Test rychlosti

Test rychlosti širokopásmového připojení, který získává peníze na charitu

Každoročně se provádějí miliardy testů rychlosti. Pokud by tento test rychlosti použilo jen 1%, mohli bychom na charitu získat miliony lidí!


Test rychlosti

Start

Stažení
-- Mb / s

nahrát
-- Mb / s

Ping
-- slečna

Spojovací...

-- slečna
Ping

-- Mb / s
Stažení

-- Mb / s
nahrát

--
IP

--
ISP

....
Server

Sdílejte výsledky

Opakujte akci----
Poskytovatel služeb Načítání...--
Testujte server

1236,43 $

Dar byl zvýšen

Za každý test rychlosti věnujeme 1 cent (maximálně 1 na uživatele)

Charitativní podporaTest rychlostiTest rychlosti

Co je širokopásmový test rychlosti?

Změřte rychlost širokopásmového internetu během několika sekund pomocí našeho bezplatného nástroje a vydělejte peníze na charitu, zatímco to děláte. To je myšlenka testu srovnávací širokopásmové rychlosti, který měří rychlost stahování, rychlost nahrávání a latenci (ping) na jakémkoli typu širokopásmového připojení: ADSL, kabel, vlákno a dokonce i mobilní připojení jako 3G a 4G LTE.

Jak funguje širokopásmový test rychlosti?

Při každém použití testu jste připojeni k nejbližšímu dostupnému testovacímu serveru, abyste zajistili přesné výsledky s minimálním přetížením. Malé dočasné soubory nazývané pakety se nahrávají a stahují z vašeho serveru z tohoto serveru, aby bylo možné analyzovat rychlost připojení. Comparitech neukládá vaši IP adresu ani žádné identifikační údaje, ale používáme cookies a analytics, abychom zkontrolovali, zda uživatel v minulosti provedl test a zabránil zneužití. Test nepoužívá Flash.

Výsledky tohoto testu odrážejí rychlost vašeho internetového připojení v době testování, ale nemusí poskytnout jasný údaj o vaší celkové rychlosti internetu nebo šířce pásma. Chcete-li zajistit přesnější výsledky, vypněte aplikace a služby, které využívají internetovou šířku pásma, a odpojte jiná zařízení ve vaší domácnosti nebo kanceláři, která také mohou spotřebovávat šířku pásma.

Využíváme cloudové servery Amazonu. Testy jsou zabezpečeny a prováděny z nejbližšího cloudového uzlu na základě polohy uživatele, nejrychlejšího TTL a země. Nepovolováme poskytovatelům sítí třetích stran, aby jednali jako testovací hostitel a vylučovali zkreslené nebo vylepšené výsledky.

Testování rychlosti pro charitu

Pro každého uživatele, který provádí test rychlosti širokopásmového připojení, Comparitech věnuje jeden cent (0,01 USD) buď společnosti Electronic Frontier Foundation (EFF), neziskové skupině obhajující digitální práva, nebo Computers 4 Africa, která financuje přístup k počítačům v rozvojových zemích. na uvedeném kontinentu. Přední online test rychlosti probíhá 3 miliardykrát ročně. Pokud dokážeme získat jen jedno procento těchto lidí, aby použili náš test rychlosti širokopásmového připojení, mohli bychom na charitu získat miliony lidí.

Můžete vidět Comparitech uvedený jako fundraiser EFF zde.

Chcete přejít na rychlejší širokopásmovou službu? Zkontrolujte poskytovatele internetu podle PSČ (pouze USA)

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

26 − 17 =

map