15 najlepszych darmowych narzędzi i oprogramowania do pulpitu zdalnego

15 najlepszych darmowych narzędzi i oprogramowania do pulpitu zdalnego


Systemy pulpitu zdalnego są szczególnie przydatne zespoły wsparcia korporacyjnego oraz technicy pomocy technicznej, którzy umożliwiają członkom społeczeństwa uzyskanie zakupu oprogramowania.

Programy te są również przydatne do codziennego użytku przez osoby prywatne. Jeśli możesz skontaktować się z komputerem w domu i uzyskać do niego dostęp za pomocą tabletu, nie musisz ryzykować utraty wszystkich zapisanych plików w wyniku kradzieży, utraty lub przypadkowego uszkodzenia. Trzymaj swój najlepszy komputer zamknięty w domu i uzyskaj dostęp do wszystkich ważnych rzeczy bez konieczności kopiowania wszystkiego lub kupowania dodatkowych licencji na swoje ulubione oprogramowanie za pomocą programu zdalnego pulpitu.

Poniżej przedstawiamy wiele szczegółów na temat każdego z narzędzi, ale jeśli brakuje Ci czasu, oto nasza lista najlepsze darmowe narzędzia pulpitu zdalnego:

 1. SolarWinds Dameware (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Dwie opcje dla biznesu z 14-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.
 2. Zoho Assist (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Oparty na chmurze pakiet wsparcia obejmujący narzędzia dostępu zdalnego i pulpitu zdalnego.
 3. SolarWinds MSP Przejmij kontrolę (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Kompaktowy system zdalnego sterowania, który obejmuje czat, VoIP i kolejkowanie w celu obsługi wielu użytkowników.
 4. Atera (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Pakiet zdalnego monitorowania i zarządzania dla MSP, który obejmuje Splashtop.
 5. TeamViewer Powszechnie używany płatny system zdalnego pulpitu, z którego można bezpłatnie korzystać dla osób prywatnych.
 6. Pulpit zdalny Chrome Prosty, łatwo dostępny system pulpitu zdalnego, który działa w przeglądarce Google Chrome.
 7. RemotePC Płatny system pulpitu zdalnego z darmową wersją do użytku osobistego.
 8. Pulpit zdalny Microsoft Darmowe narzędzie firmy Microsoft umożliwiające zdalny dostęp pulpitu do urządzeń z systemem Windows.
 9. RealVNC VNC Connect Usługa w chmurze, która jest bezpłatna do użytku domowego i umożliwia dostęp do maszyn z systemem Linux, a także komputerów PC i Mac.
 10. TightVNC Oprogramowanie do zdalnego sterowania, które jest bezpłatne dla firm i osób prywatnych.
 11. TigerVNC Projekt typu open source, oferujący bezpłatne narzędzia pulpitu zdalnego do użytku prywatnego i biznesowego.
 12. Remmina Całkowicie dla osób prywatnych i firm - jest to projekt typu open source.
 13. Splashtop Darmowy do użytku prywatnego i płatny dla firm. Płacący użytkownicy mogą uzyskać dostęp do siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego.
 14. NoMachine Bezpłatnie dla wszystkich, ale z ulepszonymi wersjami dla biznesu.
 15. Narzędzia zdalne dla systemu Windows Płatny system pulpitu zdalnego z darmową wersją.

Jeśli potrzebujesz tylko systemu zdalnego pulpitu do wypoczynku, prawdopodobnie nie chcesz płacić dużo pieniędzy za luksus. Możemy pomóc, ponieważ mamy listę dziesięciu programów zdalnego pulpitu, z których można korzystać bezpłatnie.

Małe firmy i startupy z niewielką ilością gotówki do skorzystania również skorzystają z informacji zawartych w tym artykule, ponieważ wiele z nich darmowe programy pulpitu zdalnego wymieniliśmy tutaj, z których można bezpłatnie korzystać również dla firm. Duże firmy z dużymi budżetami zapewne poczują się bardziej komfortowo dzięki głównym aplikacjom płatnym z pełnym wsparciem oprogramowania. Jednak nawet w tej kategorii znaleźliśmy kilka przykładów, które można uzyskać bezpłatnie na okres próbny.

Korzystanie z oprogramowania zdalnego pulpitu

Narzędzie pulpitu zdalnego ma dwa składniki. Jednym z nich jest konsola, czyli okno na twoim komputerze, przez które kontrolujesz program i uzyskujesz widok na komputer zdalny. Drugim elementem systemu jest agent program, który musi być rezydentem na komputerze zdalnym.

Zwykle agent jest procesem działającym w tle i nie jest zauważalny przez użytkownika komputera zdalnego. Wymóg zainstalowania programu na oglądanym komputerze oznacza, że ​​właściciel tego urządzenia musi dać pozwolenie aby zainstalować agenta pulpitu zdalnego i go uruchomić.

Tam programy, które pozwalają hakerowi zdalnie przeglądać zawartość komputera i przejmować nad nią kontrolę bez zgody właściciela. Te systemy nazywane są „trojany zdalnego dostępu.„W tej recenzji nie omawiamy programów hakerów, które są w skrócie„ RAT ”.

Niektóre systemy pulpitu zdalnego działają z Chmura. W tych konfiguracjach program konsoli jest dostępny online. Jednak program agenta nadal musi być zainstalowany na komputerze zdalnym, do którego uzyskuje się dostęp lub który jest kontrolowany.

Oprogramowanie do zdalnego pulpitu dla firm

Wiele darmowych systemów zdalnego pulpitu dostępnych na rynku to domowe wersje profesjonalnego oprogramowania dostępowego. W większości przypadków producenci narzędzi do zdalnego pulpitu oczekują, że użytkownicy biznesowi zapłacą za oprogramowanie.

Jeśli szukasz bezpłatnego oprogramowania dla swojej firmy, masz ograniczone możliwości. Spośród systemów z naszej listy tylko następujące zapewniają bezpłatny dostęp:

 • Pulpit zdalny Chrome
 • RemotePC (ograniczony)
 • Pulpit zdalny Microsoft
 • TightVNC
 • TigerVNC
 • Remmina
 • NoMachine

Pięć innych usług z naszej listy oferuje bezpłatne wersje próbne dla użytkowników biznesowych:

 • SolarWinds Dameware (DARMOWA WERSJA PRÓBNA)
 • RemotePC (rozszerzony)
 • RealVNC VNC Connect
 • Splashtop
 • SolarWinds MSP Przejmij kontrolę (DARMOWA WERSJA PRÓBNA)
 • Atera (DARMOWA WERSJA PRÓBNA)

Zwróć szczególną uwagę na opisy tych produktów w poniższych recenzjach.

Najlepsze darmowe oprogramowanie i narzędzia do zdalnego pulpitu

Ta lista oprogramowania zdalnego pulpitu jest mieszanką narzędzi dla użytkowników biznesowych i osobistych oraz dla różnych systemów operacyjnych. Istnieje jeden wspólny atrybut wszystkich - można z nich korzystać bezpłatnie.

1. Dameware SolarWinds (DARMOWA WERSJA PRÓBNA)

SolarWinds Dameware

Dameware jest profesjonalny system wsparcia, więc prawdopodobnie nie zainteresuje to użytkowników domowych. Jest to jednak niewątpliwie najbardziej kompetentny system zdalnego pulpitu biznesowego dla zespołów wsparcia na rynku, dlatego w tym przeglądzie zajmuje pierwsze miejsce.

Dameware to platforma zdalnej pomocy, która jest pobierana za subskrypcję. Jednak SolarWinds oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny każdego z jego produktów Dameware, więc możesz skorzystaj z tej usługi za darmo, choćby na dwa tygodnie.

Możesz uzyskać dostęp do Dameware jako usługi online, która jest pobierana za subskrypcję lub jako oprogramowanie lokalne, które kupujesz za jednorazową opłatą. Wersja online nazywa się Dameware Remote Everywhere i nazywa się system lokalny Zdalne wsparcie Dameware.

Zdalne wsparcie Dameware instaluje się na Windows i Windows Server; Dameware Remote Everywhere nie jest zależny od systemu operacyjnego, ponieważ konsola jest dostępne za pośrednictwem przeglądarki.

Oba systemy mają dostęp do uruchomionych urządzeń Windows, System operacyjny Mac, i Linux i oba są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Dzięki Dameware Remote Everywhere płacisz abonament za technika, ale usługa umożliwia każdemu pracownikowi dostęp do 500 urządzeń zdalnych. Lokalne oprogramowanie Dameware Remote Support nie ma żadnych ograniczeń zdalnych urządzeń. Jednak licencjonowanie tego oprogramowania jest podobne do wersji online, ponieważ jego cena zależy od technika.

To oprogramowanie jest specjalnie przeznaczone dla działów wsparcia IT i dostawców usług zarządzanych. Spróbować 14-dniowy bezpłatny okres próbny Dameware Remote Everywhere.

Dameware Rozpocznij 14-dniową DARMOWĄ wersję próbną

2. Zoho Assist (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

15 najlepszych darmowych narzędzi i oprogramowania do pulpitu zdalnego

Zoho produkuje szeroką gamę oprogramowania biznesowego, a firma jest także właścicielem ManageEngine, który jest wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT. Zoho Assist to oparty na chmurze pakiet usług zdalnego dostępu, idealny dla biuro pomocy technicznej i technicy MSP. Zdalny pulpit w narzędziu jest oznakowany marką, dzięki czemu możesz umieścić logo firmy na wszystkich ekranach.

Połączenie zdalne można nawiązać tylko za zgodą klienta. Cała komunikacja jest chroniona przez 256-bitowe szyfrowanie AES.

Pakiet Zoho Assist obejmuje system czatu na żywo oraz zintegrowane narzędzie do przesyłania plików. Technik może otworzyć wiele sesji na tym samym komputerze zdalnym, umożliwiając działania widoczne dla użytkownika w jednym oknie i działania systemu operacyjnego w innym. Technik może również pokazać klientowi własny ekran w celu przedstawienia prezentacji systemu lub instrukcji użytkowania bez konieczności udzielania konta potencjalnemu nabywcy.

Oprócz narzędzia do zdalnego pulpitu zawiera Zoho Assist pełny dostęp zdalny funkcje obejmujące automatyzację masowych badań i aktualizacji między punktami końcowymi. Zoho oferuje bezpłatny okres próbny pakietu Assist.

Zoho Assist Rozpocznij BEZPŁATNĄ wersję próbną

3. SolarWinds MSP Przejmij kontrolę (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

15 najlepszych darmowych narzędzi i oprogramowania do pulpitu zdalnego

SolarWinds MSP Przejmij kontrolę nadaje się do użycia przez wspierać techników pracujących dla MSP, lub w dziale IT firmy. Jest to szczególnie interesująca usługa dla niezależnych, niezależnych techników wsparcia, ponieważ zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do komunikowania się z użytkownikiem, który potrzebuje pomocy. To nawet obejmuje system kolejkowania usług.

Usługa jest dostarczana z chmury i jest pobierana za abonament z opłatą za technika za miesiąc. Oznacza to, że cały system jest dostępny dla niezależnych techników a także zespoły pracujące dla MSP i dużych organizacji.

Oprogramowanie do zdalnego dostępu opcjonalnie pokazuje działania technika na ekranie użytkownika. Możliwe jest również uzyskanie dostępu do systemu operacyjnego bez przechodzenia przez pulpit zdalnego urządzenia.

System przejęcia kontroli jest dostępny na dwóch poziomach, przy czym wywoływany jest wyższy poziom Przejmij kontrolę Plus. Wyższy poziom jest szczególnie przydatny dla nadzorowanych techników, ponieważ obejmuje funkcje monitorowania sesji i raportowania wydajności technika. Take Control Plus obejmuje również ankietę użytkownika w celu oceny kompetencji każdego technika.

Za usługę można zapłacić według miesiąca lub roku. Roczny plan płatności jest tańszy. Należy jednak pamiętać, że za okres usługi należy zapłacić z góry. SolarWinds oferuje to dla 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

SolarWinds MSP Przejmij kontrolę Rozpocznij 14-dniową DARMOWĄ wersję próbną

4. Atera (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

15 najlepszych darmowych narzędzi i oprogramowania do pulpitu zdalnego

Atera to pakiet wsparcia dla dostawcy usług zarządzanych (MSP). Usługa obejmuje wszystkie narzędzia potrzebne technikom MSP do zarządzania zdalną siecią, a także ma moduł, który pomaga menedżerom MSP w prowadzeniu firmy.

Sekcja pomocy technicznej Atera nazywa się „zdalne monitorowanie i zarządzanie”(RMM). Obejmuje oprogramowanie do zdalnego dostępu, a także automatyczne skrypty do zdalnego zarządzania w celu utrzymania systemu klienta. Kolejnym narzędziem w pakiecie jest System pomocy technicznej, który obejmuje portal umożliwiający dostęp społeczności użytkowników i pulpit do użytku dla techników, którzy pracują nad biletem.

Pulpit nawigacyjny Help Desk daje dostęp do systemu zdalnego pulpitu, który jest w rzeczywistości Splashtop, o którym czytałeś powyżej. Interfejs zawiera system czatu, dzięki któremu technik może prowadzić użytkownika i doradzać mu, jak bada on zdalny punkt końcowy i opracowuje rozwiązanie problemu zgłoszonego na bilecie pomocy technicznej.

Atera jest usługa oparta na chmurze i jest dostępny za pośrednictwem dowolnej standardowej przeglądarki internetowej. Dostęp do usługi można uzyskać również za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która jest dostępna bezpłatnie na urządzenia mobilne. Opłata za platformę jest włączona miesięczna lub roczna subskrypcja na technika. Możesz dostać 30 dniowy okres próbny i przetestuj system Atera przed zarejestrowaniem się w celu subskrypcji.

AteraStart 30-dniowy darmowy okres próbny

5. TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer jest liderem w branży. Ten system pulpitu zdalnego został zainstalowany ponad dwa miliardy razy, co pokazuje jego popularność. Umieściliśmy ten system zdalnego pulpitu na szczycie naszej listy, ponieważ jest to bardzo kompleksowy produkt komercyjny, który pozwala bezpłatne korzystanie przez osoby prywatne. Jednak jeśli potrzebujesz programu do zdalnego pulpitu do użytku biznesowego, będziesz musiał zapłacić.

Jak sama nazwa wskazuje, celem jest TeamViewer Praca drużynowa i ma wiele funkcji komunikacji grupowej, które sprawiają, że jest to coś więcej niż tylko narzędzie do zdalnego pulpitu. Należą do nich narzędzia do wideokonferencji i emisje demonstracyjne.

System połączeń wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa, a wszystkie transmisje są chronione przez 256-bitowe szyfrowanie AES.

Dostęp do oprogramowania kontrolera można uzyskać z urządzeń mobilnych z systemem Android. Będziesz mieć dostęp do uruchomionych urządzeń zdalnych Windows, System operacyjny Mac, Linux, Android, i iOS. System zawiera również funkcję bezpiecznego przesyłania plików i możliwości wykonywania skryptów w konsoli.

6. Pulpit zdalny Chrome

Pulpit zdalny Chrome

Możesz użyć Google Chrome przeglądarka jako przeglądarka pulpitu zdalnego. Zdalna wersja wsparcia może być używana przez firmy i to absolutnie darmowy w użyciu.

Potrzebujesz konta Google, aby korzystać z systemu, ale jeśli masz Gmail adres, to już jest załatwione. Dostęp do urządzenia wymaga zainstalowanego na nim programu. To jest program agenta. Po uruchomieniu możesz zezwolić na dostęp każdemu, dając mu KOŁEK. Przeglądarka jest oparta na przeglądarce i uzyskuje dostęp do dowolnego urządzenia przez Internet.

System będzie działał na każdym systemie operacyjnym, który może otwierać Google Chrome, a są też aplikacje dla niego Android i iOS urządzenia. Komunikacja przez Internet jest chroniona przez HTTPS, który jest tym samym systemem bezpieczeństwa, który chroni informacje o karcie kredytowej podczas kupowania rzeczy w Internecie.

7. RemotePC

RemotePC

RemotePC jest produktem płatnym, ale tak jest darmowa edycja. Darmowa wersja umożliwia dostęp tylko do jednego urządzenia i daje tylko jedno konto użytkownika. Jeśli jednak potrzebujesz tylko programu zdalnego pulpitu do użytku domowego, to powinno wystarczyć. W opisie tej usługi nie ma nic, co uniemożliwia korzystanie z bezpłatnej wersji dla biznesu. Tak więc, szczególnie jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz być w stanie uciec od korzystania z tej usługi bez płacenia.

Trzy płatne plany umożliwiają dostęp do wielu komputerów. Najniższy z tych planów daje dostęp do jednego konta 10 komputerom, a najwyższy pozwala nieograniczonej liczbie kont na dostęp do 100 komputerów. Istnieje oferta 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego dla dwóch wyższych planów.

Konsola jest oparty na przeglądarce a komputer zdalny musi mieć agent zainstalowany i działający na nim. Dostęp do konsoli można uzyskać z dowolnego systemu operacyjnego z przeglądarką, na którym można zainstalować agenta Windows, System operacyjny Mac, Android, i iOS urządzenia.

8. Pulpit zdalny Microsoft

Pulpit zdalny Microsoft

Microsoft produkuje system zdalnego pulpitu darmowy w użyciu i zapewnia dostęp do komputerów z systemem Windows Professional, Windows Enterprise, lub Windows Server system operacyjny. Możesz uzyskać dostęp do zdalnego komputera z urządzenia mobilnego, dopóki to urządzenie jest uruchomione Windows Mobile. Możliwe jest również użycie Xbox One jako urządzenie zdalne lub akcesorium.

Za pomocą tego programu można uzyskać dostęp do dziesięciu urządzeń za pomocą jednego konta Microsoft. Nie ma znaczenia, gdzie na świecie są te urządzenia, ponieważ system pulpitu zdalnego komunikuje się przez Internet. Dużą zaletą tego systemu jest łatwa integracja z systemem operacyjnym komputera. Nie ma ograniczeń profilu użytkownika w korzystaniu z tego oprogramowania, więc firmy mogą z niego korzystać za darmo.

9. RealVNC VNC Connect

RealVNC

„VNC” to termin branżowy oznaczający „obliczenia w sieci wirtualnej”. Skrót ten jest używany w nazwach kilku systemów zdalnego pulpitu, w tym RealVNC. Firma oferuje szereg oprogramowania komunikacyjnego i narzędzia do zdalnego pulpitu, które nazywa „oprogramowanie do udostępniania ekranu," jest nazywany VNC Connect. VNC Connect składa się z dwóch elementów: Przeglądarka VNC, które jest oprogramowaniem dla konsoli, oraz Serwer VNC, który jest agentem, który musi działać na komputerze zdalnym.

Dzięki temu pakietowi nie tylko patrzysz na ekran komputera zdalnego, możesz także przejąć kontrolę i korzystać z urządzenia tak, jakbyś na nim siedział. To świetny wybór, jeśli chcesz zostawić całe swoje drogie oprogramowanie w domu na najlepszym komputerze, mając jednocześnie dostęp do wszystkiego z tabletu lub laptopa w drodze.

Jest to również dobra opcja dla technicy wsparcia oprogramowania kto może uzyskać zdalny dostęp do komputera, na którym występują błędy, zbadać jego zachowanie i naprawić problemy z oprogramowaniem, nawet ponownie instalując program i uruchamiając skrypty.

VNC Connect jest bezpłatny tylko do użytku domowego; firmy muszą za to zapłacić. Wersja płatna jest dostępna w dwóch wersjach, zwanych Profesjonalny i Przedsiębiorstwo. Możesz uzyskać 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla jednego z tych planów.

10. TightVNC

TightVNC

TightVNC jest całkowicie darmowy w użyciu dla wszystkich - nawet firm. Wszyscy twórcy zdalnego pulpitu oferują pakiet SDK, który umożliwia innym twórcom oprogramowania zintegrowanie narzędzia zdalnego pulpitu z ich własnymi systemami.

Wadą TightVNC jest to, że jest on dostępny tylko w celu ułatwienia dostępu do działających komputerów Windows. Konsolę systemową TightVNC można również zainstalować tylko w systemie Windows. Program towarzyszący o nazwie Marszczyć, można zainstalować na Android i iOS urządzenia umożliwiające im działanie jako przeglądarki zdalnych komputerów stacjonarnych. Ponownie aplikacja Ripple jest darmowa.

Chociaż nie ma wersji dla komputerów Mac lub Linux, tak jest projekt typu open source, więc jeśli masz umiejętności programistyczne, możesz pobrać kod programu i dostosować go do swojego systemu operacyjnego.

11. TigerVNC

TigerVNC

TigerVNC to system typu open source, więc jeśli jest coś, czego nie lubisz, możesz pobrać kod i zmienić go samodzielnie. Ponieważ kod tego systemu jest dostępny, jest on dostępny dla za darmo dla każdego, w tym firmy.

To oprogramowanie jest rozwidleniem TightVNC kod. Ewolucja TightVNC do czwartej wersji utknęła w martwym punkcie, a niektórzy entuzjaści, którzy przyczynili się do jego rozwoju, odeszli i stworzyli własny produkt, który według nich mógł przyspieszyć.

Można zainstalować zarówno agenta, jak i konsolę TigerVNC Windows, System operacyjny Mac, Fedora, Łuk, RHEL, Dystrybucje OpenSUSE i SUSE LE systemów Linux i FreeBSD Unix. Bezpieczeństwo połączenia zapewnia Transport Layer Security (TLS) system, który stanowi podstawę bezpiecznego systemu HTTPS, który chroni strony internetowe w przeglądarkach.

12. Remmina

Remmina

Remmina to projekt typu open source. Osoby fizyczne i firmy mogą korzystaj z tego systemu zdalnego pulpitu za darmo. Na tej liście znajdują się usługi dostępne tylko dla systemu Windows. Remmina trochę wyrównuje wynik, ponieważ jest on dostępny tylko dla Unix, Linux, Raspberry Pi, i System operacyjny Mac. Chociaż nie można uruchomić konsoli w systemie Windows, usługa może kontaktować się z komputerami i sterować nimi za pomocą dowolnego systemu operacyjnego, w tym Windows.

Opcje komunikacji Remmina wdrażają szereg protokołów, dzięki czemu możesz wybierać między VNC, RDP, XDMCP lub bezpieczny system SSH dotrzeć do zdalnego komputera. Konsola ma interfejs z kartami, dzięki czemu możesz otwierać połączenia z wieloma zdalnymi komputerami jednocześnie. Ponieważ jest to system typu open source, możesz również pobrać kod i dostosować go do własnych wymagań.

13. Splashtop

Splashtop

Splashtop to płatny system zdalnego pulpitu, który osoby mogą korzystać za darmo. Usługa wymaga instalacji dwóch programów. The Aplikacja Splashtop Personal powinien być zainstalowany na komputerze, którego chcesz używać jako konsoli. The Splashtop Streamer jest zainstalowany na komputerze zdalnym, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Aplikacja Splashtop Personal będzie działać Windows, Windows Mobile, System operacyjny Mac, Android, iOS, i Amazon Fire. Chociaż większość z tych produktów jest darmowa, istnieje opłata za wersję na iOS, który działa na iPadzie i iPhonie. Splashtop Streamer jest dostępny dla Windows, System operacyjny Mac, i Linux. Więc nawet jeśli możesz uzyskać dostęp do zdalnego komputera za pomocą tego systemu, jeśli twój własny komputer ma system Linux, możesz połączyć się z komputerem z systemem Linux za pomocą telefonu, laptopa, komputera PC lub Mac.

Firmy muszą płacić za Splashtop. Opłata jest naliczana podstawa subskrypcji, na technika miesięcznie. Możesz uzyskać siedmiodniową bezpłatną wersję próbną abonamentu Business Access.

14. NoMachine

NoMachine

NoMachine to imponujący i elastyczny system zdalnego pulpitu, który będzie działał Windows, System operacyjny Mac, Linux, Raspberry Pi, Android, i iOS. NoMachine to „bezpłatny dla wszystkich.„Istnieje jednak płatna edycja Enterprise dla firm. Jeśli nie potrzebujesz dodatków w wersji Enterprise, nic nie powstrzyma Cię przed skorzystaniem z darmowej wersji dla Twojej firmy.

15. Narzędzia zdalne dla systemu Windows

Narzędzia zdalne dla systemu Windows

Narzędzia zdalne dla systemu Windows brzmią jak rozszerzenie Microsoft. Jednak to narzędzie do zdalnego pulpitu jest produktem niezależnej firmy, która jest również nazywana Narzędzia zdalne.

Narzędzie ma dwa elementy: Widz, który jest programem konsolowym i Gospodarz, który jest programem agenta działającym na komputerze zdalnym, do którego chcesz uzyskać dostęp. To oprogramowanie jest bezpłatne - do pewnego momentu.

Możesz pobrać Hosta tyle razy, ile chcesz i nigdy nie musisz płacić. Przeglądarka jest również bezpłatna, jeśli używasz jej do kontaktu z maksymalnie 10 urządzeniami. Następnie musisz zapłacić. Ten bezpłatny zasiłek jest dostępny zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

Przeglądarka jest dostępna dla Windows, iOS, i Android a host można zainstalować na uruchomionych komputerach Windows.

W tym artykule opisano najlepsze dostępne bezpłatne aplikacje do zdalnego dostępu. Sprawdź te, które umożliwią Ci kontakt z komputerem z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 24 =