žádné aktualizace. V nejhorším případě doplněk obsahuje malware a právě jste udělili útočníkovi přístup k vašemu systému.

Alternativy k addonu Elysium

Nemusíte se vzdávat Kodi jen proto, že Elysium je pryč. Existují desítky kvalitních oficiálních doplňků, které poskytují srovnatelnou zkušenost. Ještě lepší je, že jsou všichni zcela legální, a proto jim nehrozí, že budou sestřeleni.

Tubi TV

Tubi_TV_main

Tubi TV je streamovací služba, která nabízí druhou největší knihovnu jakékoli online platformy. Knihovna Netflixu je o něco větší, ale na rozdíl od Netflixu je Tubi TV zcela zdarma. Lze ji sledovat téměř odkudkoli na světě, i když ne veškerý obsah je k dispozici v každé zemi.

Na rozdíl od většiny ostatních bezplatných streamovacích služeb se Tubi TV může pochlubit velkým výběrem známých titulů včetně Inbetweeners, Tvrdé bonbóny, a Death Note. Jeho obsah je úhledně uspořádán do kategorií, takže je snadné najít něco, co se dá sledovat.

Tubi TV je k dispozici v Kanadě, USA a Velké Británii. Využívá blokování geografického obsahu a v každé zemi má různé knihovny obsahu. Stejně jako u Netflixu, pokud chcete získat přístup k plné knihovně titulů (více než 50 000 filmů a televizních epizod s více než 600 titulů s hodnocením „Fresh“ na Rotten Tomatoes), budete muset obejít tato omezení pomocí VPN. Naštěstí Tubi TV neblokuje proxy servery, takže VPN bude fungovat.

Doplněk Tubi TV Kodi najdete v úložišti SuperRepo.

Velké hvězdy filmy & televize

BigStar filmy a TV Kodi addon

Big Star Movies je další streamingová platforma podobná Tubi TV. Zatímco web Big Star vám umožňuje půjčovat si filmy, které nejsou k dispozici zdarma, addon to není. To znamená, že veškerý obsah doplňku lze okamžitě sledovat a útočník nemá šanci získat přístup k vašim platebním údajům..

Většina filmů Big Star není příliš známá. Tento doplněk je však vynikajícím místem pro sledování televizních pořadů. Existují klasiky jako Peep Show, Lipová služba, a Queer jako Folk, plus řada zvláštních zájmových show. K dispozici je také vyhledávací funkce pro případ, že hledáte něco konkrétního.

Velké hvězdy filmy & TV addon najdete v úložišti MetalChris.

Praskání

Oficiální doplněk Crackle Kodi

Crackle je streamingová služba s jedním velkým rozdílem: je ve vlastnictví společnosti Sony, která má prostředky potřebné k zabezpečení známých titulů. Aplikace Crackle využívá reklamy ke generování výnosů, ale protože reklamy jsou ze své podstaty blokovány v Kodi, tyto nejsou přítomny v addonu Kodi. Neexistuje nic, co by vás bez přerušení sledovalo na obsah vašeho srdce.

I když nemá tolik titulů jako některé jiné služby, ty, které má, jsou lépe rozpoznatelné. Například, existuje Hrdinové, dům létajících dýka, a Strach a hnus v Las Vegas. Je pravda, že většina obsahu Crackle je stará několik let, ale vzhledem k tomu, že jde o bezplatnou službu, je obtížné si stěžovat.

Doplněk Crackle Kodi lze nalézt v úložišti eracknaphobia.

SnagFilms

Doplněk SnagFilms Kodi

SnagFilms nabízí sbírku více než 5000 nezávislých filmů ke sledování. Většina jeho obsahu je k dispozici ve vysokém rozlišení. Názvy jsou seskupeny podle žánru a kategorie jsou hlouběji, než byste obvykle našli. Tento organizační systém pomáhá kompenzovat nedostatek vyhledávací funkce.

Snagfilms nemá konfigurovatelné možnosti. To znamená, že se velmi snadno používá; stačí nainstalovat a začít streamovat. Na druhou stranu, protože tato služba nemůže generovat příjem prostřednictvím reklam na Kodi, její funkce je dosti základní.

Doplněk Snagfilms je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi addon.

Závěr

V nedávné době jsme zaznamenali nárůst počtu vývojářů společnosti Kodi addon od třetích stran, kteří v poslední době dostávají dopisy o zastavení a přestání. Elysium může být jedním z nejnovějších doplňků, které je třeba jít, ale rozhodně to není poslední.

Pokud chcete zajistit, aby vaše zastavení šíření neovlivnilo vaše mediální centrum Kodi, měli byste zvážit použití pouze oficiálních doplňků. Napsali jsme průvodce nejlepšími doplňky pro filmy, sport a dětské pořady, které vám pomohou začít.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8