12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu


Czy kiedykolwiek myślałeś o szkodach, jakie wadliwy sprzęt może wyrządzić Twojej firmie? Tylko jedna awaria sprzętu może mieć druzgocący wpływ na produktywność i zmusić kluczowe urządzenia do działania. Wyzwanie polega na tym, że nie zawsze łatwo jest wykryć awarię jakiegokolwiek sprzętu. Korzystanie z oprogramowania do monitorowania sprzętu w celu wczesnego wykrywania problemów ma kluczowe znaczenie dla pozostania w trybie online.

Przyczyny awarii sprzętu sięgają od złośliwego oprogramowania po starość. Wdrożenie oprogramowania do monitorowania sprzętu ma zasadnicze znaczenie dla uzyskania widoczności wydajności urządzenia. W tym artykule przyjrzymy się 12 najlepszym programom do monitorowania sprzętu na rynku.

Omówimy wiele szczegółów na temat każdego z narzędzi, które przedstawiamy poniżej, ale jeśli masz czas na szybkie spojrzenie, oto nasza lista najlepszych monitorów sprzętowych:

 1. Serwer SolarWinds & Monitor aplikacji (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Lider w branży od dostawcy pakietu narzędzi do monitorowania infrastruktury. Działa w systemie Windows Server.
 2. ManageEngine Applications Manager (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) To narzędzie nie tylko monitoruje aplikacje, ale obejmuje również statusy serwerów. Oprogramowanie instaluje się w systemie Windows Server i Linux.
 3. Monitor sieci Paessler PRTG (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Ujednolicone narzędzie do monitorowania sieci, serwera i aplikacji, które można precyzyjnie dostroić, wybierając czujniki do włączenia.
 4. Atera (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA) Oparty na chmurze pakiet do monitorowania i zarządzania systemem skierowany do dostawców usług zarządzanych, którzy mogą monitorować sprzęt w całej sieci.
 5. Zabbix Darmowy monitor infrastruktury typu open source z atrakcyjnym interfejsem. Instaluje się w systemie Linux.
 6. HWMonitor Podstawowy system monitorowania sprzętu. Dostępne w wersjach darmowej i płatnej.
 7. HWiNFO Monitor sieci w czasie rzeczywistym, który koncentruje się na stanach urządzeń. Działa w systemie Windows.
 8. Otwórz Monitor sprzętu Darmowy monitor sprzętowy typu open source, który instaluje się w systemach Windows i Linux.
 9. AIDA64 Monitor sprzętu i aplikacji skierowany do MŚP.
 10. Monitis Monitor serwera z kilkoma świetnymi wizualizacjami statusu.
 11. WhatsUp Gold Monitor infrastruktury sieci, który wyświetla aktualny, kolorowy kod stanu urządzenia na mapie topologii sieci. Instaluje się na systemie Windows Server.
 12. SysGauge Raporty o statusach wszystkich urządzeń podłączonych do sieci. Dostępne w wersjach darmowej i płatnej. Działa w systemie Windows.

Najlepsze monitory sprzętowe

Oprogramowanie do monitorowania sprzętu zapewnia scentralizowaną platformę do monitorowania stanu i wydajności podłączonych urządzeń. Te narzędzia oferują wizualne wyświetlacze, które podkreślają usterki za pomocą powiadomień i alarmów. Narzędzie do monitorowania sprzętu jest niezbędne, aby wcześnie wychwycić problemy i zmniejszyć prawdopodobieństwo awarii węzła lub serwera. Oferujemy 12 najlepszych poniższych narzędzi w oparciu o ich funkcje, zalety, łatwość użycia i ogólną wydajność.

1. Serwer SolarWinds & Monitor aplikacji (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

Zrzut ekranu z serwera i aplikacji SolarWinds

Serwer SolarWinds & Monitor aplikacji to narzędzie do monitorowania sprzętu, które może identyfikować problemy z wydajnością w sieci. Narzędzie może monitoruj procesor, pamięć, miejsca na dysku, Prędkość wiatraka, i zasilacz. Wszystkie te informacje są wyświetlane w postaci pulpitu nawigacyjnego, który zapewnia pełny wgląd w stan sieci oraz wykorzystanie aplikacji Windows, aplikacji Linux i zasobów serwerowych, niezależnie od tego, czy są zlokalizowane lokalnie, czy w chmurze. Możesz monitorować Lazur, AWS IaaS, PaaS i SaaS usługi.

Proces instalacji oferowany przez SolarWinds Server & Monitor aplikacji jest niezwykle lekki. Możesz rozpocząć instalację i automatycznie wykrywa urządzenia podłączony do twojej sieci. Monitorowanie lokalnego środowiska zajmuje mniej niż godzinę.

Po zakończeniu instalacji możesz rozpocząć dostosowywanie monitorów do zarządzania środowiskiem. The Kreator monitorowania komponentów pomaga wybrać usługę lub aplikację, które chcesz monitorować. Ten poziom kontroli zapewnia pełną widoczność na całym stosie sprzętu.

Serwer SolarWinds & Application Monitor to naturalny wybór dla tych, którzy szukają małego i wymagającego niewielkiej konserwacji, ale wysoce skutecznego oprogramowania do monitorowania sprzętu. Cena serwera SolarWinds & Monitor aplikacji zaczyna się od 2 995 USD (2 368 GBP). Możesz pobrać 30 dniowy okres próbny wersja.

Serwer SolarWinds & Monitor aplikacji Pobierz 30-dniową DARMOWĄ wersję próbną

2. ManageEngine Applications Manager (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

ManageEngine Applications Manager to platforma monitorowania infrastruktury zaprojektowana do monitorowania stanu aplikacji i sprzętu. Można monitorować za pomocą tego narzędzia pamięć, Dane konfiguracyjne procesoradane na dyskutemperaturaSzybkość wentylatora procesora, i moc zasilacza. Zdrowie tych elementów można zidentyfikować za pomocą zielonego lub czerwonego przycisku.

ManageEngine Applications Manager używa również alarmów, aby ostrzec Cię, gdy nastąpi awaria sprzętu. Możesz skonfigurować alerty, które będą wysyłane, gdy sprzęt zalicza się do następujących kategorii; ostrzeżeniekrytycznynie powiodło sięzdegradowanybłąd, i nie do odzyskania. Te alerty świetnie nadają się do informowania o awariach przed awarią urządzenia.

Doświadczenie w monitorowaniu oferowane przez ManageEngine Applications Manager jest szczególnie odpowiednie dla organizacji posiadających różnorodny zakres aplikacji. Narzędzie może monitorować sprzęt sieciowy, maszyny wirtualne, serwery sieciowe i aplikacje chmurowe za pośrednictwem jednej platformy. Pod względem przepustowości, narzędzie może monitorować do 50 000 aplikacji.

ManageEngine Applications Manager jest bezpłatny dla maksymalnie 5 aplikacji lub serwerów. Istnieją dwie główne płatne wersje; Professional Edition i Enterprise Edition. Wersja Professional Edition kosztuje 945 USD (747 GBP) za 25 monitorów, a wersja Enterprise Edition kosztuje 9595 USD (7586 GBP) za 250 monitorów. Jest również 30-dniowa darmowa wersja próbna.

ManageEngine Applications Manager Pobierz 30-dniową DARMOWĄ wersję próbną

3. Monitor sieci Paessler PRTG (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

Monitor sieci PRTG

Monitor sieci Paessler PRTG to kolejne narzędzie do monitorowania sprzętu, które zapewnia równowagę między głębokością a dostępnością. Za pomocą Monitora sieci PRTG możesz monitorować procesorBaran, i dyski twarde urządzeń sieciowych. Oprogramowanie obsługuje produkty od dostawców, w tym IBM, Cisco, Dell, Synology i Linksys. Wszystkie dane dotyczące wydajności można natychmiast wyświetlić za pomocą pulpitu nawigacyjnego na ekranie.

Jednak nie musisz przyklejać się do komputera, aby wiedzieć, co się dzieje. Monitor sieci PRTG ma system alertów, który wysyła powiadomienie za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS, jeśli występuje problem w twoim środowisku. Na przykład możesz skonfigurować alerty wysyłane, jeśli miejsce na dysku spadnie zbyt nisko.

Proces konfiguracji za pomocą tego narzędzia jest również dość prosty. Możesz ustawić program na pinguj zakresy IP, aby znaleźć urządzenia podłączone do sieci. Możesz także budować mapy swojej sieci za pomocą edytora „przeciągnij i upuść”, jeśli chcesz rozwiązywać problemy z perspektywy geograficznej.

Monitor sieci PRTG obsługuje elastyczną skalę cenową w zależności od liczby czujników, których chcesz użyć. Narzędzie jest bezpłatne dla mniej niż 100 czujników, ale poza tym punktem będziesz musiał grać. Płatne wersje Monitora sieci PRTG zaczynają się od 1600 USD (1265 GBP) za 500 czujników i 1 instalację serwera. Istnieje również 30-dniowa bezpłatna wersja próbna.

Monitor sieci Paessler PRTG Pobierz 30-dniową DARMOWĄ wersję próbną

4. Atera (BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA)

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

Atera to platforma monitorowania systemu stworzona specjalnie dla dostawcy usług zarządzanych (MSP). Usługa jest dostarczana z chmury, która usuwa prawie wszystkie wymagania sprzętowe z własnej witryny MSP. Dostęp do konsoli systemu, zarówno dla menedżerów MSP, jak i ich techników, jest możliwy dowolna standardowa przeglądarka internetowa. Atera produkuje również bezpłatne aplikacje, dzięki którym klienci mogą uzyskać dostęp do swojego systemu urządzenia mobilne.

Usługa sprawdza statusy urządzeń sieciowych, punktów końcowych i serwerów. Oprócz monitorowania sprzętu, Atera jest w stanie śledzić i poprawiać wydajność aplikacji, takich jak bazy danych oraz serwery WWW i e-mail.

Jako usługa w chmurze, która obsługuje zdalny dostęp, Atera jest w stanie zapewnić połączenia z dowolnym zasobem klienta, w tym z chmurą AWS lub Lazur serwery - system Atera jest rezydentem na serwerach Azure. Monitorowany system wymaga tylko zainstalowanego na nim agenta.

Atera obejmuje portal pomocy technicznej, co daje technikom zdalny dostęp do punktów końcowych do zbadania i rozwiązania problemów. Pakiet obejmuje również usługa zdalnego pulpitu który pozwala użytkownikowi końcowemu obserwować działania technika.

Klienci Atera nie muszą płacić za oprogramowanie z góry, co jest dużą zaletą dla niezależnych specjalistów wsparcia i jest bardzo atrakcyjne dla początkujących MSP. Zamiast tego MSP płaci subskrypcja na technika. Ten model wyceny sprawia, że ​​Atera jest odpowiednia dla MSP wszystkich rozmiarów i jest szczególnie interesująca dla szybko rozwijających się dostawców usług. Kiedy MSP osiąga pełną wydajność i zatrudnia nowych pracowników, musi jedynie dodać odpowiednią liczbę subskrypcji Atera, aby w pełni przygotować nowych techników.

Subskrypcja Atera również obejmuje moc przetwarzania i pamięć na serwerach w chmurze, jest to więc bardzo opłacalna oferta. Możesz wypróbować system Atera na 30 dniowy okres próbny.

AteraStart 30-dniowy darmowy okres próbny

5. Zabbix

Zrzut ekranu Zabbix

Zabbix to narzędzie do monitorowania sieci, które może śledzić dostępność sprzętu. Zabbix automatycznie wykrywa urządzenia podczas instalacji i rozpoznaje, kiedy urządzenia zostały podłączone lub odłączone. Po podłączeniu narzędzi możesz monitorować status systemumiejsca na dyskutemperatura urządzeniazasilacz, i stan wentylatora sprzętu sieciowego. Dostępne są również gotowe szablony do monitorowania popularnych serwerów takich producentów, jak IBM, Lenovo, Dell, Linux, Solaris i Hewlett Packard Enterprise.

Aby być na bieżąco, możesz przejrzeć powiadomienia przez e-mailSMSpaplanieniestandardowe skrypty lub posłaniec. Wiadomości z alertami można dostosować w zależności od odbiorcy. Na przykład możesz dostosuj datę i godzinęnazwa hosta, Wartość przedmiotuwartości wyzwalająceprofil hostamakra użytkownika historia eskalacji.

Wizualizacja oferowana w Zabbix jest również na najwyższym poziomie. Możesz przeglądać wykresy sprzętu, które automatycznie się odświeżają. Na przykład możesz przeglądać wykresy obciążenia procesora Zużycie procesora aby zobaczyć, jak działają urządzenia. Możesz także generować raporty dostępności, aby pokazać innym członkom swojego zespołu.

Jednym z kluczowych punktów sprzedaży Zabbix jest to, że jest darmowy i open source. Możesz pobrać Zabbix dla Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Oracle Linux, Ubuntu, Debian, SUSE Linux Enterprise Server i Raspbian. Możesz pobrać Zabbix za darmo.

6. Amorek HWMonitor

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

Amorek HWMonitor jest jednym z najczęściej używanych narzędzi monitorowania sprzętu na tej liście. HWMonitor monitoruje stan zdrowianapięciatemperatury i status wentylatora z połączone urządzenia. Informacje są wyświetlane w formie listy, która rozkłada wydajność podłączonych urządzeń. Wszystkie odczyty danych są wyświetlane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz być na bieżąco z wydajnością urządzeń w sieci.

Jedną z zalet HWMonitor jest to, że jest łatwy w użyciu. Po zakończeniu uruchamiania będzie automatycznie rozpocznij monitorowanie sieci pod kątem problemów z wydajnością. Po uruchomieniu programu możesz korzystać z funkcji takich jak raporty, aby zebrać dodatkowe informacje o sprzęcie i rozwiązać problemy.

Jeśli szukasz łatwego monitorowania sprzętu bez niektórych bardziej zaawansowanych funkcji i wizualizacji innych platform, HWMonitor jest dobrym wyborem. Program jest dostępny jako Darmowa wersja lub a wersja płatna (wersja płatna oferuje dodatkowe możliwości rejestrowania i obsługi zdalnej). Możesz pobrać HWMonitor za darmo.

7. HWiNFO

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

HWiNFO to narzędzie do monitorowania sieci, które służy do monitorowania sprzętu i systemu. Oferta HWiNFOs monitorowanie w czasie rzeczywistym foTwój procesory komputeroweGPUpłyty głównedyski, i urządzenia peryferyjne. Narzędzie ma na celu stwierdzenie, czy urządzenie się przegrzewa, czy nie działa. Interfejs użytkownika jest nieco przestarzały, ale ułatwia znalezienie potrzebnych informacji.

Informacje gromadzone przez narzędzie są podzielone na różne segmenty; pamięćprocesorpłyta głównaautobusdyskimonitorportysiećaudio, i adapter wideo. Sama gama kategorii zapewnia widoczność działań monitorujących w całej sieci.

Chociaż doświadczenie HWiNFO jest nieco bardziej podstawowe niż niektóre inne narzędzia z tej listy, nadal ma swój własny system alertów. Alerty można dostosowywać i może być aktualizowany za pomocą rozszerzeń. Możesz także zebrać więcej informacji za pomocą XMLCSV, i Raporty HTML w komplecie z dostosowywanymi wykresami i tabelami.

Dla mniejszych przedsiębiorstw, które wymagają prostego monitora sprzętowego, HWiNFO jest idealnym wyborem. HWiNFO działa w systemach Windows 10, 8, 7, Vista i XP. Dowiedz się więcej i pobierz go pod tym linkiem.

8. Otwórz Monitor sprzętu

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

Otwórz Monitor sprzętu to rozwiązanie monitorowania sprzętu typu open source, które monitoruje Obciążenie procesoratemperatura, Prędkość wiatrakaNapięcie, i szybkośc zegara. Wydajność tych elementów można wyświetlić w formie listy. The ostatnia aktualizacja dla Open Hardware Monitor została wydana w 2016 roku.

Jako produkt typu open source, Open Hardware Monitor jest bezpłatny i łatwy w instalacji. Możesz pobierz program jako plik lub kod źródłowy. Program jest dostępny dla systemów Windows XP, Vista, 7, 8, 10 i Linux (systemy operacyjne oparte na x86). Możesz pobrać Open Hardware Monitor za darmo.

9. AIDA64

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

AIDA64 to rozwiązanie do monitorowania sprzętu i oprogramowania zaprojektowane specjalnie dla MŚP. Narzędzie ma silnik wykrywania sprzętu które mogą wykryć podłączone urządzenia z bazy danych zawierającej ponad 208 000 wpisów. Możliwości monitorowania sprzętu oferowane przez AIDA64 obejmują procesordysk, i monitorowanie temperatury. Po zebraniu danych i informacji z urządzeń można je zapisać jako CSVXML lub SQL Baza danych.

System alarmów AIDA64 może wysyłać powiadomienia do użytkownika po wystąpieniu problemu lub zmianie sprzętu lub oprogramowania. Na przykład możesz otrzymać powiadomienie jeśli ilość wolnego miejsca na dysku systemowym jest mniejsza niż określony procent lub nastąpiła zmiana wielkości pamięci systemowej. Powiadomienia są wysłane e-mailem abyś nie przegapił niczego ważnego.

Jedną z ciekawych funkcji zawartych w AIDA64 jest możliwość zdalnego monitorowania urządzeń. Możesz uruchomićuruchom ponownie i zamykanie aplikacji i usługi zdalnie. Zdalne zarządzanie tym narzędziem umożliwia płynne monitorowanie zdalnych komputerów.

Dostępne są cztery różne wersje AIDA64; Extreme, inżynier, audyt sieci i biznes. Wersja Extreme zaczyna się od 39,95 USD (31,57 GBP) dla użytkowników domowych. Wersja dla inżynierów zaczyna się od 199,90 USD (157,99 GBP) z automatyzacją wiersza poleceń. Wersja Network Audit kosztuje 100 USD (79,03 GBP) i obejmuje automatyzacja wiersza poleceńinwentaryzacja sieci, i Zarządzanie zmianami.

Wersja Business kosztuje 199,90 USD (157,99 GBP) i obsługuje zdalne zarządzanie, automatyzację wiersza poleceń, inwentaryzację sieci i zarządzanie zmianami. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną.

9. Monitis

12 najlepszych narzędzi i oprogramowania do monitorowania sprzętu

Monitis to narzędzie do monitorowania serwera, które może monitorować procesorpamięćprzechowywanie i użycie dysku komponentów sieciowych. Narzędzie jest dostarczane z rodzimymi agentami dla Windows i Linux dzięki czemu idealnie nadaje się do monitorowania na wielu platformach. Możesz także monitorować przepustowość sieci aby sprawdzić, czy istnieje podejrzany ruch, który mógłby wskazywać na atak.

Narzędzie oferuje również alerty aby być na bieżąco z problemami ze sprzętem. Ty masz raporty dzięki czemu możesz przekazać bardziej szczegółowe informacje o awariach sprzętowych bezpośrednio swojemu zespołowi. Raporty mają jakość produkcji porównywalną z innymi narzędziami z tej listy.

Monitis jest warte rozważenia, jeśli szukasz rozwiązania do monitorowania serwerów. Interfejs użytkownika jest prosty i zawiera wszystkie informacje potrzebne do rozwiązywania problemów na połączonych serwerach. Aby zobaczyć cenę, musisz jednak skontaktować się bezpośrednio z zespołem sprzedaży. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną Monitis.

10. WhatsUp Gold

Zrzut ekranu WhatsUp Gold

WhatsUp Gold to kolejne rozwiązanie do monitorowania sprzętu, które wyróżnia się jako jedno z najlepszych. Za pomocą tego narzędzia możesz monitorować temperatura, zasilacz, i status wentylatora twojego sprzętu. Po zainstalowaniu WhatsUp Gold możesz automatycznie wykrywa urządzenia lokalneserwery, i wirtualne maszyny. Wszystkie są automatycznie wykreślane na mapie topologii. Mapa jest oznaczona kolorami, dzięki czemu można sprawdzić, czy określone urządzenie jest w górę, czy w dół.

Dostosowanie oferowane przez WhatsUp Gold jest bardzo przydatne dla organizacji z większymi zespołami monitorującymi sieć. Pulpity nawigacyjne mogą być dostosowywane przez poszczególnych użytkowników za pomocą zaplanowane raporty aby sprawdzić stan sprzętu. Narzędzie pomaga w komunikacji, która utrzymuje personel nad problemami sprzętowymi.

Istnieje również konfigurowalny alerts, którymi możesz zarządzać za pomocą pulpitu nawigacyjnego Centrum alertów. Alerty są wysyłane przez e-mailSMSLuźny, Posty IFTTT i alarmy internetowe. Bez względu na to, na jakiej platformie się znajdujesz, możesz sprawdzić, jak działa Twoja sieć. Istnieje również aplikacja na iOS i Androida, która pokazuje status podłączonych urządzeń.

Dostępne są trzy wersje WhatsUp Gold; roczna subskrypcja Premium, licencja Premium i licencja Total Plus. Wersje Premium obejmują automatyczne wykrywanie, monitorowanie wydajności, alerty, niestandardowe pulpity nawigacyjne i monitorowanie w chmurze.

Jeśli jednak chcesz korzystać z monitorowania aplikacji, monitorowania wirtualizacji i monitorowania konfiguracji, musisz za nie zapłacić Total Plus wersja. Aby zobaczyć ofertę, musisz skontaktować się bezpośrednio z zespołem sprzedaży. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną.

11. SysGauge

Zrzut ekranu Sysgauge

Chociaż technicznie jest to „monitor systemu”, a nie prawdziwy „monitor sprzętu”, SysGauge znalazło się na naszej liście, ponieważ może pokryć potrzeby monitorowania sprzętu większości administratorów sieci. SysGauge to monitor wydajności sieci, który zapewnia przegląd podłączonych urządzeń. Narzędzie monitoruje użycie procesora, zużycie pamięciużycie zasobówwykorzystanie miejsca na dysku, i odczyt dysku / zapis dysku dla wszystkich dysków logicznych i fizycznych zainstalowanych w komputerze. Do monitorowania sprzętu, Monitor stanu systemu będzie tam, gdzie spędzasz większość czasu.

The Monitor stanu systemu pokazuje wyświetlanie wykresów i tarcz procesor stosowanie i dane o użyciu pamięci. Są to względnie podstawowe, ale świetnie sobie radzą z wizualizacją surowych danych. Na wykresie wykorzystania procesora można wyświetlić dane o użytkowaniu z ostatniej minuty, ostatnich dwóch minut lub pięciu ostatnich minut.

Aby dostarczyć powiadomienia, SysGauge ma zasady monitorowania systemu. Reguły te pozwalają skonfigurować warunki powiadomień. Możesz na przykład dodać opcję „Jeśli bieżąca wartość zużycia pamięci wynosi ponad 90% Pokaż błąd” lub „Jeśli bieżąca wartość wykorzystania miejsca na dysku przekracza 90% Pokaż ostrzeżenie”.

SysGauge jest dostępny w systemie Windows jako pakiet 32-bitowy lub 64-bitowy. Istnieje darmowa wersja SysGauge, która obsługuje do 10 monitorów i profili. Płatne wersje programu są następujące: SysGauge Pro 50 USD (39,52 GBP), SysGuage Ultimate 125 USD (98,80 GBP) i SysGauge Server 125 USD (98,90 GBP). Obsługują one 50, 100 i 200 monitorów / profili każdy. Możesz pobrać SysGauge.

Wybór oprogramowania do monitorowania sprzętu

Monitorowanie sprzętu to jedyny sposób zabezpieczenia przed awarią urządzenia. Korzystanie z proaktywnego rozwiązania monitorowania sprzętu, takiego jak Serwer SolarWinds & Monitor aplikacji, ManageEngine Applications Manager, i Monitor sieci Paessler PRTG może pomóc zminimalizować wzrost awarii węzła i zatrzymać wydajność.

Każde z tych narzędzi ma własne pulpity kontrolne do monitorowania wydajności sprzętu i system alertów, który uzupełnia działania monitorowania w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy jesteś MŚP czy dużą organizacją, oba narzędzia mają przepustowość do zarządzania wydajnością sprzętu na dużą skalę.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 39