27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

nejlepší kodi filmové addony září 2019


Náš seznam doplňků z ledna 2020 obsahuje několik zajímavých záznamů pro uživatele Kodi, kteří streamují televizi a filmy na Kodi. Můžete přejít přímo na náš úplný seznam nejlepších doplňků pro televizi a filmy Kodi pro leden zde.

Na Kodi jsou k dispozici stovky televizních a filmových doplňků pokrývajících každý žánr, který si dokážete představit. Jen málo stojí za úsilí, které je vyžaduje k jejich instalaci. Zatímco jiné weby doporučující možnosti třetích stran, jako jsou Seren a Fen, oficiální doplňky jako Crackle, Tubi, Xumo a další poskytují nejlepší zážitek ze streamování pro filmy a TV na Kodi. Prohledali jsme velké množství úložišť, abychom našli 25+ nejlepších doplňků pro televizi a filmy Kodi, které vám umožní sledovat filmy a TV na Kodi podle obsahu vašeho srdce!

27 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a televizi v lednu 2020

Z toho, co jsme zjistili, nejlepší addony filmů Kodi jsou:

 1. Xumo
 2. BBC iPlayer
 3. Prohlížeč PlayOn
 4. Youtube
 5. USTVnow
 6. Britská cesta
 7. FilmRise - YouTube
 8. Praskání
 9. Internetový archiv [Video]
 10. Snagfilms
 11. Klasické kino
 12. Bollywood filmy
 13. Sling TV
 14. Tubi
 15. Popcornflix
 16. Filmy na akci
 17. Přehrávač BFI
 18. Černobílé filmy
 19. Dokumentární bouře
 20. Nabít! Živá TV
 21. Comet TV Live
 22. Pluto.tv
 23. Křičí Factory TV
 24. Amazon Prime Video
 25. Netflix
 26. Indy Darlings (Zápas)
 27. národní geografie

Provedeme vás instalací každého z těchto doplňků těsně pod.

Jak sledovat filmy na Kodi

Filmy na Kodi můžete snadno sledovat takto:

 1. Nainstalujte nejnovější aplikaci Kodi z webu Kodi.tv.
 2. Otevřete Kodi a jděte na Doplňky
 3. Klikněte na symbol balíčku vlevo nahoře a poté klikněte na Instalace z úložiště
 4. Vyhledejte úložiště doplňků Kodi a klikněte na něj
 5. Najděte a nainstalujte požadované doplňky
 6. Ujistěte se, že používáte VPN pro zachování vašeho prohlížení, doporučujeme IPVanish

Je to tak jednoduché! Tyto doplňky můžete načíst z domovské obrazovky. Než však budete streamovat některý z těchto doplňků, měli byste se ujistit, že používáte virtuální soukromou síť nebo VPN. Váš poskytovatel internetových služeb se může pokusit snížit rychlost internetu, když streamujete filmy na Kodi. Kromě toho existují určitá rizika při používání libovolného doplňku Kodi, a to i oficiálních, protože tyto doplňky byly v minulosti hacknuty..

Upozornění: Váš poskytovatel internetových služeb může vidět weby, které navštěvujete, a obsah, který streamujete

Chcete-li chránit kvalitu streamování a zabezpečení při používání Kodi, doporučujeme VPN. Váš poskytovatel internetových služeb vidí, co streamujete online, a v některých zemích může tyto informace sdílet s třetími stranami.

Podle nedávných amerických zákonných změn mohou být tyto informace prodávány a sdíleny s dalšími organizacemi, úředníky a společnostmi. VPN šifruje vaše data, aby váš poskytovatel internetových služeb, hackeři a další neviděli vaši online aktivitu. IPVanish je jednou z důvěryhodnějších možností, které mají uživatelé Kodi k dispozici, je rychlý, levný na používání a umožňuje vám ji nainstalovat a spustit současně až na 10 zařízeních současně.

NEJLEPŠÍ VPN PRO KODI: IPVanish je naše nejlepší volba. Má velkou netestovanou síť serverů a dosahuje dobré rychlosti. Díky silným funkcím zabezpečení a ochrany soukromí je IPVanish oblíbeným pro uživatele Kodi. Vyzkoušejte to bez rizika se 7denní zárukou vrácení peněz.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro pirátství.

27 nejlepších doplňků pro sledování filmů na Kodi

Nejlepší filmové doplňky Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi addon. Chcete-li sledovat filmy na Kodi, budete chtít nainstalovat následující doplňky:

Nejnovější doplněk pro prosinec 2019: National Geographic - obsah NatGeo na vyžádání zdarma!

natgeo best kodi tv addons DECember 2019

National Geographic je jednou z nejstarších, nejznámějších společností nabízejících programování a obsah přírody a reality. Díky úsilí fraserc, jako plodný vývojář doplňků Kodi, můžete nyní streamovat obsah z webu Nat Geo přímo přes Kodi. A pozitivně je k dispozici mnoho bezplatného obsahu.

Tento doplněk prošel nadací Kodi Foundation a nyní je oficiálně součástí úložiště doplňků Kodi. 

K dispozici je také velké množství dalších kvalitních doplňků, s některými zajímavými novými vstupy do pole.

Tento doplněk můžete nainstalovat přímo z oficiálního úložiště doplňků Kodi.

Líbí se nám doplněk Charge TV Live (zde), který poskytuje nepřeberné množství klasik B-filmu.

Tubi (zde) je také kvalitní doplněk, který má k dispozici více titulů než Netflix.

1. BBC iPlayer

BBC iplayer best kodi addons December 2019
BBC rozhlasové a televizní programy přicházejí ve formě iPlayer WWW jako doplněk pro Kodi. Z webu BBC iPlayer můžete sledovat živé televizní vysílání, televizní pořady a rozhlasový obsah. Nezapomeňte, že většina obsahu je pouze ve Velké Británii, a proto ji budete muset používat, musíte ji nastavit na Spojené království. Ne všechny VPN fungují, proto se podívejte na náš článek o tom, jak porazit zákaz VPN BBC iPlayer VPN.

BBC iPlayer je legální používat, pokud jste rezidentem Velké Británie s platnou televizní licencí 

iPlayer WWW je k dispozici na internetu Oficiální úložiště Kodi Addon. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak nainstalovat a používat iPlayer WWW na Kodi, klikněte sem.

2. PlayOn

Playon nejlepší kodi tv addony 2019
Pokud chcete do Kodi integrovat služby placeného streamování, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime Video, je nejlepším řešením napříč platformami PlayOn. Za 2,50 $ měsíčně, tento streamovaný DVR ukládá video soubory do formátu MP4 pro přehrávání. Zahrnuje funkci, která vám umožní automaticky přeskočit reklamy. Budete potřebovat počítač se systémem Windows pro nahrávání videa pomocí aplikace PlayOn Media Server, ale doplněk Kodi funguje na jakémkoli operačním systému.

PlayOn je plně legální a zajímavý způsob, jak propojit placené streamingové účty a plně se integrovat s přehrávačem médií Kodi.

Přihlaste se k odběru PlayOn zde (zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz). Addon PlayOn Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository.

3. YouTube

youtube nejlepší kodi addony prosinec 2019
YouTube zůstává oblíbeným zdrojem televizních pořadů a filmů. Jakýkoli film nebo televizní pořad, ať už plné epizody nebo videoklipy, které najdete na YouTube, najdete rychle a snadno na addonu YouTube. Snad nejlepší součástí používání doplňku YouTube oproti přístupu na web prostřednictvím webového prohlížeče nebo jiných možností je skutečnost, že můžete obejít všechny nepříjemné postranní bannery a návrhy videí. Ve skutečnosti ani nedostanete otravné reklamy, které se přehrávají před vašimi videi.

Při pokusu o použití doplňku YouTube nebudete mít přístup k obsahu, dokud zařízení nespárujete. Když kliknete na „přihlášení“, dostanete aktivační kód a budete vyzváni, abyste se dostali na youtube.com/activate párovat. Možná to budete muset udělat dvakrát aby to fungovalo.

Addon YouTube Kodi najdete v oficiálním repozitáři Kodi Addon.

YouTube je plně legální možnost streamování videa. I když na YouTube můžete narazit na pirátský obsah, je to vzácné a YouTube je s takovým obsahem velmi rychle.

4. USTVnow

BBC iplayer nejlepší kodi tv addony 2019
USTV Now je zajímavá služba. Přestože jsou muži a ženy a cizinci v zahraničí speciálně navrženi pro vojenské služby, mohou se do služby přihlásit a používat ji kdokoli. USTV Now stojí 19 dolarů měsíčně za 28 kabelových kanálů a omezené DVR služby. Můžete zaplatit 39 $ měsíčně za variantu, která pracuje s neomezeným počtem DVR.

S USTV Now získáte přístup ke stovkám filmů a televizních pořadů. Ať už vám ukazují, že jste je uložili prostřednictvím DVR nebo na vyžádání, můžete k tomuto obsahu přistupovat pomocí addonu USTV Now.

USTV Now je v tuto chvíli považována za legální. Najdete ji v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository, jedná se však o starší verzi, která nemusí fungovat. Kliknutím sem zobrazíte naši instalační příručku USTNow.

U novější verze tohoto doplňku si můžete prohlédnout úložiště doplňků SuperRepo nebo Kodisrael.

5. British Pathe

britská pathe
Přečtěte si toto: 85 000 videí. Správně, addon British Pathe Kodi nabízí přístup k British Pathe a jeho rozsáhlé knihovně klasických a historických videí z celého světa. Můžete procházet řadou různých jedinečných sbírek, včetně těch, které se týkají války, profilů zemí, sezónního obsahu, britských licenčních poplatků, sportu a politických postav. Můžete také procházet o deset let. Knihovna obsahu sahá až do 90. let 20. století a její tituly jsou k dispozici již od roku 2000-2009.

Vezměte prosím na vědomí, že tato služba neobsahuje mnoho, pokud jde o filmy plné délky. Je to však výhoda pro milovníky historie.

6. FilmRise - YouTube

filmrise

Hledáte skvělou možnost streamování legálního filmu se spoustou filmů, které chcete sledovat? Málo známý doplněk FilmRise může být právě to, co hledáte. FilmRise je filmová a televizní distribuční společnost, která získává licence a nabízí veškerý tento obsah online zdarma. FilmRise nabízí přes 7 500 titulů, snadno dostupných na YouTube, a proto snadno dostupných prostřednictvím Kodi. Existuje více než jeden doplněk FilmRise Kodi, ale ten, který budete chtít, je FilmRise - YouTube. Tento poskytuje přístup ke veškerému obsahu FilmRise, který je k dispozici na YouTube, což je mnohem více, než si pravděpodobně budete vědět, co dělat..

Doplněk FilmRise najdete v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository.

7. Praskat

Official Crackle Kodi addon nejlepší kodi addony prosinec 2019

Doplněk Crackle zdarma posílá knihovnu filmů Crackle přímo do společnosti Kodi. Když přijde na Cracklea, přijde na mysl několik slov. Konkrétně jsou tato slova „jak je něco z tohoto legálního?“ Je to úžasné, je to všechno naprosto legální, protože Crackle je bezplatná online video knihovna Sony, která nabízí širokou škálu filmů licencovaných společností Sony. Vzhledem k tomu, že Sony je filmová síla, nemělo by vás překvapit, že zde najdete i nějaký vysoce kvalitní obsah. To zahrnuje boxový film Will Smith Ali, akční film Bad Boys II a komediální remake Hádej, kdo z roku 2005.

V různých úložištích Kodi addon existuje několik verzí Crackle. Ten, který chcete, se však nachází v eracknafobii úložiště.

8. Internetový archiv [Video]

video s internetovým archivem

Do klasických filmů bez licence? Internetový archiv [Video] je pro vás doplňkem. Internetový archiv je masivní online databáze plná veškerého obsahu, od softwaru po hudbu. Podobně jako Kongresová knihovna pro internet má internetový archiv také rozsáhlou knihovnu videí, ke které máte přístup prostřednictvím Kodi. Vzhledem k tomu, že k prohlížení obsahu není nutná žádná paywall nebo předplatné, budete se moci dívat na klasiku, jako je jeho dívka pátek a jak se vám líbí, s malým úsilím.

Internetový archiv [Video] Kodi addon je plně legální, ale nenaleznete ho v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository. Místo toho se budete muset obrátit na úložiště addonů MetalChris.

9. SnagFilms

snagfilms

SnagFilms je filmová a televizní distribuční společnost s podobným obchodním modelem jako FilmRise. Stejně jako FilmRise, SnagFilms získává kompletní filmové a televizní licence a poté nabízí velké množství tohoto obsahu online zdarma. Přestože má SnagFilms o něco menší knihovnu, je stále obrovská - zde je k dispozici přes 5 000 filmů a televizních pořadů.

Pomocí doplňku SnagFilms Kodi si můžete volně a legálně vychutnat velký výběr obsahu SnagFilms. SnagFilms je k dispozici v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository.

10. Klasické kino

27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

Doplněk Classic Cinema pro společnost Kodi nabízí přístup k desítkám filmů a seriálů ze začátku 20. století, včetně některých okamžitě rozpoznatelných titulů, jako jsou Dick Tracy a Oceans 11. Není třeba se registrovat a veškerý obsah je k dispozici zdarma, což znamená, že je to skvělý způsob, jak se opřít o klasiku.

Doplněk Classic Cinema Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

11. Bollywoodské filmy

27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

Bollywood Movies škrábe volně sledované indické filmy z YouTube. Můžete si vybrat z velkého množství obsahu, takže určitě najdete něco zajímavého. Nejlepší ze všeho je, že mnoho dostupných titulů bylo dabováno přes Telugu, Tamil nebo Hindština.

Doplněk Bollywood Movies Kodi je zdarma, ale nenachází se v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Místo toho můžete najít nejaktuálnější a nejdůvěryhodnější verzi v Úložiště TVAddons.

12. Sling TV

Sling TV kodi nejlepší filmové doplňky

Pokud jste rezidentem v USA, bude služba Sling TV skvělou volbou pro obsah na vyžádání. Sling TV vám umožní sledovat živé televizní vysílání, jakmile připojíte svůj účet Sling TV, ale také přináší širokou škálu televizních pořadů, filmů a dalších díky partnerství s kanály a poskytovateli obsahu nabízenými prostřednictvím této služby..

Doplněk Sling TV Kodi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

13. Tubi

27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

Je bezpečné říci, že vaše instalace Kodi je bez Tubi skutečně neúplná. Tato bezplatná služba streamování se může pochlubit více než 50 000 titulů, od filmů po televizní pořady, a pokrývá škálu všech žánrů, které si dokážete představit. A i když se jedná o bezplatnou službu, stále má přes 600 vysoce hodnocených televizních pořadů a filmů, z nichž mnohé mají nejlepší skóre na Rotten Tomatoes.

Je zřejmé, že Tubi TV je schopna nabídnout veškerý tento skvělý obsah, protože je podporována reklamami. Když však provozujete televizní streamy Tubi prostřednictvím Kodi, přehrávač médií automaticky filtruje reklamy. To znamená, že si můžete užívat Tubi, aniž by reklamy přerušily váš zážitek ze sledování.

Zatímco Tubi TV se může pochlubit velkou knihovnou obsahu, zjistíte, že různé regiony mají určité tituly geograficky uzamčené. Doplněk Tubi Kodi vám navíc umožňuje přístup pouze do americké obsahové knihovny, což znamená, že budete muset používat VPN, pokud jste mimo Ameriku..

Doplněk Tubi najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Více informací o Tubi TV si můžete přečíst v našem podrobném průvodci instalací.

14. Popcornflix

Hlavní doplněk Kodi Popcornflix

Popcornflix, fungující podobně jako Tubi TV, je bezplatná služba streamování filmů, kterou si také můžete zdarma stáhnout a nainstalovat na Kodi. Popcornflix nabízí jak televizní pořady, tak filmy, a nabízí televizní pořady a filmy napříč všemi žánry, které byste si mohli užít. Najdete dokonce i některé méně obvyklé kategorie, včetně Filmy Bro, asijské akce, křič! Tovární TV, a tématem prázdnin To The Season.

Addon Popcornflix Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository.

Ačkoli Popcornflix není úplně na úrovni Tubi TV, je to stále vynikající doplněk. Ve své knihovně najdete několik kvalitních filmů, včetně hitového filmu There Will Be Blood a japonského filmu, který „udělal první“ před vznikem The Hunger Games, Battle Royale.

15. Filmy pro akci

27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

Filmy pro akci jsou zajímavým doplňkem. Nabízí přístup k rozsáhlému spektru dokumentů a krátkých filmů vztahujících se k tématům, jako je sociální spravedlnost, životní prostředí a neutralita sítě. I když vás pravděpodobně nebude zajímat každá kategorie obsahu, je toho tolik, že jste povinni najít něco, co se vám líbí.

Films for Action najdete v oficiálním úložišti Kodi Addon Repository.

16. Přehrávač BFI

film kodi addons bfi

Pokud jste o Britském filmovém institutu nikdy neslyšeli, je dnes váš šťastný den. Britský film má dlouhou a zajímavou historii s mnoha jedinečnými a historickými kousky, které by měl sledovat každý student filmu nebo filmový fanoušek. Prostřednictvím přehrávače BFI Player můžete sledovat nepřeberné množství britských filmů.

Prostřednictvím tohoto doplňku najdete dokumenty, dětské karikatury a politické komentáře z dávných dob.

Tento doplněk můžete nainstalovat přímo z oficiálního úložiště doplňků Kodi.

17. Černobílé filmy

Černobílé filmy Kodi addon

Pokud autorská práva vypršela, najdete ji na černobílých filmech. Ti, kteří milují starší filmy, najdou černobílé filmy jako kvalitní doplněk Kodi. Ještě lepší je, že černobílé filmy jsou jedním z mála doplňků společnosti Kodi, které jsme našli, a umožňují vám stahovat filmy přímo z aplikace Kodi..

Černobílé filmy jsou k dispozici v repozitáři MetalChris.

18. Documentary Storm

dokumentární bouře nejlepší filmové kodi addony

Dokumenty se stále počítají jako filmy, že? Samozřejmě, že ano, zvláště pokud máte rádi krok s tím, co se děje po celém světě. Existuje jen málo doplňků pro dokumentární filmy, které odvádějí lepší práci než Documentary Storm. S tuctem kategorií a stovkami filmů vyřazených z celého webu najdete Documentary Storm je skvělý doplněk Kodi pro případ, kdy se potřebujete vzdělávat o světě.

Dokumentární bouři najdete z repozitáře MetalChris.

19. Nabijte! TV Live

Nabíjejte kodony addon nejlepší doplňky pro filmy

Sinclair Broadcasting Group nedávno vydala nový web, který vysílá bezplatný obsah podle plánu. Síť také tvrdí, že má sportovní zábavu, ale hlavní důraz je kladen na akční filmy a televizní pořady. Mnoho filmů a televizních pořadů jsou starší klasika nebo B-filmy, ale výběr je docela fantastický, nicméně. Nabít! je zcela zdarma k zobrazení, což z něj činí perfektní doplněk k vaší sestavě doplňků Kodi.

Bohužel, Charge! není k dispozici nikde kromě USA. VPN však bude fungovat tak, aby obešla blokování obsahu. zaměstnává.

Najdete poplatek! TV Live Official Kodi Addon Repository.

20. Comet TV Live

kometová televize

Comet TV Live, přicházející z Sinclair Broadcast Network, je bezplatná, živě vysílající síť sci-fi. Zaměřujeme se zde více na televizní pořady než na filmy, ale Comet TV poskytuje uživatelům spravedlivou kombinaci obou. Jak je typické u bezplatného sci-fi, zde najdete velké množství obsahu B-filmu, ale také jako sci-fi fanoušek můžete být s touto perspektivou v pořádku. K dispozici je několik těžkých hitterů, jako je původní Mad Max, ale najdete také oblíbené televizní pořady, jako jsou Stargate SG-1 a Babylon 5..

Doplněk Comet Live TV Kodi můžete nainstalovat z oficiálního úložiště Kodi Addon Repository.

Další poznámka: Comet TV Live je navržen pro práci s Kodi verze 18 Leia a používá také nástroj pro přehrávání videa s názvem InputStream Adaptive. Ve výchozím nastavení je InputStream Adaptive v Kodi v.18 zakázán. Výsledkem je, že když se pokusíte nainstalovat Comet TV Live, zobrazí se chybová zpráva a selhání instalace.

Chcete-li povolit technologii InputStream Adaptive, postupujte takto:

 • Otevřete Kodi na domovskou obrazovku
 • Jít do Addony
 • Klikněte na Moje addony
 • V dolní části seznamu klikněte na VideoPlayer InputStream
 • Klikněte na InputStream Adaptivní a poté vyberte Umožnit

Jsi hotový! Nyní byste měli mít možnost nainstalovat a spustit Comet Live TV.

21. Pluto.tv

Doplněk Pluto.TV Kodi

Jedna z nejlepších služeb IPTV v okolí, Pluto.tv je zcela zdarma ke stažení a používání. Na stránkách Pluto.tv najdete stovky živých televizních kanálů, včetně těch, které jsou určeny výhradně k přehrávání filmů a klasických televizních pořadů. Pluto.tv je nutností pro každého, kdo chce bezproblémové sledování televize.

Pluto.tv najdete v oficiálním úložišti Kodi addon.

22. Výkřik Factory TV

zakřičte tovární televizní kodi addon

Část obsahu Shout Factory TV můžete získat od Popcorn Flix, ale pokud jste v kultuře klasických B-filmů a televizních pořadů, možná si to budete chtít vzít přímo ze zdroje. Shout Factory TV nabízí stovky televizních pořadů a filmů, díky nimž budete zasténat a převrátit oči. Ještě lépe se budete také moci smát spolu s komentářem díky desítkám epizod Rifftraxu a MST3K nabízených prostřednictvím tohoto addonu.

23. Amazon Prime Video

Doplňky Amazon Kodi

Díky inovacím DRM u Kodi v. 18 Leia nyní Amazon Prime Video prostřednictvím Kodi funguje efektivně! Pokud máte účet Amazon Prime, již máte v ceně zahrnut přístup k Prime Video. Používání Amazon Prime Video s Kodi usnadňuje navigaci v Amazon Prime Video systému, který je poměrně složitý a uživatelsky nepřátelský prostřednictvím webového prohlížeče nebo dokonce prostřednictvím specializovaných aplikací pro jiné operační systémy, jako je Android Amazon Firestick..

24. Netflix

27 skvělých filmových a televizních doplňků Kodi, které skutečně fungují v lednu 2020

Stejně jako u doplňku Amazon Prime Video můžete nyní sledovat Netflix prostřednictvím Kodi díky podpoře DRM na Kodi v.18. Prostřednictvím tohoto doplňku získáte přístup k celé knihovně Netflix, včetně funkcí vyhledávání. Upozorňujeme, že tento doplněk je nedokončený a může být obzvláště chybný.

Doplněk Netflix pro Kodi v.18 můžete nainstalovat pomocí vývojového githubu.

25. Xumo

Addon Xumo TV Kodi

Doplněk Xumo Kodi nabízí vše, co najdete v doplňku Pluto.tv, alespoň pokud jde o formát. Je to zcela bezplatná a podporovaná živá televize s velkým počtem kanálů, které se vejdou do každé možné výklenky pro sledování televize.

26. Indy Darlings - Živý zápas a zápas na vyžádání

nejlepší kodi addony

Jako zápas? Indy Darlings je možná jedním z nejlepších doplňků, který zasáhl Kodiho v dlouhém čase, zejména pro zápasnické fanoušky. A co víc, najdete spoustu obsahu na vyžádání pro vzrušující novou ligu All Elites Wrestling. Doplněk dokonce podporuje živé vysílání, když jsou k dispozici živé přenosy, a je zcela zdarma ke stažení a používání.

Doplněk Indy Darlings dosud není součástí žádného úložiště. Zde je návod, jak to získat:

 • Klikněte zde ke stažení souboru ZIP Indy Darlings
 • Otevřete Kodi
 • Jít do Addony
 • Klikněte na symbol balíčku (vlevo nahoře)
 • Klikněte na Instalujte ze zipu
 • Vyhledejte složku pro stahování v Průzkumníku souborů
 • Najít plugin.video.indydarlings Doplněk Kodi a kliknutím jej nainstalujte

Doplňky Kodi pro filmové upoutávky

Hledáte připravované filmy? Na Kodi jsou dvě skvělé možnosti pro zachycení filmových upoutávek.

Doplněk YouTube Kodi

Tohle je poněkud zjevná možnost. Pomocí doplňku YouTube Kodi můžete snadno najít a sledovat všechny nejnovější filmové upoutávky. Chcete-li najít filmové upoutávky pomocí doplňku YouTube Kodi, přejděte do části „Hledat“ a zadejte „filmové upoutávky“. Poté přejděte na „Kanály“. V části Kanály uvidíte dlouhý seznam kanálů YouTube určených pro upoutávky na filmy. Alternativně můžete hledat konkrétní film, pokud hledáte něco konkrétního.

Doplněk HD-Trailers.net Kodi

HD přívěsy

HD-Trailers.net je jedním z nejlepších webů s upoutávkami filmů. Naštěstí je k dispozici doplněk Kodi HD-Trailers.

Tento doplněk najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Použití tohoto addonu je neuvěřitelně snadné. Procházejte přívěsy podle nejnovějších, nejsledovanějších, knihoven (abecední seznam všech přívěsů), otevírání tento týden a již brzy. HD-Trailers stahuje své přívěsy z dlouhého seznamu zdrojů, včetně Apple.com, Yahoo.com, YouTube a přímo z webu HD-Trailers.net.

Co je Kodi?

Kodi, bezplatný a open source software pro domácí kino, vám umožňuje streamovat média z obrovského množství zdrojů. Nejsou však předem nainstalovány, takže před spuštěním zajímavých filmů a televizních pořadů budete muset nainstalovat několik doplňků pro filmy Kodi..

Při hledání doplňků pro streamování filmů a televizních stanic narazíte na dva typy: oficiální doplňky Kodi, ke kterým lze přistupovat prostřednictvím oficiálního repozitáře Kodi Addon Repository, a doplňky, které jsou dostupné prostřednictvím velkého počtu repozitářů třetích stran, například Exodus nebo smlouva.

Doplňky třetích stran představují významná rizika oproti těm, která jsou uvedena v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Hackeři mohou unesou doplňky třetích stran a mohou je použít ke špionážním činnostem při streamování uživatelů. Mohou také nést jiné formy malwaru, které mohou být tiše nasměrovány na uživatele, i když byl doplněk nainstalován ze zdánlivě důvěryhodného zdroje. Protože doplňky třetích stran nejsou plně prověřeny, představují významná rizika pro soukromí a zabezpečení.

Náš průvodce rozebere, jak sledovat filmy na Kodi, a provede vás instalací některých nejlepších doplňků pro televizní a filmové vysílání. Poskytujeme také přehled otázek ochrany osobních údajů souvisejících s oblíbenými doplňky třetích stran pro filmy a televizní vysílání.

V samém spodku našeho průvodce najdete užitečný přehled nejoblíbenějších filmů Kodi a televizních pořadů třetích stran, které můžete vidět jinde. Poskytujeme vysvětlení toho, co tyto doplňky jsou, jak streamují obsah a jaký druh obsahu poskytují.

Zákony a pravidla se v jednotlivých zemích liší, takže každému, kdo hledá streamování obsahu prostřednictvím doplňků třetích stran, které nabízejí „bezplatný“ obsah, doporučujeme, aby zkontroloval, zda je obsah legálně nabízen, a zda je legální prohlížet takový obsah ve vaší zemi..

Tip pro odborníky: Bez ohledu na to, jaké doplňky si vyberete, důrazně doporučujeme, abyste při streamování videa na Kodi používali renomovanou a rychlou VPN, abyste byli v bezpečí a soukromí online. Oblíbená VPN v komunitě Kodi je IPVanish, která pracuje se všemi doplňky Kodi a se všemi nejoblíbenějšími zařízeními, včetně Amazon Fire Fire. Zde můžete ušetřit až 60% na plánech IPVanish.

Neoficiální doplňky Kodi pro streamování televize a filmů

Následující addony jsou doplňky, které jsme viděli na jiných webech jako dobrá doporučení. Níže vysvětlíme, co každý doplněk je, jak poskytuje pirátský obsah a proč ho nedoporučujeme používat.

Serene

doplněk seren kodi

Seren je v současné době nejžhavější věcí v bloku mezi davem třetích stran Kodi addon. Vyrobeno vývojářem, který navrhl populární doplněk Incursion Kodi, Seren upoutá ante trochu. Zaměřuje se na využití integrace s debridními službami, ale také škrábe přímo z některých populárních skříňek na soubory.

Dlouhá povídka, Seren má jen málo využití pro kohokoli, kdo chce legálně streamovat filmy a televizní pořady na Kodi. Seren táhne většinou nelegální zdroje. A i když některá videa jsou legálně stažena z YouTube, většina pochází z neoficiálních zdrojů, které porušují autorská práva.

Yoda

Mezi mnoha vidličkami Exodus je Yoda addon, který je navržen tak, aby seškrabával prostřednictvím více zdrojů streamování a obsah dodával prostřednictvím Kodi. Největším problémem je samozřejmě to, že většina obsahu, ke kterému má přístup, porušuje autorská práva. Takže zatímco uživatelé k němu mají přístup pro filmy a televizní pořady, nedoporučuje se to kvůli nedostatku ověřených licencí.

Realizátor

Debrid služby, které nabízejí přístup k uzamykatelným souborům za cenu, jsou populární mezi uživateli doplňků Kodi třetích stran. Realizátor je v současné době jednou z nejoblíbenějších z těchto typů služeb a je třeba se jí vyhnout. Služby Debrid účtují peníze za získání přístupu k nelicencovanému obsahu a Realizer obecně neposkytuje žádnou funkčnost bez účtu Real-Debrid.

Premiumizer

Tento doplněk funguje stejným způsobem jako Realizer. Jediným rozdílem je, že debridní služba pracuje. Tato služba funguje pouze s účty Premiumizier, které jsou také populární mezi doplňkovými streamery Kodi třetích stran, ale jsou stejně nelegitimní a porušují.

Jak nainstalovat doplňky Kodi

Chcete-li nainstalovat tyto doplňky na server Kodi, musíte nejprve nastavit příslušné úložiště. Úložiště je jako knihovna plná doplňků, které si můžete libovolně nainstalovat z Kodi. Některá úložiště vyžadují manuální instalaci, zatímco jiná, jako je Fusion, vám umožní použít jednoduchý instalační program addonu.

Naučte se, jak nainstalovat úložiště doplňků Kodi, jako je SuperRepo, Smash, Kodil a Filmkodi, zde.

Doplňky, které si můžete přímo stáhnout pomocí souboru zip, nevyžadují nejprve instalaci úložiště.

Víte o dalších televizních a filmových doplňcích pro Kodi, které bychom měli přidat do tohoto seznamu? Dejte nám vědět v komentářích!

Jak sledovat Kodi TV & filmy na Fire Stick, Android, iPhone nebo Mac

Kodi v18 „Leia“ je nejnovější stabilní verze Kodi k dispozici ke stažení. Na zařízeních se standardními webovými prohlížeči stačí stáhnout aplikaci z oficiálního webu a nainstalovat ji, abyste mohli začít. Po instalaci si můžete stáhnout doplňky z oficiálního repozitáře nebo nainstalovat nové repozitáře. Podívejte se na tento návod, jak nastavit Exodus jako příklad. To by mělo fungovat pro smartphony Windows, MacOS a Android.

iOS je o něco složitější, protože Kodi není k dispozici v App Store. Pokud chcete nainstalovat Kodi na iPad nebo iPhone bez jeho útěku, doporučujeme vám přesunout Kodi z plochy do zařízení iOS pomocí aplikace Cydia Impactor..

Streamovací zařízení se systémem Android, jako jsou Amazon Fire TV Stick a Roku, vyžadují trochu více práce, aby se Kodi nainstaloval. Chcete-li stáhnout Kodi na Fire TV Stick, bude to vyžadovat vedlejší aplikace nebo použití aplikace Downloader. Jediným způsobem, jak spustit Kodi bez Roku, je „obsazení“ nebo „zrcadlení“ jiného zařízení.

Příbuzný: Máte problémy s vyrovnávací pamětí Kodi? Podívejte se na našeho průvodce 2 rychlými opravami vyrovnávací paměti Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 55