Adda Castaway Kodi: Je Castaway bezpečné a legální použití?

Doplněk Castaway Kodi


Pokud jste sportovním fanouškem, který se snaží najít způsob, jak sledovat svůj oblíbený sport bez předplatného kabelu, možná jste slyšeli o doplňku Castaway Kodi. Kodi je velmi oblíbený u řezaček kabelů všude a doplněk Castaway je oblíbený zejména u sportovních fanoušků. Možná se však ptáte, zda je Castaway v souladu s právními předpisy a zda je pro váš počítač bezpečný. Tento článek podrobně prozkoumá toto téma.

Co je Kodi?

Před vytvořením Kodi muselo mnoho řezačů kabelů přepínat mezi webovými prohlížeči a různými dalšími částmi proprietárního softwaru pokaždé, když chtěli změnit kanály. U společnosti Kodi je to minulost. Uživatelé Kodi mohou integrovat všechny své streamovací služby do jedné platformy a ovládat svá média prostřednictvím RF dálkového ovládání, smartphonu nebo gamepadu. Díky tomu je online streaming pohodlný a uživatelsky přívětivý, jak tomu bývalo u systémů kabelové televize, ale aniž byste museli platit za pronájem kabelové televize nebo se vypořádat s jinými libovolnými pravidly kabelové společnosti.

Kodi lze nainstalovat na libovolné populární zařízení: Windows PC, Mac, Apple TV, Amazon Fire TV, telefon Android, iOS telefon, NVidia Shield nebo Roku.

Kodi je někdy obviněn z toho, že je nástrojem k obcházení autorských práv prostřednictvím streamování pirátských videí. Používání softwaru Kodi je však zcela legální a pro Kodi existuje mnoho legitimních použití.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

Mnoho uživatelů Kodi, kteří přenášejí obsah prostřednictvím Kodi, používá VPN, aby své činnosti udržovalo v tajnosti před svými poskytovateli služeb Internetu. I když streamujete pouze z legitimních zdrojů, měli byste stále používat VPN.

Použití VPN vás chrání před útoky typu „man-in-the-middle“, které zahajují hackeři, kteří chtějí přesměrovat vaše data do vlastní sítě a ukrást vaše osobní údaje. Dělá to tak, že šifruje data, aby je hackeři nemohli přečíst. Chrání vás také před omezením rychlosti ISP, což by jinak mohlo vést k ukládání do vyrovnávací paměti a nekvalitnímu videu.

Většina sítí VPN je bohužel pro streamování videa příliš pomalá a mnoho z nich vede záznamy o uživatelských aktivitách. Proto doporučujeme IPVanish. IPVanish používá své vlastní servery k udržení vysoké rychlosti. Při našem testování jsme zjistili, že je dostatečně rychlé pro streamování videa 1080p bez vyrovnávací paměti. Neuchovává také žádné záznamy, takže zákazníci se mohou cítit bezpečně, protože vědí, že jejich osobní údaje nejsou poskytovány třetí straně. Navíc je to jedna z mála VPN, která má nativní aplikaci pro Amazon Fire Stick.

EXKLUZIVNÍ OBCHOD: Naši čtenáři zde mohou ušetřit 60% na plánech IPVanish.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje porušení autorských práv, včetně nelegálního streamování prostřednictvím Kodi. Kodi lze použít k mnoha vynikajícím legálním účelům online streamingu. Než stáhnete nebo streamujete materiál chráněný autorskými právy bez povolení, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Co je addon Castaway Kodi?

Castaway je doplněk Kodi vytvořený speciálně pro nalezení sportovního obsahu streamovaného na internetu. Castaway někdy získává svůj obsah z webových stránek po celém světě, zatímco jindy od ostatních uživatelů Kodi. Bez ohledu na to, jak získává svůj obsah, stal se Castaway velmi populární díky široké škále sportovních akcí, které jsou v něm dostupné. Castaway je známý zejména tím, že pomáhá uživatelům najít živé televizní streamy, anglické hry Premier League a vysokoškolské fotbalové hry.

Jednou z věcí, která odlišuje Castaway od ostatních sportovních doplňků společnosti Kodi, je použití technologie peer-to-peer (P2P), populárnější prostřednictvím torrentingu. S P2P mohou uživatelé nejen stahovat obsah a streamovat ho z webu, ale také jej mohou nahrávat ostatním. Pomáhá to udržet konkrétní program v komunitě, i když původní web, na kterém je umístěn, je offline. Toto je jedna z největších silných stránek Castaway ve srovnání s jinými sportovními doplňky Kodi.

Navzdory těmto silným stránkám je však důležité pochopit, že používání Castaway má obrovská rizika. Většina zdrojů, ze kterých proudí Castaway, poskytuje pirátský obsah. To znamená, že může být nezákonné znovu nahrávat obsah, který získáte přes Castaway. V závislosti na zemi, ve které žijete, může být pro vás dokonce nezákonné Pohled sportovní akce na Castaway.

Castaway je také doplňkem třetí strany, který neproběhl prostřednictvím přísných mechanismů kontroly kvality v oficiálním úložišti Kodi. Díky tomu je obzvláště náchylné k použití při útokech typu „člověk uprostřed“ a při jiných druzích škodlivých akcí hackerů.

Kromě těchto právních a bezpečnostních problémů nebyl Castaway dlouho aktualizován. Výsledkem je spousta mrtvých odkazů. I když stále můžete najít nějaký obsah pomocí funkce Castaway P2P, výběr dostupných videí není tak velký, jako tomu bývalo.

Z těchto důvodů, nedoporučujeme addon Castaway Kodi. Místo toho doporučujeme následující alternativy.

Alternativy k doplňku Castaway Kodi

O následujících doplňcích Kodi je známo, že streamují sportovní události z oficiálních autorizovaných zdrojů. Z tohoto důvodu mají kvalitnější obraz a zvuk a obvykle nemají mrtvé odkazy. Kromě toho jsou tyto doplňky z hlediska ochrany soukromí a bezpečnosti bezpečnější než ostatní a ve většině zemí jsou zcela legální.

FilmOn Simple

FilmOn Simple Kodi addon

FilmOn je bezplatná služba IPTV s více než 600 kanály. Má filmy, televizní pořady, dokumenty a mnoho dalších typů videoobsahu, vše zcela zdarma. Zvláštní pozornost věnuje sportovním fanouškům, má „extrémní sportovní“ kanál s MMA, Kickboxem, Watercrossem, vzpěrami a mnoha dalšími sportovními událostmi. Služba FilmOn je přístupná přes Kodi pomocí addonu FilmOn Simple Kodi v úložišti SuperRepo.

Pokud chcete zdarma sledovat vysoce kvalitní sportovní streamy na Kodi, nemůžete s FilmOn Simple pokazit.

NFL Game Pass

Doplněk NFL Game Pass Kodi

Pokud se konkrétně zajímáte o fotbal, addon NFL Game Pass Kodi vám umožňuje přístup ke každé hře NFL sezóny za 74,99 $ / rok. To odpovídá 15 $ / měsíc v pětiměsíční sezóně.

Živě jsou však k dispozici pouze hry pro prezence. Ostatní budou k dispozici buď několik hodin, nebo ihned po jejich skončení. To vám však umožňuje sledovat tolik fotbalu, kolik chcete, aniž byste museli platit za jakýkoli jiný kanál. Protože je předem nahraná, poskytuje také výhodu, kterou nemusíte procházet reklamami.

Účet s NFL Game Pass můžete získat zde.

Doplněk NFL Game Pass Kodi je umístěn v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Přečtěte si více: Jak sledovat NFL na Kodi.

Pluto.tv

Informační obrazovka Pluto.tv Kodi addon

Stejně jako FilmOn je Pluto.tv další zcela bezplatnou televizní službou. Má více než 100 kanálů, včetně osmi sportovních kanálů, které hrají pokerové turnaje, akce Impact Wrestling, MMA a NCAA college atletics. To je další skvělá volba pro získání bezplatných sportovních akcí.

Doplněk Pluto.tv Kodi je v oficiálním úložišti Kodi addon.

NBA League Pass

NBA League projde doplňkem Kodi

Pokud se konkrétně zajímáte o basketbalové hry, zvažte předplatné NBA League Pass. To vám umožní sledovat stovky out-of-market NBA hry za $ 199 / rok. To odpovídá ekvivalentu 39,80 $ / měsíc v pětiměsíční sezóně. Tyto hry nejsou předem nahrány, ale jsou vysílány živě, jak k nim dochází.

Jediné hry, které se nebudou zobrazovat, jsou ty, které jsou vysílány na vnitrostátní nebo místní úrovni. Pokud je váš oblíbený tým místní, může to být problém, protože mnoho her vašeho týmu by mohlo být zatemněno. Pokud váš oblíbený tým není lokální, NBA League Pass může být skvělým způsobem, jak vidět spoustu NBA her, aniž byste potřebovali balíček kabelové televize..

Doplněk NBA League Pass Kodi je v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Viz také: Jak sledovat NBA na Kodi.

DirecTV Nyní s PlayOn

Doplněk Playon Kodi

Pokud chcete vidět širokou škálu sportů a nejste spokojeni s nabídkami společností FilmOn nebo Pluto.tv, možná se budete chtít přihlásit k odběru obecnější placené služby IPTV, jako je DirecTV Now. Za 35 $ / měsíc vám DirecTV Now dá ESPN, ESPN2, FS1 a NBCSN. Ve vybraných oblastech zahrnuje tento balíček také NBC, CBS, ABC a FOX. Ať už je váš oblíbený sport baseball, fotbal, basketbal, NASCAR nebo cokoli jiného, ​​tyto kanály by vám měly poskytnout spoustu možností.

Bohužel, neexistuje žádný samostatný DirecTV Now addon pro Kodi. Stále však můžete získat přístup ke svým kanálům DirecTV Now prostřednictvím addonu PlayOn Kodi. PlayOn je služba DVR, která vám umožňuje legálně nahrávat programy z různých streamovacích služeb, včetně DirecTV Now, Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Stojí to 30 $ / rok, což je ekvivalent 2,50 $ / měsíc.

Prohlížeč PlayOn je v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Řešení pro čtenáře: Vyzkoušejte PlayOn zdarma po dobu 7 dní

Playstation Vue

Doplněk PS Vue Kodi

Playstation Vue je placená služba IPTV podobná službě DirecTV Now. Na rozdíl od DirecTV Nyní však má samostatný addon Kodi. Jeho základní balíček je o něco dražší za $ 39,99 / měsíc. Za tuto cenu nabízí ESPN, ESPN2, FS1, FS2 a NBCSN. To jsou všechny stejné sportovní kanály, které vám DirecTV Now dává, plus Fox Sports 2.

Doplněk Playstation Vue Kodi je v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

USTVNow

USTV Nyní doplněk Kodi

USTVNow je služba pro americkou armádu žijící v zahraničí, ale kdokoli se může přihlásit. Nabízí zdarma všechny síťové kanály: NBC, ABC, CBS, FOX, CW a PBS. Vzhledem k tomu, že v těchto sítích se konají některé z největších sportovních akcí, můžete s bezplatným balíčkem vidět spoustu velmi kvalitního sportovního obsahu. Za 19 USD můžete také získat ESPN od USTVNow.

USTVNow je skvělá služba, která má sama o sobě. Je také užitečné, pokud máte smůlu, že žijete v oblasti, kde místní televizní kanály nejsou k dispozici na DirecTV Now nebo PS Vue. V takovém případě ji můžete použít ve spojení s jednou z těchto dalších služeb k dokončení balíčku sportovních televizí.

Doplněk USTVNow Kodi je v oficiálním úložišti Kodi.

Adda Castaway Kodi: Přehled a obavy o soukromí

Castaway rozhodně umožňuje uživateli vidět spoustu sportovních akcí zdarma. Z tohoto důvodu se stala velmi populární. Při používání Castaway však existuje mnoho rizik, která ostatní addony nemají.

Castaway býval součástí úložiště Fusion a většina článků na webu právě říká, že byste tam měli najít kopii. Poté, co společnost TV Addons po soudním řízení vylepšila své stránky, odstranila všechny porušující doplňky, včetně Castaway.

Bohužel to stále více platí pro doplňky třetích stran. Repozitáře, které obsahují doplňky třetích stran porušující autorská práva, si často získávají na popularitě, poté jsou žalovány televizními sítěmi a jsou nuceny tyto doplňky porušovat nebo je vypnout. Později se addony znovu objeví v jiném úložišti, o kterém nikdo nikdy neslyšel. Spotřebitelé pak nechají přemýšlet: Je to původní kód nebo bylo s ním manipulováno?

Vzhledem k těmto rizikům ochrany soukromí a bezpečnosti existují rozhodně dobré důvody vyhýbat se Odhoďte a místo toho použijte jiný sportovní doplněk Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 50