1Kanel Kodi addon: Co je to, je to bezpečné, existují lepší addony?

Pokud hledáte způsob, jak vidět filmy a televizní pořady bez kabelového předplatného, ​​možná jste slyšeli o addonu 1Channel Kodi. Tento článek se zabývá doplňkem 1Channel, včetně toho, zda je instalace a používání bezpečné a jaké alternativy existují.


1 Doplněk kanálu Kodi

Kodi je bezplatný software ke stažení od Nadace Kodi. Může přehrávat velké množství formátů video souborů, včetně MP4, AVI, WMV a mnoha dalších. Navíc jej můžete použít k streamování videa odkudkoli na webu instalací doplňků Kodi.

Kodi lze nainstalovat na většinu populárních televizních zařízení, včetně Apple TV. Pokud máte zařízení Roku, můžete do něj streamovat videa Kodi tak, že „zrcadlíte“ telefon se systémem Android nebo iOS.

Důležité: Vždy používejte VPN s Kodi

VPN často používají lidé, kteří chtějí streamovat neoficiální obsah z internetu. Použití VPN je však užitečné pro každého, kdo streamuje video.

Síť VPN vás chrání před omezením rychlosti ISP, blokací geografického obsahu a útoky typu člověk uprostřed. Poskytuje vám svobodu streamovat video z jakéhokoli místa, které chcete, bez rušení hackerů, vašeho poskytovatele internetových služeb nebo jiných narušitelů..

Všechny VPN mají tendenci poněkud zpomalit rychlosti připojení. Některé sítě VPN jsou však pomalejší než ostatní. Mnoho sítí VPN navíc uchovává záznamy o činnosti uživatelů a jednu sadu rizik soukromí a zabezpečení nahrazuje jinou.

To jsou důvody, proč vždy doporučujeme uživatelům IPVanish uživatele Kodi. IPVanish neuchovává žádné záznamy o vaší činnosti a používá svoji vlastní fyzickou síť k udržení vysoké rychlosti. Díky tomu bude vaše video soukromé a bez vyrovnávací paměti. Má také vlastní nativní aplikaci pro Amazon Fire Stick a Nvidia Shield, což usnadňuje instalaci.

ČTENÍ PRO ČTENÁŘE: Naši čtenáři zde mohou ušetřit 60% na plánech IPVanish.

Varování: Kodi by se měl používat pouze pro obsah, ke kterému máte zákonné právo přístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajují používání Kodi pro ochranu soukromí.

Co je addon 1Channel Kodi?

1Channel je doplněk Kodi od třetích stran, který vyřadí informace z PrimeWire. PrimeWire je populární databáze filmů a televizních pořadů, která obsahuje odkazy na video streamy z celého světa. Protože PrimeWire má širokou škálu odkazů na různý obsah, 1Channel se stal velmi populární ve srovnání s jinými doplňky Kodi.

Rizika zabezpečení a soukromí 1kanálového kanálu

O kanále 1Channel existuje několik věcí, které způsobují riziko instalace pro uživatele. Za prvé, téměř veškerý obsah poskytovaný 1Channel je vyroben z nezměněného pirátského materiálu. Například addon v současné době umožňuje uživatelům streamovat celou kolekci Hra o trůny epizody bez placení za ně. Protože společnost HBO Now účtuje za zobrazení stejného obsahu 10 $ / měsíc, je pochybné, že s tím souhlasili.

Podobné tituly jsou také k dispozici pomocí addonu, včetně Chirurgové, Upíří deníky, a Moderní rodina. V závislosti na zemi, ze které je tento obsah vysílán, mohou zdroje, které jej poskytují, porušovat zákon. Pokud ano, je pravděpodobné, že je orgány zruší, což povede k poruše toků. Protože zveřejňuje odkazy na tyto pirátské proudy, může být samotný PrimeWire také vypnut, což 1 Kanál není použitelný.

Kromě toho je tento obsah hostován na náhodných webech na internetu, na které PrimeWire jednoduše odkazuje. To vytváří vážné bezpečnostní riziko, protože není známo, kdo poskytuje toky dat a jakou úroveň zabezpečení nabízejí jejich servery. Jakákoli data přenášená mezi počítačem a těmito zdroji mohou být vystavena riziku zachycení, což hackerovi umožní přístup k vašemu zařízení a možná celé vaší domácí síti.

Samotný doplněk není součástí oficiálního úložiště Kodi. Neměl stejný postup prověrky, jaké obvykle prochází oficiální addony. Toto je další riziko jeho instalace, protože by jej potenciálně mohl použít vývojář nebo útočník, který v něm zneužije zranitelnosti k provedení změn ve vašem počítači nebo televizním zařízení..

Z těchto důvodů, my v Compartiech nedoporučujeme instalovat addon 1Channel Kodi. Místo toho doporučujeme níže uvedené alternativy.

Nejlepší alternativa k 1Channel: Playon Kodi addon

Doplněk Playon Kodi

Pokud chcete sledovat nejnovější televizní pořady a filmy pomocí Kodi, nejlepší způsob, jak to udělat legálně a bezpečně, je nainstalovat doplněk PlayOn Kodi. PlayOn je služba DVR, která vám umožní legálně nahrávat filmy a pořady z mnoha různých streamovacích služeb, včetně DirecTV Now, HBO Now, Hulu, Netflix a mnoha dalších.

Abyste mohli používat PlayOn, potřebujete předplatné jedné ze služeb kompatibilních s touto službou. Potřebujete také předplatné na samotný PlayOn, což stojí 30 $ / rok nebo 49,99 $ za celoživotní předplatné. Tyto nahrávky však lze uchovat navždy, i když zrušíte streamovací službu nebo samotný PlayOn.

Díky tomu vám PlayOn umožňuje sledovat celou sezónu pořadu na HBO, Showtime nebo jiném prémiovém kanálu a platit pouze za měsíční předplatné, pokud jste ochotni počkat, až sezóna skončí vysíláním. Stejně tak lze PlayOn použít k získání nahrávek více filmů dostupných na HBO Now, MAX Now nebo jiných streamovacích službách s pouhým měsíčním předplatným.

VYZKOUŠEJTE PLAYON ZDARMA: Kompletní službu můžete vyzkoušet zdarma zde.

Seznam služeb dostupných s PlayOn

Zde jsou všechny služby, jejichž obsah lze aktuálně zobrazit pomocí doplňku Playon Kodi:

Netflix Hulu Yahoo View Amazon Video
Vudu Xfinity Spektrum Kabel Time Warner
Charta Bright House Networks DirecTV Now HBO GO
HBO TEĎ Max Go Zobrazit čas NBC
NBC Classics ABC CBS LIŠKA
PBS CW Semeno CW Youtube
Pluto.TV Tubi.TV Praskání SyfyNow
USA Network Volná forma Drama TNT TCM
AMC FxNow TBS národní geografie
PBS Kids ESPN Výhonek ESPN 3
ESPN ACC Network Extra NFL Game Pass MLB.com NHL.com
NBA League Pass WWE.com NBC Sports Live Extra Fox novinky
Fox Business CNBC Novinky CBS HBO GO Latino
Pandora

Doplněk PlayOn Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi.

VIZ TÉŽ: 14 z nejlepších doplňků Kodi pro televizi a filmy.

Jiné alternativy k 1Kanálu

Pokud nemáte zájem nahrávat programy a nechcete za PlayOn platit dalších 30 $ / rok, jsou tyto další alternativy k 1Kanálu užitečné.

Youtube

1Kanel Kodi addon: Co je to, je to bezpečné, existují lepší addony?

YouTube je známá především videi s návody, komediálními parodiemi a jinými krátkými videi od nezávislých producentů. Obsahuje však také obrovský katalog veřejnoprávních filmů. Například kanály Popcornflix a Classic Movies YouTube mají ve svých katalozích více než 100 celovečerních filmů a existuje mnoho dalších kanálů YouTube, které mají podobný obsah.

Doplněk YouTube Kodi najdete v oficiálním úložišti Kodi addon.

Praskání

Crackle Kodi addon movie menu

Pro televizní pořady i filmy má doplněk Crackle Kodi co nabídnout. Přináší spoustu síťových televizních pořadů, které byly z nějakého důvodu zrušeny, například Hrdinové a Štít. Tyto pořady mají často dobré příběhy a skvělé hraní, i když nedokázaly přinést peníze do svých sítí. Má spoustu vysoce hodnocených filmů jako Počátek a Shutter Island také.

Kromě těchto výběrů Crackle produkuje své vlastní originální televizní pořady a filmy, z nichž některé získaly dobré recenze.

Doplněk Crackle Kodi najdete v repozici eracknaphobia.

Související článek: Jak nainstalovat Crackle pro Kodi

PS Vue

1Kanel Kodi addon: Co je to, je to bezpečné, existují lepší addony?

Playstation Vue je služba pro výměnu kabelů nabízená společností Sony. Poskytuje 49 populárních televizních kanálů za 39,99 $, včetně AMC, TNT, Sci-Fi a dalších filmových kanálů. Kromě toho vám umožní uložit oblíbené televizní pořady do seznamu, aby vás systém PS Vue mohl upozornit, až budou k dispozici nové epizody. PS Vue také umožňuje přidávat kanály do seznamu oblíbených kanálů, aby byly snadno dostupné. A pokud vám chybí pořad nebo film, který chcete vidět, zůstane na vyžádání k dispozici posledních několik dní programování.

Celkově je doplněk PS Vue Kodi vynikajícím způsobem, jak sledovat nejnovější televizní pořady a filmy.

Doplněk PS Vue Kodi je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Závěr

Pokud jste chtěli sledovat televizní pořady a filmy bez kabelového předplatného, ​​možná jste zvážili instalaci oblíbeného addonu 1Channel Kodi. 1Channel však představuje značné riziko pro soukromí a zabezpečení. Existují také alternativy, které tyto nedostatky nemají, takže asi není dobrý nápad nainstalovat 1 kanál.

Široká škála doplňků nemá omezení 1Kanálu. Doporučujeme, abyste si přečetli našeho průvodce 105 nejlepšími doplňky Kodi roku 2017, abyste získali lepší představu o tom, kolik rozmanitosti nabízí Kodi.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 74