Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi

Nainstalujte doplněk Kodi Crackle


Crackle je streamovací video služba podobná Netflixu, Hulu nebo Amazon Prime Video. Od těchto služeb se ale také liší, protože nevyžaduje předplatné. Místo toho jsou tvůrci obsahu placeni společností Crackle prostřednictvím výnosů z reklamy. To znamená volný obsah a pro uživatele Kodi snadno použitelný a bezplatný addon aplikace Crackle Kodi.

Crackle obsahuje mnoho klasických televizních pořadů a filmů, z nichž některé je těžké najít jinde. Obsahuje také mnoho vysoce hodnocených originálních seriálů a filmů.

Viz také: Nejlepší doplňky Kodi Movies

Existuje několik addonů Crackle Kodi, ale ten nejlepší a ten, na který se zaměřujeme, se jednoduše nazývá „Crackle“. Umožňuje uživatelům streamovat obsah z rozsáhlé knihovny Crackle, aniž by museli používat webový prohlížeč.

Ale pokud jste novým v Kodi nebo Crackle, možná nebudete přesně vědět, jak nainstalovat nebo používat addon Crackle Kodi..

Tato příručka vysvětlí, jak.

Co je Kodi?

Kodi je část softwaru s otevřeným zdrojovým kódem, který využívá aplikace s názvem „addony“ k vyhledání videí, obrázků a hudby na internetu. Společnost Kodi sama neukládá žádný obsah. Umožňuje pouze přehrávat video z jakéhokoli zdroje, na který poukazujete.

Kodi umožňuje uživateli integrovat všechny své streamovací služby do jedné platformy, čímž eliminuje potřebu více rozhraní a zařízení. Může být nainstalován na mnoha různých zařízeních, včetně telefonu Android nebo iPhone, osobního počítače, Roku boxu, Apple TV, Amazon Fire Stick a USB zařízení. Lze jej ovládat pomocí aplikace chytrého telefonu, dálkového ovládání nebo videoherní podložky.

Přečtěte si více: Co je Kodi a jak můžete toho využít??

Jak používat Kodi bezpečně a soukromě.

Kodi má mnoho použití, ale nejčastěji se používá jako přehrávač multimediálních datových proudů. Mnoho uživatelů Kodi se obrací ke streamování obsahu chráněného autorskými právy a ke stažení a spuštění virtuální privátní sítě (VPN) maskuje svou identitu. Všichni uživatelé Kodi však mohou využívat také výhody VPN.

Všechny doplňky Kodi jsou vyvíjeny jednotlivými vývojáři a většina je umístěna na relativně nezabezpečených serverech. Navíc mohou doplňky Kodi snadno napadnout a nahrát svůj kód na oficiálně vypadající místa, což může vést k nebezpečným útokům Man-in-the-Middle (MitM). Vaše data by mohla být ukradena bez vašeho vědomí i prostřednictvím oficiálních doplňků.

Poskytovatelé internetových služeb se také nestarají o to, zda je vaše vysílání pro legitimní účely. Mnoho z nich někdy sníží rychlost internetu u zákazníků, kteří streamují video. Někteří poskytovatelé internetových služeb považují streamovací služby, jako je Crackle, za konkurenty svých balíčků kabelové televize a zpomalí data z těchto služeb, aby zabránili více uživatelům v jejich registraci. Pokud zjistíte, že Kodi ukládá do vyrovnávací paměti, může to být příčina.

Použití VPN je užitečné při prevenci útoků typu Man-in-the-Middle a při vyhýbání se omezování rychlosti ISP. Šifrováním připojení nemohou hackeři ani poskytovatel internetových služeb určit, co děláte, ani kdo skutečně jste.

Zejména pro uživatele Kodi je velmi důležité mít kvalitní video, což vám může VPN pomoci zajistit. Domníváme se, že nejlepší VPN pro toto použití je IPVanish, služba využívající svůj vlastní fyzický hardware. To pomáhá udržovat vysoké rychlosti, což vede k menšímu ukládání do vyrovnávací paměti videa. 

Řešení pro čtenáře:  Pomocí tohoto odkazu můžete získat IPVanish za 60% slevu z běžné ceny.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Průvodce instalací addonu crackle Kodi

Doplněk Crackle Kodi se nachází v repozici eracknaphobia. Chcete-li jej nainstalovat, postupujte takto.

 • Přejděte na tuto adresu URL a najděte repoziční soubor eracknaphobia repo: https://github.com/eracknaphobia/repo.eracknaphobia
 • Vyhledejte a klikněte na repository.eracknaphobia.zip soubor. Nezapomeňte, kam uložíte tento soubor
 • V hlavní nabídce Kodi klikněte na ikonu ozubeného kola
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Klikněte na „Nastavení systému“
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Umístěte kurzor myši na položku „Addons“
 • Pokud je povoleno „Neznámé zdroje“, ponechte jej na pokoji. Pokud je zakázána, klikněte na ni a povolte instalaci repozitářů z neznámých zdrojů
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Pokud jste museli povolit neznámé zdroje, objeví se varovná zpráva. Klikněte na „Ano“. Pokud již byly povoleny neznámé zdroje, přejděte k dalšímu kroku
 • V hlavní nabídce klikněte na „Addons“
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Klikněte na ikonu, která vypadá jako otevřené pole
 • Klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Vyhledejte umístění, kam jste uložili zip soubor od kroku 1. Klikněte na soubor
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Vraťte se do nabídky instalačních doplňků kliknutím na levý horní roh obrazovky, dokud se nezobrazí nápis „Prohlížeče doplňků / doplňků“
 • Klikněte na „Instalovat z úložiště“
 • Klikněte na „eracknaphobia's Repo“
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Klikněte na „Doplňky videa“
 • Klikněte na „Praskat“
 • Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi
 • Klikněte na „Instalovat“. Dokončení instalace obvykle netrvá déle než několik sekund

Jak používat doplněk Crackle Kodi

Jakmile máte nainstalovanou Crackle, můžete ji nakonfigurovat kliknutím na doplněk a poté kliknutím na „nakonfigurovat“.

Bohužel však toto vše umožňuje změnit poměr obrazovky a zapnout nebo vypnout zvukový komentář. Neexistuje způsob, jak zadat své crackle ID a heslo, abyste získali doporučení programu na základě vašich zvyků při prohlížení. Doufejme, že aktualizace to umožní v budoucnu.

Chcete-li přehrát program, klikněte na doplněk a poté klikněte na „Otevřít“. Budete mít možnost podívat se na seznam filmů nebo seznam televizních pořadů..

Klikněte na libovolnou možnost. Zobrazí se vám seznam titulů. Znovu jsou uvedeny v abecedním pořadí. Klikněte na název, který chcete sledovat.

Addon Crackle Kodi: Jak nainstalovat a používat Crackle na Kodi

Titul začne hrát.

Přehled doplňků Kodi Crackle

Nejlepší funkcí addonu Crackle je, že je zcela zdarma a zcela legální.

Z dalších doplňků můžete získat spoustu nového a trendového obsahu. Ale většina z nich jsou nákladná nebo streamovaná pirátská videa. Praskání stojí mimo jiné addony v tom, že nemá ani jednu z těchto nevýhod.

A přesto má Crackle spoustu kvalitních videí.

To nese klasické síťové televizní pořady jako The Shield, Heroes, Heroes Reborn, Seinfeld, a Blue Mountain State, stejně jako některé vysoce hodnocené originály Crackle Startup, Super Mansion a Party Boat.

Pokud jde o filmy, doplněk Crackle má některé známé tituly jako Strach a nenávist v Las Vegas, Easy Rider, a Dům létajících dýka.  Má také skvělé filmové originály jako Extrakce, Dead Rising: Strážná věž, a The Throwaways.

Jediným typem obsahu, který Crackle chybí, jsou novější televizní pořady a filmy z hlavních sítí a filmových studií. Takže uživatel, který se zvláště zajímá o novější obsah, bude muset získat další služby, které doplní Crackle. Ale pro bezplatnou službu je jeho katalog rozhodně působivý.

Crackle má tu nevýhodu, že nese reklamu. To může být občas nepříjemné. Pokud však program, který chcete vidět, není k dispozici jinde, může se stát, že se na něj podíváte na několik reklam.

Celkově je Crackle skvělým doplňkem každé kolekce doplňků uživatele Kodi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 43