Nejlepší služby ochrany před krádeží identity pro rok 2019

Nejlepší služby ochrany před krádeží identity


Pro zločince nebyla krádež identity nikdy atraktivnějším zločinem. Krádež něčí identity je levnější a snazší než kdykoli předtím, často s malým rizikem, že ji někdo chytí. Mezi narušení osobních údajů, phishingem, malwarem, hackery a podvodníky vyžaduje ochrana před krádeží identity opatrnost a ostražitost.

Pokud jste se v minulosti stali obětí krádeže identity, je větší riziko, že se to znovu stane. A pokud máte také pozor na děti nebo starší členy rodiny, může být prevencí proti krádeži identity práce na plný úvazek.

Ochrana proti krádeži ID pomáhá tuto zátěž zmírnit.

Služby ochrany před krádeží identity vám pomohou sledovat hrozby pro vaše soukromé informace, účty a úvěry. Mohou vám pomoci obnovit vaši identitu a dokonce vám odškodnit za škody a náklady spojené s krádeží identity. Ne všechny služby ochrany před krádeží identity jsou si však rovné, takže byste si měli vybrat?

Pokud si nepřejete přečíst celý článek, je třeba zvážit následující seznam služeb:

Zjistili jsme, že jde o nejlepší služby ochrany před krádeží identity:

 1. Síla identity: Naše nejlepší doporučení. Komplexní monitorování zabalené do snadno použitelného řídicího panelu. Podpora obnovy ID je k dispozici 24 hodin denně.
 2. Strážce identity: Cenově dostupnější varianta s dobrou pojistkou. Nastavení a použití AI je snadné při monitorování a výstrahách.
 3. Důvěryhodné ID: Nabízí rodinný plán a přichází s bezplatnými úvěrovými zprávami.
 4. LifeLock: Největší jméno v ochraně před krádeží ID nabízí dobré pokrytí, pokud se rozhodnete pro plány prémiové úrovně.
 5. Intelius Identity Protect: Alternativní rozpočet, který zahrnuje měsíční úvěrové zprávy.

Hodnotili jsme každou z těchto společností na základě následujících kritérií:

 • Monitorování, ochrana a upozornění
 • Hodnota za peníze
 • Pojištění a náhrady
 • Zákaznická podpora a fakturace
 • Nastavení a snadné použití

Viz naše podrobnější členění níže.

Nejlepší služby krádeže identity

Několik renomovaných společností nabízí služby ochrany před krádeží identity. Zde je několik zvážit:

1. Síla identity

Síla identity

Naše nejlepší doporučení. Ačkoli je to na drahé straně, Identity Force nabízí komplexní ochranu a monitorování širokého spektra informací. Vše je zabaleno do snadno použitelného webového panelu.

Identity Force monitoruje černé informace o vašich informacích. Můžete přizpůsobit upozornění na poplatky, výběry a převody. Odborníci na obnovu, kteří jsou k dispozici 24/7, vám pomohou s papírováním ke zrušení a výměně karet.

Pojistka ve výši 1 milionu USD vám kompenzuje výdaje za krádež ID, které se netýkají kapes, ale nikoli skutečné ukradené prostředky. Rodinné a obchodní plány jsou k dispozici, ale neexistují žádné úrovně, což znamená, že máte plné pokrytí, a výhoda s přidanou hodnotou nejsou uzamčena v dražších plánech.

Profesionálové:

 • Komplexní monitorování
 • Snadno použitelný design
 • Podpora obnovy 24/7 ID
 • Univerzální plán pro všechny

Nevýhody:

 • Trochu dražší než soupeři
 • Žádná náhrada odcizených prostředků

NEJLEPŠÍ OCHRANA PROTI ODCHYLKŮM: Identita Force nabízí dobře zaoblenou službu, která pomáhá chránit před krádeží ID a pomáhá obětem při zotavení. Základní plán je dodáván se 14denní bezplatnou zkušební verzí.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Identity Force.

2. Strážce identity

Strážce identity

Strážce identity přichází ve třech úrovních ochrany počínaje monitorováním účtu a karet, výstrah a pomoci obětem. Monitoruje web a černý trh kvůli zneužití vašich osobních údajů a pomůže zrušit a nahradit ztracené nebo odcizené karty. IBM® Watson ™ AI pomáhá službě Identity Guard při hledání a rozpoznávání podezřelých transakcí.

Zjistili jsme, že Identity Guard lze snadno nastavit a používat. Rovněž přichází s velkou pojistkou, která pokrývá ukradené prostředky, jakož i náklady spojené s obnovou vaší identity. K dispozici jsou rodinné plány.

Profesionálové:

 • Monitorování a upozornění pomocí AI
 • Snadné nastavení a použití
 • Dobrá pojistka s vrácením ukradených prostředků

Nevýhody:

 • Při přihlášení není dvoustupňové ověření
 • Nejlevnější plán postrádá některé nezbytné monitorování

AI-ASSISTED THE THE MONITORING ID: The Identity Guard je komplexní a výkonná služba pro ochranu proti krádeži ID. Srovnávací čtenáři mohou ušetřit 33% na svém dalším plánu.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Identity Guard.

3. IdentityIQ

IdentityIQ je novější hráč v oblasti ochrany před krádeží ID, který nabízí až 1 milion dolarů na odcizení a vrácení peněz. Tato služba nabízí tři cenové úrovně, přičemž hlavní rozdíl spočívá v tom, jak často dostanete kreditní zprávy.

IdentityIQ aktivně sleduje vaše informace na internetu a temném webu a upozorňuje vás na všechno podezřelé. Odborníci na restaurování jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli dostat vaši identitu zpět na cestu. Sledování úvěru kontroluje změny vašich osobních údajů, nové úvěrové dotazy a půjčky a zprávy o delikventních účtech.

Plán nejvyšší úrovně také umožňuje chránit děti do 24 let.

Profesionálové:

 • Dobrá všestranná ochrana
 • Pravidelné úvěrové zprávy a skóre zahrnuty
 • Vrácení peněz

Nevýhody:

 • Ochrana rodiny nezahrnuje rodiče nebo manžela, jen děti
 • Vyšší úrovně nepřidávají velkou hodnotu

4. LifeLock

LifeLock

Základní úroveň LifeLock zahrnuje upozornění na podvody, ztracenou ochranu peněženky, nepřetržitou podporu, snížené množství nevyžádané pošty a vrácení ukradených prostředků ve výši 25 000 $. Vyšší úrovně zahrnují skenování soudních záznamů, oznámení o narušení dat, výroční zprávu o úvěru, upozornění na aktivitu na účtu a až 1 milion dolarů na úhradu. Fiktivní kontroly sledování identity hledají lidi, kteří si na základě vašich informací vytvářejí falešné identity. Nejvyšší úroveň zahrnuje síťové skenování sdílení souborů, upozornění na převzetí účtu, monitorování investičních účtů a upozornění na úvěrové dotazy.

Zjistili jsme, že LifeLock je snadno použitelný a nastavitelný. Pokud se rozhodnete pro plány vyšší úrovně, dostanete jeden z nejkomplexnějších ochranných balíčků na trhu.

Profesionálové:

 • 24/7 živá podpora
 • Komplexní monitorování a upozornění na nejvyšší úrovni
 • Vrácení peněz

Nevýhody:

 • Některé základní ochrany vyhrazeny pro nejdražší úroveň
 • Neklidná historie společnosti

NYNÍ S NORTONEM: Většina plánů LifeLock nyní zahrnuje Norton 360, který chrání vaše zařízení před online hrozbami. Předplatné na 1 rok přichází s 60denní zárukou vrácení peněz.

Přečtěte si naši úplnou recenzi LifeLock.

5. Ochrana identity Intelius

Intelius

K dispozici jsou 24 hodin denně 7 dní v týdnu odborníci na restaurování Intelius, kteří vám mohou pomoci zrušit karty, kontaktovat policii a vyřešit spory o podvody. Každý plán zahrnuje jednu bezplatnou roční úvěrovou zprávu od společnosti Transunion, monitorování webu, ochranu bankovního účtu, sledování veřejných záznamů a sledování adres a telefonních čísel. Pojistka ve výši 1 milionu USD pokrývá škody způsobené krádeží ID.

Jednoletý plán společnosti Intelius je jednou z nejlevnějších dostupných možností, ačkoli postrádá několik ochranných opatření nalezených u drahých konkurentů.

Profesionálové:

 • Cenově dostupné
 • Zahrnuje měsíční úvěrovou zprávu

Nevýhody:

 • Chybí několik základních zásad monitorování
 • Špatný zákaznický servis

OCHRANA ID ROZPOČTU: Společnost Intelius nabízí levné jednoleté plány a nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Intelius Identity Protect.

Co je to krádež identity?

Krádež identity a podvody s totožností jsou dva termíny, které se často používají zaměnitelně pro popis použití osobních údajů někoho jiného bez jejich souhlasu pro trestné účely, jako je získání úvěru nebo finanční zisk. Krádež identity obvykle znamená odcizení něčí soukromé informace za účelem předstírání identity nebo podvodu identity.

Protože mnoho z nás ukládá osobní údaje a přistupuje k účtům online, dochází k velkému množství krádeží identity přes internet. Pro podvodníka je provádění zločinů online výhodou, protože nikdy nemusíte osobně ověřovat svou totožnost.

Mnoho krádeží identity však také dochází offline. Členové rodiny a pečovatelé jsou často viníky krádeží identity dětí a starších osob. Dumpster potápěči kopají zahozené dokumenty, aby objevili podrobnosti o těch, koho podvádějí.

V rámci krádeže identity je klasifikována řada trestných činů, včetně podvodů s kreditními kartami. Ale když většina lidí myslí na krádež ID, přidružíme ji k zločincům, kteří otevírají nové úvěrové linky na jméno oběti pomocí jejich čísla sociálního zabezpečení (US) nebo sociálního pojištění (UK). Podvodníci by mohli uzavřít půjčky na výplatu, požádat o kreditní karty a otevřít si nové účty pomocí identity oběti.

Důsledky jsou četné a zatěžují oběti. Jejich kreditní skóre bude téměř jistě poškozeno bez vlastního zavinění. Dlužníci hledající platby je honí poštou, telefonem a dokonce i osobně. Oprava poškození může trvat měsíce.

Aby toho nebylo málo, může krádež identity zůstat bez povšimnutí na dlouhou dobu, dokonce i roky. Díky tomu je sledování pachatele a posuzování trestného činu mnohem obtížnější, a proto se mnoho lidí obrací k monitorovacím a ochranným službám proti krádeži identity.

Jsem v nebezpečí krádeže identity?

Jednoduše řečeno, ano. Téměř každý se může stát obětí krádeže identity.

I když si dáváte pozor na ochranu svých informací, nejste jediný, kdo je drží. Šance jsou, že vláda a podniky uchovávají informace o vás uložené v databázích spolu s miliony dalších lidí. K vašim nejcennějším osobním údajům má přístup váš zaměstnavatel, pojišťovny, daňoví poradci, úvěrové kanceláře, poskytovatelé telefonních a internetových služeb, daňoví úředníci a mnoho dalších..

A žádný z nich není dokonalý. Porušení dat u velkých databází, které hackeři stáhli, je dnes větší, než kdykoli předtím, a znepokojivě časté. Zločinec nemusí hacknout váš počítač, vniknout do vašeho domu nebo vás podvodem phishingovým e-mailem najít informace, které lze použít pro krádež identity.

Jak mohu zabránit krádeži identity?

Bdělost je klíčem k prevenci krádeží identity. Dávejte pozor na výpisy z vašeho bankovního účtu a kreditních karet a alespoň jednou ročně zkontrolujte své kreditní skóre. Proveďte kroky ke skrytí soukromých informací, online i offline.

Úvěrové zprávy

Podle zákona máte v USA právo každý rok získat jednu bezplatnou kreditní zprávu. Oficiální webová stránka je Annualcreditreport.com. Měli byste důkladně prohledat a sledovat jakékoli činnosti nebo úvěrové linky, které vypadají podezřelé nebo neznámé.

Úvěrová zpráva není stejná jako kreditní skóre. Kreditní skóre je číslo mezi 300 a 850, které představuje vaše úvěrové riziko - pravděpodobnost, že budete platit účty včas. Vypočítá se na základě informací z vaší kreditní zprávy.

Výpisy z bankovních účtů a kreditních karet

Je samozřejmé, že jakákoli neznámá činnost na vaší kreditní kartě a bankovních výpisech je špatným znamením. Okamžitě to nahlásit své bance.

Neoplachujte ani malé částky. Zločinci často zasáhnou kreditní a debetní karty malým poplatkem několika centů, aby zkontrolovali, zda jsou stále aktivní.

Udržujte své informace v bezpečí

Uchovávejte kartu sociálního zabezpečení (nebo sociálního pojištění), rodný list, doklady o bankovním účtu, doklady o pojištění, daňové formuláře, pasy a další důležité dokumenty na uzamčených a skrytých místech. To je místos, s s, protože je také špatný nápad ukládat všechny tyto věci na jednom místě, kde na ně mohl vloupat zloděj a vzít všechno.

Než vyhodíte papír, důkladně jej skartujte s osobními údaji.

Požádejte důvěryhodného souseda, aby vám při cestování shromažďoval vaši poštu.

Pokud jde o online informace, vždy si pro každý ze svých účtů vytvořte silná a jedinečná hesla. Před zadáním jakýchkoli informací na web se ujistěte, že web je šifrován HTTPS a zda se doména (např. „Porovnatech.com“) shoduje s názvem společnosti. Použijte VPN, pokud máte v úmyslu přihlásit se do jakéhokoli účtu nebo zadat osobní údaje na veřejných wifi.

Pokud máte důležité dokumenty uložené v počítači nebo chytrém telefonu, nezapomeňte je šifrovat. Podívejte se na tyto užitečné nástroje pro šifrování souborů a složek nebo zašifrujte celou jednotku pomocí nástroje, jako je Veracrypt. Neukládejte šifrovací klíč na stejném zařízení jako šifrované soubory.

Povolte antivirový program v reálném čase, například Windows Defender nebo nástroj jiného výrobce, a vždy udržujte své programy a operační systém aktuální..

Investujte do ochrany před krádeží identity

Několik společností nabízí ochranu před krádeží identity jako službu založenou na předplatném. Tyto podniky sledují vaši kreditní, bankovní účty, kreditní karty a další finance na neobvyklou aktivitu. Mnoho z nich také sleduje vaše informace na internetu a temném webu, takže můžete podniknout proaktivní kroky a zabránit krádeži ID v předstihu. Většina z nich nabízí nějaký druh pojištění nebo náhrady, které vám pomohou s právními poplatky.

I když tyto služby mohou být užitečné, nejsou pro každého. Můžete dělat mnoho z toho, co služby ochrany před krádeží ID nabízejí sami, pokud jste disciplinováni pravidelnou kontrolou vaší kreditní zprávy a účtů. Doporučujeme služby ochrany před krádeží ID nejvíce lidem, kteří se dříve stali oběťmi krádeží identity, protože jsou vystaveni vyššímu riziku, že budou znovu podvedeni..

Co mám dělat, když jsem obětí krádeže identity?

Pokud jste obětí krádeže identity nebo si myslíte, že byste mohli, postupujte podle těchto kroků a vraťte se na nohy.

Upozornění na podvody a zmrazení kreditu

Pokud jste si všimli podvodné činnosti ve vaší kreditní zprávě, okamžitě na ni upozorněte podvodem. To umožňuje hlavním úvěrovým úřadům - Equifax, Experian a Transunion v USA - vědět, že někdo zneužívá vaše informace, což zlodějům ztěžuje otevírání nových úvěrových linek ve vašem jménu. Před otevřením účtu vás podniky musí kontaktovat, aby ověřily vaši totožnost. Chcete-li nastavit upozornění na podvod, musíte kontaktovat pouze jednu z hlavních úvěrových kanceláří a ostatní musí podle zákona upozornit ostatní..

Upozornění na podvody posledních 90 dní.

Další extrémnější možností je zmrazení kreditu. Tím se zabrání všem věřitelům v přístupu k vašemu kreditnímu souboru. Nezapomeňte však, že to brání legitimním věřitelům v přístupu k vašemu souboru, takže to nedělejte, pokud se legitimně pokoušíte otevřít jakékoli nové úvěrové linky.

Zadejte zprávu o odcizení ID

Jakmile zablokujete svůj kredit, abyste předešli dalším škodám, přejděte na FTC a podejte stížnost. Můžete vyplnit podrobnosti o tom, co se stalo, a vytisknout čestné prohlášení. Zapište si číslo zprávy nebo získejte kopii.

Dále podejte policejní zprávu. Vezměte si číslo prohlášení o čestném prohlášení a FTC. Jakmile obdržíte čestné prohlášení a policejní zprávu, můžete začít kontaktovat dlužníky.

Kontaktovat dlužníky

Projděte si svou kreditní zprávu a kontaktujte kteréhokoli z dlužníků, kteří otevřeli nové úvěrové linky, které neznáte. Mějte na paměti, že podniky často prodávají dluhy sběratelům účtů třetích stran, takže někteří z uvedených dlužníků nebudou vypadat dobře, ať už jsou legitimní, nebo ne..

Vysvětlete, co se stalo, a zavřete své účty. Každá firma je jiná, proto se zeptejte, co musíte udělat, abyste v případě potřeby dostali peníze. Pro ověření vašeho případu můžete použít prohlášení o čestném prohlášení a policii z předchozího kroku.

Nezapomeňte vždy požádat o potvrzení o návratu a zaznamenat veškerou komunikaci, kterou máte s dlužníky, a písemně ji sledovat.

Možná budete muset kontaktovat úvěrové úřady, abyste vyřešili jakékoli chyby ve vaší kreditní zprávě.

Statistiky krádeží identity

Hacker Equifax v roce 2017 vystavil 143 miliónům Američanům vysoké riziko krádeže identity, když unikl obrovské množství soukromých informací včetně čísel sociálního zabezpečení. Ještě dříve bylo krádež identity v USA a po celém světě vážným problémem.

V roce 2017 bylo obětí krádeží identity 16,7 milionu lidí a více než 1 milion z nich byly děti. Lidé, kteří jsou aktivní na sociálních médiích, čelí vyššímu riziku krádeže identity než ti, kteří nejsou. Většina stížností na krádež identity jsou od lidí ve věku 30 až 59 let.

Pozitivní je, že se zdá, že se zákazníci lépe identifikují pokusy o podvod. 78 procent obětí zjistilo podvod během týdne. Pokud se dozvíte více o krádeži identity a zvýšíte povědomí o tom, jak tomu zabránit, můžete chránit sebe a svou rodinu před touto rostoucí hrozbou.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 14